Ankara Söz, Nişan Mekanları ve 2024 Fiyatları

(59 sonuç)

Ankara
Diğer Davet Mekanları
Söz, Nişan Mekanları
Golden Time İncek
32

Golden Time İncek

Ankara, Gölbaşı
250kapasite
750başlangıç fiyatı
Life Park Havuzbaşı Kır Düğünü
14
1

Life Park Havuzbaşı Kır Düğünü

5.0
(3)
Ankara, Gölbaşı
2,500kapasite
250başlangıç fiyatı
Occidental Otel
20

Occidental Otel

5.0
(2)
Ankara, Çankaya
170kapasite
New Mahall Kır Düğünü
26
1

New Mahall Kır Düğünü

5.0
(3)
Ankara, Yenimahalle
1,000kapasite
300başlangıç fiyatı
İnci Saray Nişan Salonu
10

İnci Saray Nişan Salonu

5.0
(3)
Ankara, Pursaklar
350kapasite
25000başlangıç fiyatı
The Wings Hotels Neva Palas
10

The Wings Hotels Neva Palas

5.0
(2)
Ankara, Çankaya
300kapasite
400başlangıç fiyatı
Aşk-ı Zade Nikah Balo Salonu
31

Aşk-ı Zade Nikah Balo Salonu

5.0
(3)
Ankara, Etimesgut
600kapasite
175başlangıç fiyatı
Aşk-ı İncek
55
1

Aşk-ı İncek

5.0
(1)
Ankara, Gölbaşı
750kapasite
250başlangıç fiyatı
Kalıpçızade Çayyolu Bride
8
10

Kalıpçızade Çayyolu Bride

5.0
(3)
Ankara, Çankaya
250kapasite
100başlangıç fiyatı
Vals Event
10

Vals Event

Ankara, Çankaya
230kapasite
200başlangıç fiyatı
Aura Wedding
5

Aura Wedding

Ankara, Altındağ
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Liz Event & Davet
27

Liz Event & Davet

Ankara, Etimesgut
120kapasite
500başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Ankara nişan mekanları konusunda oldukça geniş bir skalaya sahip. Evlenmeye karar veren çiftlerin atacakları ilk adım olan nişan organizasyonu hemen hemen her mekanda yapılabiliyor. Ankara nişan ve söz salonları fiyatları kişi başı 100 TL'den başlıyor. Şehrin en iyi nişan mekanları ile ilgili daha detaylı bilgi için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Ankara Nişan Mekanları ve Söz Salonları Fiyatları

Ankara çankaya, Yenimahalle, Altınpark Mahallesi ve Sincan ilçeleri nişan salonu konusunda güzel seçenekleri bünyesinde barındırıyor. Gölbaşı ile çayyolu kır bahçeleri de nişan merasimi için ideal seçenekler arasında yer alıyor. İncek çınar Kasrı bölgedeki en iyi açık hava mekanları arasında bulunuyor.

Fiyat ortalaması aldığımızda en uygun fiyatlı mekanın 100 TL’den başladığını en üst rakamın da 450 TL olduğunu söyleyebiliriz. Size önerebileceğimiz mekanlardan bazılarını fiyatlarıyla birlikte aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz.

Mekanlar Hafta içi Hafta sonu
Hisar Kasrı 200 TL 400 TL
Holiday Inn Kavaklıdere 250 TL 350 TL
Kırrda 312 Wedding 150 TL 200 TL
Ferhunde Hanım Konağı 100 TL 200 TL
Ankara Plaza Hotel 200 TL 300 TL
Chef Touch Cafe 100 TL 200 TL
Terrace Wedding 100 TL 200 TL
Cevahir Wedding 100 TL 150 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyat bilgisi için iletişime geçebilirsiniz.

Hisar Kasrı Söz & Nişan Fiyatları

Altındağ ilçesinde yer alan Hisar Kasrı muhteşem panoramik şehir manzarası sunuyor. 1500 kişilik oldukça geniş bir mekan olması sayesinde kalabalık davetlere ev sahipliği yapabiliyor. Kapalı alanın camekanla kaplı olması içerde dahi havadar bir atmosfer yaratıyor.

Her iki davet alanında da organizasyon sorumlusu ile birlikte belirlediğiniz konseptte nişan süslemeleri yapılıyor. Yemekli ve kokteyl davetleri için ayrı menü alternatifleri hazırlanıyor. Hisar Kasrı kokteyl nişan fiyatları 200 TL'den başlıyor.

Eğlence için müzik tercihinizi de DJ’den yana kullanabilirsiniz. Siz sevdiklerinizle eğlenirken mekanın fotoğrafçısından fotoğraf ve video çekim hizmeti alabilirsiniz.

Holiday Inn Kavaklıdere

Holiday Inn Kavaklıdere, şık dekorasyonlu 200 kişi kapasiteli kapalı davet alanında unutulmaz davetlere imza atıyor. Profesyonel hizmetleriyle verdiği tüm davetlerden tam not alıyor. Hangi konseptte davet vereceğiniz sizin tercihinize kalmışken, nişan fiyatları 250 TL’den başlıyor.

