İstanbul Düğün Firmaları ve 2024 Fiyatları

(583 sonuç)

İstanbul
Düğün Firmaları
Gelin Arabacınız
40

Gelin Arabacınız

5.0
(3)
İstanbul, Güngören
3000başlangıç fiyatı
Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı
11

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı

5.0
(3)
İstanbul, Ataşehir
14başlangıç fiyatı
TEMA Vakfı
25

TEMA Vakfı

5.0
(1)
İstanbul, Şişli
5başlangıç fiyatı
Darüşşafaka Cemiyeti
6

Darüşşafaka Cemiyeti

5.0
(3)
İstanbul, Sarıyer
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
TEMA Vakfı
19

TEMA Vakfı

İstanbul, Şişli
17başlangıç fiyatı
ÇEKÜL Vakfı
8

ÇEKÜL Vakfı

5.0
(3)
İstanbul, Beyoğlu
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Kanserli Çocuklara Umut Vakfı
32

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

5.0
(16)
İstanbul, Şişli
9başlangıç fiyatı
Fil Catering
25

Fil Catering

5.0
(3)
İstanbul, Sancaktepe
250başlangıç fiyatı
Aras Vip Gelin Arabası
14

Aras Vip Gelin Arabası

5.0
(2)
İstanbul, Küçükçekmece
6000başlangıç fiyatı
Tasusa Fotoğrafçılık
16
2

Tasusa Fotoğrafçılık

İstanbul, Esenyurt
3000başlangıç fiyatı
Arabası Gelin
7

Arabası Gelin

İstanbul, Esenler
7500başlangıç fiyatı
Paris Moda Gelinlik
10

Paris Moda Gelinlik

İstanbul, Bakırköy
1000başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul düğün firmaları, düğün hazırlık sürecinizi kolaylaştırmak için pek çok hizmet sunuyor. Gelin saçı için kuaförler, düğün fotoğrafçıları, gelin arabası kiralama firmaları ve çok daha fazlasını DüğünBuketi.com’da bulabilirsiniz.

İstanbul Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları

Düğün fotoğrafçıları, bu özel günü ölümsüzleştirmek için mutlaka çalışmanız gereken düğün firmalarından biridir. Profesyonel bir düğün fotoğrafçısı ile çalışarak düğün hikayesi, düğün klibi, save the date çekimi ve trashday gibi konseptlerde çekimler yaptırabilirsiniz. Sadece düğün değil; nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, mezuniyet ve doğum günü gibi etkinliklerde de fotoğrafçıyla çalışmak çekim işinizi fazlasıyla kolaylaştıracaktır. 

Dış çekim konseptinde de düğün fotoğrafçılarına güvenebilirsiniz. Çoğu fotoğrafçı dış çekimlere özel plato ve çekim dekoru hazırlayabiliyor.

Gelelim fiyatlara. İstanbul’da dış çekim ve düğün fotoğrafçısı fiyatları ortalama 3.500 - 5.000 TL’den başlıyor. Fiyatları etkileyen faktörler arasında albüm baskısı, video çekim, düğün hikayesi editleme ve kurgu gibi detaylar bulunuyor. Çoğu fotoğrafçı, çekimlerin orjinallerini çiftlere teslim ediyor. Ama bunu başından fotoğrafçı ile konuşmanızda fayda var.

İstanbul’un en çok tercih edilen düğün fotoğrafçıları arasında şunlar yer alıyor;

İstanbul’daki diğer dış çekim ve düğün fotoğrafçılarını buradan inceleyebilirsiniz.

İstanbul’da Gelin Saçı Yapan Kuaförler

Gelin saçı, gelinin tamamlayıcısı olmazsa olmaz detaylardan biridir. Gelin başı modelleri için İstanbul’da özel hizmet veren pek çok kuaför bulunuyor. Ayrıca gelin makyajı için hem özel stüdyolarında, hem de evde hizmet verebilen makyaj sanatçılarını da tercih edebilirsiniz.

Gelin saçı hizmetine ek olarak kuaförlerden ipek kirpik, jel - protez tırnak, epilasyon, manikür, pedikür ve cilt bakımı gibi hizmetler alabilirsiniz. Gelin paketi olarak hizmet sunan kuaförlerde daha uygun fiyatlara hizmet alabileceğinizi de belirtelim.

İstanbul’da gelin saçı fiyatları ortalama 3.000 TL’den başlıyor. Hizmet aldığınız kuaförün sunduğu ek hizmetler, kullandığı malzemeler ve yoğunluk dönemine bağlı olarak 5.000 - 15.000 TL’ye kadar yükselebiliyor. Gelin makyajının fiyatları ise ortalama 2.500 TL’den açılıyor. Burada da kullanılan malzeme, istenilen makyaj modeli ve hizmet verilen yere göre değişiyor. Gelin saçı ve makyajı birlikte paket fiyatları ise minimum 5.000 TL’den açılarak artış gösteriyor.

İstanbul’da gelin saçı ve makyajı hizmeti için tercih edebileceğiniz yerler şunlar;

İstanbul’daki diğer gelin saçı ve makyajı yapan kuaförleri buradan inceleyebilirsiniz.

İstanbul’daki Gelinlikçiler ve Moda Evleri

İstanbul gelinlik ve düğün modasının başkenti olarak bünyesinde pek çok moda evi bulunduruyor. Her tarzdan geline hitap edebilecek a kesim, prenses, balık model, kabarık, dantelli ve tesettür gibi farklı gelinlik modellerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca özel dikim gelinlik siparişi de verebilirsiniz. Buna ek olarak gelinlik modeliniz üzerinde yaptırmak istediğiniz düzenlemeler için moda evlerinden hizmet alabilirsiniz.

İstanbul’da hazır model gelinlik fiyatları ortalama 5.000 -  7.500 TL’den başlıyor. Özel dikim gelinlikler ise 10.000 TL’den başlayarak artış gösteriyor. İstanbul’da hizmet alabileceğiniz bazı gelinlikçiler ve moda evleri ise şunlar;

İstanbul’da diğer gelinlikçileri buradan inceleyebilirsiniz.

İstanbul Gelin Arabası Kiralama

Gelin arabası kiralama hizmeti için İstanbul’daki rent a car şirketlerinden hizmet alabilirsiniz. Firmalar gelin arabası olarak vito, limuzin, spor arabalar ve hatta vosvos kiralama dahi yapabiliyor. Kiralamaya ek olarak gelin arabası süslemesinde de bu şirketlerden destek alabilirsiniz. Dilerseniz şoförlü gelin arabası kiralayarak şehir turuna çıkabilirsiniz. 

İstanbul’da gelin arabası kiralama fiyatları ortalama 5.000 TL’den başlıyor. Bu fiyat, kiralanacak saate göre belirleniyor. Şoförlü araç kiralama fiyatları ise ortalama 7.500 TL’den başlıyor. Gelin arabası kiralama için İstanbul’da tercih edebileceğiniz firmalar ise şunlar;

İstanbul’daki diğer gelin arabası kiralama firmalarını buradan inceleyerek teklif alabilirsiniz.

İstanbul Düğün için Orkestra ve DJ Fiyatları

İstanbul’da düğününüz için orkestra ve müzik gruplarından ortalama 10.000 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet alabilirsiniz. Vokal, klavye, gitar ve keman dörtlüsünden oluşan düğün orkestraları 7.500 TL’den başlayan fiyatlarla düğünlerde sahne alabiliyor. Sadece klavye ve sanatçı olarak hizmet almak isteseniz yaklaşık 3 saatlik düğünler için 5.000 TL’den başlayan fiyatları değerlendirebilirsiniz. Yalnızca DJ sahne alsın isterseniz 5.000 - 10.000 TL arasında bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

İstanbul’da tercih edebileceğiniz bazı müzik grupları, DJ ve orkestralar ise şunlar;

İstanbul’daki diğer orkestra ve müzik gruplarını buradan inceleyebilirsiniz.

İstanbul Düğün Dans Kursları

Düğün dans kurslarında salsa, tango, halk oyunları, zeybek, grup dans gösterisi ve çıkış dans koreografisi için özel ders alabilirsiniz. Düğün dans kurslarının fiyatları İstanbul’da ortalama 5.000 - 7.500 TL’den başlıyor. Fiyatlar genellikle alınacak ders sayısına göre belirleniyor. Tercih edebileceğiniz bazı dans kursları ise şunlar;

İstanbul’daki diğer düğün dans kurslarını buradan inceleyebilirsiniz. 

