A34 Event Organizasyon

5.0 (7 Yorum)

Hakkında

A34 Event Organizasyon Hakkında

2009 yılından bu yana çeşitli açılış, düğün, davet, sünnet, kokteyl ve sektörün kapsadığı her türlü organizasyonlarda her gün biraz daha gelişen bir ekiple artık yeni yerimizde yeni gündem ve trend ürünlerimizle A34 Event Organizasyon olarak avcılar E5 karayolu üzerinde yeni evlenen mutluluğun ilk adımındaki tüm çiflerimize muhteşem unutulmaz organizasyonlar hazırlıyor ve planlıyoruz. A34 Event Organizasyon olarak yılların verdiği tecrübe ve işimize duyduğumuz saygı ile daima farklı ve iddialı işler için emin adımlarla ilerliyoruz firmamız mükemmelliyetçi ve çözüm odaklı çalışmaktadır. Değerli müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda en uygun ve ihtişamlı projeler için daima yanınızda ve hizmetinizdeyiz.  

A34 Event Organizasyon Detayları

 • Paket Başlangıç Fiyatı: 500-1.000 TL
 • Ne Kadar Önce Görüşülmeli?: 2 hafta
 • Hizmet İçeriği: Demo Masa, Konsept / Tema Geliştirme, Şehirdışında Hizmet
 • Hizmet Türleri: Catering, Çiçek, Dekor, Fotoğraf ve Video, Havai Fişek, Işık ve Ses Ekipmanları, Kına Gecesi, Masa / Sandalye Temini, Mekan Giydirme, Nikah Şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve Hizmet Elemanı, Süsleme

A34 Event Organizasyon Videoları

[soliloquy id="62671"]

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (7) 5.0

 • TT
  T****

  Nişan törenimin organizasyonu için A34 ile çalışmıştım. Şimdi düğünüm için de onlarla çalışacağım. Ne yaptıklarının gayet bilincinde çalışanları ve profesyonel hizmetleri ile çok memnunum onlardan.

 • NN
  N****

  Gerçek bir kına eğlencesi istiyordum. Tahtından kıyafetlerine, kına merasiminden şarkılarına kadar. A34 Organizasyon tam istediğim gibi bir mekanda tam istediğim gibi bir eğlence organize etti benim için. İlgi ve alakalarından dolayı onlara çok teşekkür ederim.

 • KK
  K****

  Eğitim kurumumuzun yıl sonu etkinlik balolarının organizasyonları üç yıldır A34 organizasyon firmasına ait. Yıllık değişen konseptlerde çok güzel etkinlikler düzenliyor bizler için. çok memnunuz.

 • İ****

  İnanılmaz güzel bir kına organizasyonu gerçekleştirdiler bizim için. Fotoğraflarımız ve kına klibimiz çok güzel oldu. Hizmet paketleri alternatiflerine göre uygun ve makul.

 • CC
  C****

  Hizmet paketlerini çok avantajlı fiyatlarla sunuyorlar. Catering, müzik, fotoğrafçı, düğün klibi, pasta, mekan süsleme, konsept belirleme her şey bir arada çok iyi fiyatlara paket halinde. Bu da düğün hazırlıkları sırasında işlerimizi çok kolaylaştırdı. Organizasyon ekibi tüm süreci gerek mail gerek telefonla bilgilendiriyor. Herkese tavsiye ederim.

 • RR
  R****

  Mezuniyet törenimiz için bu firma ile çalışmıştık ve kusursuz bir organizasyon ile eğlenceli bir tören gerçekleştirmiştik. Şimdi iki yıl sonra, düğünüm için yine onlarla çalıştım. Her şeyiyle tam hayallerimdeki gibi bir düğün gerçekleştirdiler. Organizasyon ekibi inanılmaz titiz ve profesyonel. Kaliteli hizmet almak ve tam istediğiniz gibi bir düğün gerçekleştirmek için A34 Organizasyon ile çalışmanızı öneriyorum. Ben onlarla düğünümü düzenlediğim için çok ama çok memnunum. Teşekkür ederim.

 • Tu
  T**** u****

  Kendinizi özel hissedeceğiniz ilgili bir firma çok memnun kaldım herkese tavsiye ediyoruuumm ??????

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%