Gölbaşı Otelde Düğün ve 2024 Fiyatları

(6 sonuç)

Ankara
Düğün Mekanları
Otelde Düğün
Gölbaşı
Golden Time İncek
47
4

Golden Time İncek

Ankara, Gölbaşı
300kapasite
1250başlangıç fiyatı
Kronos Hotel
6

Kronos Hotel

5.0
(1)
Ankara, Gölbaşı
1,000kapasite
80başlangıç fiyatı
Akalın Hotel
7

Akalın Hotel

Ankara, Gölbaşı
1,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Ulaşan Hotel
7

Ulaşan Hotel

Ankara, Gölbaşı
500kapasite
80başlangıç fiyatı
Ulaşan Hotel
11

Ulaşan Hotel

Ankara, Gölbaşı
450kapasite
500başlangıç fiyatı
Patalya Lakeside Resort Hotel
10

Patalya Lakeside Resort Hotel

5.0
(1)
Ankara, Gölbaşı
2,000kapasite
80başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Ankara Gölbaşı otelde düğün organizasyonlarında çiftlere menü seçimi, dekorasyon ve süsleme seçenekleri sunuluyor. Havuz başı alanlarında ve açık salonlarında geniş davet kapasiteleri ile düğün mekanları öne çıkıyor. After party sunulan hizmetler arasında yer alırken çiftlerin isteklerine göre alkollü, yemeli veya kokteyl menüleri arasında seçim yapılabiliyor. Otelde düğün davetlerinin kişi başı fiyatları 50 TL’den açılıyor.

Gölbaşı’nda bulunan otelde düğün mekanları hakkında detaylı incelemeyi yazımızda bulabilirsiniz.

En Lüks Gölbaşı Otel Düğün Mekanları

Gölbaşı otelde düğün mekanları geniş hizmet yelpazeleri ile öne çıkıyor. Masa ve sandalyelerin süslenmesi ile görsel olarak beğeni yaratıyor. Gelin adayları için süslenmiş bir yol ve gelin tagı sunulan hizmet yelpazesi arasında yer alıyor. Sahip oldukları davet alanları için geniş kapasiteler belirleniyor. Düğün organizasyonun 50 TL’den başlayan fiyatlarla düzenlenebileceği gibi 200 TL’ye kadar çıkan seçenekler de bulunuyor.

Ankara Gölbaşı ilçesindeki en lüks otelde düğün mekanları fiyatları şu şekildedir;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Kronos Hotel

50 TL

100 TL

Patalya Lakeside Resort Otel

80 TL

100 TL

Ve Hotels Gölbaşı

100 TL

200 TL

Winner İncek Hotel

80 TL

100 TL

Akalın Hotel 

50 TL

100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Kronos Hotel

Kronos Hotel, geniş davet alanı seçenekleri ile öne çıkıyor. 1.000 kişiden oluşan misafir grupları için uygun olan açık davet alanına ek olarak 500 kişilik kapalı davet alanı bulunuyor. Davetlilerin hizmetine sunulan 250 araçlık otoparkı da mevcut. Göl kenarında yer alması sayesinde düğünlerinizde göl manzarasına karşı fotoğraf çekilme imkanınız bulunuyor.

Otelde düğün yapan kişilerin organizasyon firması ve fotoğrafçı ile anlaşmasına da imkan tanınıyor. Gelin ve damatlar için hazırlanan masada çiçekler ile süslenmiş bir tente bulunuyor. Aynı zamanda açık renkli masalarına çiçek ve peçetelik ekliyor. Otelde düğün fiyatları ise 50 - 100 TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Patalya Lakeside Resort Hotel

Gölbaşı otelde düğün mekanları arasında Patalya Lakeside Resort Hotel dikkat çekiyor. Havuz başı alanı ve kapalı salonu bulunuyor. 2.000 misafir için uygun olan havuz başı alanına ek olarak 200 kişilik kapalı davet alanı bulunuyor. Şık masalarına şamdan ve supla ekliyor. Modern olarak ışıklandırma yapılan gelin yolu, masa süslemeleri ile uyumlu olarak hazırlanıyor.

Volkan şovu eşliğinde görkemli davetler düzenlenebiliyor. Aynı zamanda düğün pastası çiftler için hazırlanıyor. After party alanı ile en eğlenceli anlara ev sahipliği yapıyor. Karşılama kokteyli eşliğinde davetlilerin karşılanmasını unutulmaz kılıyor. Menülere göre belirlenen düğün fiyatları 80 - 100 TL arasında değişiyor.

Ve Hotels Gölbaşı

Ve Hotels Gölbaşı, şık masaları ve süslemeleri ile en özel günlerinizde kusursuz bir gece geçirmenizi sağlıyor. Masalarına tercihlere göre renkli masa örtüleri, şamdanlar ve mumlar eklenebiliyor. çiçekle süsleme imkanına ek olarak sandalye giydirme seçeneği de bulunuyor. Davetlileriniz için yemekli menüleri sunmanız halinde 100 TL’den başlayan düğün fiyatları belirleniyor.

