Konya Sosyal Tesisler ve 2024 Fiyatları

(7 sonuç)

Konya
Düğün Mekanları
Sosyal Tesisler
Konya Polisevi
5

Konya Polisevi

Konya, Selçuklu
300kapasite
40başlangıç fiyatı
Demireller Düğün Salonu
8

Demireller Düğün Salonu

Konya, Ereğli
1,000kapasite
150başlangıç fiyatı
Sedirler Sosyal Tesisleri
8

Sedirler Sosyal Tesisleri

Konya, Karatay
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Karatay Başak Tesisleri Düğün Salonu
4

Karatay Başak Tesisleri Düğün Salonu

Konya, Karatay
300kapasite
50başlangıç fiyatı
Diltaş Düğün ve Kongre Merkezi
7

Diltaş Düğün ve Kongre Merkezi

Konya, Meram
625kapasite
250başlangıç fiyatı
Konya Öğretmenevi
4

Konya Öğretmenevi

Konya, Karatay
4,000kapasite
400başlangıç fiyatı
Akşehir Öğretmenevi
3

Akşehir Öğretmenevi

Konya, Akşehir
500kapasite
50başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Konya sosyal tesis mekanları geniş hizmet yelpazeleri ile sizleri bekliyor. Uygun fiyat seçenekleri, lezzetli yemekli ve kokteyl menüleri ile keyifli bir davet verebiliyorsunuz. Hayal ettiğiniz töreni yapabileceğiniz en popüler Konya sosyal tesislerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Konya sosyal tesis mekanları hakkında en çok merak edilen soruların cevapları bu bölümde bulunuyor.

Konya Sosyal Tesis Mekanları Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

Konya sosyal tesis mekanları yemekli ve kokteyl menü seçenekleri ile uygun fiyat seçenekleri sunuyor. Sosyal tesis fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor. 400 TL’ye kadar çıkabilen fiyatlar taleplerinize göre değişiklik gösteriyor.

Konya'nın En Popüler Sosyal Tesis Mekanları Hangileri?

Konya’nın en popüler sosyal tesisleri şu şekilde sıralanıyor;

  • Selçuklu Yazır Sosyal Tesisleri
  • Kosova Sosyal Tesis
  • Demireller Düğün Salonu
  • Konya Polisevi
  • Konya öğretmenevi
  • Akşehir öğretmenevi
  • Sedirler Sosyal Tesisleri

Konya'da Sosyal Tesis Mekanlarında Hangi Hizmetler Verilir?

Konya sosyal tesis mekanlarında düğün, kına gecesi, nişan, söz, mezuniyet ve diğer özel günlerinizde hizmet alabiliyorsunuz. Konferans, açılış, bayi toplantıları gibi davetleriniz içinde sizlere özel paketlerden yararlanabilirsiniz.

En çok Tercih Edilen Konya Sosyal Tesis Mekanları

En çok tercih edilen Konya sosyal tesis mekanlarının hizmetleri, fiyatları ve kapasiteleri hakkında sizler için araştırma yaptık. Kişi başı 30 TL’den başlaya n fiyatları değerlendirebilirsiniz. Açık ve kapalı davet alanlarında dilediğiniz töreni gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için aşağıdaki mekanları inceleyebilirsiniz.

Konya öğretmenevi

Konya öğretmenevi açık ve kapalı davet alanları ile en popüler sosyal tesis mekanları arasında ilk sırada yer alıyor. Açık davet alanı 3000 – 4000 kişi, kapalı davet alanı ise 400 – 500 kişi ağırlayabiliyor. Her mevsim rahatlıkla toplantı verebiliyorsunuz. Mekanın geniş hizmet yelpazesi ile keyifli bir organizasyona imza atabilirsiniz. Otopark hizmeti ile de konuklarınız araçlarını güvenle park edebiliyor.

Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri birbirinden lezzetli tatlar sunuyor. Tatlı ve tuzlu aperatifler, kırmızı ve beyaz et ağırlıklı ana yemekler bulunuyor. Mekan dışı organizasyon firması ile çalışarak davetinizi kusursuz hale getirebilirsiniz. Mekanın fiyatları kişi başı 400 TL olarak belirleniyor.

Adres: Şemsitebrizi, Mazhar Babalık Sk. No:3, 42030 Karatay/Konya.

Konya Polisevi

Konya Polisevi kalabalık davetlerinizde tercih edebileceğiniz mekanlar arasında yer alıyor. Müşteri memnuniyeti odaklı mekan sıklıkla tercih ediliyor. Işık, ses ve sahne sistemlerinde de size özel profesyonel bir ekip sunuluyor. Dj ve müzik ekibinin performansı ile herkesi dansa davet edebiliyorsunuz.

Lezzetli kokteyl ve menü seçimleriniz usta mutfak şefleri tarafından hazırlanıyor. özenli servis ve hizmet personelleri ile başarılı bir ekip sizi ağırlıyor. Yemekli fiyatları kişi başı 50 TL’den, kokteyl ise 30 TL’den başlıyor. Size özel sosyal tesis düğün paketlerini değerlendirebilirsiniz.

Adres: Horozlu Mah. Yeni İstanbul Cd. No:50, 42100 Selçuklu/Konya.

Demireller Düğün Salonu

Demireller Düğün Salonu ile keyifli bir etkinlik planlayabiliyorsunuz. Mekanın size özel süsleme ve dekorasyon hizmetleri bulunuyor. Konsept oluşturularak seçtiğiniz renklere yer verilebiliyor. Masa, sandalye süsleme, yapay çiçek detayları ve şık suplara yer veriliyor. Şamdan seçenekleri de konseptle uyumlu detaylar içeriyor.

Açık ve kapalı davet alanı ile 1000 kişi ağırlayabiliyorsunuz. Havuz başı alanı da beğeninize sunuluyor. Otopark alanı ise 250 araçlık kapasite sunuyor. Şehir merkezindeki mekana ulaşım kolaylığının yanı sıra otopark da konuklarınızın konforu için bir avantaj oluyor. Menü tadımı imkanınız ile yemekli menüleri seçebiliyorsunuz. Kırmızı ve beyaz et seçenekleri, salata ve mezeler masalara özenle servis ediliyor. Demireller Düğün Salonu fiyatları ise kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Adres: Ziya Gökalp, D330 No:225, 42310 Ereğli/Konya.

Karatay Başak Tesisleri Düğün Salonu

Karatay Başak Tesisleri Düğün Salonu kişi başı 40 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet veriyor. Yemekli menü seçenekleri bulunan mekan size özel seçenekler sunuyor. Tadım yaparak menü içeriğini belirleyebiliyorsunuz. Kapalı davet alanı sunan mekanda 200 – 300 konuk ağırlayabiliyorsunuz. Şehir merkezinde bulunan mekan görkemli bir manzara sunuyor.

Karatay Tesisleri keyifli bir davet için listenize ekleyebileceğiniz en popüler mekanlar arasında bulunuyor. Mekanın süsleme ve dekorasyon seçenekleri de konseptinize göre belirlenebiliyor. Beyaz masalar ve pembe sandalye seçimlerine ek yapay çiçek detaylarına yer verebilirsiniz.

Adres: Kumköprü Mah. Büyük Kumköprü Cad. No: 209/A Karatay/ Konya.

Sedirler Sosyal Tesisleri

Karatay konumundaki Sedirler Sosyal Tesisleri geniş bir davet alanı sunuyor. Mekanın yüksek tavanı ve geniş pisti ile büyük bir davet verebiliyorsunuz. Ortalama 400 kişilik konuk kapasitesi sunan mekan oturma düzenine göre bu sayıyı yukarı çekebiliyor. Işık, ses ve sahne sistemlerinde de oldukça başarılı bir ekip size hizmet veriyor. Dj ve müzik performansı ile eğlenceli bir organizasyon düzenleyebiliyorsunuz.

Düğün, kına gecesi, nişan, sünnet töreni ve kurumsal etkinlikleriniz için bu mekanı tercih edebilirsiniz. Mekanın yemekli ve kokteyl menü seçenekleri fiyatlarda değişikliğe sebep olabiliyor. Her bütçeye uygun fiyatlar sezon indirimleri ile birleşiyor. Mekan merkezi konumu ile ulaşım kolaylığı da sunuyor.

Adres: Ortamescit, Ballıdere Sk. No:5, 42030 Karatay/Konya.

Konya sosyal tesislerini özel günlerinizde tercih edebiliyorsunuz. Kişiye özel konsept seçenekleri, uygun fiyat paketleri ve yemekli, kokteyl menü seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Sosyal tesis mekanları hakkında daha detaylı bilgi almak için danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz. Size özel avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.