İstanbul Düğün Davetiyesi Fiyatları

İstanbul’da düğün davetiyesi tasarımı ve baskısı yapan pek çok matbaa bulunuyor. Buna ek olarak bazı fotoğrafçılar ve organizasyon firmaları da davetiye basım konusunda çiftlere destek oluyor. E-davetiye, save the date davetiyesi, nişan, düğün ve kına gibi farklı etkinlik türlerine özel tasarım seçenekleri sunuluyor. 

Davetiyenizi sivil toplum kuruluşları ve derneklere bağış olarak almak isterseniz TEMA, Darüşşafaka ve LÖSEV gibi kuruluşları tercih edebilirsiniz.

Sade davetiye fiyatları adette ortalama 3.50 - 5 TL arasında seyrederken; özel zarflı, simli, lazer kesim ve yaldızlı gibi ek özelliklere sahip davetiyelerde adet başına fiyatlar ortalama 6 - 20 TL’den başlayarak artış gösterebiliyor. İstanbul’da tercih edebileceğiniz bazı davetiyeciler şunlar;

İstanbul’daki düğün davetiyecilerini incelemek ve teklif almak için sizi böyle alalım.

İstanbul Nikah Şekeri & Hediyelik

Nikah şekeri ve hediyelik alışverişinizi İstanbul’da başta Eminönü olmak üzere düğün alışveriş merkezleri ve çarşılardan temin edebilirsiniz. Toplu paket olarak satın alabileceğiniz gibi, nikah yemeği gibi daha küçük çaplı davetlerde kişiye özel hediye için özel sipariş vermeniz de mümkün. Kına, düğün ve nişan hediyeliklerinde magnet, mum, kokulu taş, biblo, aynalı ve badem şekerli gibi pek çok çeşit bulabilirsiniz.

İstanbul’da nikah şekeri ve hediyeliklerin fiyatları adette ortalama 2 - 10 TL arasında değişiyor. 100’lü nikah hediyelik fiyatları ise paketli olarak ortalama 200 - 500 TL arasında seyrediyor. Hediyenin modeli ve sayısına göre fiyatlar değişebiliyor. İstanbul’daki bazı hediyelik ve nikah şekeri satan yerler ise şunlar;

İstanbul’da nikah şekeri satan diğer yerleri burada bulabilirsiniz.

İstanbul Düğün Yemeği ve Catering Firmaları

Düğün ve davet organizasyonunuzu yemekli planlıyorsanız ve bu işi profesyonellerin eline teslim etmek isterseniz catering firmaları doğru tercih olacaktır. İstanbul’daki catering firmaları aile arasındaki etkinliklerden kalabalık organizasyonlara kadar geniş bir yelpazede birbirinden lezzetli menü seçenekleri sunuyor. Kokteyl, tabldot, içecek barı, tatlı standı gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Catering firmalarının fiyatları çıkarılan menüye ve kişi sayısına göre belirleniyor. Fix menüler genelde kişi başına ortalama 100 - 200 TL’ye denk geliyor. Kişiye özel sipariş verilen menülere fiyatlar artıyor. Kokteyl veya ikram servislerinde ise 50 - 100 - 200 kişilik gibi seçenekler bulunuyor. Bunların da fiyatları ortalama 1.000 TL’den başlayarak artış gösteriyor.

İstanbul’da tercih edebileceğiniz bazı catering firmaları şunlar;

Daha fazla catering firması için buraya tıklayabilirsiniz.

İstanbul’da Düğün Pastası Yapan Yerler

İstanbul’da düğün pastası için pastaneler, fırınlar ve catering firmaları ile çalışabilirsiniz. Katlı düğün pastası, nişan pastası, rustik kek, tasarım cupcake, şeker hamurlu pasta ve daha onlarca farklı model seçeneğinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Pasta fiyatları, genelde kaç kişilik olduğuna ve içinde kullanılan malzemeye göre belirleniyor. 

Dilim üzerinden hesaplarsak, diliminin yaklaşık 5 - 20 TL arasında olduğunu söyleyebiliriz. Ortalama 50 kişilik pastaların fiyatları 1.500 - 3.000 TL’den açılıyor. Fotoğraflı ve yazılı pastalar ile özel tasarım modellerde fiyatlar 5.000 TL ve üzerine çıkıyor. Le Fırın, Cutie Cake Co ve Setup Catering gibi firmalardan pasta siparişi verebilirsiniz.

İstanbul’daki düğün pastası firmalarından teklif almak için buraya tıklayabilirsiniz.

İstanbul Gelin Çiçeği Firmaları

İstanbul’da gelin çiçeğinizi çiçeklerden, düğün pazarlarından veya gelin aksesuarı satan mağazalardan temin edebilirsiniz. Canlı çiçekler kullanmak isterseniz çiçekçiler en doğru adres olacaktır. Gelin çiçeklerinin fiyatları canlı modellerde ortalama 500 - 750 TL’den başlarken, yapay çiçekler 300 TL’den açılarak daha uygun seçenekler sunuyor.

Marmara Çiçek ve Inside Flowers gibi mağazalardan gelin çiçeği alabilirsiniz.

İstanbul’daki gelin çiçeği satan yerleri incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

İstanbul’da Damatlık Nereden Alınır?

İstanbul’da ünlü markaların damatlık mağazaları ve butik dikim evlerinden takım elbise ve smokin gibi farklı çeşitlerde damatlık modelleri bulabilirsiniz. DS Damat, Altınyıldız, Kiğılı ve Sarar gibi mağazalar standart bedenlerde oldukça şık damatlık modelleri sunuyor. Büyük bedende ise özel dikim yapan yerlere göz atabilirsiniz.

İstanbul’da damatlık fiyatları ortalama 5.000 TL’den başlıyor. Fraklı, yelekli, İtalyan kesim ve aksesuar seçenekleri bulunan damatlıklarda fiyatlar artış gösteriyor. Damatlığın markası ve kullanılan kumaş da fiyatları etkileyen faktörler arasında.

İstanbul’da damatlık satan yerleri buradan inceleyebilirsiniz.

İstanbul Gelin Ayakkabısı ve Aksesuar Satan Yerler

İstanbul’da gelin ayakkabı modellerini Nişantaşı, Eminönü ve İstiklal gibi bölgelerdeki ayakkabıcılardan ve gelin aksesuarı satan mağazalardan temin edebilirsiniz. Gelin ayakkabılarının fiyatları ortalama 500 TL’den başlıyor. Ayakkabının marka ve modeline göre fiyatlar artış gösterebiliyor. Üzerinde isim yazılı olan ve kişiye özel süsleme yapılan ayakkabı modellerinin fiyatları ise ortalama 750 - 1.000 TL’den başlıyor.

Gelin aksesuarlarında; duvak modelleri ortalama 250 - 300 TL, saç bantları ve gelin taçları 300 - 500 TL, eldiven ve çanta ise 350 - 500 TL’den başlayarak model ve markaya göre fiyatları değişebiliyor.

İstanbul’da gelin ayakkabısı satan yerler ve aksesuarcıları burada bulabilirsiniz.

İstanbul Nişanlık ve Abiye Mağazaları

İstanbul’un pek çok farklı noktasında kına ve nişan gibi davetler için abiye satan mağazalar bulmanız mümkün. Wedding Park gibi düğün çarşısı olarak hizmet veren noktalarda pek çok farklı modelde abiye bulabilirsiniz.

İstanbul’da abiye elbise ve nişanlık modellerinin fiyatları ortalama 2.500 TL’den başlayarak artış gösteriyor.

Abiye elbise ve nişanlık mağazaları hakkında detaylı bilgi burada.

İstanbul Alyans ve Tektaş Yüzük Mağazaları

Evlenme teklifi, nişan ve düğün gibi özel günlerin olmazsa olmaz alyans ve tektaş yüzük modellerinin İstanbul’un hemen hemen her ilçesinde bulunan kuyumcular ve mücevherat mağazalarında bulabilirsiniz. Altın gövdeli tektaş yüzüklerin fiyatları, karat değerine göre minimum 3.000 TL’den başlayarak artış gösteriyor. Alyanslarda da ortalama 3.500 TL’den açılarak tasarıma ve kullanılan altının değerine göre fiyatlar artıyor.

İstanbul’da alyans ve tektaş satan yerleri burada bulabilirsiniz.

Düğün ve davetlerle ilgili tüm ihtiyaçlarınız için ücretsiz danışmanlık hizmeti almak ve size özel fırsatları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.