Sarıyer Otelde Düğün ve 2024 Fiyatları

(5 sonuç)
İstanbul
Düğün Mekanları
Otelde Düğün
Avrupa Yakası
Sarıyer
Hilton İstanbul Maslak
200
4
Hilton İstanbul Maslak
5.0
(10)
İstanbul, Sarıyer
1,500kapasite
720başlangıç fiyatı
Fuat Paşa Yalısı
27
Fuat Paşa Yalısı
5.0
(2)
İstanbul, Sarıyer
325kapasite
950başlangıç fiyatı
The Grand Tarabya Hotel İstanbul
30
The Grand Tarabya Hotel İstanbul
İstanbul, Sarıyer
1,000kapasite
500başlangıç fiyatı
Ve Hotels Boğaziçi (Vilayetler Evi)
15
Ve Hotels Boğaziçi (Vilayetler Evi)
İstanbul, Sarıyer
250kapasite
432başlangıç fiyatı
Noir Bosphorus
11
Noir Bosphorus
İstanbul, Sarıyer
80kapasite
1500başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul Sarıyer otelde düğün organizasyonları için sizlere en lüks mekanları sunuyor. Muhteşem manzarası ve gösterişli konseptleri ile hayallerinizdeki düğüne kavuşuyorsunuz. Yemekli ve kokteylli menü seçenekleri ile dilediğiniz ikram ve sınırsız hizmet hem konuklarınıza hem de sizlere sunuluyor. İstanbul Sarıyer otelde düğün fiyatları kişi başı 80 TL’den başlıyor.

İstanbul Sarıyer Otelde Düğün Fiyatları

Sarıyer’in eşsiz manzarası ile otelde düğün organizasyonunuz uzun süre hafızalardan çıkmıyor. Konsepte uygun şık süslemeleri ile dikkat çekici bir ortam yaratılıyor. Yemekli, kokteylli menü seçenekleri ile lezzetli ikramlar servis ediliyor. Sarıyer’de otelde düğün fiyatları kişi başı 50 TL'den başlayarak 500 TL'ye kadar artış gösterebiliyor.

Sarıyer düğün otelleri ve fiyatları şöyle;

Mekanlar Hafta İçi* Hafta Sonu*
The Grand Trabya Hotel 400 TL 500 TL
Fuat Paşa Yalısı 150 TL 300 TL
Hilton İstanbul Maslak 200 TL 300 TL
Ve Hotels Boğaziçi (Vilayetler Evi) 100 TL 200 TL
Kilya Hotel 50 TL 100 TL

*Ortalama fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

The Grand Trabya Hotel

The Grand Trabya Hotel şehir merkezinde teraslı, açık ve kapalı davet alanları ile özel günlerinizde tercih edebileceğiniz mekanlar arasında yer alıyor. Birçok çiftin gözde mekanlarından olan Grand Trabya üstün hizmet kalitesi ile dikkat çekiyor. Düğün öncesi kusursuz planlama ve düğün anında akış takibi ile unutulmaz bir davet oluyor.

Kapalı davet alanı ile 1000 kişilik büyük düğün davetleriniz için uygun bir seçenek oluyor. Butik otelde düğün organizasyonları için açık davet alanı sizlere 400 - 500 kişilik konuk kapasitesi sunuyor. 500 araçlık otoparkı park sorununuzu çözüyor. Düğün sonrasında konaklama hizmetinden de faydalanabiliyorsunuz.

Video ve fotoğraf çekimleri ile her anınız ölümsüz kılınıyor. Organizasyon sorumlusu düğün akışıyla sizin için yakından ilgileniyor. The Grand Trabya Hotel düğün fiyatları kişi başı 400 - 500 TL arasında değişiyor.

Fuat Paşa Yalısı

Fuat Paşa Yalısı açık ve kapalı davet alanlarını özel günleriniz için hizmete sunuyor. Kapalı davet alanı 300 - 400 kişilik, açık davet alanı 200 - 300 kişilik konuk kapasitesi sunuyor. 150 araçlık otopark alanı da bulunuyor. Açılıp kapanabilen çatısı, bahçesi, sahil kenarındaki konumu ile çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor. Etkinlik sorumlusu düğün için her detayı planlıyor. Boğaz, deniz ve şehrin ışıkları enfes bir manzara sunuyor.

Karşılama kokteyliyle başlayan düğününüz DJ ve müzik grubunun hareketli parçalarıyla devam ediyor. Dilerseniz after party organizasyonu da gerçekleştirebiliyorsunuz. Menü tadımı yaparak ikram edilecek lezzetleri önceden belirleyebiliyorsunuz. İkramlar ve düğün pastası özenle servis ediliyor. Fuat Paşa Yalısı’nda düğün fiyatları kişi başı kokteylli 150 - 200 TL, yemekli 200 - 300 TL olarak değişiyor.

