Ankara Düğün Salonları ve 2024 Fiyatları

(1089 sonuç)
Ankara
Düğün Mekanları
Düğün Salonları
İnci Saray Düğün Salonu
23
2
İnci Saray Düğün Salonu
5.0
(3)
Ankara, Pursaklar
Öne çıkan
900kapasite
250başlangıç fiyatı
New Mahall Kır Düğünü
43
4
New Mahall Kır Düğünü
5.0
(3)
Ankara, Yenimahalle
Öne çıkan
1,000kapasite
300başlangıç fiyatı
Aşk-ı Zade Nikah Balo Salonu
47
Aşk-ı Zade Nikah Balo Salonu
5.0
(3)
Ankara, Etimesgut
600kapasite
175başlangıç fiyatı
Kent Düğün Salonu Etimesgut
33
4
Kent Düğün Salonu Etimesgut
5.0
(5)
Ankara, Etimesgut
450kapasite
350başlangıç fiyatı
Life Park Havuzbaşı
9
1
Life Park Havuzbaşı
5.0
(3)
Ankara, Gölbaşı
1,500kapasite
250başlangıç fiyatı
Klas Düğün Salonu
20
10
Klas Düğün Salonu
5.0
(7)
Ankara, Mamak
750kapasite
320başlangıç fiyatı
İnci Saray Kına Evi
9
İnci Saray Kına Evi
5.0
(2)
Ankara, Pursaklar
Öne çıkan
350kapasite
200başlangıç fiyatı
New Mahall Kır Düğünü
62
4
New Mahall Kır Düğünü
5.0
(3)
Ankara, Yenimahalle
Öne çıkan
1,000kapasite
300başlangıç fiyatı
Diva Kır Bahçesi Düğün Salonu
23
Diva Kır Bahçesi Düğün Salonu
5.0
(3)
Ankara, Çubuk
Öne çıkan
2,000kapasite
500başlangıç fiyatı
Klas Düğün Salonu
20
10
Klas Düğün Salonu
5.0
(3)
Ankara, Mamak
750kapasite
320başlangıç fiyatı
Kent Düğün Salonu Etimesgut
36
4
Kent Düğün Salonu Etimesgut
5.0
(4)
Ankara, Etimesgut
750kapasite
500başlangıç fiyatı
Aşk-ı Zade Nikah Balo Salonu
41
Aşk-ı Zade Nikah Balo Salonu
5.0
(3)
Ankara, Etimesgut
600kapasite
175başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Ankara düğün salonları, ayrıcalıklı hizmetleri ve şık davet alanlarında her yıl onlarca çiftin mutluluğuna ev sahipliği yapıyor. Kır bahçesi, kapalı salon ve havuz başı düğün mekanlarında her konseptten davet düzenlenebiliyor. Ankara düğün salonu fiyatları kişi başı ortalama 300 TL'den başlıyor. Detaylı bilgi yazımızda sizi bekliyor.

Ankara Düğün Salonları 2024 Fiyatları

Ankara düğün salonları konsept seçeneği açısından oldukça geniş olduğundan, herkese hitap eden mekan bulmak kolaylaşıyor. Düğünler için genellikle lüks balo salonları, açık hava kır bahçeleri ve kapalı salonlar tercih ediliyor. Hem uygun fiyatları hem de organizasyonlarda riske yer vermemeleri düğün salonlarını ön plana çıkarıyor.

Yemekli veya kokteyl tercihinizle davetli sayısına bağlı olarak fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Ortalama Ankara düğün fiyatları 300 - 400 TL arasında belirleniyor. Yemekli düğünlerde ise kişi başı fiyatlar 400 - 600 TL bandından açılıyor.

