Menderes Otelde Düğün ve 2024 Fiyatları

(0 sonuç)

İzmir
Düğün Mekanları
Otelde Düğün
Menderes
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir Menderes otelde düğün mekanları, evlenecek çiftler yoğun ilgi görüyor. Deniz manzaralı açık davet alanlarının yanı sıra ferah ve konforlu geniş salonlarıyla da her mevsim kaliteli hizmet verilebiliyor. Sınırsız konsept seçeneklerini barından oteller, sizlerin istekleri doğrultusunda hayallerinizdeki geceyi tasarlıyor. Menderes'deki düğün otellerinde kişi başı davet fiyatları 30 TL'den başlıyor.

Menderes'deki Düğün Otelleri ve Fiyatları

İzmir Menderes otelde düğün salonları, yemekli ve kokteylli menü seçeneklerini içeriyor. Usta şefler tarafından hazırlanan lezzetler, sizlerin beğenisine sunuluyor. özel menü seçenekleri ile de her zevke hitap ediliyor. Düğününüzü düzenlediğiniz güne, menüye ve ek hizmetlere göre fiyatlarda değişiklik olabiliyor. Otelde düğün fiyatları 30 - 400 TL civarında seyrediyor. Konforlu ve eğlenceli bir gece sizleri bekliyor.

İzmir Menderes'deki düğün otelleri ve fiyatları şu şekildedir;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Grand Efe Otel

300 TL

400 TL

Sunis Efes Royal Palace Resort Hotel

100 TL

200 TL

Asmira Royal

50 TL

100 TL

Gümüldür Mavi Deniz Otel

30 TL

100 TL

Gümüldür Resort Hotel

30 TL

150 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Grand Efe Otel

Grand Efe Otel, düğün organizasyonları için çiftler tarafından rağbet görüyor. Deniz kenarında yer alan mekanda, 400 kişilik kapasiteye kadar çıkan kapalı ve havuz başı davet alanları bulunuyor. Otel, en değerli gecenizi kusursuz bir şekilde organizasyon sorumlusu ile planlamanıza imkan sağlıyor.

Tüm davet boyunca en güzel anlarınızı ölümsüzleştirmek adına da fotoğraf ve video çekimi hizmeti yer alıyor. Geniş ve ferah bir alana sahip olan mekanda, kesintisiz müzik eşliğinde dilediğinizce sevdiklerinizle eğlenebilirsiniz.

Menü tadımı olanağı sunan mekan, eşsiz tatları ile gönülleri fethediyor. Geniş yemek yelpazesi ile de her damak zevkine uyan lezzetler yer alıyor. Otelde düğün fiyatları kişi başı 300 - 400 TL arasında değişiyor.

Sunis Efes Royal Palace Resort Hotel

Deniz kenarında eşsiz manzarası ile büyüleyen Sunis Efes Royal Palace Resort Hotel, açık ve kapalı davet alanlarına sahip olmasıyla da her mevsim hizmet verebiliyor. 1.000 kişilik kapasiteye kadar hizmet veriliyor.

Sınırsız konsept seçeneklerini içeren otelde, zevkinize göre gecenizi kendiniz tasarlama şansınız bulunuyor. Mekanın bünyesinde yer alan fotoğrafçı ile çalışılabiliyor. Otel ayrıca fotoğraf çekimi alanı da hazırlıyor. Düğün davetinize göre bir köşe oluşturuluyor ve en güzel anılarınızı biriktirmeniz sağlanıyor.

Yemekli ve kokteylli menü seçenekleri yer alıyor. Bunun yanında ara sıcak ikramı ve düğün pastası hizmeti de bulunuyor. Otelde düğün fiyatları ise 100 - 200 TL arasında başlıyor.

Asmira Royal

Denize sıfır konumu ile dikkatleri üzerine çeken Asmira Royal, popüler düğün otelleri arasında öne çıkıyor. Açık ve kapalı davet alanlarında 500 kişilik kapasiteye kadar hizmet verebiliyor. Ayrıca havuz başı alanı da bulunuyor. Modern tasarımları ile göz kamaştıran otel, düğün davetinize özel süslemeler uyguluyor.

Müzik ve eğlence alanında da özen gösteriyor. Tüm gece boyunca sizlerin istekleri doğrultusunda parçalar çalıyor. Misafirlerinizle eğlenceli dakikalar geçirmeniz sağlanıyor. Ayrıca after party alanı da bulunuyor. Eşsiz tatlarla donatılan yemekli ve kokteylli menülerin hazırlandığı otelde düğün fiyatları kişi başı 50 - 100 TL civarında değişiyor.

