Avrupa Yakası Tarihi Düğün Mekanları

(39 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Tarihi Düğün Mekanları
Avrupa Yakası
Feriye Palace
10

Feriye Palace

5.0
(2)
İstanbul, Beşiktaş
1,000kapasite
300başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Galata Tower Restaurant
5

Galata Tower Restaurant

İstanbul, Beyoğlu
100kapasite
100başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Gar Gazinosu
7

Gar Gazinosu

İstanbul, Fatih
750kapasite
100başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Ağa Kapısı Restaurant
9

Ağa Kapısı Restaurant

5.0
(3)
İstanbul, Fatih
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Boğaz Hisar
4

Boğaz Hisar

İstanbul, Beşiktaş
400kapasite
150başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Hocapaşa Gösteri ve Etkinlik Merkezi
6

Hocapaşa Gösteri ve Etkinlik Merkezi

İstanbul, Fatih
200kapasite
100başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Yıldız Sarayı Şale
7

Yıldız Sarayı Şale

5.0
(1)
İstanbul, Beşiktaş
1,000kapasite
200başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Malta Köşkü
7

Malta Köşkü

5.0
(3)
İstanbul, Beşiktaş
400kapasite
150başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Fuat Paşa Yalısı
28

Fuat Paşa Yalısı

5.0
(8)
İstanbul, Sarıyer
325kapasite
950başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Taşhan Arkat Restaurant
6

Taşhan Arkat Restaurant

İstanbul, Fatih
200kapasite
80başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Milli Saraylar Daire Başkanlığı
4

Milli Saraylar Daire Başkanlığı

İstanbul, Beşiktaş
750kapasite
80başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Rahmi Koç Müzesi
7

Rahmi Koç Müzesi

4.5
(4)
İstanbul, Beyoğlu
400kapasite
150başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

İstanbul Avrupa Yakası tarihi düğün mekanları hizmet çeşitliliği ile sizlere kapılarını açıyor. Son zamanlarda popülerliği artan tarihi düğün mekanlarında efsunlu bir düğün yapmak her çiftin hayali oluyor. Konuklarınızı hayran bırakan dekorasyonları ile size uygun mekan önerilerimiz incelemek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Avrupa Yakası tarihi düğün mekanları fiyatları kişi başı ortalama 50 TL’den başlıyor.

İstanbul Avrupa Yakası Tarihi Düğün Mekanları ve Fiyatları

İhtişamlı süslemeleri ile göz kamaştıran tarihi düğün mekanlarında düğün yapmak iyi bir fikir olarak sunuluyor. Tarihi düğün mekanı fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor.

İlçelere göre tarihi mekanlarda kişi başı ortalama düğün fiyatları ise şöyle;

İlçeler

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Fatih

100 TL

250 TL

Sarıyer

80 TL

200 TL

Beyoğlu

30 TL

200 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Fatih Tarihi Düğün Mekanları

Fatih tarihi düğün mekanları mekanları açısından en zengin ilçelerden biri olarak öne çıkıyor. çiftler sıkça buradaki mekanları tercih ediyor. Hayallerinizdeki düğün organizasyonu için önereceğimiz mekanları değerlendirebilirsiniz. İlçede 100 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet alabilirsiniz.

Reji By Kalyon Otel

Reji By Kalyon Otel misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz popüler mekanlar arasında yer alıyor. 250-500 kişilik kapalı davet alanı, 500-750 kişilik açık davet alanı ile sizlere hizmet veriyor. Her mevsim rahatlıkla tercih edebiliyorsunuz. Süslemeler ve mekan dekorasyonu büyüleyici bir etki oluşturuyor.

Şehir merkezinde bu mekana ulaşımda oldukça kolay oluyor. Lezzetli menü içerikleri sizler için özelleştiriliyor. Menü tadımı yaparak içerikte değişiklik talep edebiliyorsunuz. Yemekli ve kokteylli davetlerinizde rahatlıkla tercih edebiliyorsunuz. Salatalar, ara sıcaklar, ana yemek ve düğün pastası servisiö zenle gerçekleştiriliyor. Reji By Kalyon düğün fiyatları kişi başı 200-250 TL arasında değişiyor.

