Anadolu Yakası Otelde Düğün

(71 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Otelde Düğün
Anadolu Yakası
Zin D Home Dudullu Suits
56

Zin D Home Dudullu Suits

5.0
(2)
İstanbul, Ümraniye
500kapasite
40başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Denizatı Plus Wedding Event & Hotel
29

Denizatı Plus Wedding Event & Hotel

İstanbul, Kartal
600kapasite
650başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

Crowne Plaza İstanbul OryaPark

İstanbul, Ümraniye
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

Büyükada Splended Palace Hotel

İstanbul, Adalar
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

Divan İstanbul Asia Hotel

İstanbul, Pendik
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Caliente Garden Legend Hotel
5

Caliente Garden Legend Hotel

İstanbul, Beykoz
1,000kapasite
100başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Hilton Garden Inn İstanbul Ümraniye
11

Hilton Garden Inn İstanbul Ümraniye

5.0
(3)
İstanbul, Ümraniye
500kapasite
100başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Radisson Blu Hotel Tuzla
3

Radisson Blu Hotel Tuzla

İstanbul, Tuzla
750kapasite
150başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Classes Boutique Hotel
21

Classes Boutique Hotel

5.0
(2)
İstanbul, Pendik
500kapasite
10başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Best Western Şile Gardens Hotel
7

Best Western Şile Gardens Hotel

İstanbul, Şile
1,000kapasite
150başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Saklıköy Country Hotel & Club
5

Saklıköy Country Hotel & Club

İstanbul, Beykoz
500kapasite
300başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
The Green Park Hotels Bostancı
7

The Green Park Hotels Bostancı

İstanbul, Ataşehir
2,000kapasite
100başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

İstanbul Anadolu Yakası otelde düğün mekanları, görkemli balo salonları ve geniş kır bahçeleriyle öne çıkıyor. Oteller Anadolu Yakası'nda; Kadıköy, Beykoz, Maltepe, ümraniye, Kartal, Ataşehir ve Adalar bölgelerinde yoğunlaşıyor. İlçelerde yer alan otellerde düğün fiyatları kişi başı 50 TL'den başlıyor.

İstanbul Anadolu Yakası'ndaki Lüks Düğün Otelleri

İstanbul Anadolu Yakası düğün otelleri, otantik ve tarihi düğün gibi birçok konsepti gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Alkollü, alkolsüz, kokteyl ve yemekli davet seçeneklerinin yanı sıra canlı müzik ve orkestra gibi çok sayıda eğlence seçeneği de sunuyor.

En güzel düğün organizasyonları için İstanbul Anadolu yakası otelde düğün fiyatları;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Elite World Asia

150 TL

200 TL

Dedeman Bostancı Hotel

150 TL

200 TL

The Green Park Hotels Pendik

100 TL

150 TL

Marma Hotel İstanbul Asia

80 TL

100 TL

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel

150 TL

300 TL

The Grand Mira Hotel

50 TL

80 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Elite World Asia

Elite World Asia, tavanından sarkan kırmızı çiçekler ve sarı ışıklar ile görkemli bir karşılamada bulunuyor. Gotik bir havası bulunan salon, kırmızı tüyler, siyah mumlar, spiral ışıklar ile süsleniyor. Otelin havuz başı alanı iç mekanın tam tersi şekilde, beyaz masa örtüleri ve minimum aksesuar ile dekore ediliyor. Otelin kapalı davet alanı 750, havuz başı alanı ise 400 kişiyi ağırlayabiliyor.

İstanbul Anadolu Yakası otelde düğün mekanları arasından farklı tasarımıyla öne çıkan Elite World, gelin ve damat adaylarına organizasyon sorumlusu atıyor. Düğünü hangi alanda yapacağınızdan, hangi menüleri servis edeceğinize kadar her konuda size yardımcı oluyor. Düğünde sunulacak menüler, gelin ve damadın tadımı sonrasında kararlaştırılıyor. Elite World Asia, unutulmaz bir düğünün fiyatlarını kişi başı 150 TL’den başlatıyor.

