Ankara Söz, Nişan Mekanları ve 2024 Fiyatları

(59 sonuç)

Ankara
Diğer Davet Mekanları
Söz, Nişan Mekanları
Golden Time İncek
76

Golden Time İncek

Ankara, Gölbaşı
250kapasite
1250başlangıç fiyatı
Life Park Havuzbaşı Kır Düğünü
14
1

Life Park Havuzbaşı Kır Düğünü

5.0
(3)
Ankara, Gölbaşı
2,500kapasite
250başlangıç fiyatı
Aşk-ı İncek
55
1

Aşk-ı İncek

5.0
(1)
Ankara, Gölbaşı
750kapasite
250başlangıç fiyatı
Aşk-ı Zade Nikah Balo Salonu
31

Aşk-ı Zade Nikah Balo Salonu

5.0
(3)
Ankara, Etimesgut
600kapasite
175başlangıç fiyatı
New Mahall Kır Düğünü
26
1

New Mahall Kır Düğünü

5.0
(3)
Ankara, Yenimahalle
1,000kapasite
300başlangıç fiyatı
İnci Saray Nişan Salonu
10

İnci Saray Nişan Salonu

5.0
(3)
Ankara, Pursaklar
350kapasite
25000başlangıç fiyatı
The Wings Hotels Neva Palas
10

The Wings Hotels Neva Palas

5.0
(2)
Ankara, Çankaya
300kapasite
400başlangıç fiyatı
Occidental Otel
20

Occidental Otel

5.0
(2)
Ankara, Çankaya
170kapasite
Vals Event
10

Vals Event

Ankara, Çankaya
230kapasite
200başlangıç fiyatı
Kalıpçızade Ankara Konağı
7

Kalıpçızade Ankara Konağı

5.0
(2)
Ankara, Altındağ
400kapasite
100başlangıç fiyatı
İncek Çınar Kasrı
137

İncek Çınar Kasrı

5.0
(2)
Ankara, Gölbaşı
1,200kapasite
750başlangıç fiyatı
Liz Event & Davet
27

Liz Event & Davet

Ankara, Etimesgut
120kapasite
500başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Ankara nişan mekanları konusunda oldukça geniş bir skalaya sahip. Evlenmeye karar veren çiftlerin atacakları ilk adım olan nişan organizasyonu hemen hemen her mekanda yapılabiliyor. Ankara nişan ve söz salonları fiyatları kişi başı 250 - 500 TL'den başlıyor. 

Ankara Nişan Mekanları ve Söz Mekanları 2024 Fiyatları

Ankara Çankaya, Yenimahalle, Altınpark Mahallesi ve Sincan ilçeleri nişan salonu konusunda güzel seçenekleri bünyesinde barındırıyor. Gölbaşı ile Çayyolu kır bahçeleri de nişan merasimi için ideal seçenekler arasında yer alıyor. İncek Çınar Kasrı bölgedeki en iyi açık hava mekanları arasında bulunuyor.

Fiyat ortalaması aldığımızda en uygun fiyatlı mekanın 250 TL’den başladığını en üst rakamın da 2.000 TL olduğunu söyleyebiliriz. Yemeksiz paketlerde ise fiyatlar ortalama 25.000 TL'den açılıyor. Size önerebileceğimiz mekanlardan bazılarını fiyatlarıyla birlikte aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz.

Mekan Hafta içi* Hafta sonları*
Aşk-ı İncek 250 TL 250 TL
İnci Saray Nişan Salonu 25000 TL 25000 TL
The Wings Hotels Neva Palas 400 TL 400 TL
Golden Time İncek 1000 TL 1250 TL
New Mahall Kır Düğünü 250 TL 300 TL
Life Park Havuzbaşı Kır Düğünü 200 TL 250 TL
Aşk-ı Zade Nikah Balo Salonu 175 TL 175 TL
Chifin Wedding 250 TL 500 TL
İncek Çınar Kasrı 500 TL 750 TL
Kalıpçızade Ankara Konağı 80 TL 100 TL

Ankara Nişan Mekanı Önerileri

Hisar Kasrı

Altındağ ilçesinde yer alan Hisar Kasrı muhteşem panoramik şehir manzarası sunuyor. 1500 kişilik oldukça geniş bir mekan olması sayesinde kalabalık davetlere ev sahipliği yapabiliyor. Kapalı alanın camekanla kaplı olması içerde dahi havadar bir atmosfer yaratıyor.

Her iki davet alanında da organizasyon sorumlusu ile birlikte belirlediğiniz konseptte nişan süslemeleri yapılıyor. Yemekli ve kokteyl davetleri için ayrı menü alternatifleri hazırlanıyor. 

