İzmir Nikah Sonrası Yemek ve 2024 Fiyatları

(53 sonuç)

İzmir
Diğer Davet Mekanları
Nikah Sonrası Yemek
Park Inn by Radisson İzmir
19

Park Inn by Radisson İzmir

5.0
(3)
İzmir, Konak
500kapasite
1000başlangıç fiyatı
Aqua Marin
11

Aqua Marin

4.9
(37)
İzmir, Balçova
1,000kapasite
80başlangıç fiyatı
Meyhane Sisim
10

Meyhane Sisim

İzmir, Konak
100kapasite
100başlangıç fiyatı
Hilton Garden Inn
6

Hilton Garden Inn

İzmir, Bayraklı
75kapasite
350başlangıç fiyatı
35lik Meyhane
6

35lik Meyhane

5.0
(1)
İzmir, Konak
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Maya Bistro Hotel Beach
9

Maya Bistro Hotel Beach

5.0
(1)
İzmir, Seferihisar
300kapasite
100başlangıç fiyatı
Tavacı Recep Usta
10

Tavacı Recep Usta

İzmir, Konak
200kapasite
150başlangıç fiyatı
Griffon Boutique Hotel
4

Griffon Boutique Hotel

İzmir, Foça
100kapasite
80başlangıç fiyatı
Tagi Event
7

Tagi Event

İzmir, Karabağlar
100kapasite
30başlangıç fiyatı
Mia City Hotel
5

Mia City Hotel

İzmir, Buca
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Buzuki Meyhane
7

Buzuki Meyhane

İzmir, Bornova
100kapasite
50başlangıç fiyatı
Boğaziçi Restaurant
9

Boğaziçi Restaurant

İzmir, Karşıyaka
200kapasite
150başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir nikah sonrası yemek mekanları, sade bir organizasyon sonrasında sevdikleriyle birlikte mutluluğunu paylaşmak isteyen çiftler tarafından tercih ediliyor. İzmir'de nikahtan sonra eğlence fiyatları kişi başı ortalama 150 TL'den başlıyor. özel indirim fırsatları sunan mekanlar hakkında detaylı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz.

İzmir’in En Güzel Nikah Sonrası Yemek Mekanları

Karşıyaka, Konak ve Alsancak genelinde birbirinden güzel nikah sonrası yemek mekanları bulunuyor. Asansör Restaurant, 1912 Asmalı Meyhane veya VE Hotels Karşıyaka gibi İzmir'in gözde mekanlarını Düğün Buketi'nde keşfedebilir, indirimli fiyatlarla organizasyon düzenleyebilirsiniz.

İzmir'in en çok sevilen nikah sonrası yemek mekanları arasında 35’lik Meyhane, Vadi Kule Restaurant, Kuzguni Sanat Cafe, Keyff İskele Restaurant, Kent Restaurant ve Bostanlı Meyhanesi yer alıyor. Mekanların fiyatları seçilen menülere göre değişkenlik gösterebiliyor. Başlangıç fiyatları ise şöyle;

Mekanlar

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Asmalı Meyhane

200 TL

400 TL

Ve Hotels Karşıyaka

250 TL

350 TL

Sakız Alsancak Restaurant

175 TL

300 TL

Baryum Fasıl

150 TL

300 TL

Soiree

250 TL

400 TL

Nihat Baba

200 TL

350 TL

Asansör Restaurant

175 TL

300 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Konak Nikah Sonrası Yemek Mekanları

İzmir'in Konak ilçesi, özellikle fasıllı nikah sonrası eğlence mekanları konusunda oldukça zengin bir bölge olarak öne çıkıyor. Canlı müzik hizmeti sunan mekanlarda fiyatlar alkollü veya alkolsüz menü seçeneklerine göre değişebiliyor.

Soiree, Asansör Restaurant, Nihat Baba ve Adabeyi Restaurant bölgenin en çok sevilen mekanları arasında yer alıyor.

Asansör Restaurant

Karataş’ın en iyi restoranı olarak tanımlanan Asansör Restoran’da nikah sonrası yemek davetlerine özel Akdeniz ve Fransız mutfağı ağırlıklı menüler servis ediliyor. Kırmızı et, tavuk ve balık menüleri bulunan mekanda eğlenceli dakikalar sizi bekliyor.