Kusursuz bir organizasyon için sizi hiç bir konuda sınırlandırmayan nişan mekanı isterseniz dışarıdan organizasyon firması ile çalışmanıza imkan tanıyor. Nişan pastası özel olarak otelin usta aşçısı tarafından hazırlanıyor. Yüzükler takıldıktan sonra eğlenceye DJ eşliğinde after party ile devam etme olanağınız da bulunuyor.

Kırda 312 Wedding Açık Havada Nişan Organizasyonu

Modern bir açık hava mekanında nişan daveti vermek isterseniz yönünüzü Kırda 312 Wedding adresine çevirebilirsiniz. Ankara nişan mekanları arasında geniş davet alanıyla öne çıkan Kırrda, 1500 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyor. Şehrin göbeğinde doğayla iç içe bir atmosfer sunan mekanda nişan masası ve nişan tagı süslemeleri de yapılabiliyor.

Usta aşçı ve mutfak ekibinin hazırladığı leziz yemeklerin yanında ağızları tatlandıracak nişan pastası da tasarlıyor. Mekanın fiyatları 150 TL'den başlıyor. Misafirleriniz için girişte karşılama kokteyli hazırlanıyor.

Ferhunde Hanım Konağı

Tarihi bir konakta unutulmaz bir organizasyon yapmak isterseniz Ferhunde Hanım Konağı biçilmiş kaftan. Konak, nişan organizasyonu için hazırladığı konseptleri, nişan masası süslemesi ve hazırladığı lezzetli ikramlıklarla beğeni topluyor.

Ankara nişan mekanları arasında öne çıkan Ferhunde Hanım, nişan masası ve süslemeleri ile ihtişamlı bir köşe hazırlıyor. Açık alanda 500, kapalı alanda ise 250 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Kaliteli ses, sahne ve ışık sistemiyle hem müzik yayını hem de aydınlatma konusunda sıkıntı yaşanmıyor.

Yemekli ve kokteyl konseptinde nişan töreni yapabileceğiniz gibi yemeksiz de planlanma şansınız bulunuyor. Kişi başı 100 TL'den başlayan fiyatlar sunuyor. Ankara Plaza Hotel Nişan Töreni

Ankara Plaza Hotel, 300 kişilik balo salonunun kapılarını yeni bir hayata atılan ilk adımlar için açıyor. Dekorasyondan sonra önemli olan detaylar catering, müzik ve fotoğraf çekimi konusunda çiftlere desteğini esirgemiyor. Dilerseniz dışarıdan kendi tercih ettiğiniz firmalarla çalışma şansına da sahipsiniz.

Nişan tepsisi ve nişan çikolatası için anlaşmalı firmalarından sizin için alternatifler hazırlatıyor. Yüzüklerin takılıp nişan kurdelesi kesiminden sonra gece DJ veya orkestra ile eğlenceli şekilde devam ediyor.

4 yıldızlı otelde şehir dışından gelecek misafirlerinizin uygun fiyatlı konaklaması da sağlanıyor. Ankara Plaza Hotel'de yemekli nişan fiyatları 100 - 150 TL arası olurken, kokteyl davetleri 30 TL’den başlıyor.

Chef Touch Cafe Nişan Yemeği & Fiyatları

Bildiğiniz tüm kafeleri unutun, çünkü Chef Touch bilinenin çok daha ötesinde. Şahane bir açık hava alanı olan Chef, Ankara nişan mekanları arasında farklı atmosferiyle çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. 300 kişilik açık alanında orman manzarası eşliğinde davetlilerini ağırlıyor.

Yemekli bir davet düşünürseniz 100 - 200 TL karşılığında seçkin menüler hazırlanıyor. üstelik menü tadımına gelerek değişiklik talep etme şansınız da oluyor. 80 TL’den başlayan kokteyl konsepti içerisine de ikramlıklar ve nişan pastası dahil oluyor. İçecek seçimlerinde alkollü veya alkolsüz seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Terrace Wedding Söz Merasimi

Şıklığı modern detaylarla yansıttığı kapalı salonda profesyonel bir ekiple hizmet veren Terrace Wedding, nişan ve söz organizasyonlarında adından övgüyle söz ettiriyor.

500 kişilik kapalı bir salonu bulunan Terrace, yüksek tavanlı ve kolonsuz yapısıyla ferah bir atmosfer sunuyor. Salonda bulunan barkovizyonda dilerseniz fotoğraf gösterimi ya da nişan töreni canlı olarak yansıtılıyor.

Terrace Wedding'de nişan ve söz organizasyonu fiyatları kişi başı 100 - 200 TL'den başlıyor.

Cevahir Wedding Nişan Fiyatları

Şık bir nişan salonu arıyorsanız Cevahir Wedding’i görmeden karar vermeyin deriz. Mekanda nişan merasimleri için özel olarak hazırlanmış 750 kişi kapasiteli bir salon bulunuyor. Yemek ve kokteyl ikramları dışında nişan pastası da mekan tarafından temin edilebiliyor.

