Avrupa Yakası Nikah Sonrası Yemek ve 2024 Fiyatları

(58 sonuç)

İstanbul
Diğer Davet Mekanları
Nikah Sonrası Yemek
Avrupa Yakası
Paşa Köşkü
10

Paşa Köşkü

5.0
(2)
İstanbul, Gaziosmanpaşa
300kapasite
450başlangıç fiyatı
İstanbul Yat Kiralama
23

İstanbul Yat Kiralama

İstanbul, Beşiktaş
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Legacy Ottoman Hotel
23

Legacy Ottoman Hotel

5.0
(2)
İstanbul, Fatih
450kapasite
990başlangıç fiyatı
Farazi Bosphorus
4

Farazi Bosphorus

İstanbul, Beşiktaş
600kapasite
750başlangıç fiyatı
Ada Cafe Bakırköy
6

Ada Cafe Bakırköy

İstanbul, Bakırköy
200kapasite
80başlangıç fiyatı
Matbah Restaurant
5

Matbah Restaurant

İstanbul, Fatih
125kapasite
150başlangıç fiyatı
Kör Agop Restaurant
7

Kör Agop Restaurant

İstanbul, Fatih
100kapasite
100başlangıç fiyatı
Kervansaray Restaurant Night Club
5

Kervansaray Restaurant Night Club

5.0
(3)
İstanbul, Şişli
500kapasite
50başlangıç fiyatı
Litera Restaurant
7

Litera Restaurant

5.0
(1)
İstanbul, Beyoğlu
100kapasite
100başlangıç fiyatı
Nossa Costa
26

Nossa Costa

5.0
(11)
İstanbul, Bakırköy
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Kalendertepe Restaurant
9

Kalendertepe Restaurant

5.0
(1)
İstanbul, Sarıyer
100kapasite
50başlangıç fiyatı
Spicy İstinye
42

Spicy İstinye

5.0
(1)
İstanbul, Sarıyer
1,000kapasite
150başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul Avrupa Yakası nikah sonrası yemek mekanları, oldukça geniş bir skalada yer alıyor. Birbirinden şık mekanlar arasından açık veya kapalı alan seçeneği olarak iki davet alanı sunuluyor. Lezzetli yemek ve kokteyl menüleri eşliğinde sevdiklerinizle keyifli anlara tanıklık ediliyor. çeşitli hizmet ve olanaklardan faydalanarak organizasyonunuz renklendirilebiliyor. Mekan fiyatları kişi başı belirlenirken menülere ve hizmetlere göre farklılık görülebiliyor. Avrupa Yakası'nda nikah sonrası yemek fiyatları 50 TL'den başlıyor.

Avrupa Yakası'nda Nikah Sonrası Yemek Mekanları ve Fiyatları

İstanbul Avrupa Yakası'nda birbirinden şık nikah sonrası yemek organizasyonu veren mekanlar öne çıkıyor. İstanbullular tarafından sıklıkla tercih edilen mekanlar, memnuniyet odaklı hizmetleri ile sizlere eğlence ve lezzet dolu bir gün vadediyor. Profesyonel mutfak ekibi ile hazırlanan leziz yemekler ve kokteyller eşliğinde sevdiklerinizle keyifli anlar sizlerin oluyor. üstelik fiyatları da çeşitliliği ile her bütçeye hitap ediyor. Kişi başı davet fiyatları 50 TL'den başlayarak 200 - 250 TL aralığına kadar artış gösterebiliyor.

Mekanlar ve fiyatları şu şekildedir;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Alaçatı Kafası Pera

200 TL

250 TL

Boğaztepe Restaurant

100 TL

150 TL

Safran Elite Restaurant

80 TL

85 TL

Letafet

50 TL

80 TL

Asitane Restaurant

80 TL

100 TL

Mavi Balık

100 TL

150 TL

Şazeli Florya Restoranı

80 TL

100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Alaçatı Kafası Pera

Alaçatı Kafası Pera, İstanbul Avrupa Yakası nikah sonrası yemek organizasyonlarında namını duyuran en kaliteli mekanlar arasında olarak, Beyoğlu mevkiinde yer alıyor. Leziz menüleri sizlere sunan deneyimli şeflerle birlikte çalışıyor. Dilerseniz menüler arasından Türk ve Dünya mutfağından özel tatları tercih etme şansınız bulunuyor.

Bunun yanında sadece kokteyl menülerinin servisi gerçekleştirilebiliyor. Kokteyl menülerinde ise alkollü - alkolsüz çeşitler sizlere sunuluyor. Menülerde tadıma gidilerek, dilediğiniz gibi menüde değişiklik yapılabiliyor.

Kapalı davet alanında 250 kişiye kadar konuk ağırlanırken aynı zamanda otopark ve vale hizmeti ile de konfor yaratıyor. Açılır kapanır tavan sistemiyle ise dilerseniz ferah bir ortamda nikah sonrası yemek organizasyonunuzu sürdürebilirsiniz.

