Tümünü Görmek İçin Tıkla

Petek Şekerleme

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Petek Şekerleme Hakkında

Düğününüzün sevdiklerinizde tatlı bir hatıra olarak kalmasını ister miydiniz? Petek Şekerleme, tam 59 yıldır İzmir’in Konak ilçesindeki yerinde bunu yapıyor. Çikolatalar, şekerlemeler ve kurabiyelerle düğününüz kadar tatlı hediyeler hazırlıyor. Nikah şekerlerinin fiyatları 5 TL’den başlıyor. Tercih ettiğiniz ürüne göre fiyatlandırma değişiyor.

Özellikleri

Petek Şekerleme, nikah şekerlerini oldukça farklı modellerde tasarlıyor. Kullanılacak yapay çiçek, kurdele, tül gibi süslemeleri belirleme kısmı size düşüyor. Bunları seçtikten sonra hazırlaması ise son derece titiz ve isteklerinize uygun şekilde onlara kalıyor. Şekerlemeler pek çok farklı temada hazırlanabiliyor. Kumsal düğünü yapacak bir çift iseniz kumsal temasında birbirinden farklı birçok ürün seçeneği bulunuyor. Bunlar dışında sizi temsil edecek figürlü tasarımlar da mevcut. Şekerlemelerin yanı sıra mumlar ve mumluklar da alternatif hediyelikler arasında yerini alıyor. Ahşap mumlukların içine yerleştirilmiş küçük mumlar veya şekilli kalıplarla üretilmiş büyük mumlar seçenekler arasında bulunuyor.

Sunulan İmkanlar

Petek Şekerleme bünyesinde pek çok farklı hediyelik ve şekerleme türü mevcut. Çikolata, akide şekeri ve lokum satışları yapılıyor. Nişan, söz, bekarlığa veda partisi gibi organizasyonlarınızda dağıtabileceğiniz özel çikolatalar da üretiliyor. Çikolata ve şekerlerin paketleri, organizasyonunuzun türüne göre tasarlanıyor ve ürünler kutulanıyor. Ayrıca Türkiye’nin her yerine teslimat yapılması da İzmir dışında yaşayan çiftlerin işini kolaylaştırıyor. Ürünler 3 hafta içinde teslim ediliyor. Hoşunuza giden konseptleri, tarzları ve modelleri kendilerine ileterek ürünleri kişiselleştirme imkanınız da bulunuyor. Şekerlerinde son derece nitelikli ürünler tercih etmeleri de dikkat çeken özellikleri arasında yer alıyor.

Petek Şekerleme Nikah Şekeri ve Hediyelik Fiyatları

Ürün skalası oldukça geniş olmakla birlikte fiyatlar 5 TL’den başlıyor. Seçtiğiniz süslemelere, modellere ve şekerleme türüne göre fiyatlar farklılık gösterebiliyor. Size özel teklif ve indirimleri değerlendirmek için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Petek Şekerleme, tam 59 yıldır İzmir ilinin Konak ilçesinde, İzmir’in en gözde çarşısı Kemeraltı’nda hizmet veriyor. İzmir dışında yaşayanlar için de şehir dışına teslimat hizmeti bulunuyor. Açık Adres: Kemeraltı Çarşısı, 878. Sokak, No:25-A, 35250 Konak / İzmir.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Çikolata
 • Mumluk
 • Ücretsiz teslimat
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Söz, nişan, bekarlığa veda gibi organizasyonlarda kullanabileceğiniz çikolatalar.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Kumsal teması, bahar teması gibi konsept seçenekleri mevcut.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Sadece nikah şekeri değil, söz, nişan, kına, bekarlığa veda partisi gibi organizasyonlarda kullanabileceğiniz şeker ve çikolatalar üretiliyor.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  3 hafta.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Türkiye'nin her yerine teslimat sağlanıyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Şehir dışına ücretsiz teslimat seçeneği bulunuyor.

 • Petek Şekerleme Nikah Şekeri ve Hediyelik fiyatları ne kadardır?

  Petek Şekerleme Nikah Şekeri ve Hediyelik fiyatları başlangıç paketi 5 TL, her şey dahil paket 10 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Kemeraltı Çarşısı, 878. Sk. No:25-A, 35250 Konak/İzmir.

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%