Mekanda hafta içi nikah yemeği fiyatları 175 TL'den başlıyor. Hafta sonu ise 300 TL'den başlayan menüler bulunuyor. Asansör Restoran'da 200 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Adabeyi Restaurant Düğün

Adabeyi Restaurant aynı anda tam 500 kişiye kadar hizmet verebiliyor. Deniz mahsullerinden hazırlanan menü, alkollü - alkolsüz içecek çeşitleri ve taze mezeler eşliğinde unutulmaz bir organizasyon düzenleyebilirsiniz.

Adabeyi Restoran’daki usta aşçılar, dilerseniz kırmızı veya beyaz et çeşitlerini de menüye ekleyebiliyor. Nikah sonrası yemek daveti fiyatı ise 250 - 1350 TL arasında değişiyor.

Nihat Baba

100 - 200 kişilik butik davetlerin düzenlenebildiği Tulumbalı Meyhane, 1958’den beri hizmet veriyor. Zeytinlik ve Güzelyalı olarak iki farklı şubesi bulunan Nihat Baba’nın Yeri, tulumbadan rakı servis edilmesi ile ünlenmiştir.

Hem açık alanı hem de kapalı salonu olan bu mekan, gece 02.00’ye kadar hizmet sunuyor. Nikah sonrası yemeği davetlerine ek olarak after party organizasyonları da burada planlanabiliyor.

Menü içeriğine göre uygun fiyat çeşitliliğini sunan Nihat Baba, hafta içi düzenlenecek organizasyonlarda 200 - 350 TL civarında fiyatlar sunuyor. 

Soiree

Soiree, arkadaşlarıyla düğünden sonra eğlence veya after party düzenlemek isteyen çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Canlı müzik olanağı bulunan mekanda ayrıca doğum günü, evlilik teklifi organizasyonu, nişan etkinlikleri ve özel davetler düzenlenebiliyor.

Türk ve Dünya mutfağından çeşitli lezzetleri tadabileceğiniz Soiree, nikah sonrası yemek davetlerine özel menüler sunuyor. Menü içeriklerine göre fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor. 250 - 400 TL  arasında değişen fiyatlar sunuluyor.

Alsancak Nikah Sonrası Eğlence Mekanları

Alsancak’ta bulunan eğlence mekanlarında yemek veya fasıl eşliğinde evliliğinizi kutlayabilirsiniz. Bu bölgede konumlanan mekanların ortalama fiyatları alkollü menülerde kişi başı 150 TL'den başlıyor.

Alsancak’ta en çok talep gören nikahtan sonra eğlence mekanları Baryum Fasıl, 35lik Meyhane, Tayfa Balık Evi, Beylerbeyi Meyhanesi ve Sakız Alsancak Restaurant olarak öne çıkıyor.

35lik Meyhane

35lik Meyhane'nin menü içeriklerinde mezeler, kebaplar, balık ızgara, pilav, alkollü alkolsüz içecekler ve tatlılar bulunuyor. Mekanda fix menü hizmetine ek olarak kişiye özel menüler de hazırlanabiliyor. Müzikli eğlence konusunda en iyilerden olan bu meyhane, birbirinden eğlenceli davetlere ev sahipliği yapıyor.

Meyhanede 100 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Kişi başı fiyatları ise seçtiğiniz menüye göre 300 - 400 TL arasında değişiyor.

Tayfa Balık Evi

Tarihi bir bina içinde hizmet veren Tayfa Balık Evi, İzmir Alsancak'ın kalbinde konumlanıyor. Fasıl ekibi ile canlı müzik olanağı sunan mekan, taze mezeler ve ızgara çeşitleri ile çiftlerden tam puan alıyor.

Balık Evi'nde nikahtan sonra eğlence fiyatları kişi başı 300 TL'den başlıyor. Alkollü fix menü seçenekleri de bulunuyor.

Sakız Alsancak Restaurant

Menü içerikleri konusunda sağlıklı öğünlerden asla taviz vermeyen Sakız Alsancak Restoran & Cafe; sebze yemekleri, ızgara deniz mahsülleri, tahıllı ekmekler ve az kalorili tatlı seçenekleri ile Ege ve Akdeniz mutfağının en güzel tatlarını sunuyor. Mekan bünyesine 200 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor.