Sizler yemeklerinizi keyifle yerken, orkestra ekibi tarafından da hoş müziklerle bu anlar taçlandırılıyor. Şehrin merkezinde deniz manzaralı kusursuz bir mekan olarak öne çıkan Alaçatı Kafası'nda organizasyon fiyatları 200 - 250 TL aralığında belirleniyor.

Boğaztepe Restaurant

İstanbul Avrupa Yakası'nda, Sarıyer mevkiinde yer alan birçok şık mekan arasında Boğaztepe Restaurant, şıklık ve konforu birleştirerek verdiği hizmetlerle göze çarpıyor. Açık ve kapalı davet alanlarında 500 kişiye kadar nikah sonrası yemek organizasyonu verebiliyor. Aynı zamanda 100 kişilik otoparkı ve vale hizmeti ile de konuklarınıza konfor sağlıyor.

Şehrin gürültüsünden uzak, sakin bir yerde, manzaraya karşı leziz yemekler burada sizleri bekliyor. Mekan süslemeleri sizlerin özelinde yapılırken, catering hizmeti ve organizasyon ekibi hizmeti de dışarıdan temin edilebiliyor. Sizlere profesyonel çalışanlar tarafından yapılan çeşitli yemek ve kokteyl menüleri servis ediliyor.

Beyaz ve kırmızı et seçeneklerinden menü tadımı gerçekleştirerek dilediğiniz menüleri oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda menüde değişiklik seçeneği de mevcut. Organizasyon sonrasında sevdiklerinizle eğlence dolu anlar geçirmeye devam etmek isterseniz after party alanına geçiliyor. Fiyatlar ise kokteylli menülerde 50 - 80 TL olurken, yemekli menülerde 90 - 150 TL aralığında sizlere sunuluyor.

Safran Elite Restaurant

Safran Elite Restaurant, Avcılar mevkiinde nikah sonrası yemek organizasyonları için memnuniyet dolu hizmetleriyle adını duyurmuş bir mekan. 400 kişilik kır bahçesi alanına ek olarak açık davet alanında havuz başı alanı da bulunuyor. Aynı zamanda dilerseniz kapalı alan seçeneği ile de 100 kişilik samimi yemek organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor.

Organizasyon danışmanlığı hizmeti ile isterseniz mekan sizlere özel olarak hazırlanıyor Tüm süreç kusursuzca sürdürülüyor. Aynı zamanda mekan, birbirinden lezzetli menüleri sizler için hazırlayan, alanında en iyi şefler ile çalışıyor. Beyaz ve kırmızı et çeşitlerinin yanında çocuk menüleri ve özel menüler de hazırlanıyor.

Leziz yemekler eşliğinde bir yandan da mekanın orkestra ekibi tarafından sizlere müzik dinletisi sunuluyor. Nikah sonrası eğlence fiyatları ise kişi başı kokteylli 80- 85 TL olurken, yemekli menüde 150 - 160 TL aralığında oluyor.

Letafet

Küçükçekmece ilçesinde yer alan Letafet, bulunduğu konumda dikkat çeken yerlerden biri. Kapalı davet alanında 200 kişiye kadar konforlu bir organizasyon verebiliyor. Aynı zamanda dilerseniz sevdiklerinizle 50 kişilik kapasiteye sahip açık davet alanında da nikah sonrası yemek etkinliğiniz gerçekleşebiliyor.

Suplalar, şamdanlar, çiçek süslemeleri ile mekan sizler için özel olarak hazırlanıyor. Doğa manzarasına karşı şık mekanda leziz yemek ve kokteyl menüleriyle keyifli vakit geçiriliyor. Sizlerin menü tadımı gerçekleştirerek seçtiği menüler ile hazırlanan lezzetli yemekler ve kokteyller misafirlerinize özenle servis ediliyor.

En özel anlarınızı fotoğrafçı ekibi ölümsüzleştiriyor. Dilerseniz yemekler eşliğinde eşsiz bir müzik dinletisi de verilebiliyor. Ardından eğlenmek için ise orkestra ve DJ ekibi temini sağlanabiliyor. Letafet nikah sonrası yemek fiyatları 50 - 80 TL aralığında sizlere sunuluyor.

Asitane Restaurant

Asitane Restaurant, Avrupa Yakası'nda Fatih ilçesinde yer alıyor. Zarif şekilde hazırlanan masalarda ve konforlu sandalyelerde sevdiklerinizle keyifli bir nikah sonrası yemek organizasyonu düzenleniyor. Açık ve kapalı davet alanlarını her mevsime uygun olacak şekilde sizler için hazırlıyor. Açık alanda 200 kişilik kapasitesi bulunurken, kapalı alanda ise 100 kişilik organizasyon yapma kapasitesi bulunuyor.