Dedeman Bostancı Hotel

En lüks Anadolu Yakası otelde düğün mekanları arasında yer alan Dedeman Bostancı Hotel, balo salonunda 250 kişiyi misafir edebiliyor. Yaz ve ilkbahar aylarında ise açık alanında 500 kişilik organizasyonlar düzenliyor. Otelin yüksek tavanlı ve kolonsuz balo salonu, ışıklarla aydınlatılmış gelin yolunun yanına kurulu yuvarlak masalardan oluşuyor. Bu yol, güçlü LED'lerle aydınlatılmış sahneye çıkıyor.

Sahnede yalnızca ışık değil ses de düşünülmüş durumda. Son teknoloji ses sistemleri, otelin anlaşmalı müzisyenleri ile birleşince keyifli bir ortam yaratılıyor. Eğlence düğün sonrasında da tüm hızıyla devam etsin isteyenler için otelde after party alanı da bulunuyor. Dedeman Bostancı’da otelde düğün fiyatları kişi başı 150 TL’den başlıyor.

The Green Park Hotels Pendik

The Green Park Hotels Pendik, geniş salonu ve ilçedeki merkezi konumuyla öne çıkıyor. Otelin havuz manzarasına bir de deniz manzarası eşlik ediyor. Manzara, kır bahçesindeki palmiye ağaçları ile egzotik bir hal alıyor. Kapalı alanında 2.000, açık alanında 3.000 kişiyi ağırlayabilmesi sayesinde en kalabalık düğünleri başarıyla gerçekleştirebiliyor.

Otelde, masa ve sandalyeler farklı renklerde ve konseptlerde giydirilebiliyor. Mekanın gelin tagı da aynı renk tüller ve çiçeklerle süsleniyor. Düğün organizasyonu, deneyimli servis elemanları tarafından sunulan ikram ve yemeklerle son halini alıyor. The Green Park Hotel Pendik, konuklarını 100 TL’den başlayan düğün fiyatları ile ağırlıyor.

Marma Hotel İstanbul Asia

İstanbul Anadolu yakası otelde düğün mekanlarından bir diğeri de Marma Hotel İstanbul Asia oluyor. Otelin iç ve dış mekanı oldukça zarif ve sade bir şekilde dekore edilirken, sandalye ve masalar beyaz tonlarında giydiriliyor. Masalarda bütünlük cam şamdanlar ve beyaz çiçekler ile kazanılıyor. Havuz kenarında ve kapalı davet alanında 400 kişilik, ortalama büyüklükte düğünler başarıyla organize ediliyor.

Maltepe’de hizmet veren Marma Hotel, konaklama imkanı da sunuyor. Bu sayede düğüne şehir dışından gelen sevdikleriniz kalacak yer telaşından kurtuluyor. Düğün öncesi stres atmak isteyen gelin ve damat adayları ise bunun için spayı kullanabiliyor. Hizmet kalitesiyle öne çıkan otelde düğün fiyatları 80 TL ile 100 TL arasında değişiyor.

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel

Lükse ve zerafete doyacağınız bir düğün mekanı arayışı içerisindeyseniz Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel değerlendirmeniz gereken yerler arasına giriyor. Göz alıcı, taşlı avizeleriyle dikkat çeken otel, pembe tonlarında yumuşak aydınlatmasıyla romantik bir dekorasyona kavuşuyor. Mekanın açık alanındaki havuz manzarası, eşsiz Marmara Denizi manzarası ile birleşiyor.

Wyndham Kalamış kapalı salonunda 750, havuz başında ise 500 kişiyi ağırlayabiliyor. Kadıköy’ün yoğun trafiğinden ve park sorunundan uzaklaşmanız için otelde 250 kişilik bir otoparkın yanı sıra vale hizmeti de veriliyor. Konukların geldiği esnada otelde bulunan gelin - damat odasında eş adaylarının son hazırlıkları tamamlanıyor. Wyndham Grand kokteyl düğün fiyatları 150, yemekli düğün fiyatları ise 200 TL’den başlıyor.

