Çankaya Otelde Düğün

(69 sonuç)

Ankara
Düğün Mekanları
Otelde Düğün
Çankaya
Occidental Otel
21

Occidental Otel

5.0
(2)
Ankara, Çankaya
Öne çıkan
170kapasite
The Wings Hotels Neva Palas
11

The Wings Hotels Neva Palas

5.0
(2)
Ankara, Çankaya
250kapasite
400başlangıç fiyatı
Divan Ankara
60

Divan Ankara

5.0
(1)
Ankara, Çankaya
650kapasite
1450başlangıç fiyatı
Bilkent Otel & Konferans Merkezi
16

Bilkent Otel & Konferans Merkezi

5.0
(1)
Ankara, Çankaya
2,000kapasite
100başlangıç fiyatı
Pietra Hotel Ankara
4

Pietra Hotel Ankara

Ankara, Çankaya
700kapasite
80başlangıç fiyatı
Holiday Inn Çukurambar
5

Holiday Inn Çukurambar

5.0
(1)
Ankara, Çankaya
750kapasite
50başlangıç fiyatı
Golden Boutique Hotel
9

Golden Boutique Hotel

5.0
(1)
Ankara, Çankaya
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Mövenpick Hotel Ankara
7

Mövenpick Hotel Ankara

5.0
(1)
Ankara, Çankaya
400kapasite
80başlangıç fiyatı
İlci Residence Hotel
14
1

İlci Residence Hotel

5.0
(2)
Ankara, Çankaya
150kapasite
100başlangıç fiyatı
City Hotel Ankara
6

City Hotel Ankara

5.0
(1)
Ankara, Çankaya
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Ataköşk Hotel
15

Ataköşk Hotel

5.0
(8)
Ankara, Çankaya
1,000kapasite
80başlangıç fiyatı
Dafne Hotel Weddings
11

Dafne Hotel Weddings

5.0
(1)
Ankara, Çankaya
400kapasite
50başlangıç fiyatı

Ankara çankaya otelde düğün konseptini başarıyla işleyen mekanlar bir arada karşınıza çıkıyor. Hayatınızın en mutlu gününde, lüks ve şık seçenekler ile mutluluğunuzu taçlandırabilirsiniz. Düğün oteli olarak hizmet veren yerlerle anlaşabilir ve kişi başı 50 TL’den başlayan düğün fiyatları ile bütçenize uygun bir gece planlayabilirsiniz.

Ankara çankaya Otelde Düğün Fiyatları

Şık ve modern bir atmosfer içerisinde evlenmeyi tercih edenler için çankaya otelde düğün yerleri doğru tercih oluyor. Beklentilerinizin üzerinde hizmet sağlayan oteller fiyat konusunda da her bütçeye uygun alternatifler sunuyor.

Düğün mekanı fiyatları yemekli veya kokteylli düğün tercihiniz başta olmak üzere birçok etkene bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Ortalama düğün fiyatları 50 TL’ den başlayarak 300 TL’ye kadar yükselebiliyor.

Ankara’daki otellerde düğün fiyatları şöyle;

Oteller

Hafta içi*

Hafta sonu*

JW Marriott Ankara

150 TL

200 TL

Sheraton Ankara Hotel & Convention Center

200 TL

300 TL

Wyndham Otel Ankara

150 TL

200 TL

Demonti Otel

50 TL

80 TL

Ataköşk Group Hotels

80 TL

100 TL

Dafne Hotel Weddings

50 TL

100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

çankaya’nın En İyi Düğün Otelleri

Ankara’da düğün yapmayı düşünen çiftlerin ilk olarak yöneldiği çankaya, mekan konusunda geniş bir skalaya sahip olmasıyla biliniyor. Oteller; kır bahçesi, havuz başı ve şık balo salonu alternatifleriyle her talebe yanıt verebilmesiyle çiftlerin tercihi oluyor.

Divan Ankara ve Holiday Inn Kavaklıdere, çankaya otelde düğün yerleri arasında en popüler seçenekler olarak ilk sıralara yerleşiyor. Bu otellerin kapasitesi daha çok butik organizasyonlar için uygun oluyor. Fakat daha kalabalık bir organizasyon düşünenler için de çok sayıda otel bulunuyor.

JW Marriott Ankara

JW Marriott Ankara, en iyi düğün otelleri listesine adını yazdırıyor. İster yemekli isterseniz de kokteyl konseptinde organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteli hizmetin adresi olan otelde, 750 kişilik açık alan ve 2.000 kişilik geniş kapalı alan bulunuyor.