Vilayetler Evi, otelde düğün düzenlemek isteyen kişilere geniş kapasiteli alanlarını sunuyor. En fazla 2.000 konuk için uygun havuz başı alanı ve açık salonu bulunuyor. Şehir manzarasını gören kapalı davet alanında ise 400 kişi için uygun olan alanı bulunuyor. Etkinlik sorumlusu ile konuşarak tüm detayların planlayabilme imkanı da sunuluyor.

Winner İncek Hotel

Winner İncek Hotel, çiftlerin en mutlu günleri için sunduğu hizmetler ile öne çıkıyor. 3.000 konuk için uygun olan açık davet alanında havuz manzarası bulunuyor. Aynı zamanda 750 misafirin ağırlanabileceği kapalı davet alanı mevcut. Masalarına şamdan ve supla aksesuarları ekleyerek kusursuz bir süsleme yapılıyor.

After party alanında çiftlerin en eğlenceli anlarını DJ ile yaşamasına imkan tanınıyor. Video ve fotoğraf çekimleri ile en mutlu günleriniz ölümsüzleştiriliyor. Menü tadımı yaparak gerekli görmeniz halinde menülerde değişim yapma fırsatınız bulunuyor. Kokteylli otelde düğün fiyatları 50 TL’den başlarken yemekli düğün fiyatları 80 TL’den başlıyor.

Akalın Hotel

Akalın Hotel, Gölbaşı otelde düğün mekanları arasında adını duyurmayı başarıyor. Salonlarında bulunan masalarına şamdan ve mum eklemenin yanı sıra sandalye giydirme seçenekleri sunuluyor. Beyaz masalarına rengarenk süslemeler yapıyor.

750 kişilik havuz başı davet alanını çiftler için sunuyor. 1.000 misafir için uygun olan kapalı salonunda ise açılıp kapanabilen çatı bulunuyor. Organizasyon firması ile anlaşarak tüm detayların sizin için planlanması mümkün kılınıyor. Aynı zamanda düğün organizasyonları için 1.000 aracın park edilebildiği otoparkı bulunuyor. Düğün otelinin fiyatları ise 50 TL olarak belirleniyor.

Gölbaşı'nın En Sevilen Kır Düğünü Mekanları

Gölbaşı ilçesinde yer alan kır düğünü mekanları çiftlerin en özel günlerine eşlik ediyor. Süslemeleri ve kır bahçeleri ile sıcak havaların vazgeçilmez seçeneklerini oluşturuyor. Hem çiftlerin hem de davetlilerin memnuniyeti için geniş hizmet yelpazelerini sunuyor.

Şirin Bahçe, kır düğünü organizasyonlarında masalarını çiçek süslemeleri ile donatıyor. Doğa ile iç içe olan kır bahçesi alanında şehir manzarası izlenebiliyor. Gelin tagı ve gelin yolunu da çiftler için sunarak en güzel fotoğrafların çekilmesine imkan tanıyor. Kır düğünü fiyatları ise 30 TL’den başlıyor.

Aşk-ı İncek ise kır düğünü mekanları arasında öne çıkmayı başaran yerlerden. Beyaz masalarına canlı çiçekler eklerken gelin yolu ve gelin tagı sunulan ek hizmetler arasında bulunuyor. Geniş davetlerin yapılabildiği çeşitli salon seçenekleri bulunuyor. Kır düğünü organizasyonları için belirlediği fiyatları ise 100 TL’den başlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Gölbaşı otelde düğün mekanları ile ilgili merak edilen tüm soruların cevapları burada yer alıyor.

Gölbaşı otelde düğün fiyatları ne kadardan başlıyor?

Ankara Gölbaşı'ndaki otelde düğün mekan fiyatları minimum kişi başı 100 TL'den başlıyor. Yemekli, kokteyl ve yemeksiz düğün fiyatları değişiklik gösteriyor.

Gölbaşı düğün otelleri kapasitesi ne kadar?

Otelde düğün için ideal olan tesislerde ortalama 750 kişi kapasitesi sunuluyor.

En lüks Gölbaşı düğün otelleri hangileri?

  • VE Hotels Gölbaşı (Vilayetler Evi)
  • Kronos Hotel
  • Gölbaşı Akalın Wedding Plaza
  • Winner İncek Hotel
  • Gölpark Sidelya
  • Double Tree Hilton Ankara

Ankara Gölbaşı otelde düğün mekanları şık ve modern mimarileri ile dikkat çekiyor. Düzenlenen davetlerde çiftler için tüm imkanlar sağlanabiliyor. Şık ve lüks detayların harmanlandığı düğün otelleri bünyesinde havuz başı ve kır bahçesi alanı gibi alternatifler de bulunuyor. Siz de zarafet içerisinde bir gece geçirmek için bu mekanları tercih edebilirsiniz. Hemen şimdi ''ücretsiz Teklif Al'' formunu doldurarak otellerden fiyat teklifi alabilirsiniz.