Ankara Gölbaşı Düğün Salonları Fiyatları

Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde kurulan düğün salonları lokasyon gereği göl manzarasını sizlere sunuyor. Kimi salon yalnızca kapalı alanda hizmet verirken, kimisi de aynı zamanda açık davet alanı ve kır bahçelerini huzurunuza açıyor. Göl Düğün Salonları geniş kapalı salonuyla ilk tercih edilen yerlerden biri oluyor. Bölgede 400 TL’den başlayan düğün fiyatları 1.000 TL’ye kadar çıkabiliyor.

İhtişamlı dekorasyonu ve açılıp kapanabilen tavan sistemiyle hem açık hem de kapalı salon olarak kullanılabilen Wahal Wedding göz kamaştırıyor. Göl kenarında bulunan Göl Düğün Salonu, şık kapalı alanı ve ferah kır bahçesi ile beğeni kazanan Elite Meeting Wedding Hall’s çiftlerin yaygın olarak tercih ettiği mekanlar oluyor.

Gölbaşı'da önereceğimiz bazı düğün salonları şöyle;

 • Marina Wedding
 • Gold Park Nikah & Balo
 • Hera Kulüp Davet ve Balo Salonları
 • Bahçeli Park Düğün Sarayı
 • Wahal Wedding

Gölbaşı'ndaki diğer düğün salonlarını burada bulabilirsiniz.

Keçiören Düğün Salonları Fiyatları

Keçiören bünyesinde yer alan düğün salonları çoğunlukla kapalı alanda hizmet veriyor. Tam anlamıyla bir düğün salonundan tüm beklentilerinizi karşılayan mekanlarda her mevsim etkinliklerinizi düzenleyebiliyorsunuz. Keçiören'de yemeksiz düğün paketlerinin fiyatları ortalama 60.000 TL'den başlayarak 100.000 TL'ye kadar çıkabiliyor.

Süleymaniye Külliyesi Düğün Salonu, bölgenin akla gelen ilk mekanları arasında bulunuyor. Tarihi bir atmosferde düğün yapmak isteyen çiftler için önerilerimiz, Ankara Evi ve çeşni Konağı Nikah ve Balo Salonu oluyor. Siz tarihe tanık olurken her iki mekan da aşkınıza tanıklık ediyor.

Keçiören'de düğün salonu önerilerimiz şöyle;

 • Lena Kına Nikah Balo
 • Bella Wedding Antares
 • Kral Balo Nikah Kokteyl Salonu
 • Yeni Lalezar Düğün Salonu
 • Yağmur Düğün Salonu

Keçiören'deki diğer düğün salonlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Mamak'taki En Uygun Düğün Mekanları

Mamak düğün salonları, sağladığı olanaklar ve kalabalık organizasyonlar için hazırlanan davet alanlarıyla beklentileri karşılıyor. Mamak'taki mekanlar, Ankara'nın diğer ilçelerine göre daha uygun fiyatlarda seyrediyor. Kokteyl düzeninde kişi başı ortalama 250 TL'den başlayan fiyatları değerlendirebilirsiniz.

Mamak'ta bulunan Beyzade Nikah ve Balo Salonları, 1.000 kişiye kadar hizmet veren geniş kapasiteli mekanların başında geliyor. Şahane bir konak tarihi yapısında düğün yapma fikrine Uluçınar Konağı karşılık veriyor. Klas Düğün Salonu ve Gönül Dağı Düğün Salonu yemeksiz düğün yapmanıza da olanak tanıyor. 

Mamak'ta tercih edebileceğiniz diğer düğün salonları şunlar;

 • Melodi Teras Düğün Salonu
 • Mi Amor Wedding
 • Gold Başkent Düğün Salonu
 • Platin Düğün Salonu
 • Şafaktepe Konağı

Mamak'taki mekanlardan teklif almak için buraya tıklayabilirsiniz.

En İyi Sincan Ankara Düğün Salonları

Sincan’da bulunan düğün salonları 300 TL’den başlayan uygun düğün fiyatlarıyla öne çıkıyor. Hem kapalı hem de açık alanları olan salonlar her mevsime uygun alt yapıya sahip olmaları ile tercih edilirliğini arttırıyor.