Usta şeflerin hazırlayacağı lezzetlere sizinle yapılan tadım sonrası karar veriliyor. Lezzetli yemekler eşliğinde eğlenceli bir gece geçirmeniz için DJ ve orkestra temin ediliyor. Eğlence hiç bitmesin diyenlere after party organizasyonuyla karşılık veriliyor. Kokteyl fiyatları 100 TL, yemekli düğün fiyatları ise 150 TL’den başlıyor.

Sheraton Ankara Hotel & Convention Center

Sheraton oteller zincirinin Ankara ayağı olan Sheraton Ankara Hotel & Convention Center, görkemli düğün organizasyonlarının vazgeçilmezi oluyor. Kendinizi özel hissedeceğiniz otelde profesyonel ekip, her şeyin kusursuz olması için üstün çaba sarf ediyor.

Etkinlik sorumlusu sizin yerinize her detayı düşündüğünden size yalnızca eğlenceli bir gece geçirmek kalıyor. 1.000 kişi kapasiteli kolonsuz ve yüksek tavanlı kapalı mekan, modern dekorasyonu ile oldukça şık bir ortam sunuyor.

Yalnızca size özel konseptler hazırlayan otelde düğün fiyatları kokteyl düzende 150 - 200 TL, yemekli düzende ise 200 - 300 TL arasında değişiyor.

Wyndham Otel Ankara

Sizlere her zaman en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen Wyndham Otel Ankara, düğününüzün muhteşem geçmesini sağlıyor. Bünyesinde bulunan Birecik Balo Salonu ve Osmanlı Sarayı gerek organizasyon gerekse fotoğraf çekimi kategorileri için biçilmiş kaftan.

Açık ve kapalı her iki davet alanında da 500 kişiye kadar ağırlayabiliyor. Cosy Garden bahçesi de kır mekanı arayanların değerlendirebileceği bir alternatif oluyor. Kokteyl düğün tercihlerinizde 100 TL, yemekli tercihlerinizde ise 150 TL’den hizmet sunuluyor.

Otelin çiftlere özel balayı odası ve ilk yıl dönümlerinde konaklama ile akşam yemeği ayrıcalığı da bulunuyor. Tüm bu avantajlı hizmet içerikleri sayesinde çankaya otelde düğün kategorisinde ön plana çıkıyor.

Demonti Otel

Demonti Otel, otelde düğün yapmayı planlayanlar için nitelikli hizmetin adresi oluyor. 400 kişilik kapalı davet alanında hizmet veren otelin hava sirkülasyonu için kurulu sistemi bulunuyor. Bu sayede her mevsim ferah ve temiz hava sağlanıyor.

Otel, kaliteyi uygun fiyatlarla almak isteyenlere 30 TL’den başlayan kokteyl, 50 TL’den başlayan yemekli düğün fiyatlarıyla karşılık veriyor. Ses, sahne ve ışık sistemlerinde son teknoloji ürünler kullanılıyor. Düğün boyunca kamera kaydı alınıyor ve görüntüler misafirlerinize aynı anda yansıtılıyor. Temin edilen orkestra ve ses sanatçıları da eğlenceyi garanti ediyor.

Ataköşk Group Hotels

Ataköşk Group Hotels, uygun fiyatlı geniş hizmet skalasıyla otel düğünleri için iki ayrı balo salonunun kapılarını açıyor. Beykoz Salon 750 kişilik, Emirgan Salon ise 1.000 kişilik kapasiteye sahip. Kalabalık davetler için ideal genişlikte olan iki salon da yüksek tavanlı ve ferah bir atmosfer sunuyor.

Usta şeflerin misafirleriniz için hazırladığı menüler damaklarda iz bırakıyor. DJ ve müzik grubu temini otel tarafından yapılıyor. Siz doyasıya eğlenirken anlaşmalı fotoğrafçısı da geceyi ölümsüzleştiriyor.

Kokteyl davetlerin 50 ile 80 TL arasında olduğu otelde yemekli düğün fiyatları ise 80 ile 100 TL olarak değişiyor.

Dafne Hotel Weddings

Dafne Hotel Weddings, sizlere bir masalın içindeymiş gibi hissettirecek olanaklarıyla çankaya otelde düğün mekanları arasında popülerlik yakalıyor. 400 kişilik balo salonunun dışında 100 kişilik kır bahçesi ile düğün ve nişan gibi tüm etkinliklerinizde yanınızda oluyor.

Şehir dışından gelen misafirleriniz için otelin 150 kişilik konaklama kapasitesi bulunuyor. Düğününüzü ister usta şeflerin hazırladığı eşsiz lezzetli menülerle isterseniz de ufak ikramlıklarla zenginleşen kokteyl konseptinde yapabilirsiniz. Kokteyl fiyatları 30 TL’den başlayan otelde yemekli düğün fiyatları 50 TL’den başlıyor.