Tarihi bir mekan özelliği taşıyan ve doğa manzarası ile dikkatleri üzerine çeken bir mekan oluyor. Dilerseniz sizler için suplalar, çiçekler, mekan giydirme, catering hizmeti gibi ek hizmetlerle yeniden dizayn ediliyor. Etkinlik sorumluları ise yemek organizasyonu boyunca sizlerle oluyor.

Zengin menü çeşitlerinden tavuk ve et menülerini tercih edebilirken konuklarınız için özel menüler de ayrıca hazırlanıyor. Her konforun sağlandığı bu mekanda fiyatlar ise kokteylli menülerde 80 - 100 TL aralığında olurken, yemekli menülerde 100 - 150 TL aralığında sunuluyor.

Mavi Balık

İstanbul Beşiktaş mevkiinde yer alan Mavi Balık Restaurant, nikah sonrası yemek organizasyonu vermek için kusursuz bir adres. Eşsiz Boğaz manzarası ve şehir manzarasının birleştiği mekanda evliliğe attığınız önemli adım ardından sevdiklerinizle keyif dolu kutlamalar gerçekleştiriliyor.

Kapalı davet alanında 400 kişilik kalabalık bir organizasyon verebilirken, açık alanında ise 200 kişilik davetler verilebiliyor. Mekan sizler için şamdan, supla, çiçek ve tül detaylarıyla şık bir biçimde süsleniyor. Mekan dışı organizasyon ekibi getirerek de nikah sonrası yemek organizasyonunuza eşsiz katkılar sunulabiliyor.

Et ve balık menüleri içerisinden, birbirinden lezzetli yemekler tadılarak seçim yapılabiliyor. Ayrıca çocuklar ve özel konuklarınız için de ayrı menüler mevcut. Alkollü - alkolsüz kokteyl menüleri de sizlere dilediğiniz şekilde servis ediliyor. Mekanda nikah sonrası yemek fiyatları ise kişi başı 100 - 150 TL aralığında belirleniyor.

Şazeli Florya Restoranı

İstanbul Avrupa Yakası nikah sonrası yemek mekanları arasında Bakırköy konumunda bulunan Şazeli Florya Restoranı, modern görünümü ve özgün tasarımıyla İstanbullu çiftler tarafından büyük beğeni topluyor. Açık ve kapalı davet alanlarının ikisinde de sizlere hizmet verebiliyor.

Açık alanda dilerseniz havuz başı davet alanını tercih ederek burada 200 kişilik bir nikah sonrası yemek organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında kapalı alanda da 500 kişilik geniş bir kapasite sunuluyor. Masa süslemeleri ve dekorasyon sizlere özel gerçekleşiyor.

Catering hizmeti ve organizasyon firması ekibi getirebilme özelliği ile de mekana şıklık katılabiliyor. Türk mutfağından leziz lezzetler sizlere sunulurken menü tadımı ile menülerinizi sizler belirliyorsunuz.

Aynı zamanda yemek menüleri yanında kokteyl menüleri de bulunuyor. Şehir manzarasına karşı sizler keyifli anlar geçirirken küçük konuklarınız için de özel çocuk oyun alanı bulunuyor. Nikah sonrası eğlence fiyatları ise kokteyl menülerinde 80 - 100 TL, yemekli menülerinde 100 - 150 TL aralığında seyrediyor.

Avrupa Yakası'nın En İyi Düğün Orkestrası

İstanbul Avrupa Yakası, düğün orkestraları açısından oldukça zengin bir yelpazeye sahip. Bunlar arasında birbirinden başarılı profesyonel ekipler seçilebiliyor. Sadece düğünlerle kalmayarak çeşitli organizasyonlara da konuk olarak katılım sağlanıyor. Bunlar arasında nikah sonrası yemek organizasyonları da bulunuyor.

İster canlı müzik performansı, ister sahne performansları isterse son teknoloji ses ekipmanları ile kusursuz bir hizmet veriliyor. DJ ekipleri, fasıl grupları, truss ve sahne sistemleri, ses sistemleri dahil her çeşit hizmet bulunuyor. Sizlerin istekleri doğrultusunda alınan hizmetler, özel olarak size uyarlanıyor.

Digilife Müzik Organizasyon Beşiktaş ilçesinde bulunarak, fiyatları başlangıç olarak 2.500 TL civarında tutuyor. Hizmete göre her şey dahil paketlerinde 6.000 TL'ye kadar yükselen fiyat aralığı sunuyor. Ars Prodüksiyon ise Kağıthane mevkiinde bulunuyor. Başlangıç paket fiyatları 2.500 TL'den başlıyor. Her şey dahil paket fiyatı ise 25.000 TL'ye kadar değişebiliyor.

İstanbul'da ön plana çıkan en iyi mekanlar Avrupa Yakası tarafında hizmet veriyor. Sizler de İstanbul Avrupa Yakası nikah sonrası yemek mekanları arasından size en uygun olanını seçmek isterseniz ön plana çıkan mekanları inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda avantajlı fiyatlardan haberdar olabilmek için "ücretsiz Teklif Al" formunu doldurmanız yeterli oluyor.