Cevahir Wedding nişan fiyatları ise 100 - 150 TL'den başlıyor.

Şık salonu gelin yolu ve nişan masası süslemeleri ile öne çıkıyor. Mekanın orkestrası gece boyunca canlı müzik grubu ile davetinize eğlence katıyor.

Ankara Nişan Organizasyon Şirketleri

Yeni bir hayata başlamak için evlenme kararı aldığınızda ilk adım söz ve nişan merasimi oluyor. Ankara nişan mekanları dışında, kusursuz hizmet verecek organizasyon firmalarıyla da oldukça zengin alternatifler sunuyor.

Organizasyon firması size nişan salonu seçimi, mekan süslemesi, yüzük yükseltici gibi nişan aksesuarları temini ve catering hizmetleri sağlıyor. Ankara nişan organizasyon firmaları fiyatları ortalama 1.500 TL'den başlıyor. Şehrin önde gelen firmaları arasında Tarzz Organizasyon, Alen Ajans, Lilya Organizasyon, Lena Organizasyon, Lamore Organizasyon ve Prenses Organizasyon yer alıyor.

Lilya Organizasyon & Nişan Töreni

Konsept hazırlama konusunda oldukça başarılı olan Lilya Organizasyon Ankara'nın en sevilen nişan organizasyonu firmaları arasında yer alıyor. 1000 TL’den başlayan bütçeleri zorlamayacak avantajlı paketleri ile dilediğiniz mekanda hizmet verebiliyor.

Orkestra veya müzisyen ekip temini sağlayabilen firma ayrıca şehrin en iyi fotoğrafçılarını da sizlerle buluşturuyor. Nişan masası süslemesinde özel isimlikler ve çiçek süslemeleri kullanan Lilya, dilerseniz nişan pastanızı da size özel hazırlıyor.

Lena Organizasyon Nişan Fiyatları

Lena Organizasyon, kaliteli hizmet paketleri ve deneyimli ekibi ile beğeni topluyor. Dilek feneri, nişan masası ve nişan tepsisi firmadan alabileceğiniz hizmetler arasında yer alıyor. 1500 TL'den başlayan paket fiyatları ile unutulmaz bir davetin kapılarını aralıyor.

Lena, seçtiğiniz nişan mekanı neresi olursa olsun hizmet veriyor. çiftlere davetiye ve hediyelik hizmeti de sunan firma, dilerseniz fotoğrafçı ve müzisyen temininde de yardımcı oluyor.

Lamore Organizasyon

Lamore Organizasyon hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için heyecanla sizleri bekliyor. Ankara ile sınırlı kalmayan firma, şehir dışında da hizmet verebiliyor. Kişiye özel konsept hizmeti sunan Lamore, nişan masası dekorasyonu, mekan temini ve nişan pastası da sağlayabiliyor.

Lamore Organizasyon ile nişan organizasyon paket fiyatları ortalama 1000 TL'den başlıyor.

Ankara Nişan İçin Alyans ve Tektaş Yüzükler

Ankara’da kaliteli ve özel yüzük çeşitlerini bulabileceğiniz bir kuyumcu arıyorsanız Zen Pırlanta tam size göre! Ankara'nın merkez ilçesi çankaya'nın Kızılay bölgesinde pek çok ünlü markaya ait alyans yüzük firması bulabilirsiniz. Sade alyans modellerinin fiyatları ortalama 1000 TL, tektaş yüzükler 1250 TL, beştaş yüzükler ise 2000 TL'den başlıyor.

Ankara Abiye ve Nişanlık Mağazaları

Nişanlık ve abiye seçimi, gelin adaylarının aylar öncesinden planlamaya başladığı bir konu olarak öne çıkıyor. Peki Ankara'nın en iyi abiye mağazaları nerede yer alıyor? çankaya ve Yenimahalle ilçeleri Ankara’da nişan elbisesi arayanlar için birbirinden başarılı moda evlerini bir araya getiriyor. Saraylı Moda Evi ve World Wella Paris bu seçeneklerin içinde yer alıyor.

Birbirinden güzel model seçenekleri sunan Ankara abiye mağazalarında elbise fiyatları ortalama 3.000 - 5.000 TL arasında değişiyor. Bu paketlere özel dikim, dikim provası, hazır modellerde tadilat işlemleri ve nişan çiçeği dahil ediliyor.

Sevdiğiniz insanla evlenmeye karar verdiğiniz andan itibaren heyecanlı ama bir o kadar da tatlı bir macera başlıyor. Bu maceranın ilk basamağı söz ve nişan merasimi oluyor. İhtiyacınız olan her alanda kaliteli hizmet alabileceğiniz pek çok mekan ve firma DüğünBuketi'nde sizleri bekliyor. Siz de bu heyecanlı sürecin tıkır tıkır işlemesini istiyorsanız danışmanlarımızla görüşme sağlayarak destek alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular