Altındağ Otelde Düğün

(4 sonuç)

Ankara
Düğün Mekanları
Otelde Düğün
Altındağ
Divan Çukurhan Otel
7

Divan Çukurhan Otel

Ankara, Altındağ
400kapasite
80başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Manhattan Hotel
10

Manhattan Hotel

5.0
(3)
Ankara, Altındağ
1,200kapasite
100başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Ankara Başkent Otel
5

Ankara Başkent Otel

5.0
(1)
Ankara, Altındağ
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Buğday Hotel
4

Buğday Hotel

5.0
(1)
Ankara, Altındağ
500kapasite
50başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

Ankara Altındağ ilçesinde otelde düğün yapmak istiyorsanız geniş hizmet seçenekleri sizi bekliyor. Açık ve kapalı salonlar arasında tercih yapabilme şansınız bulunuyor. Süsleme ve dekorasyon seçenekleri sizler için sunuluyor. Otelde düğün salonları hem uygun fiyatları hem de menü seçenekleri ile dikkat çekiyor. Yemekli düğün fiyatları ise 50 TL’den başlıyor.

Altındağ’daki En İyi Düğün Otelleri

Uzun süre hayalini kurduğunuz düğünü Ankara Altındağ otelde düğün salonları ile gerçekleştirme şansınız bulunuyor. Geniş kapasiteli salonlarına tercihlerinize göre süsleme yapılıyor. DJ ve müzik grubu temininden yemek servisine kadar birçok olanak sunuluyor. Otellerin açık, kapalı, kır bahçesi ve havuz başı gibi davet alanlarında planlamalar yapılabiliyor. İlçe genelinde düğün fiyatları 50 TL'den başlayıp 150 TL'ye kadar yükselebiliyor.

Altındağ düğün otelleri için belirlenen fiyatlar ise şöyle:

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Divan çukurhan Otel

80 TL

100 TL

Manhattan Hotel

100 TL

150 TL

Buğday Hotel

50 TL

80 TL

Angora Hotels

50 TL

50 TL

Ankara Palas

100 TL

150 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Divan çukurhan Otel

Divan çukurhan Otel hem açık hem de kapalı salonu ile otelde düğün organizasyonlarında öne çıkıyor. Açık salonunda 400 kişiyi ağırlayabiliyor. Kapalı salonunda da 200 kişilik misafir gruplarını ağırlıyor. Davetlilerin yararlanabileceği 50 araçlık otopark imkanı bulunuyor. Kolonsuz ve yüksek tavanlı salonu ile konforlu etkinlikler gerçekleşmesine yardımcı oluyor.

Şık bir davet alanına sahip olan otel, masalarına şamdan ve çiçeklerle süsleme yapıyor. Davetinize katılan misafirleriniz için karşılama kokteyli sunuluyor. Düğün pastası ve mekan giydirme seçenekleri ek olarak alınabiliyor. Dışarıdan organizasyon firması ile anlaşarak en güzel organizasyonu düzenleme şansınız bulunuyor. Otelde yemekli düğün fiyatları 80 - 100 TL arasında değişiyor.

Manhattan Hotel

Altındağ ilçesinde otelde düğün yapmak isteyen çiftlerin ilk tercihi Manhattan Hotel oluyor. Görkemli avizelerle süslenmiş olan salonunda düğün organizasyonları düzenlenebiliyor. Masalarına şık şamdanları eklerken sandalyelerini de süslüyor. Genellikle altın sarısı ve siyah renkleri salonda hakimken sizin tercihlerinize göre renkler değişebiliyor.

Oldukça geniş bir açık davet alanına sahip olan otel 1.200 kişiyi ağırlayabiliyor. Aynı zamanda 600 kişilik kapasitesi olan kapalı salonu bulunuyor. Otopark alanı da 200 araca hizmet ediyor. Video ve fotoğraf çekimi yapılabilen salonunda düğünlerinizin her anı ölümsüzleşiyor.

Sahne sistemleri ile en eğlenceli anların düzenlenmesine imkan tanıyor. Kokteylli düğün fiyatları 80 TL’den başlarken yemekli düğünler 100 TL’den başlıyor.

Buğday Hotel

Buğday Hotel, yeni evlenecek çiftlerin ilgi gösterdiği düğün otelleri arasına giriyor. Teras alanında dilerseniz düğünleriniz organize edilebiliyor. Süsleme seçeneklerini şamdan, sandalye süsleme ve mekan süsleme imkanı ile birlikte sunuyor. Gelin yolu tasarımının da yer aldığı salonları ile en güzel düğünlere imza atılıyor.

Kapalı salonunda 500 kişiye uygun olan davet alanı, açık salonda 300 kişi olarak belirleniyor. Otoparkı için 50 araçlık kapasite belirleniyor. Dilerseniz menü tadımı yaparak sonrasında menüde değişim yapılabiliyor. Fotoğrafçı ve organizasyon hizmeti dışarıdan alınabiliyor. Otelde düğün fiyatları ise kişi başı 50'den başlıyor.

Angora Hotel

Altındağ ilçesinde düğün oteli arıyorsanız Angora Hotel sizleri bekliyor. Masalarına şık peçete ve çiçek süslemelerini ekliyor. Dilerseniz gül ile süsleme seçeneğini de tercihinize göre sunabiliyor. Sandalye giydirme imkanı farklı renkler ile yapılabiliyor. Bu sayede dekorasyon düzenlemeleri açısından çiftlerden geçer not alıyor.

Yalnızca kapalı salonu bulunan otelin kapasitesi ise 400 kişiye kadar uygunluk gösteriyor. Vale hizmetinin sağlanmış olduğu otoparkında 250 araçlık alan tanıyor. Aynı zamanda terası da bulunuyor. Etkinlik sorumlusu ile konuşarak düğün organizasyonlarınızı önceden planlamayabilme şansınız bulunuyor. Angora Otel düğün fiyatları hafta içi ve hafta sonu 50 TL'den başlıyor.

Ankara Palas

Ankara Palas, beyaz rengin hakim olduğu davet alanlarıyla öne çıkıyor. Her süsleme detayının diğeri ile uyumlu olduğu salonlarında 1.000 davetliyi ağırlayabiliyor. Hem kapalı hem de açık salonu ile çiftlere alternatif oluşturuyor. Geniş davetler için uygun olması nedeniyle çiftler tarafından tercih ediliyor. Masalarına şık şamdanları ve yapay çiçeklerini ekleyerek süsleme yapıyor.

Dilerseniz mekan giydirme seçeneklerini özel konseptleri ile birlikte sunuyor. After party alanında ses ve sahne hizmetlerini sağlayarak en eğlenceli organizasyonların düzenlenmesine yardımcı oluyor. Düğün pastası ve menüleri ile tüm çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Yemekli düğün fiyatları ise 100 - 150 TL arasında değişiyor.

Ankara’daki En İyi Kır Düğünü Mekanları

Ankara'da otelde düğün salonlarına alternatif olarak kır düğünü mekanları da bulunuyor. Geniş kapasiteleri ve süsleme seçenekleri ile çiftler için oldukça görkemli davetlerin verilmesine imkan sağlıyor. Havuz başı ve kır düğünü alanları ile çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor.

Ankara Konağı, kır düğünü mekanları arasında oldukça dikkat çekiyor. Şık ışıklandırması ve masa süslemeleri ile görkemli düğün organizasyonlarında ilk sırada yer alıyor. Sandalyelerine eklediği süslemeleri ile 1.000 kişi için uygun olan kır bahçesi alanı sunuluyor. Yemekli kır düğünü fiyatları 80 TL'den başlayıp 95 TL’ye kadar çıkabiliyor.

İncek Hasbahçe de kır düğünü mekanları arasında öne çıkmayı başarıyor. Kır bahçesinde 2.000 konuk için uygun olan alanı bulunuyor. Yapay çiçeklerle süslediği salonunda supla ve şamdan ekleme seçenekleri ile masaların dekorasyonu tamamlanıyor. Gelin yolu sayesinde görkemli şekilde davetinize giriş yapma şansınız bulunuyor. Kır düğünü fiyatları 125 TL'den başlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Altındağ düğün otelleri fiyatları ve diğer tüm merak edilen soruların cevapları burada.

Altındağ otelde düğün fiyatları ne kadardan başlıyor?

Altındağ otelde düğün fiyatları kişi başı 80 TL'den başlıyor. Menü seçimi ve düğün gününe göre 150 TL'den başlayan mekanlar da bulunuyor.

Altındağ düğün otelleri kapasitesi ne kadar?

Oteller düğün organizasyonları için kapalı salon kapasitelerini ideal aralıkta tutuyor. Ortalama salon kapasiteleri 500 kişilik.

En lüks Altındağ düğün otelleri hangileri?

  • Konak Otel Düğün Salonu
  • Yeşil Kuşak Düğün Sarayı
  • Manhattan Otel
  • Angora Hotel
  • Divan çukurhan Otel

Ankara Altındağ otelde düğün mekanları, lüks ve şık seçeneklerle birçok alternatif sunuyor. Farklı davet alanları ile geniş kapasiteli düğünlere ev sahipliği yapılıyor. Hizmet ve kalite açısından fazlasıyla memnun bırakan düğün otelleri, yeni evlenecek çiftlere avantajlı düğün paketleri sunuyor. Siz de danışmanlarıyla görüşerek indirimli düğün fiyatlarından yararlanabilirsiniz.