Legacy Ottoman Hotel

Legacy Ottoman Hotel şık ve zarif bir mekan olarak dikkat çekiyor. Menü içeriklerinin zenginliği ile dilediğiniz lezzetlere yer verebiliyorsunuz. Müzik ve eğlencenin kesintiye uğramadığı heyecanlı bir gece sizi bekliyor.

Her anınız video ve fotoğraf kareleri ile ölümsüzleştiriliyor. Deniz ve boğaz manzarası eşliğinde büyülü bir düğün yapma şansınız oluyor. 400-500 kişilik kapalı davet alanı her mevsim hizmet veriyor. Kokteylli ve yemekli menü seçeneklerini tercih edebiliyorsunuz. Legacy Ottoman Hotel’de düğün fiyatları kişi başı 100-200 TL arasında değişiyor.

Sarıyer Tarihi Düğün Mekanları

Sarıyer konumu ve manzarası ile büyülü bir düğün daveti için sizleri çağırıyor. Yemekli, kokteylli menü seçenekleri ve özenli masa süslemeleri ile her şey kusursuz planlanıyor.

Uygun fiyatlarla sizlere paketler sunuluyor. Ayrıca bu şık mekanlarda düğün davetlerine ek olarak kına gecesi, sünnet düğünü, nişan ve mezuniyet partisi gibi etkinlikler de düzenleyebilirsiniz.

Fuat Paşa Yalısı

Fuat Paşa Yalısı son zamanlarda çiftler arasında oldukça popüler bir mekan olarak dikkat çekiyor. Gösterişli bir düğün hayali kuruyorsanız sizler için en doğru mekan oluyor. Profesyonel mutfak ekibi sizlere modern lezzetler sunuyor. özenli sunum ve servis hizmetleri ile her şey planlandığı gibi ilerliyor.

300 - 400 kişilik kapalı davet alanı ve 200 - 300 kişilik açık davet alanı seçenekleriniz bulunuyor. 100 araçlık otopark hizmeti de konuklarınızın park problemi yaşamasını önlüyor. Modern müzik melodileri eşliğinde keyifli bir düğün oluyor. Video ve fotoğraf çekim ekibi profesyonel kareler yakalıyor. Yemekli ve kokteylli menü seçeneklerinin içeriğinde değişiklik yapabiliyorsunuz.

Boğaz manzaralı düğün mekanında verdiğiniz davet uzun süre akıllardan çıkmayacak. Fuat Paşa Yalısı düğün fiyatları kişi başı 150-200 TL arasında değişiyor.

Maslak Kasrı

Adından sıkça söz ettiren Maslak Kasrı çiftlerin mutlulukla ayrıldıkları bir mekan oluyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma şekli ile yıllardır sizlere hizmet veriyor. Konseptinize uygun süslemelerle her şey düğün öncesinde planlanıyor. Yapay çiçek süslemeleri, gelin tagı, masa şamdan seçenekleri göz alıcı bir ambiyans yaratılmasını sağlıyor.

Tül detayları ve ışıltılı aydınlatması ile her şey tamamlanıyor. Müzik ve dans eşliğinde eğlenceli bir düğün daveti veriyorsunuz. Menü tadımı ve menü içeriğinde değişiklik ile ikramlarınızı özelleştirebiliyorsunuz.

400-500 kişilik açık davet alanı hizmetinize sunuluyor. 250 araçlık otopark hizmeti park sorunu yaşamanızı önlüyor. Maslak Kasrı düğün fiyatları kişi başı 80-150 TL arasında değişiyor.

Beyoğlu Tarihi Düğün Mekanları

Beyoğlu tarihi dokusunu düğün mekanlarına da yansıtıyor. Hayal ettiğiniz düğünü gerçekleştirebilmeniz için birçok tarihi mekan seçeneği sunuyor. Kişi başı 50 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet alabiliyorsunuz.

Beyoğlu'nda tarihi yalılarda düğün organizasyonu düzenleyebileceğiniz gibi, kasır ve sarayları da tercih edebiliyorsunuz.

Rahmi Koç Müzesi

Rahmi Koç Müzesi uzun zamandır popüler bir düğün mekanı olarak dikkat çekiyor. Birçok çiftin mutu anlarına şahitlik ediyor. 1994 yılından beri düğün ve diğer özel günlerde kapıları sizlere açıyor. Işıltılı ve göz alıcı dekorasyonu çiftlerin hayalini süslüyor. Konsepte uygun süsleme detayları, ışıklandırması ve kendine has tarihi dokusu ile unutulmaz bir düğün daveti verebiliyorsunuz.

