Ankara Davet Alanları ve 2024 Fiyatları

(136 sonuç)

Ankara
Düğün Mekanları
Davet Alanları
İnci Saray Düğün Salonu
23
2

İnci Saray Düğün Salonu

5.0
(2)
Ankara, Pursaklar
Öne çıkan
900kapasite
250başlangıç fiyatı
New Mahall Kır Düğünü
43
4

New Mahall Kır Düğünü

5.0
(3)
Ankara, Yenimahalle
Öne çıkan
1,000kapasite
300başlangıç fiyatı
The Wings Hotels Neva Palas
9

The Wings Hotels Neva Palas

5.0
(2)
Ankara, Çankaya
Öne çıkan
250kapasite
400başlangıç fiyatı
Klas Düğün Salonu
20
10

Klas Düğün Salonu

5.0
(6)
Ankara, Mamak
750kapasite
320başlangıç fiyatı
Aşk-ı İncek
20
1

Aşk-ı İncek

5.0
(2)
Ankara, Gölbaşı
750kapasite
250başlangıç fiyatı
Kent Düğün Salonu Etimesgut
33
4

Kent Düğün Salonu Etimesgut

5.0
(5)
Ankara, Etimesgut
750kapasite
30başlangıç fiyatı
Aşk-ı Zade Nikah Balo Salonu
47

Aşk-ı Zade Nikah Balo Salonu

5.0
(2)
Ankara, Etimesgut
600kapasite
175başlangıç fiyatı
İremce Düğün Sarayı
20

İremce Düğün Sarayı

5.0
(5)
Ankara, Altındağ
1,000kapasite
35başlangıç fiyatı
Botanik Loca
19

Botanik Loca

Ankara, Gölbaşı
250kapasite
140başlangıç fiyatı
İncek Çınar Kasrı
136

İncek Çınar Kasrı

5.0
(1)
Ankara, Gölbaşı
1,200kapasite
750başlangıç fiyatı
Risus Wedding
20
2

Risus Wedding

5.0
(1)
Ankara, Gölbaşı
800kapasite
115başlangıç fiyatı
Gülşan Düğün Salonu
42

Gülşan Düğün Salonu

5.0
(23)
Ankara, Sincan
600kapasite
150başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Her bütçeye ve her organizasyona hitap eden Ankara davet alanları, hizmetleri ile de yüzleri güldürüyor. Ankara’da, nişan, düğün, mezuniyet, sünnet, doğum günü gibi tüm organizasyonlar için çok sayıda açık ve kapalı davet alanı bulunuyor. 10 TL’den başlayan fiyatları ile Ankara davet alanları hakkında daha fazla bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

Ankara Davet Alanları ve Fiyatları

Ankara davet alanları, kapsamlı paketleri ile öne çıkıyor. Mekanlar, alkollü alkolsüz içecekler, farklı oturma düzenleri, kişiye özel dekorasyon, müzik ve servis hizmetleri sebebiyle de tercih ediliyor. Ankara davet alanları fiyatları, davetin türü, günü, saati ve konseptine göre değişiklik gösteriyor.

Ankara'nın en çok tercih edilen davet alanlarının ortalama fiyatları ise şöyle;

Davet Alanı Hafta İçi* Hafta Sonu*
Asrı çınar 10 TL 30 TL
Ankara Konağı 45 TL 45 TL
Hisar Kasrı 30 TL 50 TL
Zerafet Ankara 50 TL 80 TL
İncek Arena 125 TL 150 TL

*Ortalama fiyatlarıdır. Detaylı bilgi için teklif alınız.

Asrı çınar Balo Nikah Salonu

Asrı çınar Balo Nikah Salonu, çankaya ilçesinde 500 kişiye varan davetlerin ev sahibi oluyor. Yuvarlak masa ve sandalyelerinde beyaz ile altın rengini harmanlayan davet alanı, bu masaları çiçekler ile süslüyor. Balo salonu, organizasyon sorumluları ile kişiye özel konsept geliştirebiliyor.

