Kocaeli Otelde Düğün ve 2024 Fiyatları

(20 sonuç)

Kocaeli
Düğün Mekanları
Otelde Düğün
The Sign Kocaeli Thermal Spa Hotel
13

The Sign Kocaeli Thermal Spa Hotel

Kocaeli, Başiskele
1,500kapasite
1000başlangıç fiyatı
Delta Life Park Otel
4

Delta Life Park Otel

Kocaeli, Gebze
2,000kapasite
80başlangıç fiyatı
Emsa Palace Otel
4

Emsa Palace Otel

Kocaeli, Gebze
750kapasite
80başlangıç fiyatı
Kao Otel
4

Kao Otel

Kocaeli, Karamürsel
500kapasite
50başlangıç fiyatı
Bayramoğlu Resort Hotel
9

Bayramoğlu Resort Hotel

Kocaeli, Darıca
1,000kapasite
100başlangıç fiyatı
Didi Otel
3

Didi Otel

5.0
(7)
Kocaeli, Başiskele
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Hilton Garden Inn Kocaeli
4

Hilton Garden Inn Kocaeli

Kocaeli, Gebze
200kapasite
80başlangıç fiyatı
North Star Otel
6

North Star Otel

Kocaeli, Gebze
750kapasite
100başlangıç fiyatı
Tryp By Wyndham İzmit
9

Tryp By Wyndham İzmit

Kocaeli, İzmit
2,000kapasite
150başlangıç fiyatı
Bağdat Resort Otel
7

Bağdat Resort Otel

Kocaeli, Karamürsel
300kapasite
80başlangıç fiyatı
Green Park Hotels & Resorts
6

Green Park Hotels & Resorts

Kocaeli, Kartepe
1,000kapasite
80başlangıç fiyatı
Ener Old Castle Resort Hotel
5

Ener Old Castle Resort Hotel

Kocaeli, Gebze
400kapasite
80başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Kocaeli otelleri, keyif ve mutluluk dolu düğünlere ev sahipliği yapıyor. Bölgedeki ünlü oteller, konuklarınıza konaklama ayrıcalığı sunarken sizlere de ince detaylarla bezeli bir düğün yaşatıyor. Kocaeli otelde düğün mekanları, kokteyl ve yemekli düğünler için ideal oluyor. Oturma düzeninden düğün pastasından her şeyin size özel hazırlandığı otellerin düğün fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor.

Kocaeli Düğün Oteli Fiyatları

Kocaeli düğün otelleri, hizmet kalitelerini uygun fiyatları ile birleştiriyor. Oteller, geniş pistleri ve gelişmiş ses sistemleriyle eğlence dolu düğün organizasyonları düzenliyor. üstelik birçok otel, bünyesinde bir fotoğrafçı da barındırarak video ve fotoğraf hizmetleri de veriyor. Tüm bu hizmetler ve daha fazlası için Kocaeli düğün otelleri ve fiyatlarını aşağıda listeledik.

Mekan Kokteyl* Yemekli*
Lamec Hotel Business 30 TL 50 TL
Ramada Plaza Asia Airport 50 TL 80 TL
Ramada Encorde Gebze 30 TL 50 TL
Hilton Garden Inn Kocaeli 50 TL 80 TL
Pedaliza Hotel 80 TL 100 TL
Emex Otel 30 TL 80 TL
Baltürk Otel 50 TL 80 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır. Detaylı fiyat bilgisi için teklif alınız.

Lamec Hotel Business

Lamec Hotel, Kocaeli Gebze’de misafirlerini bekliyor. Otelin 750 kişilik kapalı davet alanı yuvarlak masalar ve koyu renkte masa örtüleri ile dekore ediliyor. Masalar, şamdanlar, vazolar ve çiçekler ile dekore ediliyor. Salonun derinliği ise aynalı duvarlar ile sağlanıyor. Sahnenin hemen ortasında bulunan çiçekli gelin tagı ise renkli ışıklarla aydınlatılıyor.

Düğün oteli, açılır kapanır tavanıyla yaz aylarında açık olarak da hizmet verebiliyor. 50 araçlık otoparkı sayesinde ise konuklarınız park sıkıntısından kurtuluyor. Konuklarınıza bu noktada vale de eşlik ediyor. Eşsiz hizmetleri ile öne çıkan otelin kokteyl düğün fiyatları 30 TL ile 50 TL arasında oluyor. Yemekli fiyatlar ise 50 TL ise 80 TL arasında değişiyor.

