Filtreler

İlçeler

Kapalı / Açık Alan

Kapasite

6 sonuç
Adana
Düğün Mekanları
Sosyal Tesisler
DSI Seyhan Sami Kayahan Sosyal Tesisleri

DSI Seyhan Sami Kayahan Sosyal Tesisleri

Adana, Çukurova
500 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Neziha Yalvaç Uygulama Oteli

Neziha Yalvaç Uygulama Oteli

Adana, Çukurova
500 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Mimar ve Mühendisler Odası Lokali

Mimar ve Mühendisler Odası Lokali

Adana, Seyhan
500 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Atosev

Atosev

Adana, Çukurova
750 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Adana Baro Tesisleri

Adana Baro Tesisleri

Adana, Çukurova
750 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Millet Bahçesi Kültür Merkezi

Millet Bahçesi Kültür Merkezi

Adana, Kozan
400 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı

Adana sosyal tesisler açısından birçok farklı opsiyonla çiftlerin karşısına çıkıyor. Uygun fiyat aralıkları ile düğün, nişan, kına gecesi gibi birçok özel gün ve davet için tercih edilebilirlikleri yüksek olan tesisler, çiftlerin dikkatinden kaçmıyor. Hizmet kalitesi olarak düğün salonlarının da önüne geçebilen mekanlar, gelin ve damat adaylarının memnuniyetini yakalamayı başarıyor. Sosyal tesislerde düğün fiyatları en düşük 50 TL'den başlıyor.

Adana Sosyal Tesis Düğün Yerleri ve Fiyatları

Adana sosyal tesislerinde düğün organizasyonu düzenlemeyi düşünün çiftler, birçok avantajı da yaşayabilme fırsatını elde ediyor. Birbirinden cazip hizmet ve fiyatlarla adayların karşına çıkan tesisler, düğünün haricindeki özel günlerde de kapılarını açıyor. Kına gecesi, nişan, doğum günü kutlamaları gibi organizasyonlar için de tercih edilebilecek yerler arasına giriyor.

Adana sosyal tesisler ve fiyatları şu şekildedir;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Atosev

150 TL

200 TL

DSI Seyhan Sami Kayahan Sosyal Tesisleri

50 TL

80 TL

Rüya Park Tesisleri

100 TL

150 TL

Beyaz Saray Adana Tesisleri

50 TL

100 TL

Adana Barosu Tesisleri

100 TL

150 TL

Millet Bahçesi Kültür Merkezi

50 TL

100 TL

Mimar ve Mühendisler Odası Lokali

50 TL

100 TL

Neziha Yalvaç Uygulama Oteli

50 TL

100 TL

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Atosev

Adana'nın çukurova ilçesinde yer alan Atosev, göl kenarındaki açık alanıyla çiftlere farklı bir alternatif sunuyor. Ulaşım açısından şehir merkezinde olmasıyla avantaj sağlayan tesis, kır düğünü hayali olan çiftlere uygun fiyatlı organizasyon imkanı sağlıyor.

Adanalı çiftler tarafından rağbet gören mekanın 750 kişi kapasalı davet alanında dekorasyonun sadeliği göze çarpıyor. Yuvarlak ve beyaz örtülere eşlik eden tiffany model sandalyeler açık pembe tüller ile süsleniyor. Gelin damat odası, gelin tagı ve mekan süsleme gibi imkanlarıyla da beğeni toplayan tesisin fiyatları kişi başı 150 TL'den başlıyor.

DSİ Adana Sosyal Tesisleri

DSİ'ye bağlı birçok sosyal tesis bulunuyor. Bunların arasında düğün ve davet konusunda hizmet veren Seyhan Sami Kayahan Sosyal Tesisleri ön plana çıkıyor. En çok tercih edilen tesislerden biri olmasıyla çiftlerin ilgi gösterdiği bir yer oluyor. Göl kenarındaki konumuyla doğa ve şehir manzarasını organizasyona dahil ediyor.

Gelin tagını gelin ve damat masasının hemen arkasına konumlandırıyor. Havuz başı konseptini de düğünlere dahil etmesiyle, şık bir ambiyans oluşturuyor. Masa ve sandalye düzenine ek olarak kapasitesiyle de ideal bir mekan oluyor. Catering hizmetiyle farklı tat ve lezzetleri organizasyon boyunca servis ediyor. Sosyal tesiste düğün fiyatları ise 50 TL'den açılış veriyor.

Rüya Park Tesisleri

Sosyal tesisler arasından sıyrılarak kır düğün mekanları kategorisine adını yazdırmayı başaran bir yer: Rüya Park Tesisleri. Nikah için ayrı alanı bulunan mekan, kilise düzeni sandalyeleriyle şık bir ortam yaratıyor. Gölü davet alanlarının arkasına almasıyla şık bir ambiyansta düğün ve kutlama yapma fırsatı sunuyor.

Açık alanında 2.000 kişi, kapalı alanında ise 500 kişiye kadar kapasite sunması kalabalık davetler gerçekleştirilmesini sağlıyor. Gelin yoluna kırmızı halı sermesiyle gösterişli bir giriş yapma şansı veriyor. Otoparkının da 500 araç kapasiteli olması kendi aracıyla davete gelecek olan misafirler için kolaylık sağlıyor.

Her davete özel olarak hazırlanan fotoğraf köşesiyle sevdiğiniz insanla olan güzel anlarınızın yer aldığı fotoğraflar burada sergileniyor. Bunlara yenilerini eklemek için de mekanın anlaşmalı olduğu fotoğrafçıyla çalışabilirsiniz. Rüya Park'ın yemekli düğün fiyatları 100 - 150 TL, kokteyl fiyatları ise 50 - 100 TL arasında değişiyor.

Beyaz Saray Adana Tesisleri

Bir başka açık hava davet alanı bulunan sosyal tesis olan Beyaz Saray, hayallerinizi gerçekleştirmeniz için sizlere şans tanıyor. Birden fazla alanı olmasıyla birden fazla düğünü aynı anda yapabilme performansına da sahip. Alanında profesyonel tüm çalışanlarıyla hizmet veren tesis, havuz başı alanıyla beğeni topluyor.

Düğün öncesinde menü tadımı yapmanıza imkan tanıyan mekan; nişan, sünnet düğünü, mezuniyet partisi ve bayi toplantıları gibi organizasyonlara da katkı sağlıyor. Ses, sahne ve ışık konusunda teknolojiye uyumlu bir sahne hazırlığı yapıyor. 50 - 100 TL arasında belirlenen düğün fiyatları sizlere sunuluyor.

Adana Baro Tesisleri

özel günlede hizmet veren tesislerden biri olan Adana Baro Tesisleri, düğün hazırlıklarını başarılı bir şekilde faaliyete geçiriyor. çiftlerle anlaşma sağlandıktan sonra düğün gününde dekorasyon ve mekan süsleme hazırlığına başlanıyor. Dikdörtgen yapıdaki düz masalar, salonun her noktasından rahatlıkla görülebiliyor.

Barkovizyon sayesinde düğün anı ekran aracılığıyla da davetlilere aktarılıyor. DJ, orkestra ve müzik grubu temini ile eğlenceli dakikalar yaşanıyor. Düğününüzde sadece istediğiniz şarkıların çalınmasına özen gösteriliyor. Yüksek tavanlı ve tavanın cam yapıda olması ortama ferahlık katıyor. Düğün fiyatları ortalama kişi başı 70 - 80 TL'ye karşılık geliyor.

Millet Bahçesi Kültür Merkezi

Adana'nın Kozan ilçesinde konumlanan Millet Bahçesi Kültür Merkezi, düğün salonunda unutulmayacak deneyimler yaşatıyor. Düğün ve kına geceleri için sıklıkla tercih edilen kültür merkezi, 400 kişiye kadar hizmet sunuyor. Yuvarlak masaları pembe ve mor tonlarındaki örtülerle süslüyor.

Dekorasyonu kişiye özel konsept olarak da gerçekleştirebiliyor. Video ve fotoğraf çekim imkanıyla kendi bünyesindeki ekibi düğününüz için temin ediyor. DJ ve orkestra temininde de bulunuyor. Davetiniz için her ayrıntıyı hesaba katan tesis, beklentileri fazlasıyla karşılıyor. 50 TL'den başlayan davet fiyatları ile her bütçeye uygunluk gösteriyor.

Mimar ve Mühendisler Odası Lokali

Bahçe alanında misafirleri ağırlayan Mimar ve Mühendisler Odası Lokali, şehir merkezinde yer alıyor. Kapalı alanı da bulunan tesisin açık alanı daha çok tercih ediliyor. Mekan giydirme hizmetiyle birlikte masa süsleme ve dekorasyon hazırlığını da sunuyor.

Dışarıdan catering firmasıyla anlaşmanıza pozitif bir geri dönüşte bulunan lokal, yemek servisi konusunda destek veriyor. Kendi menüsünden yapacağınız tercihler için önceden menü tadımı yapmanıza da imkan tanıyor. Organizasyon danışmanlık hizmetiyle profesyonel bir yardım almanızı sağlayan tesiste düğün fiyatları 50 TL'den başlıyor.

Neziha Yalvaç Uygulama Oteli

Bünyesinde restoran ve balo salonu bulunan Neziha Yalvaç Uygulama Oteli, Adana'daki sosyal tesisler arasında yerini alıyor. Terasından ve odalarından göl manzarasını sunan otel, balo salonunda şık bir ortamda düğününüzü yapmanız için kapılarını aralıyor.

Konaklama avantajının da olması düğün ve davet sonrasında hem misafirlerin hem de çiftlerin odalarda dinlenebilmesini sağlıyor. DJ ve müzik grubu temini ile davete özel şarkılar çalınıyor. Düğün pastası hazırlığıyla çiftlere özel anlar yaşatıyor. Tesiste düğün fiyatları kişi başı 50 TL olarak belirleniyor.

Adana'daki Kır Düğün Mekanları ve Fiyatları

Birçoğu açık kır bahçesi alanıyla misafirlerini ağırlayan sosyal tesislere ek olarak kır düğün mekanı arayışına da cevap veren alternatifler bulunuyor. özellikle kır konseptinde düğün yapmak isteyen çiftlerin beklentilerini karşılayan opsiyonlar mevcut.

Eflin Kır Düğünü, gösterişli ve lüks mekanıyla çiftlere, masallara layık bir gece yaşatıyor. Siyah örtülü masalar ve beyaz tiffany sandalyeler mükemmel bir uyuma sahip. Dans pisti üzerindeki ışıklandırmalar ve çiçek süslemeler de herkesin beğenisini kazanıyor. Birçok imkanıyla da çiftlerin ilgisini çeken mekanda kır düğünü fiyatları 100 TL'den başlıyor.

Liza Garden kır düğün mekanı da geniş kapasiteli alternatifler arasında yer alıyor. çukurova ilçesinde konumlanıyor. Menü tadımı ve menüde değişiklik gibi ek hizmet ve avantajları bulunuyor. Düğün fiyatı ise 100 TL'den başlıyor. Rüya Park Tesisleri de hem sosyal tesis hem de kır düğün mekanı olarak avantajlı seçenekler sunuyor.

Adana sosyal tesisler ve fiyatları her çiftin düğün bütçesine uygunluk gösteriyor. Kır düğünü veya salon düğününü cazip fiyat skalası ile çiftlere sunan tesisler, birçok farklı hizmet ve organizasyon imkanını da beraberinde getiriyor. Kına gecesi, nişan ve söz gibi davetlerin de düzenlendiği tesisler hakkında detaylı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

 

Loader
0
%