Asrı çınar Balo Nikah Salonu’nda yemekli ve kokteyl davetler başarıyla düzenleniyor. Mezuniyet, nişan, sünnet, nikah gibi etkinliklerde sunulacak menüye etkinlik sahipleri karar verebiliyor. Profesyonel müzisyen ve fotoğrafçı hizmeti de sunan balo salonunun kokteyl fiyatları 10-30 TL, yemekli fiyatları ise 30-50 TL arasında değişiyor. Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Ankara Konağı

Antik sütunları ile farklı bir ambiyans yaratan Ankara Konağı, 1.000 kişilik kır bahçesi ile özellikle kır düğünü ve kır nişanı benzeri davetler için uygun bir mekan oluyor. Konağın 500 kişilik otoparkı ve vale hizmeti sayesinde konuklarınız Ankara trafiğini düşünmek zorunda kalmıyor. Tarihi konak, şık görüntüsü ile düğün fotoğraflarınız için de ideal bir arka plan oluyor.

Ankara Konağı, başarılı bir etkinlik için gereken fotoğrafçı ve müzik ekibini de sizin yerinize buluyor. Bu süreçte kullanılan son teknoloji kameralar ile ses ve ışık ekipmanları, geceyi daha keyifli bir hale getiriyor. Tarihi Ankara davet alanları arasında yer alan konağın fiyatları 45 TL’den başlıyor.

Hisar Kasrı

Ankara davet alanları arasından eşsiz mimarisi ile sıyrılan Hisar Kasrı, Altındağ ilçesinde 1.500 kişilik davetlerin sahibi oluyor. Yüksek ve cam tavanlı kolonsuz salonunun yanı sıra, kasrın bahçesi de geniş katılımlı kır davetleri için sıkça kullanılıyor. Tarihi mekanın anlaşmalı müzisyen ekibi gece boyunca sahne alıyor. Sahne şovları, son model ses ve ışık sistemleri ile zenginleştiriliyor.

Hisar Kasrı mutfağı, misafirleriniz için geniş menüler hazırlıyor. Bu menüleri tattıktan sonra üzerlerinde oynamanız mümkün oluyor. Mutfakta aynı zamanda pasta da hazırlanabiliyor. Daha sade etkinlikler için tarihi mekan kokteyl seçeneği de sunuyor. Servis elemanları ve organizasyon sorumlularının davet boyunca sizinle ilgilendiği davet alanının fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor.

Zerafet Ankara

çankaya’daki merkezi konumuyla öne çıkan Zerafet Ankara, açık ve kapalı alanında 1.000 kişilik büyük davetlere olanak sağlıyor. Salonun dekorasyonu altın rengi suplalar, renkli çiçekler ve şamdanlar ile sağlanıyor. Tavandan sarkan büyük avizeler de ortama ayrı bir hava katıyor. Davet alanı, süslemeleri kişiye göre değiştirebiliyor.

Davetin kontrolü hep sizde olsun diye Zerafet Ankara, çok sayıda çevrim içi toplantı düzenliyor. İstediğiniz yerden katıldığınız bu toplantılarda davet günü sunulacak menü, sahne alacak müzik grubu gibi detaylara karar veriliyor. Dekorasyon ve fotoğrafçı seçimi de yine bu toplantılar sonrasında yapılıyor. Davet alanı kapılarını 50 TL’den açıyor.

İncek Arena

Ankara Gölbaşı davet alanları arasında yer alan İncek Arena, 1.500 kişilik salonuyla düğün, nişan, sünnet, kına gecesi gibi davetler için tercih ediliyor. Zarif tasarımlı davet alanı, catering hizmeti ile öne çıkıyor. Mekanın aşçıları Türk ve Dünya mutfağından çok sayıda lezzeti hazırlayabiliyorlar. Menüde değişiklik ile tüm menüyü damak tadınıza uygun hale getirebiliyorlar.

İncek Arena’nın öne çıktığı bir diğer konu da dekorasyonu. Dekorasyonda beyaz renkleri yoğunlukta kullanan alanda piyano gibi ögeler bulunuyor. Davet alanı, çiçeklerden oluşan farklı tavan süslemeleri ile de dikkat çekiyor. Sepya tonlarında tasarlanmış alanda, bir barkovizyon ekranı da bulunuyor. İncek Arena, hizmetlerini 125 TL’den başlatıyor.

Ankara’daki En İyi Davet ve Balo Salonları

Ankara davet alanları ve balo salonları, özellikle kapalı alan düğün, sünnet, kına gecesi, mezuniyet organizasyonları için tercih ediliyor. Bu kolonsuz ve geniş tavanlı mekanlarda büyük bir de sahne bulunuyor. Anlaşmalı müzisyenler ile eğlencenin doruklarda yaşandığı davet alanları fiyatları, kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Ankara'nın en beğenilen kapalı davet alanlarını sizler için inceledik.

Armoni Biz

Armoni Biz Düğün ve Davet Salonu renkli konsepti ile öne çıkıyor. 500 kapasiteli balo salonu, nişan, düğün, mezuniyet, bayi toplantısı, sünnet düğünü gibi organizasyonlar gerçekleştirebiliyor. Mekanın anlaşmalı müzik grupları ve ses sanatçıları, davetlerde sahne alıyor.

çocuklar da eğlenceden mahrum kalmasın diye balo salonu animatör ve palyaço hizmeti de sunuyor. Yemekli davetler ile de adından söz ettiren Armoni Biz’in fiyatları 10 TL’den başlıyor.

Ihlamur Kasrı

Ihlamur Kasrı en çok tercih, edilen Ankara davet alanları arasında yer alıyor. Tarihi dokusunu doğal çiçekler ile birleştiren Kasır, kapalı alanında 3000, açık alanında 1000 kişiyi ağırlayabiliyor. Tarihi mekanın aydınlatması görkemli sarkıt avizeler ve şamdanlar ile sağlanıyor.

Teknolojik donanımlar sayesinde davet alanında unutulmaz canlı müzik performansları sergileniyor. Bu teknoloji, davet sonrası after-party’de de kullanılıyor. Kasrın kokteyl davet fiyatları 100, yemekli davet fiyatları 130 TL’den başlıyor.

Akman Tzob Otel

Akman Tzob Otel, Yenimahalle’deki kolay ulaşılabilir konumunda 250 ila 500 kişilik davetlere olanak sağlıyor. Otelin 250 araçlık otoparkı ve vale hizmeti, araç parkı konusunda bir sorun yaşamanızı da engelliyor. Davete şehir dışından katılan konuklarınız otelin 250 kişiye varan konaklama imkanından da faydalanabiliyor.

Yemekli ve kokteyl davet seçeneği sunan mekanda çocuk menüsü de bulunuyor. çocuklarınız, otelin animatör ekibi tarafından eğlendiriliyor. Sizlerin eğlenmesi için de davet alanı, canlı müzik hizmeti sunuyor. Akman Tzob Otel, hafta içi ve hafta sonu 30 TL ile 50 TL arasında değişen fiyatlar ile hizmet veriyor.

Lenas Wedding & Garden

Lenas Wedding & Garden mor aydınlatmaları ve çiçekleri ile büyülü bir ortam yaratıyor. Açık ve kapalı alanlarında 1000 kişiyi ağırlayabilen davet alanı yüksek tavanlı kolonsuz salonuyla öne çıkıyor. Mekanın atadığı organizasyon sorumlusu menü, salon giydirme ve müzik konusunda çeşitli öneriler sunuyor.

Vegan, vejetaryen, diyabet, çocuklara özgü menü seçenekleriyle konuklarınız geceden memnun ayrılıyor. Canlı müzik ve after-party hizmeti de veren davet alanı fiyatlarını 50 TL’den başlatıyor.

