Adana Sosyal Tesisler ve 2024 Fiyatları

(8 sonuç)

Adana
Düğün Mekanları
Sosyal Tesisler
Devlet Bahçeli Tesisleri
14

Devlet Bahçeli Tesisleri

Adana, Ceyhan
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Adana Baro Tesisleri
6

Adana Baro Tesisleri

Adana, Çukurova
750kapasite
50başlangıç fiyatı
Mimar ve Mühendisler Odası Lokali
4

Mimar ve Mühendisler Odası Lokali

Adana, Seyhan
500kapasite
50başlangıç fiyatı
Atosev
3

Atosev

Adana, Çukurova
750kapasite
100başlangıç fiyatı
DSI Seyhan Sami Kayahan Sosyal Tesisleri
7

DSI Seyhan Sami Kayahan Sosyal Tesisleri

Adana, Çukurova
500kapasite
50başlangıç fiyatı
Millet Bahçesi Kültür Merkezi
4

Millet Bahçesi Kültür Merkezi

Adana, Kozan
400kapasite
50başlangıç fiyatı
Neziha Yalvaç Uygulama Oteli
6

Neziha Yalvaç Uygulama Oteli

Adana, Çukurova
500kapasite
30başlangıç fiyatı
Nezihe Yalvaç M.T.A.L. Uygulama Oteli
15

Nezihe Yalvaç M.T.A.L. Uygulama Oteli

Adana, Çukurova
450kapasite
250başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Adana sosyal tesisler açısından birçok farklı opsiyonla çiftlerin karşısına çıkıyor. Uygun fiyat aralıkları ile düğün, nişan, kına gecesi gibi birçok özel gün ve davet için tercih edilebilirlikleri yüksek olan tesisler, çiftlerin dikkatinden kaçmıyor. Hizmet kalitesi olarak düğün salonlarının da önüne geçebilen mekanlar, gelin ve damat adaylarının memnuniyetini yakalamayı başarıyor. Sosyal tesislerde düğün fiyatları ortalama 200 TL'den başlıyor.

Adana Sosyal Tesis Düğün Fiyatları

Adana sosyal tesislerinde düğün organizasyonu düzenlemeyi düşünün çiftler, birçok avantajı da yaşayabilme fırsatını elde ediyor. Birbirinden cazip hizmet ve fiyatlarla adayların karşına çıkan tesisler, düğünün haricindeki özel günlerde de kapılarını açıyor. Kına gecesi, nişan, doğum günü kutlamaları gibi organizasyonlar için de tercih edilebilecek yerler arasına giriyor. Adana'daki polis evi, öğretmenevi ve ordu evi gibi sosyal tesislerde düğün fiyatları ortalama 200 TL'den başlıyor.

Adana sosyal tesisler ve fiyatları şu şekildedir;

Mekan Hafta içi* Hafta sonları*
Atosev 50 TL 100 TL
DSI Seyhan Sami Kayahan Sosyal Tesisleri 30 TL 50 TL
Millet Bahçesi Kültür Merkezi 30 TL 50 TL
Mimar ve Mühendisler Odası Lokali 30 TL 50 TL
Nezihe Yalvaç M.T.A.L. Uygulama Oteli 250 TL 250 TL
Neziha Yalvaç Uygulama Oteli 20 TL 30 TL
Adana Baro Tesisleri 30 TL 50 TL

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Atosev

Adana'nın Çukurova ilçesinde yer alan Atosev, göl kenarındaki açık alanıyla çiftlere farklı bir alternatif sunuyor. Ulaşım açısından şehir merkezinde olmasıyla avantaj sağlayan tesis, kır düğünü hayali olan çiftlere uygun fiyatlı organizasyon imkanı sağlıyor.

Adanalı çiftler tarafından rağbet gören mekanın 750 kişi kapasalı davet alanında dekorasyonun sadeliği göze çarpıyor. Yuvarlak ve beyaz örtülere eşlik eden tiffany model sandalyeler açık pembe tüller ile süsleniyor. Gelin damat odası, gelin tagı ve mekan süsleme gibi imkanlarıyla da beğeni topluyor.

DSİ Adana Sosyal Tesisleri

DSİ'ye bağlı birçok sosyal tesis bulunuyor. Bunların arasında düğün ve davet konusunda hizmet veren Seyhan Sami Kayahan Sosyal Tesisleri ön plana çıkıyor. En çok tercih edilen tesislerden biri olmasıyla çiftlerin ilgi gösterdiği bir yer oluyor. Göl kenarındaki konumuyla doğa ve şehir manzarasını organizasyona dahil ediyor.

Gelin tagını gelin ve damat masasının hemen arkasına konumlandırıyor. Havuz başı konseptini de düğünlere dahil etmesiyle, şık bir ambiyans oluşturuyor. Masa ve sandalye düzenine ek olarak kapasitesiyle de ideal bir mekan oluyor. Catering hizmetiyle farklı tat ve lezzetleri organizasyon boyunca servis ediyor. 

Rüya Park Tesisleri

Sosyal tesisler arasından sıyrılarak kır düğün mekanları kategorisine adını yazdırmayı başaran bir yer: Rüya Park Tesisleri. Nikah için ayrı alanı bulunan mekan, kilise düzeni sandalyeleriyle şık bir ortam yaratıyor. Gölü davet alanlarının arkasına almasıyla şık bir ambiyansta düğün ve kutlama yapma fırsatı sunuyor.

Açık alanında 2.000 kişi, kapalı alanında ise 500 kişiye kadar kapasite sunması kalabalık davetler gerçekleştirilmesini sağlıyor. Gelin yoluna kırmızı halı sermesiyle gösterişli bir giriş yapma şansı veriyor. Otoparkının da 500 araç kapasiteli olması kendi aracıyla davete gelecek olan misafirler için kolaylık sağlıyor.

Her davete özel olarak hazırlanan fotoğraf köşesiyle sevdiğiniz insanla olan güzel anlarınızın yer aldığı fotoğraflar burada sergileniyor. Bunlara yenilerini eklemek için de mekanın anlaşmalı olduğu fotoğrafçıyla çalışabilirsiniz. 

Beyaz Saray Adana Tesisleri

Bir başka açık hava davet alanı bulunan sosyal tesis olan Beyaz Saray, hayallerinizi gerçekleştirmeniz için sizlere şans tanıyor. Birden fazla alanı olmasıyla birden fazla düğünü aynı anda yapabilme performansına da sahip. Alanında profesyonel tüm çalışanlarıyla hizmet veren tesis, havuz başı alanıyla beğeni topluyor.

Düğün öncesinde menü tadımı yapmanıza imkan tanıyan mekan; nişan, sünnet düğünü, mezuniyet partisi ve bayi toplantıları gibi organizasyonlara da katkı sağlıyor. Ses, sahne ve ışık konusunda teknolojiye uyumlu bir sahne hazırlığı yapıyor. 

Adana Baro Tesisleri

özel günlede hizmet veren tesislerden biri olan Adana Baro Tesisleri, düğün hazırlıklarını başarılı bir şekilde faaliyete geçiriyor. çiftlerle anlaşma sağlandıktan sonra düğün gününde dekorasyon ve mekan süsleme hazırlığına başlanıyor. Dikdörtgen yapıdaki düz masalar, salonun her noktasından rahatlıkla görülebiliyor.

Barkovizyon sayesinde düğün anı ekran aracılığıyla da davetlilere aktarılıyor. DJ, orkestra ve müzik grubu temini ile eğlenceli dakikalar yaşanıyor. Düğününüzde sadece istediğiniz şarkıların çalınmasına özen gösteriliyor. Yüksek tavanlı ve tavanın cam yapıda olması ortama ferahlık katıyor. 

Millet Bahçesi Kültür Merkezi

Adana'nın Kozan ilçesinde konumlanan Millet Bahçesi Kültür Merkezi, düğün salonunda unutulmayacak deneyimler yaşatıyor. Düğün ve kına geceleri için sıklıkla tercih edilen kültür merkezi, 400 kişiye kadar hizmet sunuyor. Yuvarlak masaları pembe ve mor tonlarındaki örtülerle süslüyor.

Dekorasyonu kişiye özel konsept olarak da gerçekleştirebiliyor. Video ve fotoğraf çekim imkanıyla kendi bünyesindeki ekibi düğününüz için temin ediyor. DJ ve orkestra temininde de bulunuyor. 

Mimar ve Mühendisler Odası Lokali

Bahçe alanında misafirleri ağırlayan Mimar ve Mühendisler Odası Lokali, şehir merkezinde yer alıyor. Kapalı alanı da bulunan tesisin açık alanı daha çok tercih ediliyor. Mekan giydirme hizmetiyle birlikte masa süsleme ve dekorasyon hazırlığını da sunuyor.

Dışarıdan catering firmasıyla anlaşmanıza pozitif bir geri dönüşte bulunan lokal, yemek servisi konusunda destek veriyor. Kendi menüsünden yapacağınız tercihler için önceden menü tadımı yapmanıza da imkan tanıyor. Organizasyon danışmanlık hizmetiyle profesyonel bir yardım almanızı sağlıyor.

Neziha Yalvaç Uygulama Oteli

Bünyesinde restoran ve balo salonu bulunan Neziha Yalvaç Uygulama Oteli, Adana'daki sosyal tesisler arasında yerini alıyor. Terasından ve odalarından göl manzarasını sunan otel, balo salonunda şık bir ortamda düğününüzü yapmanız için kapılarını aralıyor.

Konaklama avantajının da olması düğün ve davet sonrasında hem misafirlerin hem de çiftlerin odalarda dinlenebilmesini sağlıyor. DJ ve müzik grubu temini ile davete özel şarkılar çalınıyor. Düğün pastası hazırlığıyla çiftlere özel anlar yaşatıyor. 

Adana sosyal tesisler ve fiyatları her çiftin düğün bütçesine uygunluk gösteriyor. Kır düğünü veya salon düğününü cazip fiyat skalası ile çiftlere sunan tesisler, birçok farklı hizmet ve organizasyon imkanını da beraberinde getiriyor. Kına gecesi, nişan ve söz gibi davetlerin de düzenlendiği tesisler hakkında detaylı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.