Tümünü Görmek İçin Tıkla

Atölye Hayal

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Atölye Hayal Hakkında

Atölye Hayal ile en güzel hatıranız nikah hediyelikleriniz oluyor. Lavantanın rahatlatıcı kokusuyla en özel anlarınızda hiç bitmeyecek masalsı aşkınızı yansıtıyor. Nikah şekeri ve hediyelik fiyatları 2 TL'den başlıyor.

Firma Özellikleri

Atölye Hayal, en özel günlerinize ait bir kokuyla eşsiz bir hatırayı çiftlere ve sevdiklerine sunuyor. Kendine has yüksek kalitesiyle aromatik kolonya ve sabun tasarımları bu dönemlerde rağbet görüyor. Her dokunuşunuzda dağılan kokusuyla sizleri ve sevdiklerinizi oldukları yerden alıp lavanta bahçelerine götüren koku keseleri ise bu özel davetin ana kokusu oluyor. Özel davetlerde çiftlere sunduğu çeşitli ürünlerle firma, ürünlerin estetik tasarımlarıyla da ilgi çekiyor. ‘’Kolonya şişeleri, sabun şişeleri, koku taşları ve lavanta keseleri’’ gibi ürünleri avangart tasarımlarıyla çiftlerin beğenisine sunuyor.

Sunulan Hizmetler

En uygun bütçelerle en lüks görselliği ve kaliteyi bir arada sunuyor. Seçilen ürünler çiftlerin tercih ettiği organize süsleriyle tamamlanıyor. Çiftlerin isimlerinin, davet tarihlerinin ve sevdiklerine özel bıraktıkları notlarla hazırlanan süslü şablonlar da ürünlere ekleniyor. Süsleme aşamasında ‘’organze tül kumaş, kupür kurdele, yapıştırma taş, püskül’’ gibi aksesuarlar da kullanılıyor. Hazırlanan hediyelik ürünler şehir içinde ve şehir dışında bulunan bütün çiftlere güvenle ulaştırılıyor. Verilen siparişlerin zamanında çiftlere ulaşabilmesi için çiftlerin, davetlerinden en az 2 hafta öncesinden sipariş kaydı oluşturması ve ürünlerini belirlemeleri gerekiyor. Seçilen hediyelik ürünlerin temini için ise Atölye Hayal tarafından belirlenen en alt sipariş limiti 50 adet oluyor. En az 50 adet üzerinden oluşturulan siparişler, hazırlık aşamasıyla beraber çiftlerin adreslerine yaklaşık 1 haftalık sürede güvenle teslim ediliyor.

Atölye Hayal Nikah Şekeri ve Hediyelik Fiyatları

Firma, sunduğu inanılmaz imkanlarla tam bir fiyat performans sergiliyor. En uygun fiyatlarla özel günlerinizde yanınızda oluyor. En kullanışlı ve uzun ömürlü davet hediyeliklerini her bütçeye uygun rakamlarla çiftlere sunuyor. Tercih edilen ürünler için en alt sipariş 50 adet ve üzerinden oluşturuluyor. Ürünlerde adet başına ücretlendirme 2 TL’den az olarak şekilleniyor. Tercih edilen ürünlere göre bu fiyatlarda yükseliş olabiliyor. En özel günlerinizde sevdiklerinizle aşkın kokusunu paylaşmak istiyorsanız, size özel teklif ve indirimleri değerlendirmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilir, ‘’Fiyat Teklifi Al’’ formunu ücretsiz bir şekilde doldurabilirsiniz.

Nerededir?

Hayal Tasarım Atölyesi, İzmir Karşıyaka'da çiftlere hizmet sunuyor. Hediye paketleriniz kargo ile ev adresinize teslime edilebiliyor. Firmayı adresinde de ziyaret edebiliyorsunuz.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Kokulu taş
 • Lavanta keseleri
 • Sabun
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Lavanta kesesi, isteğe ve konsepte bağlı çeşitli organizasyon ürünleriyle süsleme yapılır.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Kişiye özel organizasyon yapılır.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Hediyelik ve nikah şekeri bulunuyor.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  1 haftadır.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Bütün şehirlere hizmet sunuyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Keselere baskı hizmeti bulunuyor, kolonya şişesi, sabun şişesi bulunuyor.

 • Atölye Hayal Nikah Şekeri ve Hediyelik fiyatları ne kadardır?

  Atölye Hayal Nikah Şekeri ve Hediyelik fiyatları başlangıç paketi 2 TL, her şey dahil paket 8 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

İzmir/ Karşıyaka

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%