Şıklığın modernlikle harmanlandığı Doruk Park Düğün & Nikah & Balo Salonları yoğun talep görüyor. Açılıp kapanabilen çatı sistemiyle tüm hava koşullarına karşı hazırlıklı olan Aksel Balo & Düğün Salonları da çiftlerin güvenini kazanıyor. Klasik düğün salonlarının ötesine geçen Belinay Düğün Sarayı ve Amelda Düğün ve Toplantı Salonları bölgede adından sıkça söz ettiriyor.

Sincan'da düğün salonu arıyorsanız şu mekanlara göz atabilirsiniz;

 • Bahçemis Kır Bahçesi
 • Gülşan Düğün Salonu
 • Mandolin Wedding
 • Boran Park
 • İkra Düğün Salonu
 • Harikalar Diyarı Düğün Sarayı

Sincan'daki diğer düğün salonlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Ankara Çankaya Düğün Mekanı Fiyatları 2024

Ankara düğün salonları denilince akıllarda canlanan ilk ilçe Çankaya oluyor. İlçede düğün ve kına mekanlarından, organizasyon firmalarına kadar tüm ihtiyaçlarınıza karşılık alabiliyorsunuz. Çankaya düğün salonlarında yemekli düğün fiyatları kişi başı 600 - 800 TL'den başlarken, kokteylli davetler ortalama 300 TL'den açılıyor.

Şık tasarımlarıyla göz kamaştıran Vivaldi Park Balo ile Lenas Wedding & Garden akıllara kazınacak düğün organizasyonlarına imza atıyor. Masallara konu olacak düğün hikayelerinin geçtiği mekanlar çiftlerin ilk tercihi oluyor. Ayık Pırlanta Düğün Salonu, Akman Rönesans, Dikmen Royal Düğün Salonu ve adına yakışır organizasyonların adresi Zerafet Ankara’yı değerlendirmeye alabilirsiniz.

Bölgeden diğer mekan önerilerimiz şöyle;

 • Elegance Düğün Balo ve Kokteyl Salonu
 • Leylaa Düğün Salonu
 • Vedat Dolakay Nikah Salonu
 • Başkent Düğün Salonu
 • Vivaldi Park

Çankaya'daki mekanlardan teklif almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kına Gecesi İçin Ankara Düğün Salonları

Ankara’da kına gecesi organizasyonlarınız için nasıl bir konsept düşünürseniz geniş mekan dağarcığı karşılık veriyor. Holiday Inn Kavaklıdere ve Divan Ankara gibi otellerin balo salonları lüks seçeneklerden oluyor. Farklı bir kına gecesi konsepti isterseniz otellerin hamamları da gelin hamamı tadında kına eğlenceleri için değerlendirilebiliyor. Klasikten vazgeçemeyenler için Cevahir Wedding gibi düğün salonları ve kına evleri bulunuyor.

Şehirde tarihi yapılar oldukça fazla olduğundan geçmişten günümüze taşınan kına geleneği için konaklar da yoğun ilgi görüyor. Kalıpçızade Ankara Konağı, Osmanlı Köşkü ve Ferhunde Hanım Konağı beklentilerinizi karşılıyor. 

Ankara'daki kına gecesi mekanlarını incelemek ve teklif almak için buraya tıklamanız yeterli.

Ankara'da evlenecek çiftleri birbirinden güzel düğün mekanları bekliyor. Kır düğünü, havuz başı konseptlerinden otelde ve düğün salonlarında organizasyonlara kadar liste genişliyor. Her bütçeye ve her zevke hitap eden alternatifler oluyor. Yazımızda kusursuz düğünler için en iyi Ankara düğün salonları alternatiflerini detaylandırdık. Daha fazlası için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilir, size özel indirim avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular