Kayseri Sosyal Tesisler ve 2024 Fiyatları

(5 sonuç)

Kayseri
Düğün Mekanları
Sosyal Tesisler
Kayseri Kocasinan Öğretmenevi
1

Kayseri Kocasinan Öğretmenevi

Kayseri, Kocasinan
200kapasite
100başlangıç fiyatı
Kayseri Polisevi
7

Kayseri Polisevi

Kayseri, Melikgazi
500kapasite
50başlangıç fiyatı
Esma Hatun Düğün Salonu
3

Esma Hatun Düğün Salonu

Kayseri, Talas
500kapasite
80başlangıç fiyatı
Bebektepe Kır Bahçesi Düğün Salonu
8

Bebektepe Kır Bahçesi Düğün Salonu

Kayseri, Melikgazi
2,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Mehmet Yücel Sosyal Tesisleri
7

Mehmet Yücel Sosyal Tesisleri

Kayseri, Melikgazi
2,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Kayseri’nin en çok tercih edilen sosyal tesisleri, fiyatları, kapasite bilgileri hakkında detaylı bir araştırma yaptık. Düğün, nişan, kına gecesi ve diğer özel günleriniz için tercih edebileceğiniz sosyal tesisleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kayseri sosyal tesisleri hakkına merak edilen soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

Kayseri'nin En çok Tercih Edilen Sosyal Tesisleri Hangileridir?

Kayseri’de en çok tercih edilen sosyal tesis mekanları şu şekilde listeleniyor;

  • Kayseri Şeker Fabrikası Düğün Salonu
  • Kayseri Kocasinan öğretmenevi
  • Mehmet Yücel Sosyal Tesisleri
  • Ahm Sosyal Tesisleri
  • Kayseri Polisevi

Kayseri Sosyal Tesis Fiyatları Ne Kadar?

Kayseri sosyal tesis fiyatları yemekli ve kokteyl menü seçeneklerine göre değişiyor. Yemekli ve kokteyl sosyal tesis fiyatları ortalama 50 – 100 TL bandında yer alıyor. Konuk sayınız ve diğer talepleriniz fiyatlarda değişikliğe sebep olabiliyor.

Kayseri Sosyal Tesislerinde Hangi Organizasyonlar Yapılır?

Kayseri sosyal tesislerinde düğün, nişan, kına gecesi, sünnet töreni, mezuniyet gibi organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kurumsal etkinlikler, bayii toplantıları, açılış organizasyonlarında da sıklıkla tercih ediliyor.

Kayseri Sosyal Tesis Mekanları

Sosyal tesis mekanlarında yemekli ve kokteyl menü seçenekleri ile dilediğiniz organizasyonu gerçekleştirebiliyorsunuz. Uygun fiyat seçenekleri ile çiftler ve şirketler tarafından sıklıkla tercih edilen sosyal tesisler etkinliğe özel paketler sunuyor. Siz de bütçenize uygun mekanları merak ediyorsanız yazımızın devamında en popüler ve uygun fiyatlı Kayseri sosyal tesis mekanlarına ulaşabilirsiniz.

Mehmet Yücel Sosyal Tesisleri

Kayseri’de uygun fiyatları ve geniş hizmet yelpazesi ile ilk sırayı alan Mehmet Yücel Sosyal Tesisleri Yahyalı ilçesinde bulunuyor. Merkezi konumu ve geniş davet alanı ile birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Kapalı davet alanı 2000 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyor. Konuklarınıza kolaylık sağlamak için otopark hizmeti de veriliyor.

Mekanın kolonsuz salonu, yüksek tavanı ile ferah bir alan sizi bekliyor. Konuk sayınıza uygun oturma planı ve etkinlik akışını organizasyon sorumlusu ile belirleyebiliyorsunuz. Mekan, masa süsleme ve dekorasyon detayları ile tercih edeceğiniz konsepte uygun detaylarla süsleniyor. Şamdan, supla, peçetelikler ve servis takımları göz alıcı bulunuyor. Sosyal tesis fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Adres: Sivas Cad. Germir Yolu Girişi, Sıra Sok. No:10, 38030 Melikgazi/Kayseri.

Ahm Sosyal Tesisleri

Ahm Sosyal Tesisleri Kayseri’de konaklama hizmeti verene sosyal tesisler arasında ilk sırada yer alıyor. Konuklarınızı ağırlayabileceğiniz bu mekan davetlerinize de ev sahipliği yapıyor. özellikle kurumsal davetlerde şehir dışından gelen konuklarınız için kolaylık sağlanıyor. Merkezi konumu ile otobüs, dolmuş seçenekleriniz bulunuyor. özel aracıyla gelen konuklara otopark hizmeti sağlanıyor.

