Tümünü Görmek İçin Tıkla

Bahçeli Başkent Kokteyl Balo Salonu

5.0 (1 Yorum)

Benzer Düğün Mekanları

The Wings Hotels Neva Palas

5.0 (2)
Ankara, Çankaya Öne çıkan simge Öne Çıkan
250 Maks. Kişi • 400 ₺ Başlangıç Fiyatı

Hakkında

Bahçeli Başkent Kokteyl Balo Salonu

Düğün yolunda emin adımlarla ilerlerken hazırlık listenizdeki her detaya karar verip sıra düğün mekânına geldiyse Ankara’nın önce gelen salonlarından biri olan Bahçeli Başkent Kokteyl Balo Salonu’nda sizleri ağırlamaktan gurur duyacağız! Her çiftin hayatında çok özel ve güzel bir yere sahip olan düğün gecelerinde titiz bir organizasyonla çalışılması gerektiğini bilen profesyonel hizmet kadromuzla yürüteceğimiz düğününüzde hiçbir eksikliğe yer verilmeyecek. Hatta siz daha demeden bazı detaylar düşünmüş olup gerçekleştirmiş olacağız. Ankara’da çeşitli davet ve düğün hizmeti vermeye başladığımız ilk günden beri aynı heyecan ve istekle çalışıyoruz. Sizlere düğün mekânı sağlamanın yanı sıra aile sıcaklığıyla oluşmuş bir ortamda olmanızı da sağlayacağız. Prens ve prenseslere layık olan balo salonumuzda harika bir düğün gecesi yaşamanız için siz sadece ekibimizle tanışın ve isteklerinizi belirtin. Geri kalan her detayın altında Bahçeli Başkent Kokteyl Balo Salonu’nun imzası olacak…

Bahçeli Başkent Kokteyl Balo Salonu Kaç Kişilik Kapasiteyle Hizmet Vermektedir?

400 ile 500 kişi arasında konuk kapasitesine sahip olan salonumuzda yemekli yâda yemeksiz bir düğün daveti gerçekleştirebileceksiniz. Düğün konseptiniz oluşturulduktan sonra başlayacak hazırlıklar masa süslemelerinizin yerleştirilmesiyle başlayacak olup lamdan ve yemek takımlarıyla devam edecektir. Usta şeflerimizin elinden çıkan yemek menülerimiz davet masalarına uygun sunumlarla hazırlanıp masalara servis edilirken geceniz çoktan başlamış olacak ve siz mükemmel şekilde oluşturulmuş gelin yolundan süzülüp ilk dansınızı etmiş olacaksınız. Gelin masanız ve gelin yolunuzda diğer tüm konsept hazırlıklar gibi muazzam şekilde dekore edilecektir. Sonrasında 7 katlı muazzam pastanız servis personelimiz yardımıyla kesilecek olup bu sırada lazer gösterisi ve konfetilerde konuklarınızın alkışlarına eşlik edecek. Masaların ortasında bulunan pist alanımızdaysa orkestramızın çalacağı parçalarda dans edeceksiniz ve eğlencenin nabzı hiç düşmeyecek. Tüm gece ister yöresel danslar isterseniz de keyifli parçalarla şenlenecek gecenizi yine isteğiniz dâhilinde davul gösterisiyle daha da şenlendirebilirsiniz. Anlattığımız bu atmosferi kayıt altına alacak olan kameramanımızsa gecenizin en neşeli anlarını başından sonuna kadar kaydedecek. Hatta IP kamera sistemiyle davetinize katılamayan misafirlerinize canlı yayında yapabilirsiniz. Bunun dışında salonun her köşesinde bulunan havalandırma sistemiyle de ferah bir ortam içerisinde olacaksınız.

Bahçeli Başkent Kokteyl Balo Salonu Nerede Yer Alır? Bahçeli Başkent Kokteyl Balo Salonu’na Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Ankara’nın Çankaya bölgesinde bulunan salonumuza özel aracınızla ulaşmak için Talat Paşa Bulvarı ve Nato Yolu Caddesini kullanabilirsiniz. Bu rotayı takip ederseniz salonumuza 35 dakika içerisinde ulaşmış olacaksınız. Toplu taşıma kullanarak ulaşmak isterseniz de Opera yâ da Numune Hastanesi duraklarından kalkacak olan otobüsler tercih edebilir yâ da kendi konumunuza uygun olan otobüs duraklarını kullanabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve salon detayları hakkında bilgi almak içinse iletişim adresinden bizlere ulaşıp istediğiniz konseptleri uygulayabileceğiniz salonumuz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

  • BB
    B****

    Abimin düğünü için bu mekanı seçtik.Çok şık bir mekan...Bu kadar şık ve ferah olmasına rağmen bütçemizi zorlamaması burayı tercih sebeplerimiz arasında.Çalışanlar ve salon sahibi çok ilgililerdi.Düğünümüzün sorunsuz ve eğlenceli olması için her şeyi yaptılar.Biz çok memnunuz burayı tercih ettiğimizden ,hepinize tek tek teşekkürler.

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%