İzmir nikah sonrası yemeği mekanları arasında canlı müzik olanağı ile öne çıkan mekanın kişi başı fiyatları 300 TL'den başlıyor.

Baryum Fasıl

Alsancak'ın merkezinde konumlanan Baryum, muhteşem deniz manzarası ile beğeni topluyor. İzmir'in köklü restoranlarından olan mekanda günlük deniz ürünleri ve mezeler servis ediliyor.

İzmir nikah sonrası yemek mekanları arasında uygun fiyat skalasının benimseyen Baryum'da alkolsüz menüler kişi başı 150 - 300 TL'den başlıyor. 

Beylerbeyi Meyhanesi

İzmir nikah sonrası yemek mekanları arasında öne çıkan Beylerbeyi, sizleri otantik atmosferi ile kendine hayran bırakacak. Menü çeşitliliği konusunda oldukça zengin olan restoranda davetiniz öncesi menü tadımı da yapabilirsiniz.

Alkollü - alkolsüz içecek çeşitleri, mezeler, salatalar, tatlılar ve et çeşitlerinden oluşan ana yemek menüleri sizleri bekliyor. 350 - 450 TL arasında değişen başlangıç fiyatları, menü eklemelerine göre artış gösterebiliyor.

Karşıyaka Nikah Sonrası Yemek Mekanları ve Fiyatları

Karşıyaka’da deniz kenarında birbirinden şık after party mekanları bulunuyor. Alkollü ve alkolsüz olarak hizmet veren mekanların neredeyse tümünde canlı müzik imkanı sunuluyor.

Keyiff İskele Restaurant, 1912 Asmalı Meyhane, Ve Hotels Karşıyaka, Kent Restaurant, Kuzguni Sanat Cafe ve Bostanlı Meyhanesi bölgenin en çok tercih edilen düğün sonrası eğlence mekanları arasında yer alıyor.

VE Hotels Karşıyaka

1.000 kişiye kadar misafir ağırlanabilen VE Hotels Karşıyaka’da kır bahçesi alanı ve kapalı salon bulunuyor.

Deneyimli bir mutfak ekibi bulunan otelde oldukça çeşitli menü seçenekleri bulunuyor. Mekan Düğün Buketi çiftlerine özel menü tadım imkanı ve indirimli fiyatlar sunuyor. Kişi başı 250 TL'den başlayan cazip fiyatlar sunan mekanda kişiye özel menü hazırlanabiliyor.

1912 Asmalı Meyhane

1912 Asmalı Meyhane, Karşıyaka’daki en iyi nikah sonrası eğlence mekanlarından biri olarak öne çıkıyor. Şık dekorasyonu ile öne çıkan salonunda 200 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor.

Mekanda yemekli menü fiyatları alkolsüz seçimlerinizde kişi başı 250 TL'den başlıyor. 

Kuzguni Sanat Cafe

Kuzguni Sanat Cafe, nikahtan sonra arkadaşları ile eğlence düzenlemek isteyen çiftler tarafından yoğun ilgi görüyor. Mekanda kalabalık ya da butik davetler düzenlenebiliyor.

Davetlere uygun konsept süsleme hizmeti de sunulan mekanda kişi başı 200 TL'den başlayan menü seçenekleri bulunuyor. Haftanın belli günlerinde mekanda canlı müzik yapılıyor.

Keyff İskele

Zengin menü seçenekleri ve 300 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitesi sunan Keyff İskele, fasıl eşliğinde nikah sonrası yemek organizasyonu düzenlemek isteyen çiftlere ev sahipliği yapıyor. Mekanda 200 - 300 TL'den başlayan alkolsüz menüler bulunuyor.

Nikah sonrası eğlence denilince ilk akla gelen mekanlar arasında yer alan Keyff, kolay ulaşılabilir konumu ile de tercih edilirliğini arttırıyor.

Kent Restaurant

Bostanlı’da bulunan ve Karşıyaka Belediyesi’nin işletmesi altında olan bu restoran İzmirliler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. 1990’dan beri hizmet vermekte olan mekanda 2.000 kişiye kadar konuk ağırlanabiliyor.

Türk mutfağından en güzel örnekleri bulabileceğiniz restoran, aynı zamanda bir sosyal tesis olmasının artısı olarak cazip fiyatlar sunuyor. Kent Restoran kişi başı 200 - 350 TL arasında değişen menü alternatifleri, alkollü alkolsüz içki seçenekleri ve müzik yayını ile eğlenceli bir gece sizi bekliyor.

İzmir Nikah Salonları ve Evlendirme Daireleri

İzmir'de belediyeye bağlı ve özel olarak hizmet veren birbirinden şık nikah salonları bulunuyor. Farklı konseptleri ve uygun fiyatları ile hizmet veren salonlarda nikah merasiminizi düzenleyebilirsiniz.

İzmir'de nikah salonu kiralama fiyatları belediyeye bağlı olarak hizmet veren salonlarda ortalama 400 TL'den başlıyor. Oda nikahı fiyatları ise 250 TL'den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Nikah memuru kiralama fiyatları ise 650 - 1.000 TL arasında değişiyor.

İzmir'in En İyi Düğün Organizasyonu Firmaları

İzmir'de düğün organizasyon firmaları, her bütçeye uygun paket fiyatları ile hizmet veriyor. Firmaların hizmetleri arasında mekan kiralama, ses ve sahne sistemleri temini, orkestra hizmeti, konsept dekorasyon, gelin tagı, davetiye ve nikah şekeri gibi detaylar bulunuyor.

Düğün organizasyon paket fiyatları İzmir genelinde ortalama 1.500 TL'den başlıyor. Paket fiyatları alınan hizmetlere göre artış gösterebiliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir'de yakın arkadaşlarla ve aile arasında yapılacak nikah sonrası yemek organizasyonu için tüm merak edilenler ve cevapları şu şekilde;

İzmir Nikah Sonrası Yemek Mekanı Fiyatları Ne Kadar?

İzmir Konak ilçesi başta olmak üzere Bornova, Alsancak, Bayraklı, Karşıyaka gibi ilçe ve bölgelerde yer alan nikah sonrası yemek mekanları uygun fiyat avantajlarıyla çiftlerin karşısına çıkıyor. Zengin yemek menüleri bulunan restoranların fiyatları 200 - 400 TL'den başlıyor.

En Güzel Nikah Sonrası Yemek ve Eğlence Mekanları Hangileri?

İzmir'de farklı lokasyonlarda birbirinden güzel eğlence ve kutlama mekanları bulunuyor. Restoran, cafe ve bar tarzı işletmeler olarak karşınıza çıkan mekanları nikah veya düğün sonrası yemeği için tercih edebilirsiniz.

  • Levent Balık Evi
  • Clup Baba
  • Adı Urla
  • Balıkçı Niyazi
  • Eray Restaurant

Yukarıda yer alan mekanlar da çeşme ve Urla tarafında mekan arayan çiftler için en iyi alternatifler arasında kendini gösteriyor.

Nikahtan Sonra Eğlence Fikirleri

Nikah sonrası eğlence düzenlemek isteyen çiftler, farklı fikirlerle sevdikleriyle zaman geçirmek istiyor. çoğunlukla yemek organizasyonu ile taçlandırılan nikahlardan sonra eğlence alanında farklı organizasyonlar da düzenlenebiliyor.

Bunlar arasında en çok tercih edilenler ise after party yapmak oluyor. İzmir'deki birçok mekanda after party hizmeti için en ideal hizmeti alabilirsiniz.

İzmir nikah sonrası yemek mekanları, farklı bütçelere uygun fiyat seçenekleri ile çiftlere eğlenceli bir gecenin kapılarını aralıyor. Düğün Buketi çiftlerine özel indirimli menü seçenekleri sunan mekanlar, erken rezervasyona özel kampanyaları ile de beğeni topluyor. Siz de evinizin rahatlığında İzmir'in en iyi nikah sonrası eğlence mekanlarını inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifi alabilir ve bu şık mekanlardan yerinizi ayırtabilirsiniz. Şimdiden mutluluklar dileriz!

Sıkça Sorulan Sorular