Ramada Plaza Asia Airport

Türkiye’nin dört bir yanında düğün oteli denilince akla gelen ilk isim olan Ramada, Kocaeli çayırova’daki Ramada Plaza Asia Airport'ta hizmet veriyor. Mekan, masa süslemesinde beyaz üzerine farklı renkte fonlar kullanıyor. Genel dekorasyonda, şamdan ve suplalarda ise sarı ve tonları yoğunlukta tercih ediliyor. Dekorasyon, gelin ve damat adaylarının taleplerine göre değişebiliyor.

Havaalanına oldukça yakın olan düğün oteli, 1000 kişilik açık ve kapalı alanlarıyla hizmet veriyor. Bu alanlar, son teknoloji ses ve müzik sistemleriyle donatılıyor. Dileyenler, otelin orkestra ve canlı müzik imkanlarından da faydalanabiliyor. Otelin hafta içi kokteyl fiyatları 80, hafta sonu kokteyl fiyatları ise 100 TL’den başlıyor. Yemekli otelde düğün fiyatları ise 150 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Ramada Encore Gebze

Daha uygun fiyatlı bir düğün oteli arayışında olanlar ise tercihlerini Ramada Encore Gebze mekânından yana kullanabiliyor. Otelde, 250 kişilik butik bir düğün salonu bulunuyor. Bu alan, daha ferah görünsün diye açık renk masa örtüleri, altın rengi şamdanlar ve beyaz tüylerle dekore ediliyor. Gelin tagı ve çiçeği süslemelerinde ise beyaz çiçekler tercih ediliyor.

Otel, usta aşçıları yardımıyla yemekli ve kokteyl düğünler düzenleyebiliyor. Dileyenler, bu menülerde tadım ve değişiklik gerçekleştirebiliyor. Eş adayları, düğün pastası konusunda da otel ile anlaşma sağlayabiliyor. Bölgenin en ekonomik mekanlarından biri olan otelde kokteyl ve yemekli düğün fiyatları hafta içi 30 TL, hafta sonu 50 TL’den başlıyor. Bu fiyatlar, alınan hizmetlere göre değişebiliyor.

Hilton Garden Inn Kocaeli

Kocaeli otelde düğün denilince akla gelen ilk isimlerden olan Hilton Garden Inn Kocaeli, geniş balo salonunda 200 kişiyi ağırlayabiliyor. Taş detaylarla bezeli balo salonu, iklimlendirme sistemleri sayesinde dört mevsim ferah bir hizmet verebiliyor. Gelin ve damat adayları, salon dekorasyonunda, mavi, pembe, altın gibi farklı tonları da tercih edebiliyor.

Otel, şehir dışından gelen konuklarınıza konaklama imkanı da sunuyor. Eş adayları için de en lüks balayı odaları özenle hazırlanıyor. Otelde canlı müzik ve orkestra imkanı da bulunuyor. Mekanın alternatifleri bu noktada yetersiz kalırsa dilediğiniz müzisyeni de getirtebiliyorsunuz. üstelik tüm bu hizmetlere kokteyl ve yemekli organizasyon fark etmeksizin 50 TL ile 80 TL arasında değişen fiyatlar ile kavuşabiliyorsunuz.

Pedaliza Hotel Bayramoğlu

Pedaliza Hotel Bayramoğlu, Darıca Kocaeli konumunda hizmet veren otelde düğün mekanları arasında yer alıyor. Otel, açık alanındaki oldukça sade dekore edilmiş dikdörtgen masalarıyla misafirlerini bekliyor. Havuz başı alanı, 100 kişiye kadar ağırlayarak aile ve arkadaşlar arasındaki butik düğünler için ideal oluyor. Bu alanda oturma düzeni ve sandalye giydirme hizmetleri eş adaylarına göre özelleştirebiliyor.