The Grand Mira Hotel

The Grand Mira Business Hotel, Kartal’ın deniz gören eşsiz bir noktasında konumlanıyor. Otel, 250 ve 400 kişi için ideal açık ve kapalı alanları ile kokteyl ve yemekli düğün organizasyonları düzenliyor. Nikah organizasyonları için otelde kilise düzeninde oturma planı yapılabiliyor. Beyaz sandalye ve masalar ise kişiye özel mavi, mor, pembe gibi renkli tüllerle süsleniyor.

The Grand Mira Hotel, yemekli düğün isteyenler için lezzetli menüler hazırlıyor. Bu menüleri tatmak ve tadım sonrası değişiklikle damak zevkinize daha uygun hale getirmek de mümkün. Otelde düğün fiyatları ise 50 - 80 TL arasında seyrediyor.

Anadolu Yakası Otelde Kına Gecesi Fiyatları

İstanbul Anadolu Yakası otelde düğün mekanları yalnızca düğün değil, kına geceleri için de sıklıkla tercih ediliyor. Düğün öncesi, aile arasında geleneksel kına gecesi organizasyonları konusunda iddialarını konuşturuyor. Sevdiklerinize veda edeceğiniz özel günün kıymetini bilen oteller, yemekli ve kokteyl kına gecesi imkanının yanı sıra çok sayıda müzik ve eğlence seçeneği sunuyor. Anadolu Yakası otelde kına gecesi fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor.

Anadolu Yakası otelde kına gecesi mekanları, kırmızı ve tonlarında dekore ediliyor. Bu mekanlarda ilk olarak geniş ve konforlu bir kına tahtı yer alıyor. Tahtın yanı sıra kına tepsisi, kına mendili, gökkuşağı kemeri gibi çok sayıda aksesuar da mekanlarda yerini alıyor. çoğu mekanda gelin adaylarına başarılı danslarıyla zenne ekibi eşlik ediyor.

Myy Boutique Hotel Pendik, kırmızı kına tahtı ve minderleri ile salonu kırmızıya boyuyor. Mekanın DJ’i geceye en uygun müzikleri özenle seçiyor. Crowne Plaza İstanbul Oryapark Hotel ise gelin ve nedime kaftanı kiralama hizmetiyle kınanızı adeta bir masala dönüştürüyor. Kartal’da bulunan Kndf Marine Hotel ise kırmızı çiçeklerle süslü kına salıncağının yanı sıra kına gecesi sonrası konaklama imkanı sunuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Anadolu Yakası düğün otelleri ile ilgili merak ettiklerinizi bu bölümde bulabilirsiniz.

Anadolu Yakası'nda otelde düğün fiyatları ne kadar?

Anadolu Yakası'ndaki otellerde düğün organizasyonu fiyatları yemeksiz düzende kişi başı ortalama 80 - 100 TL bandından başlıyor. Otellerin lüksüne göre fiyatlarda artış görülürken, yemekli düğün fiyatları ortalama 200 - 250 TL bandından açılıyor.

Anadolu Yakası'nın en güzel düğün otelleri hangileri?

  • Limak Eurasia Luxury
  • Crowne Plaza İstanbul Asia
  • Miracle Hotel İstanbul Asia
  • Sheraton Grand İstanbul
  • Bosphorus Palace Hotel
  • Marriott Hotel Asia
  • Park Inn by Radisson
  • Silence İstanbul Hotel
  • Wyndham Grand İstanbul Kalamış.

Anadolu Yakası otellerinin düğün kapasiteleri ne kadar?

Oteller bünyesinde minimum 25 kişiden 2500 kişiye kadar farklı organizasyonlar düzenlenebiliyor. Düğünlere ek olarak kına gecesi, nişan, mezuniyet partisi ve sünnet düğünü gibi davetlerinizi de düzenleyebilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası otelde düğün mekanları; lüks tasarımları, modern mimarileri ve uygun fiyatları ile öne çıkıyor. Otelde düğün mekanları havuz başına kurulan masaları, deniz manzaraları ve lükse doymuş balo salonları ile diğer düğün mekanları arasından sıyrılıyor. Siz de mutluluğa doğru en önemli adımı attığınız bu günde Anadolu yakası düğün otelleri ile çalışmak isterseniz “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilirsiniz.