Tümünü Görmek İçin Tıkla

Batı Park Balo ve Nikah Salonu

5.0 (2 Yorum)
None

Hakkında

Batı Park Balo ve Nikah Salonu

Batı Park Balo ve Nikah Salonu, en nezih, en güzel ve en iddialı organizasyon etkinlerini misafirleriyle buluşturuyor. Sünnet organizasyonu gibi kendine has özellikleriyle ön plana çıkan etkinliklerin yapılması hususunda da son derece iddialı. 20 yılın üzerindeki tecrübesiyle kusursuz bir hizmeti misafirleriyle buluşturuyor. Sadece sünnet mi? Elbette ki hayır… Düğün, Kına gecesi, nişan ve kokteyl organizasyonlarını da başarılı bir şekilde yapabilen mekan bayi toplantısı etkinliklerine de başarılı bir şekilde imzasını atıyor. Aynı zamanda müşteri memnuniyetine %100 önem veriyor. Düzenlediği tüm organizasyonları mükemmel bir şekilde tamamlama kabiliyetine de sahip oluyor. Organizasyonlardaki tüm unsurları en ince ayrıntılarına kadar hesaba katan Batı Park, hayalinizdeki organizasyonu sizlerle buluşturuyor. İster nişan isterse kına gecesi olsun, hemen her türlü organizasyonun başarıyla üstesinden gelebiliyor. Organizasyonların ruhuna uygun yemek menüsü seçenekleri de sunuluyor. Batı Park Balo ve Nikah Salonu, profesyonel ekibi sayesinde mükemmel yemeklere imza atıyor. Ayrıca catering hizmetleriyle de ön plana çıkan bu güzel mekan, çok sayıda farklı lezzeti müşterileriyle buluşturuyor. Batı Park Balo ve Nikah Salonu her geçen gün hizmet kalitesini yükseltmeyi başarıyor. Ayrıcalıklı bir hizmeti müşterileriyle buluşturmak konusunda da son derece iddialı bir mekan.  Ankara’nın en güzel mekanları arasında bulunan Batı Park Balo ve Nikah Salonu, son mükemmel organizasyonları sizlerle buluşturuyor.

Batı Park Balo ve Nikah Salonu Düğün ve Kına Paketi Seçenekleri

Misafirlerini seçkin yemek menüsü ve ayrıcalıklı bir hizmet anlayışıyla buluşturmayı başarıyor. Batı Park, oldukça uygun fiyatlı seçeneklerini müşterilerine sunuyor. Bu doğrultuda pek çok farklı konsepte uygun bir şekilde kına paketi fırsatını da sunabiliyor. Hemen her bütçeye uygun seçenekleri de müşterileriyle buluşturuyor. Kına gecelerinin modern versiyonlarının sunulmasında da etkili olan Batı Park Balo ve Nikah Salonu, geleneksel bir konsepte de bu etkinliği yapabiliyor. Yine düğün paketi formatıyla da müşterilerinin karşısına çıkabilen bu güzel mekan, çok sayıda farklı kampanyaya da imzasını atıyor. Böylece yeni evlenecek çiftlere destek olan Batı Park Balo ve Nikah Salonu, bu sayede adından sıkça söz ettirmeyi de başarıyor. Her geçen gün düzenlediği kampanyaları çok daha cazip bir hale getirmeyi başaran Batı Park Balo ve Nikah Salonu, bu sayede popüler olmayı da başarıyor.

Batı Park Balo ve Nikah Salonu’na Nasıl Gidilir?

Kokteyl, kına gecesi, nişan ve sünnet gibi organizasyonların vazgeçilmez adresi konumunda bulunan Batı Park, Ankara, Yenimahalle’de bulunuyor. Etkili bir şekilde bayi toplantısı etkinliklerine de imzasını atan bu güzel mekan, İstanbul Yolu’nda bulunan Batıpark AVM’de konumlanıyor.  Çok sayıda farklı kampanya seçeneğini misafirlerine sunabilen güzel mekan, kolay bir ulaşım özelliğine sahip olduğu için de sık bir şekilde tercih ediliyor. Yenimahalle ilçesi sınırları içerisinde yer alan Batı Park Balo ve Nikah Salonu, indirimler konusunda son derece avantajlı seçenekleri sunabildiği için müşterilerinin beğenisini de kazanıyor. Batı Park Balo ve Nikah Salonu’nun tam adresinin ise; İstanbul yolu 8.km Batıpark AVM No:1/16 Yenimahalle/ANKARA, şeklinde olduğu biliniyor.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (2) 5.0

  • YT
    Y**** & T****

    Salonun ihtişamı mutluluk veriyor.bize mutlu günümüzde mutluluğumuzu artırdılar.her hizmetlerinde başarılılar.personeli iyi eğitilmiş.misafirlere nasıl davranılacağını, servisin nasıl yapılacağını biliyorlar.tavsiye edebileceğim bir yer.

  • GG
    G****

    Merhaba 07.04.2019 tarihinde düğünümüz oldu . Yiyecekler, misafirlerimize gösterilen ilgi özellikle müzik orkestra bir harika. Her aşamamız çok ama çok güzel geçti.Kesinlikle önerebileceğim bir mekan. Batıpark ailesine çok teşekkür ediyoruz. Gamze - Arda

Konum

İnönü Mahallesi, 1730. Sk., 06370 Yenimahalle/Ankara

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%