Düğün oteli, ilk dans şarkısından sunulacak ikramlara kadar her konuda seçimi sizin yapmanızı sağlıyor. Uzman aşçılar, Türk ve Dünya mutfağından seçeceğiniz eşsiz lezzetleri konuklarınıza servis ediyor. Son teknoloji ses ve müzik ekipmanları sayesinde ise müzik gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürüyor. Pedalize Otel düğün fiyatları 80 TL ile 100 TL’den başlatıyor.

Emex Otel

Şatafatlı tasarımıyla dikkatleri çeken bir diğer düğün oteli de Emex Otel oluyor. Alabildiğine yeşil geniş bir alana kurulu otel, açık alanında 3000, kapalı alanında 1000 kişiyi ağırlayabiliyor. Beş yıldızlı otel, güzel havalarda konuklarınızı havuzun başında ağırlıyor. Serin havalarda ise aynalı suplalarla süslenmiş masaların bulunduğu yüksek tavanlı salonu tercih ediliyor.

Otelin hizmetleri yalnızca düğün gecesi sona ermiyor. Gelin ve damat adayları o gece otelde konaklamalarının ardından sabah kahvaltılarını da otelde gerçekleştirebiliyor. Şehir dışından düğününüze katılmak için gelen konuklarınız da otelde özenle ağırlanıyor. Otelin kokteyl düğün fiyatları hafta içi 30, hafta sonu 50 TL’den başlarken, yemekli fiyatları da 80 TL ile 100 TL arasında değişiyor.

Baltürk Otel

Baltürk Otel, Kocaeli otelde düğün mekanları arasında beğeni topluyor. Nikah sonrası yemekler için de ideal salonunda 50 ila 100 kişi ağırlanabiliyor. Bu salon, kırmızı altın detaylı sandalyeler, açık renk masa örtüleri ve yapay çiçeklerle süsleniyor. Aydınlatma ise renkli led ışıklarla sağlanıyor.

Otelin öne çıktığı nokta lezzetli ikramları oluyor. Otel, konuklarınıza ordövründen tatlısına kadar her şeyi içeren lezzetli menüler sunuyor. Bu noktada çiftler beyaz et, kırmızı et, çocuk menüleri gibi tercihler arasından seçim yapabiliyor. Dileyenler menü tadımı ve değişikliğine de gidebiliyor. Lezzetli yemekler için çiftlerin ödemesi gereken ücretler ise kişi başı 80 ila 100 TL arasında değişiyor.

Kocaeli'nin En İyi Düğün Salonları

Kocaeli otelde düğün mekanları dışında bir alternatif arayanlar Kocaeli düğün salonlarını da tercih edebiliyor. özellikle soğuk havalar için ideal olan mekanlar, kolay ulaşılabilir merkezi konumlarıyla da beğeni topluyor. Salonlar, istediğiniz konsepti uygulamanıza, farklı oturma ve menü düzenleri geliştirmenize de olanak sağlıyor.

özgürce hayallerinizdeki ortama dönüştürebileceğiniz düğün salonlarının hizmet fiyatları kişi başı 10 TL’den başlıyor.

Gölbaşı Restaurant

Gölbaşı Restaurant, şehrin kasvetinden ve keşmekeşinden uzak, doğayla baş başa hafızalardan silinmeyecek düğün organizasyonları için ideal oluyor. 750 kişiye kadar ağırlayabilen kır alanı, tahta renk detaylar, kütükler, fiyonklar ve tüller ile süsleniyor. Suplalarda da yine bu saman detaylar kullanılarak bohem bir görüntü oluşturulurken masalar da kır çiçekleri ile süsleniyor.

Kocaeli Gölcük’te hizmet veren düğün salonu, konuklarını meşale şovlarıyla karşılıyor. Sahne şovları, gelişmiş ses ve müzik sistemleri ile de artış gösteriyor. Hem bu güzel anlarınız, hem de mekanın akıllarda kalıcı manzarası mekanın uzman fotoğrafçı ekibi tarafından ölümsüz hale geliyor. Mekanın kokteyl düğün fiyatları 10 TL, yemekli fiyatları ise 30 TL’den başlıyor.

Aksu Park Havuzbaşı

Kocaeli Gebze’de bulunan Aksu Park Havuzbaşı, 1000 kişilik havuz başı kır alanı ve 750 kişilik kapalı alanıyla hizmet veriyor. Düğün salonu, kaliteli hizmetlerini keyifli bir doğa ve göl manzarasıyla birleştiriyor. Havuz başı alanı, eş adaylarının isteklerine göre dekore ediliyor. Oturma düzeni de yine çiftlere danışılarak yapılıyor.