Hilton İstanbul Maslak

Hilton İstanbul Maslak büyük bir davet alanı ile sizlere efsunlu bir düğün yapma imkanı sunuyor. 1500 kişilik kapalı davet alanı ile kalabalık düğün davetleri verebiliyorsunuz. Oturma planı ve düğün akışı sizinle beraber planlanıyor. Her detay hayal ettiğiniz gibi oluyor. Şehir merkezinde manzaralı bir düğün mekanı olan Hilton, hizmetleri ile de birçok çiftin tercihi oluyor. Masa ve şamdan seçenekleri, süsleme detayları ile konseptinize uygun bir ambiyans oluşturuluyor.

Menü tadımı yaparak hünerli mutfak şeflerinden yeni lezzetler eklemelerini isteyebiliyorsunuz. Hayallerinizdeki düğün için her detay planlanıyor. Sevdiğiniz şarkılara eşlik ederek keyifli bir gece geçiriyorsunuz. Yemekli ve kokteylli düğün paketleri her bütçeye uygun standartlarda tutuluyor. Hilton İstanbul Maslak otelde düğün fiyatları kişi başı 200 - 300 TL arasında değişiyor.

Ve Hotels Boğaziçi (Vilayetler Evi)

Ve Hotels Boğaziçi (Vilayetler Evi), Sarıyer’in en popüler otel düğünü mekanları arasında yer alıyor. Butik düğün davetleri için çiftlerin vazgeçilmez adreslerinden oluyor. Açık ve kapalı davet alanlarının konuk kapasitesi 100 - 250 kişi arasında değişiyor. Ayrıca 250 araçlık otopark hizmeti de sunuluyor. Ferah terası, kolonsuz salonu, açılabilir çatısı ile ferah bir alan sunuyor.

Masa süsleme ve dekorasyon konsepte uygun yapılıyor. Video ve fotoğraf çekimleri ile mutlu kareler yakalanıyor. Profesyonel mutfak ekibinin lezzetli ikramları damaklarda iz bırakıyor. Ve Hotels Boğaziçi otelde düğün fiyatları kişi başı 100 - 200 TL arasında değişiyor.

Kilya Hotel

Kilya Hotel 100-250 kişilik düğün davetleriniz için sizlere açık ve kapalı alanlar sunuyor. Boğaz manzaralı tarihi dokusuyla sizleri büyüleyen bu mekanda düğün yapmak uzun süre hafızalara kazınmanızı sağlıyor. Sahil kenarındaki gösterişli otelde düğün yapmak sizlere konfor sağlıyor. Masa süsleme ve dekorasyon detayları konseptinize uygun oluyor. Dilerseniz mekan dışı catering ve organizasyon firması ile çalışabiliyorsunuz.

Menü tadımı yapma şansınız bulunuyor. Böylelikle menü içeriğinde değişiklik yapabiliyorsunuz. Konuklarınıza lezzetli menüler özenle servis ediliyor. Her detayıyla kusursuz bir düğün daveti oluyor. Kilya Hotel düğün fiyatları kişi başı 50 - 100 TL arasında değişiyor.

Sarıyer Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

İstanbul Sarıyer’in eşsiz manzarasına karşı unutulmaz bir kına gecesi yapmak istiyorsanız birçok mekan seçeneğiniz bulunuyor. Akıllara ilk gelen mekan Yıldız Hisar Tesisleri oluyor. Boğaz manzarasının büyüsü herkesi sarıyor. Konsept uygun süslemesi ile renkler dikkat çekici oluyor. Havuz alanı, açık ve kapalı mekan seçenekleri ile dilediğiniz yerde kına gecesi eğlencenizi yapabiliyorsunuz.

Kapalı davet alanı 500, açık ve havuz başı davet alanı 750 kişilik konuk ağırlama kapasitesi sunuyor. Otopark hizmeti de bulunuyor. Kına tahtı, kırmızı renk ağırlıklı süslemeler yapılıyor. Video ve fotoğraf çekimleri ile mutlu anlarınız yakalanıyor.

Boğaz’ın İncisi de tercih edebileceğiniz diğer kına gecesi ve bekarlığa veda partisi mekanları arasında yer alıyor. özenli kişiye özel süslemelerle göz alıcı bir ambiyans yaratılıyor. Renkli kuşak dansı, testi kırma oyunu gibi gelenekselleşen eğlenceli kına aktivitelerine yer veriliyor. Kına müzikleri eşliğinde eğlenceli bir gece oluyor. Kına gecesi fiyatları ortalama 50 ile 150 TL arasında seyrediyor.

İstanbul Sarıyer otelde düğün fiyatları her bütçeye uygun seçenekler sunuyor. Hizmet yelpazeleri ile her çift düğünden mutlu ayrılıyor. Hayallerinizdeki düğüne kavuşmak için profesyonel DüğünBuketi.com temsilcilerinden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Erken rezervasyon imkanlarından faydalanmak için vakit kaybetmeden iletişime geçin!