Tümünü Görmek İçin Tıkla

Anı Sandığı

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 1.000
Her Şey Dahil 1.500

Hakkında

Anı Sandığı Hakkında

İstanbul ilinde Fatih merkezinde bulunan Anı Sandığı en güzel anılarınızı saklayabilmeniz için uygun dış çekim fiyatları ile sizlere hizmet veriyor. Düğün klibi, düğün belgeseli, konsept çekim, farklı dış çekim yerleri, dış çekim fotoğrafları ile anılarınızı sizlere hazırlıyor. İstanbul’da bulunan mekan istediğiniz şehirde yanınızda oluyor. Düğün fotoğrafçısı ortalama fiyatları 1000 TL'den başlamaktadır.

Çekim Özellikleri

İstanbul ilinde bulunan Anı Sandığı profesyonel ekibi ile hizmet veriyor. İzmir’den Kars’a, yazdan kışa, gündüzden geceye her zaman ve farklı çekim yerleri ile anılarınızı saklamanızı sağlıyor. Save the date çekimi ile aşkınızı herkese duyurmanıza yardımcı oluyor. Nişan ve düğün davetlerinde gelin ve damadın mutlu günlerine eşlik eden düğün fotoğrafçısı güne sizinle başlıyor. İstanbul ilindeki Anı Sandığı hangi şehirde olursanız olun sizler için çekim yapabiliyor. Çekimler konusunda detaycı ve titiz davranan ekip dış çekim pozları ve o gün nasıl olmanız gerektiği konusunda da tavsiyeler veriyor. Her anlamda destek olunan gelin ve damada aşklarını rahat bir şekilde fotoğraflara yansıtmak kalıyor.

Anı Sandığı Dış Çekim Fiyatları

Çekim yeri, çekim türü, çekim konsepti gibi birçok farklı seçim imkanı sunan firma ekonomik dış çekim fiyatları ile avantaj sağlıyor. Firmanın dış çekim ve düğün fotoğrafçısı fiyatları ortalama olarak 1000 TL'den başlıyor. Her şey dahil paketleri ise 1500 TL gibi fiyatlar ile başlıyor.  Ancak daha detaylı bilgi almak isterseniz sitemizde bulunan "Ücretsiz Teklif Al" bölümünden iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Olanakları

Düğünü hazırlık aşamasından itibaren kayda alan Anı Sandığı drone da kullanıyor. Birçok farklı çekim malzemesi ile düğün belgeseli hazırlıyor. Düğünün stresini ve telaşını bir kenara bırakıp özgürce ve istediği şekilde fotoğraf çekilmek isteyenlere ise trashday çekimi sunuyor. Sahilde sevdiğinizle koşarken, Kapadokya’da balona binerken ya da Denizli’de travertenlerde tek yapmanız gereken özgürce poz vermek ve sevdiğinizle anın tadını çıkarmak. Gelin ve damat için düğün videosu hazırlayan düğün fotoğrafçısı sosyal medyada sevdiklerinizle paylaşmanız içinde ayrıca bir dakikalık video hazırlıyor. En mutlu anlarınızı en güzel şekilde saklayabileceğiniz albümler hazırlıyor. Sizin için farklı albüm çeşitleri de bulunuyor.

Anı Sandığı Nerededir?

İstanbul ili Fatih ilçesinde konumlanıyor. Merkezi Avrupa Yakası bölümünde bulunuyor. Ancak bu bir kısıt değildir. Tüm şehirlere hizmet verebilmektedir. Dilerseniz görüşme yapmak için öncelikle dilerseniz iletişime geçebilirsiniz.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dış çekim
 • Düğün belgeseli
 • Düğün hikayesi
 • Düğün klibi
 • Kuaförde çekim
 • Save the date
 • Trashday
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Düğün klibi, dış çekim, fotoğraf albümü, düğün videosu

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Farklı dış çekim yerleri ve çiftlere uygun konsept çekimler hazırlanıyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Dış çekim, düğün videosu, nişan çekimi, save the date, trashday

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  4 hafta.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  Bir ay gibi bir sürede anılarınız teslim ediliyor.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Tüm şehirlerde hizmet verilebiliyor.

 • Anı Sandığı Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  Anı Sandığı Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 1000 TL, her şey dahil paket 1500 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%