Eğlence için müzik tercihinizi de DJ’den yana kullanabilirsiniz. Siz sevdiklerinizle eğlenirken mekanın fotoğrafçısından fotoğraf ve video çekim hizmeti alabilirsiniz.

Holiday Inn Kavaklıdere

Holiday Inn Kavaklıdere, şık dekorasyonlu 200 kişi kapasiteli kapalı davet alanında unutulmaz davetlere imza atıyor. Profesyonel hizmetleriyle verdiği tüm davetlerden tam not alıyor. Hangi konseptte davet vereceğiniz sizin tercihinize kalıyor.

Kusursuz bir organizasyon için sizi hiç bir konuda sınırlandırmayan nişan mekanı isterseniz dışarıdan organizasyon firması ile çalışmanıza imkan tanıyor. Nişan pastası özel olarak otelin usta aşçısı tarafından hazırlanıyor. Yüzükler takıldıktan sonra eğlenceye DJ eşliğinde after party ile devam etme olanağınız da bulunuyor.

Kırda 312 Wedding Açık Havada Nişan Organizasyonu

Modern bir açık hava mekanında nişan daveti vermek isterseniz yönünüzü Kırda 312 Wedding adresine çevirebilirsiniz. Ankara nişan mekanları arasında geniş davet alanıyla öne çıkan Kırrda, 1500 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyor. Şehrin göbeğinde doğayla iç içe bir atmosfer sunan mekanda nişan masası ve nişan tagı süslemeleri de yapılabiliyor.

Ferhunde Hanım Konağı

Tarihi bir konakta unutulmaz bir organizasyon yapmak isterseniz Ferhunde Hanım Konağı biçilmiş kaftan. Konak, nişan organizasyonu için hazırladığı konseptleri, nişan masası süslemesi ve hazırladığı lezzetli ikramlıklarla beğeni topluyor.

Ankara nişan mekanları arasında öne çıkan Ferhunde Hanım, nişan masası ve süslemeleri ile ihtişamlı bir köşe hazırlıyor. Açık alanda 500, kapalı alanda ise 250 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Kaliteli ses, sahne ve ışık sistemiyle hem müzik yayını hem de aydınlatma konusunda sıkıntı yaşanmıyor.

Yemekli ve kokteyl konseptinde nişan töreni yapabileceğiniz gibi yemeksiz de planlanma şansınız bulunuyor. 

Terrace Wedding 

Şıklığı modern detaylarla yansıttığı kapalı salonda profesyonel bir ekiple hizmet veren Terrace Wedding, nişan ve söz organizasyonlarında adından övgüyle söz ettiriyor.

500 kişilik kapalı bir salonu bulunan Terrace, yüksek tavanlı ve kolonsuz yapısıyla ferah bir atmosfer sunuyor. Salonda bulunan barkovizyonda dilerseniz fotoğraf gösterimi ya da nişan töreni canlı olarak yansıtılıyor.

Cevahir Wedding

Şık bir nişan salonu arıyorsanız Cevahir Wedding’i görmeden karar vermeyin deriz. Mekanda nişan merasimleri için özel olarak hazırlanmış 750 kişi kapasiteli bir salon bulunuyor. Yemek ve kokteyl ikramları dışında nişan pastası da mekan tarafından temin edilebiliyor.

Şık salonu gelin yolu ve nişan masası süslemeleri ile öne çıkıyor. Mekanın orkestrası gece boyunca canlı müzik grubu ile davetinize eğlence katıyor.

Ankara Nişan Organizasyon Firmaları Fiyatları

Yeni bir hayata başlamak için evlenme kararı aldığınızda ilk adım söz ve nişan merasimi oluyor. Ankara nişan mekanları dışında, kusursuz hizmet verecek organizasyon firmalarıyla da oldukça zengin alternatifler sunuyor.

Organizasyon firması size nişan salonu seçimi, mekan süslemesi, yüzük yükseltici gibi nişan aksesuarları temini ve catering hizmetleri sağlıyor. Ankara nişan organizasyon firmaları fiyatları ortalama 5.000  - 7.500 TL'den başlıyor. Tercih edebileceğiniz bazı firmalar şunlar;

  • Hanedan Organizasyon
  • Your Day Organizasyon
  • Magenta Organizasyon
  • Lilyanın Tasarım Evi
  • Boom Events
  • Asem Dekor Organizasyon

Ankara nişan organizasyon firmalarından teklif almak için buraya tıklayabilirsiniz.

İhtiyacınız olan her alanda kaliteli hizmet alabileceğiniz pek çok mekan ve firma DüğünBuketi'nde sizleri bekliyor. Siz de bu heyecanlı sürecin tıkır tıkır işlemesini istiyorsanız danışmanlarımızla görüşme sağlayarak destek alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular