Üsküdar Tarihi Düğün Mekanları ve 2024 Fiyatları

(7 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Tarihi Düğün Mekanları
Anadolu Yakası
Üsküdar
Nilhan Sultan Köşkü
13

Nilhan Sultan Köşkü

İstanbul, Üsküdar
75kapasite
500başlangıç fiyatı
Sezen Hanım Yalısı
13

Sezen Hanım Yalısı

İstanbul, Üsküdar
150kapasite
1000başlangıç fiyatı
Bosphorus Palace Hotel
8

Bosphorus Palace Hotel

İstanbul, Üsküdar
500kapasite
300başlangıç fiyatı
Adile Sultan Sarayı
19

Adile Sultan Sarayı

İstanbul, Üsküdar
1,000kapasite
500başlangıç fiyatı
Beylerbeyi Sarayı
6

Beylerbeyi Sarayı

5.0
(3)
İstanbul, Üsküdar
500kapasite
200başlangıç fiyatı
Cemile Sultan Korusu
12

Cemile Sultan Korusu

İstanbul, Üsküdar
1,000kapasite
200başlangıç fiyatı
Kız Kulesi
11

Kız Kulesi

4.8
(4)
İstanbul, Üsküdar
300kapasite
300başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul üsküdar tarihi düğün mekanları, düğün gününüzde sizlere benzersiz bir deneyim sunuyor. Tarihi dokusu ve ruhuyla misafirlerini büyüleyen bu mekanlar, sizleri memnun edebilmek için birçok imkan sağlıyor. İstanbul’un simgesi haline gelmiş bu özel mekanlar, sizlerin mutluluğunu garanti ediyor. Kimi mekanların sahip olduğu deniz manzarası sayesinde davetiniz boyunca keyifli dakikalar geçirmeniz sağlanıyor. Kapalı alan veya açık kır alanı bulunduran mekanlar 100 TL'den başlayan fiyatları ile hizmetlerini başlatıyor.

İstanbul üsküdar Tarihi Düğün Mekanları ve Fiyatları

Düğün yapmak için farklı ve etkileyici mekan arayışında olan çiftler için üsküdar tarihi düğün mekanları ilk sırada yer alıyor. İstanbul’un en güzel noktalarında yer alan bu mekanlar, çok cazip fırsatlar sunuyor. Yemek servisi seçenekleri arasında yemekli ve yemeksiz menüler dışında kokteyl servis bulunuyor. Mekanların fiyatları ortalama olarak kişi başı 100-400 TL aralığında bulunmakla birlikte bu miktarlar sunulan hizmetlere göre değişiklik gösteriyor.

üsküdar tarihi düğün mekanları ve fiyatları şu şekilde;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Kız Kulesi

200 TL

400 TL

Adile Sultan Sarayı

400 TL

50 TL

Cemile Sultan Korusu

150 TL

300 TL

Bosphorus Palace Hotel

200 TL

300 TL

Sakine Hanım Köşkü

100 TL

200 TL

Beyaz Köşk Emirgan

100 TL

150 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Kız Kulesi

İstanbul’un simgeleri arasında bulunan Kız Kulesi, benzeri bulunmayan bir mekan olarak karşınıza çıkıyor. Birçok efsaneye ve aşk hikayesine tanıklık etmiş Kız Kulesi, İstanbul’u seyrederken büyülenmenize yol açıyor. Catering hizmeti sunan mekan, dilerseniz menüde değişiklik olanağı da tanıyor. 300 kişiye kadar konuk ağırlanabiliyor ve 50 araçlık otopark hizmeti sunuluyor. Kişiye özel konsept hazırlanabildiği gibi tüm detayların planlanması amacıyla etkinlik sorumlusu atanıyor.

Tarihi mekanlar arasında ilk akla gelen mekan, memnuniyet sağlamak için özel emek gösteriyor. Gelin tagı ve mekan süsleme için şık dekorasyon seçenekleri sunuyor. Dekoru tamamlamak adına şamdan ve çiçek aranjmanlarından yardım alınıyor. Keyifli vakit geçirdiğinizden emin olmak için bondo tedariği ve dans grubu sağlanabiliyor. Düğün fiyatları kişi başı 200 TL’den başlıyor. Detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Adile Sultan Sarayı

İnanılmaz atmosferi ile beğeni toplayan Adile Sultan Sarayı, tarihi mekanda düğün denildiğinde ilk tercih edilecek mekanlar arasında yer alıyor. Kapalı alanı dışında 1000 kişiye kadar davetli ağırlayabilen kır bahçesi bulunuyor. Açık alanı muhteşem bir boğaz manzarasına sahip. Doğayla iç içe olan mekan, davet düzenlemek için harika bir konumda yer alıyor. Konuklarınızın oturma düzeni tam olarak deniz manzarası karşısında bulunuyor ve bu sayede eşsiz manzaranın doyasıya tadını çıkarmanıza imkan tanınıyor. Düğün fiyatları ise kişi başı 400 TL’den başlıyor.

Kusursuz bir deneyim yaşamanız amacıyla gelin-damat odası ve gelin yolu hizmetleri sağlanıyor ve hiçbir detay atlanmıyor. Kaliteli catering hizmeti sayesinde leziz menüler hazırlanıyor. Masa süsleme, mekan giydirme ve dekorasyon hizmetleri sunularak hayallerinizdeki düğün alanı oluşturulmuş oluyor. Mekanın ayrıca 100 araçlık otopark alanı ve vale hizmeti bulunuyor.

Cemile Sultan Korusu

Sunduğu cazip fırsatlar ile öne çıkan Cemile Sultan Korusu, tarihi mekanda düğün yapmak isteyen çiftleri muhteşem bir deniz manzarası sunarak karşılıyor. Mekanın kapalı alanı dışında 1000 kişilik açık havuz başı alanı bulunuyor. Düğün alanını kusursuz hale getirmek amacıyla gelin tagı, gelin yolu ve mekan süsleme hizmetleri sağlanıyor. Eksiksiz bir davet yaşamanız için organizasyon danışmanlığı yapabilen mekan, ayrıca hiçbir detayın atlanmaması için etkinlik sorumlusu atıyor. Tarihi mekanda düğün fiyatları kişi başı 150-300 TL aralığında bulunuyor.

Bosphorus Palace Hotel

Davetlilerine sayısız olanak sunan Bosphorus Palace Hotel, en şık tarihi düğün mekanları arasında yer alıyor. yalıda düğün düzenlemek isteyen çiftlere harika imkanlar sunan mekan, muhteşem bir boğaz manzarası sunuyor. Yemyeşil bahçesi muhteşem bir düğün alanı olarak hizmet veriyor. Açık ve kapalı alanı bulunan mekan, 500 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyor. Mekanın ayrıca 75 araçlık otopark alanı ve vale hizmeti bulunuyor.

Catering hizmeti sağlayan mekan, leziz menüler hazırlıyor ve damak tadınıza uyan lezzetleri bir araya getiriyor. Dilerseniz özel olarak düğün pastası da hazırlanıyor. Dekor seçenekleri için ağırlıklı olarak beyaz rengi tercih ederek oldukça asil ve şık bir ortam oluşturuluyor. Tarihi mekanda düğün yapmayı düşünenler 200-300 TL aralığında fiyatlandırmayla hizmet alabiliyor.

Sakine Hanım Köşkü

Yemyeşil doğası ve ferah ortamıyla öne çıkan Sakine Hanım Köşkü, harika bir düğün sunuyor. Catering hizmeti sağlayan mekan, sizler için enfes menüler oluşturuyor ve dilerseniz menü tadımı yapmanıza olanak tanıyor. Dekorasyon ve masa süsleme seçenekleri dışında mekan giydirme hizmeti de sağlanıyor. Düğün gününüzde oluşturacağınız anıların ölümsüzleştirilmesi sağlanarak fotoğraf ve video çekimi hizmeti uygulanıyor. Mekanın ayrıca 50 araçlık otopark alanı ve vale hizmeti bulunuyor. Tarihi mekanda düğün fiyatları kişi başı 100-200 TL aralığında bulunuyor.

Beyaz Köşk Emirgan

Renkli atmosferiyle göz kamaştıran Beyaz Köşk Emirgan, yemyeşil bahçesiyle beğeni topluyor. Mekanın kapalı alanı yanında 2000 kişiye kadar konuk ağırlayabilen açık alanı bulunuyor. Oldukça geniş kapasitesi sayesinde konuklarınızın rahat etmesini sağlayan mekanın ayrıca 500 araçlık otopark hizmeti bulunuyor. Fiyatları kişi başı 100-150 TL aralığında bulunuyor. Karşılama kokteyli hizmeti sağlayan mekan ayrıca etkinlikten önce prova yapabilmenize imkan tanıyor. Organizasyon danışmanlığı sağlayan mekan, kişiye özel konsept oluşturabiliyor ve ayrıntılara önem verilmesi sağlanarak etkinlik sorumlusu atanıyor.

Anadolu Yakası'nın En İyi Düğün Organizasyon Firmaları

Düğününüz için oldukça zahmetli olan hazırlanma döneminde yardım almanız sizler için çok faydalı oluyor. Alanında uzman organizasyon firmalarına ulaşarak davetinizin tüm ayrıntılarını oluşturmalarını sağlayabiliyorsunuz. İstanbul Anadolu Yakası'nda en çok tercih edilen firmalar arasında bulunan Elizi Organizasyon, 2500 TL'den başlayan fiyatlar sunuyor. Kaliteli hizmetiyle beğeni toplayan Rinelia Organizasyon, 500-1000 TL, bir diğer sevilen firma olan Bükre Event Planner ise 1000-1500 TL aralığında fiyatlarla hizmet veriyor.

Sıkça Sorulan Sorular

üsküdar'daki tarihi düğün mekanları hakkında merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

üsküdar'daki tarihi mekanlarda düğün fiyatları ne kadar?

üsküdar bölgesindeki tarihi mekanlarda kişi başı ortalama 300 TL'den 500 TL'ye kadar farklı organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Yemekli düğünlerde ise fiyatlar 400 - 500 TL'den açılarak artış gösteriyor.

En güzel üsküdar tarihi düğün mekanları hangileri?

  • Bosphorus Palace Hotel
  • Adile Sultan Sarayı
  • Beylerbeyi Sarayı
  • Cemile Sultan Korusu
  • Beyaz Köşk Emirgan
  • Kız Kulesi
  • Sakine Hanım Köşkü.

Tarihi mekanlarda hangi organizasyonlar düzenlenebiliyor?

üsküdar tarihi düğün mekanlarda düğün, kına gecesi, nişan, mezuniyet partisi, doğum günü, özel etkinlikler, evlilik teklifi ve kurumsal davetlerinizi düzenleyebilirsiniz.

İstanbul üsküdar tarihi düğün mekanları, sizlere mükemmel bir düğün vaat ediyor. Muhteşem deniz ve doğa manzaraları sunan bu mekanlar, kendilerine özgü özel bir ruha sahip oldukları için ziyaret ettiğinizde büyülenmeniz kaçınılmaz oluyor. İstanbul'un en güzel düğün mekanları arasında yer aldıkları gibi ülke genelinde de özel konumları ile benzersiz özelliklere sahip bulunuyor. Daha detaylı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com danışman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.