Gümüldür Mavi Deniz Otel

Gümüldür Mavi Deniz Otel bünyesinde düğün gecenizi dilerseniz otelin kır bahçesinde ya da denizin kenarında hoş bir kumsalda gerçekleştirebilirsiniz. Harika atmosferinin büyüsüne kapılacağınız bir ortam sizleri karşılıyor. Hayallerinizdeki düğünü yaşamanız için gecenin tasarımı sizlere bırakılıyor.

Hoş ışıklandırma sistemi ile geceye romantiklik ve renk katılıyor. Gece boyunca çalan müziklerle de davetinizi taçlandırıyor. After party hizmeti ile de eğlencenizi iki katına çıkartıyor. Yemekli ve kokteylli menü seçeneklerini içeren mekanda, kişi başı düğün fiyatları 30 TL'den başlıyor. Taleplerinize göre fiyatlarda yükselme olabiliyor.

Gümüldür Resort Hotel

Denizin kıyısında masal gibi bir ortam ile sizleri karşılayan Gümüldür Resort Hotel, açık ve kapalı davet alanlarının yanında havuz başı alanında da hizmet veriyor. Konforun ve modernliğin bir arada yer aldığı mekan, dizaynları ile göz kamaştırıyor. Düğün davetinize uygun süslemelerle de bütünlük sağlanıyor.

Deneyimli aşçılar tarafından hazırlanan yemekler genel olarak Ege mutfağının eşsiz lezzetlerinden oluşuyor. Ama bununla sınırlı kalmayarak, her damak zevkine uyan çeşitli alternatifleri de bulunduruyor. Şık sunumları ile masalarınızda sizlerle buluşturuluyor. Kokteylli veya yemekli düğünler için kişi başı fiyatlar 30 - 150 TL arasında değişiyor.

Menderes'deki En Şık Kır Düğünü Mekanları

İzmir'in Menderes ilçesinde birçok farklı kır düğünü mekanı bulunuyor. Mekanlar, geniş alanları ile ve ihtişamlı dekorasyonları ile ilgi çekiyor. Sizlerin istekleri ve zevkiniz doğrultusunda geceniz tasarlanıyor. Rüya gibi bir kır düğünü deneyimi yaşamanız sağlanıyor.

Mekanlar, kır düğününe dair her türlü detaya önem veriyor. Kaliteli ışık, ses ve sahne sistemleri yer alıyor ve kesintisiz müzik hizmeti sağlanıyor. Masa ve mekan süslemeleri ile geceniz taçlandırılıyor.

Her türlü davete ev sahipliği yapan mekanlar, kaliteli hizmetleri ile sizlere kapılarını açıyor. İzmir Menderes'de bulunan en şık kır düğünü mekanları arasında yer alan Denizatı Holiday Village 100 - 200 TL, Rüya Nefes Kır Düğün Salonu ise 30 - 100 TL'den başlayan düğün fiyatları ile kapılarını açıyor. Aynı şekilde Menderes Kır Düğün Salonu 30 - 100 TL arasındaki düğün fiyatları ile tercih edilirliğini koruyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Menderes otelde düğün mekanları hakkında merak edilen soruların cevaplarını sizin için araştırdık. Detaylar aşağıda yer alıyor.

Menderes Otelde Düğün Fiyatları Ne Kadar?

Menderes otelde düğün fiyatları yemekli seçimleriniz de kişi başı 80 TL'den, kokteyl menülerde ise 100 TL'den başlıyor. Fiyatlar 200 TL bandına kadar çıkabiliyor.

En çok Tercih Edilen Menderes Düğün Otelleri Hangileri?

En çok tercih edilen Menderes düğün otelleri listesi;

  • Gümüldür Resort
  • Gümüldür Mavi Deniz Resort
  • Paloma Sultan özdere
  • Denizatı Holiday Village
  • Sunis Efes Royal Palace Resort Otel

İzmir Menderes ilçesinde yer alan otelde düğün mekanları, kaliteli hizmetleri ile sizlerin gecesine konuk oluyor. Düğün otelleri, ferah alanlarını zarif tasarımları ile birleştiriyor. Organizasyon sorumlusu ile davetiniz özenle hazırlanıyor ve muhteşem bir düğün deneyimine imza atılıyor. Tüm otelde düğün salonları ve düğün otelleri hakkında bilgi toplamak isterseniz DüğünBuketi.com danışmanlarından destek alabilirsiniz.