Karşılama kokteyli ile başlayan düğününüz lezzetli ikramların servisi eşliğinde devam ediyor. Hünerli mutfak ekibi ve modern lezzetler özenle sunuluyor. Yemekli ve kokteylli menü seçenekleri sunuluyor, dilediğinizi tercih edebiliyorsunuz.

100-200 kişilik kapalı davet alanı ve 300-400 kişilik açık davet alanı sunuluyor. 100 araçlık otoparkı da sizlerin konforu için hizmet veriyor. Rahmi Koç Müzesi düğün fiyatları kişi başı 100-200 TL arasında değişiyor.

Haliç Kongre Merkezi

Haliç Kongre Merkezi büyük ve ihtişamlı davetlere ev sahipliği yapmasıyla biliniyor. Görkemli düğün davetleri için ilk tercih edilen ilk mekanlardan oluyor. Her mevsim rahatlıkla davet verebilmeniz için açık ve kapalı davet alanları bulunuyor. Kapalı davet alanı 1000-2000 kişi, açık davet alanı ise 2000-3000 kişi ağırlayabiliyor.

Konuk sayınıza uygun oturma planı yapılıyor. Organizasyon sorumlusu her detayla yakından ilgileniyor. Süsleme, çiçek aranjmanları masa dizaynı kusursuz oluyor. Şamdan ve suplalar ile hoş bir görüntü elde ediliyor.

Müzik ve eğlencenin kesintiye uğramadığı bir düğün daveti oluyor. Haliç Kongre Merkezi düğün fiyatları kişi başı 30-80 TL arasında değişiyor.

Avrupa Yakası'ndaki Popüler Gelinlikçiler ve Moda Evleri

Avrupa Yakası modanın yön veren bölgelerinden oluyor. Birbirinden başarılı gelinlik ve moda evleri sizlere hizmet veriyor. Hayallerinizdeki gelin modelini paylaşarak size özel tasarlanmasını isteyebiliyorsunuz. Hazır modelleri satın alabiliyorsunuz ya da kiralama seçeneği de sunuluyor.

Trend Gelinlik, Berta Gelinlik ve Nuray Akın Haute Couture gelinlik ve moda evleri arasında en çok dikkat çeken firmalardan oluyor. Bütçenize uygun fiyatlarla hayal ettiğiniz gelinliğe kavuşabiliyorsunuz. 1000 TL ile 5000 TL arasındaki gelinlik fiyatları modele ve tercihlerinize göre değişebiliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Avrupa Yakası'ndaki tarihi mekanlar hakkında merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

Avrupa Yakası tarihi mekanlarında düğün fiyatları ne kadar?

Avrupa Yakası'ndaki tarihi mekanlarda minimum 300 - 400 TL'den başlayan fiyatlarla organizasyon düzenleyebilirsiniz. Bazı mekanların yalnızca dolar veya euro kabul ettiğini de eklemek isteriz.

Avrupa Yakası'nda düğün yapılabilen tarihi mekanlar hangileri?

  • Eski Büyükdere İskelesi
  • Fuat Paşa Yalısı
  • Reji by Kalyon Hotel
  • 1001 Direk Sarnıcı
  • Boğaz Hisar
  • Fransız Bahçeleri
  • Sait Halim Paşa Yalısı
  • Sultan Sarnıç
  • The Marmara Esma Sultan.

Tarihi mekanlarda başka hangi organizasyonlar yapılabiliyor?

Minimum 25 kişiden maksimum 1500 kişiye kadar düğün, nişan, kına gecesi, özel davet ve kurumsal etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası tarihi düğün mekanları fiyatları ve geniş hizmet yelpazesi ile sizlere kapılarını açıyor. Hayallerinizdeki düğünü tarihi dokunuşlarla büyülü bir hale getirebiliyorsunuz. Yemekli ve kokteylli, açık, kapalı salon seçeneklerini değerlendirebiliyorsunuz. Tarihi düğün mekanları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız DüğünBuketi.com temsilcilerinden ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.