Ankara Düğün Dansı Kursları

Düğün boyunca tüm gözlerin gelin ve damadın üzerinde olduğunu düşünürsek, hem mekana giriş hem de düğün dansı gecenin en önemli anı oluyor. Sıradan dansların yerine tango ve vals gibi aşkın danslarını sergilediğinizde salonda romantik rüzgarlar esiyor. 400 TL'den başlayan kurslar için çeşitli dans akademileri randevu sonrasında eğitim veriyor.

Trio Dans ve Sanat Akademisi

çankaya’da bulunan Trio Dans ve Sanat Akademisi, 15 yılı aşkın süredir tecrübelerine dayanarak profesyonel dans eğitimi veriyor. Uzman kişilerden oluşan eğitmen ekibiyle eğlenirken öğretmeyi hedef alıyor.

Düğün dansı için oluşturduğu koreografileri ile alanında öne çıkıyor. Eşlerin uyumuna göre özel koreografi hazırlayan Trio, etkinlik öncesi düğün mekanında prova da gerçekleştiriyor. Latin ve salon danslarının yanı sıra Balkan danslarında da oldukça iyi olan akademi, 400 TL’den başlayan kurs fiyatları ile hizmet veriyor.

Angora Dans Stüdyosu

Angora Dans Stüdyosu, seçkin ortamında birbirinden özel koreografilerle yaklaşık 5 saatlik eğitim sonunda çiftleri düğüne hazır hale getiriyor. Salsa, bachata, tango, vals gibi danslar aşkın ve tutkunun dansı olduğu için öncelikli olarak tercih ediliyor. Tarzınıza ve çift uyumuna göre hocalar eşliğinde en doğru dansa karar veriliyor.

Damat ve arkadaşlarının birlikte sergileyeceği zeybek gösterisi de düğüne damga vuruyor. Dans türüne ve hizmetlere göre değişen kurs paketleri yaklaşık 400 TL bandında seyrediyor.

Ankara Gelin Hamamı Fiyatları

Düğün sürecinin en eğlenceli anları kına gecesi ve bekarlığa veda organizasyonları ile geliyor. Her iki kategoriyi de tek bir ortamda hayata geçirmek isteyenlerin gözü hamamlara çevriliyor.

Gelin hamamı fiyatları paketlerin içeriğine göre değişse de ortalama olarak 30 TL’ den başlayarak 100 TL’ye kadar çıkıyor. Ankara’da gelin hamamı yerleri olarak; Altındağ’da bulunan tarihi Karacabey Hamamı ve oldukça modern dekorasyona sahip Akman Tzob Otel söylenebilir.

JW Marriott Hamamı

JW Marriott Hamamı, düğün öncesi farklı bir konseptte kına gecesi yapmak isteyenler için iyi bir alternatif oluyor. Oldukça ünlü otelin hamamı, gelinlerin hayallerini süsleyen birbirinden güzel konseptler hazırlıyor. Hamam, spa ve masaj hizmetlerinden yararlanabileceğiniz mekanın açık ve kapalı havuz başını da eğlencelerinizde değerlendirebilirsiniz.

Konsepte özel süslemelerle hoşluk katılan alanda, 50 kişiye kadar misafir ağırlayabilirsiniz. JW Marriott Hamamı başlangıç paketi fiyatları hamam, kese ve köpük hizmetleri dahil olmak üzere 80 TL’den açılıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara çankaya otelde düğün mekanları hakkında merak edilen her şey burada yer alıyor.

çankaya otelde düğün fiyatları ne kadardan başlıyor?

Otelde düğün hayallerinize çankaya ilçesindeki tesisler sayesinde kavuşabilirsiniz. Otellerde düğün fiyatları kişi başı 80 TL gibi uygun bir fiyattan başlıyor.

çankaya düğün otelleri kapasitesi ne kadar?

çankaya'daki düğün otelleri kapalı salonlarında 50 - 300 kişilik kapasite sunuyor. Açık alanlarında daha fazla kişi sayısını ağırlayan mekanlar 3.000 kişiye kapılarını açıyor.

En lüks çankaya düğün otelleri hangileri?

  • Vivaldi Ce Gold Hotel
  • JW Marriott Ankara
  • Grand Ankara Hotel & Convention Center
  • Sürmeli Hotels Ankara
  • Holiday Inn Kavaklıdere
  • Swissotel Ankara

Ankara çankaya otelde düğün yapacaklar için tüm mekanlar birbirinden kapsamlı seçenekleri bünyesinde barındırıyor. Otel düğününün avantajı her mevsim her konseptte düğün yapabilme ve uzaktan gelen misafirlerin konaklayabilmesi oluyor. Siz de otellerin hizmetleri ve fiyatları hakkında kapsamlı bilgi almak isterseniz danışman ekibiyle görüşebilirsiniz.