Düğün salonu otopark ve vale hizmetiyle konuklarınızı park sorunundan kurtarıyor. Geniş sahnesi ve after party alanı ise keyifli düğünlere sahne oluyor. Mekan, müzisyen ve orkestra ekibi temin edebiliyor. Dileyenler dışarıdan bir organizasyon firması ile de çalışabiliyor. Mekanın yemekli düğün fiyatları 80 TL’den, kokteyl düğün fiyatları ise 50 TL’den başlıyor.

Şişe Cam Sosyal Tesisleri

Kocaeli Gebze’nin güzide düğün salonlarından Şişe Cam Sosyal Tesisleri, açık ve kapalı alanlarında eşsiz bir deniz manzarası sunuyor. Mekan, açık ve kapalı alanlarında 500’e varan davetli ağırlayabiliyor. Düğün salonu, eş adaylarına şamdan ve supla seçeneklerinin yanında yapay çiçek süsleme olanağı sunuyor. Gelin tagı ve gelin yolu da kişiye özel olarak süsleniyor.

Düğün salonu, eşsiz yemekleriyle beğeni topluyor. Mekanın uzman ekibi, kırmızı ve beyaz et seçeneklerinin yanı sıra vegan, vejetaryen ve çocuklara özel menülerle konuklarınızı oldukça önemsiyor. Mekan, menü tadımı ve değişikliği seçeneği de sunuyor. üstelik tüm bu hizmetler, 50 TL’den başlayan fiyatları ile sunuluyor.

Salon Liza

Salon Liza, geniş tavanlı ve kolonsuz salonuyla gelin ve damat adaylarının kalplerini fethediyor. Yuvarlak masaların mor tüller ve beyaz masa örtüleriyle dekore edildiği salon, kişiye özel olarak bu renklerde değişikliğe gidilebiliyor. İlk dansın daha da özel olması için mekanda geniş bir dans pisti bulunuyor. Salon, eşsiz düğünler için 1000 kişilik davet alanıyla hizmet veriyor.

75 araçlık otoparkı bulunan mekan, vale ile park sorunlarını ortadan kaldırıyor. Nikah masasını salon ortasına kuran mekan, masa düzenini herkesin görebileceği şekilde ayarlıyor. Eksiksiz bir düğün için salonda hem müzisyen ekibi, hem fotoğrafçı ekibi bulunuyor. Dileyenler, tüm bunları dışarıdan da temin edebiliyor. Salonun fiyatları ise 30 TL’den 50 TL’ye kadar çıkabiliyor.

The Mahall

The Mahall da geniş bir yeşil alanı turuncu ve saman rengi masa sandalyelerle süslüyor. Sadeliğin zerafetini kullanan mekan, bohem bir hava ve konsept benimsiyor. Masalar ise tahta suplalar, çiçeklerle süslü mumlar ve altın renginde detaylarla süsleniyor. Düğün salonu, açık alanında 1000’den fazla davetliyi ağırlayabiliyor.

The Mahall, gelin ve damat adaylarına menü tadımı ve değişikliği sunuyor. Mekan, hem yemekli hem kokteyl türünde hizmet verebiliyor. Eğlence içinse mekanda gelişmiş ses sistemleri, ışık ve sahne aksesuarları bulunuyor. Canlı müzik yapan deneyimli bir ekip de alternatifler arasında kendisine yer buluyor. Hizmet kalitesiyle öne çıkan mekanın fiyatları ise 50 TL ile 80 TL arasında değişiyor.

Kocaeli otelde düğün mekanları hem 50 kişilik butik, hem 2000 kişilik oldukça kalabalık düğünler için tercih ediliyor. Oteller, kokteyl ve yemekli düğünler için akıllarda kalıcı organizasyonlar gerçekleştiriyor. Bu mekanların en büyük avantajı ise eş adaylarına ve konuklara konaklama imkanı sunmaları oluyor. Kocaeli düğün otelleri eşliğinde stresten uzak bir düğün için “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayarak DüğünBuketi.com destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.