Ceremony Event

5.0 (1 Yorum)

Fiyatlar

Hakkında

Ceremony Event Hakkında

İstanbul ili Kağıthane ilçesinde bulunan Ceremony Event hayalinizdeki düğün organizasyonu için titizlikle çalışıyor. Kır düğünü, balo salonunda düğün, kumsalda düğün olması fark etmeksizin çiftler için en uygun hizmeti sunmayı amaçlıyor. Hayalinizdeki düğün organizasyonunu dinleyerek en uygun şekilde gerçekleştirmek 3 hafta gibi kısa bir süre de olabiliyor. Firmanın organizasyon fiyatları 2500 TL’den başlıyor.

Düğün Organizasyonu Özellikleri

Birçok çift tarafından sevilerek tercih edilen Ceremony Events, düğününüz için gerekli olan her detayı titizlikle sunuyor. Davetiye hizmeti, masa düzeni hazırlanması, mekan süslemesi gibi hazırlıkları en ince ayrıntıları ile hazırlayabiliyor. Mekan hazırlaması yapılırken yerde gelin ve damadın adının yazılı olduğu halı kullanılıyor. Masa üzerlerinde kullanılan çiçekler ve şamdanlar ise farklı çeşitlerle sunulabiliyor. Canlı ya da yapay çiçek seçeneği yine çiftler tarafından belirleniyor. Firma tüm davet boyunca video ve fotoğraf çekimi de sağlayabiliyor. Düğünün sokakta, kumsalda, sahil kenarında ya da kır alanında olması fark etmiyor. Tüm alanlara uygun kaliteli ekipmanlar bulunuyor. Organizasyon sorumluları hayalinizdeki düğünü dinliyor ve ortak fikirlerde buluşarak hazırlıklara başlıyor.

Ceremony Event Fiyatları

Anadolu Yakası’nda bulunan firmanın fiyatları 2.500 TL ile 5.000 TL arasında değişiyor. İstediğiniz hizmetleri sunabilen düğün organizasyonu firması talep edilen hizmetleri baz alarak fiyat belirlemesi yapıyor. Birbirinden farklı tasarımlar ve mekan düzenlemeleri ile misafirleri hayran bırakıyor. Firmanın hizmetleri ve daha fazlası için DüğünBuketi.com danışma hattını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Olanakları

Ceremony Event düğün organizasyonu firması, Kağıthane ilçesinde bulunmasına karşın Tüm İstanbul’da hizmet verebilme imkanı sağlıyor. Gelin tagı, çiçek, masa üzeri hazırlanması, sandalyelerin süslenmesi, mekan giydirme işlemleri gerçekleştirebiliyor. Kaliteli ses, sahne ve ışık ekipmanları kullanan firma DJ ve sanatçı temini de sağlayabiliyor. Davetiye, nikah şekeri kına süsleri dahil olmak üzere hiçbir detayla uğraşmanıza gerek kalmıyor. Mekana giriş anınızda volkanlar kullanılıyor ve havai fişek şovları gerçekleştiriliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Anadolu Yakası Kağıthane ilçesinde bulunan Ceremony Event, toplu taşıma araçları ile rahat ulaşılabilir konumda bulunuyor. Otobüs tercih eden misafirler 41ST, 62, 65A, 65G hatlarını kullanabiliyor. M7 metro hattı ve B - 33 minibüs hattı ile de mekana ulaşım sağlanabiliyor. Adres: Hamidiye, Anadolu Caddesi No:28, Kağıthane / İstanbul.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Davetiye
 • Masa süsleme ve dekorasyon
 • Video ve fotoğraf çekimi
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Masa, konsept ve tema geliştirme mevcuttur.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Çiçek, davetiye, dekor, dj, fotoğraf ve video, havai fişek, ışık ve ses ekipmanları, kapalı çadır, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, nikah şekeri, pasta, sanatçı, servis ve hizmet elemanı ve süsleme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  Min. görüşme süresi 3 haftadır.

 • Ceremony Event Düğün Organizasyonu Firmaları fiyatları ne kadardır?

  Ceremony Event Düğün Organizasyonu Firmaları fiyatları başlangıç paketi 7500 TL, her şey dahil paket 10000 TL

Yorumlar (1) 5.0

 • FD
  F**** v**** H****’ın D****

  bir organizasyon firmasından beklenen her şey burada mevcut. ilk başta çok çekimser davranmıştım ama düğünüm için en doğru kararı aldığımı bana gösterdiler. inanılmaz çalışkan ve başarılı bir ekip. düğün için tercih ettiğim mekanı tam olarak istediğim gibi dekore ettiler. catering ve dj anlaşmaları da çok iyiydi. tekrar teşekkürleer...

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%