Açık davet alanında 500 – 750 kişi, kapalı davet alanında ise 400 – 500 kişi ağırlanabiliyor. Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri ile konuklarınıza lezzetli ikramlar servis ediliyor. Kırmızı ve beyaz et ağırlıklı ana yemeklere salata ve mezeler eşlik ediyor. Meşrubat seçenekleri ise konuk sayınıza göre her mesaja servis ediliyor. Ortalama 30 – 100 TL arasında değişen fiyatları değerlendirebilirsiniz.

Adres: 100. Yıl, Kuzuboyacılı Sk., 38500 Yahyalı/Kayseri.

Kayseri Kocasinan öğretmenevi

Sosyal tesis araştırması içerisindeki çiftler ve kurumların listesinde ilik sıralarda yerini koruyan Kayseri Kocasinan öğretmenevi merkezi bir konumda yer alıyor. Butik törenlere ev sahipliği yapan mekan ortalama 200 kişi ağırlayabiliyor. Kapalı davet alanı konuk sayınıza uygun hale getiriliyor.

Etkinlik sorumlusu konuklarınızla ve organizasyon akışıyla sizin adınıza ilgileniyor. Mekanın yalnızca yemek servisi bulunuyor. Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanınız bulunuyor. Kırmızı ve beyaz et seçenekleri, salata ve meze seçenekleriniz bulunuyor. Mevsim meyve sebzeleriyle tatlandırılan yemekler özenle servis ediliyor. Kişi başı 50 TL civarındaki fiyatlandırma seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Adres: Sahabiye, İstasyon Cd. No:8, 38010 Kocasinan/Kayseri.

Kayseri Polisevi

Kayseri Polisevi farklı konuk alanları ile organizasyonlarınız için seçenekler sunuyor. kapalı davet alanında 400 – 500 kişi ağırlayabiliyorsunuz. Kapalı salon düğün, nişan, kurumsal etkinlikler ve diğer organizasyonlar için sıklıkla tercih ediliyor. Toplantılar ve bayi görüşmeleri gibi daha küçük etkinlikler için de farklı alanları bulunuyor.

Müzikli ve yemekli davet vermek için sosyal tesis alanları sizlere paketler sunuyor. Video ve fotoğraf çekim ekibi, hizmet elemanları temin ediliyor. İkramlarınız için ise usta mutfak ekipleri menü seçiminizi hazırlıyor. Catering ve organizasyon firması ile de çalışabiliyorsunuz. Mekanın ortalama fiyatları 50 – 100 TL bandında oluyor.

Adres: Erenköy, Erciyes Cad., 38050 Melikgazi/Kayseri.

Kayseri Şeker Fabrikası Düğün Salonu

Kayseri Şeker Fabrikası Düğün Salonu merkezi konumu ile Kocasinan’da hizmet veriyor. Kayseri Şeker Fabrikası çalışanları ve talebi olan misafirler için organizasyonlar düzenliyor. Uygun fiyat seçenekleri ve sıklıkla tercih edilmesi ile oldukça popüler bir mekan. Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri ikram seçimi yapabiliyorsunuz. Müzik ve törenin akışı tercihinize bırakılıyor. Mekan hakkında detaylı bilgi için temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Şeker, Osman Kavuncu Blv. No: 314, 38070 Kocasinan/Kayseri.

Elbiz Restaurant

Kayseri’nin en uygun fiyatlı sosyal tesis merkezlerinden biri olan Elbiz Restaurant kapılarını sizin için aralıyor. Geniş bahçesi, açık ve kapalı alanları ile düğün, kına gecesi, nişan, sünnet töreni ve mezuniyet gibi özel günleriniz için hizmet veriyor. Açık alanda 750 kişilik kalabalık davetler verebiliyorsunuz. Kapalı alan ise 200 kişilik küçük etkinlikler için oldukça uygun.

Işık, ses ve sahne performansları için profesyonel bir ekip temin ediliyor. Müzik listesi için sevdiğiniz parçalara yer verilebiliyor. Mekanın yemekli ve kokteyl menü seçenekleri 30 TL’den başlıyor. Uygun fiyatları ve geniş hizmet yelpazesi ile unutulmaz bir organizasyona ev sahipliği yapabiliyorsunuz.

Adres: İbrahimağa Mah. Elbiz Cad. Elbiz- Develi/ Kayseri.

Kayseri’de uygun fiyat seçenekleri ile sosyal tesis mekanlarını araştırıyorsanız yazımızda size yardımcı olacak bilgiler yer alıyor. Mekanların fiyatları, kapasitesi ve hizmetleri hakkında detaylı bilgilerden faydalanarak karar verebilirsiniz. Dilerseniz fiyat teklifi almak için DüğünBuketi.com danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.