Ankara Düğün Organizasyon Firmaları

Eşsiz bir düğün için Ankara davet alanları arayışınızdan sonra, bu düğünleri organizasyon firmaları ile güçlendirmek isteyebilirsiniz. Düğün organizasyon firmaları nikah şekeri, catering, DJ, mekan giydirme gibi pek çok konuda gelin ve damat adaylarına yardımcı oluyor. Ankara düğün organizasyonu firmaları fiyatlarını 1500 TL’den başlatıyor.

Queen Wedding Organizasyon, dansçıları ve renkli konseptleriyle düğün ve davetlere renk katıyor. 1500 TL’den başlayan fiyatlarıyla firma, düğün öncesi demo masa oluşturarak değişiklikler yapmanıza olanak tanıyor.

Bir diğer organizasyon firması olan Alen Ajans Organizasyon ise canlı çiçek ile gelin yolu ve mekan süsleme hizmetleriyle öne çıkıyor. Organizasyon şirketi, garsonundan bulaşıkçısına kadar temin edebiliyor. Etimesgut’ta bulunan Tarzz Organizasyon da özenli hizmetleri ile dikkat çekiyor.

Ankara Düğün Fotoğrafçıları

Ankara düğün fotoğrafçıları dış çekim ve stüdyo çekimlerinde iyi işler başarıyor. Paket sistemle çalışan fotoğrafçılar, fotoğraf sektöründe yenilikleri takip ediyor. Eş adayları, fotoğrafçıların düğün hikayesi, düğün klibi, düğün belgeseli hizmetlerinden faydalanabiliyor. Son zamanlarda trash-day ve save the date çekimleri de gelin ve damat adayları tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Eğlenceli ve akılda kalıcı konsept çekimler denince akla ilk gelen firma Neşeli Günümüz oluyor. çekimlerinde drone ve jimmy jib gibi teknolojik ekipmanlar isteyen çiftlerin tercihi ise 360 Dijital Grup firmasından yana oluyor. Gün batımında doğal fotoğraflar isteyenler de kendilerini 312 Grup Kamera ve Fotoğrafçılık ekibine bırakabiliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara davet alanları hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını bu bölümde bulabilirsiniz.

Ankara'nın En Popüler Davet Alanları Hangileri?

özel günlerinizde kusursuz bir organizasyona ev sahipliği yapmak istiyorsanız Ankara'daki davet alanlarını değerlendirebilirsiniz. Ankara'nın en popüler davet alanları arasında olan Zerafet Ankara, Park Aden Düğün Balo Kokteyl Salonları ve Wishes Eryaman Düğün Salonu çiftlere geniş hizmet yelpazesi ve uygun fiyat seçenekleri sunuyor.

Ankara Davet Alanı Mekanlarında Hangi Organizasyonlar Yapılıyor?

Ankara davet alanı mekanlarında düğün, nişan, kına gecesi, sünnet ve nikah töreni gibi özel organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Kurumsal etkinlikler, açılışlar, motivasyon eğlenceleri ve bayi toplantıları içinde davet alanlarını tercih edebilirsiniz.

Ankara Davet Alanı Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

özel günlerinizde yemekli ve kokteyl menü seçenekleri ile davet verebildiğiniz mekanlarda fiyatlar değişiklik gösteriyor. Kokteyl menü seçeneği ile kişi başı 50 TL'den başlayan davet fiyatları yemekli davetlerde 100 TL bandında oluyor.

Ankara davet alanları açık ve kapalı alanları ile dört mevsim farklı türlerde organizasyonların altından başarıyla kalkıyor. Sizler de hayallerinizdeki daveti eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmek için bu alanların hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. “Hemen Teklif Al” kısmında yer alan formu doldurarak size özel fiyat tekliflerinden yararlanabilir, kafanızdaki soru işaretlerini MyWedi.com destek ekibi ile iletişime geçerek dindirebilirsiniz.