Ankara Düğün Salonları ve 2024 Fiyatları

(262 sonuç)

Ankara
Düğün Mekanları
Düğün Salonları
Daliot Wedding
35
1

Daliot Wedding

5.0
(2)
Ankara, Keçiören
Öne çıkan
1,000kapasite
100başlangıç fiyatı
İnci Saray Düğün Salonu
23
2

İnci Saray Düğün Salonu

5.0
(2)
Ankara, Pursaklar
Öne çıkan
900kapasite
250başlangıç fiyatı
New Mahall Kır Düğünü
43
4

New Mahall Kır Düğünü

5.0
(3)
Ankara, Yenimahalle
Öne çıkan
1,000kapasite
300başlangıç fiyatı
Aşk-ı Zade Nikah Balo Salonu
47

Aşk-ı Zade Nikah Balo Salonu

5.0
(2)
Ankara, Etimesgut
600kapasite
175başlangıç fiyatı
Klas Düğün Salonu
20
10

Klas Düğün Salonu

5.0
(6)
Ankara, Mamak
750kapasite
320başlangıç fiyatı
Life Park Havuzbaşı
9
1

Life Park Havuzbaşı

5.0
(3)
Ankara, Gölbaşı
1,500kapasite
110000başlangıç fiyatı
Kent Düğün Salonu Etimesgut
33
4

Kent Düğün Salonu Etimesgut

5.0
(5)
Ankara, Etimesgut
750kapasite
30başlangıç fiyatı
Diva Kır Bahçesi Düğün Salonu
23

Diva Kır Bahçesi Düğün Salonu

5.0
(2)
Ankara, Çubuk
2,000kapasite
400başlangıç fiyatı
Gülşan Düğün Salonu
42

Gülşan Düğün Salonu

5.0
(23)
Ankara, Sincan
600kapasite
150başlangıç fiyatı
Sakalar Kır Sofrası
12

Sakalar Kır Sofrası

5.0
(3)
Ankara, Çubuk
2,000kapasite
60başlangıç fiyatı
Mandolin Wedding
12

Mandolin Wedding

Ankara, Sincan
400kapasite
250başlangıç fiyatı
Bemol Balo Salonu
6

Bemol Balo Salonu

Ankara, Çankaya
250kapasite
500başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Ankara düğün salonları, ayrıcalıklı hizmetleri ve şık davet alanlarında her yıl onlarca çiftin mutluluğuna ev sahipliği yapıyor. Kır bahçesi, kapalı salon ve havuz başı düğün mekanlarında her konseptten davet düzenlenebiliyor. Ankara düğün salonu fiyatları kişi başı ortalama 70 TL'den başlıyor. Detaylı bilgi yazımızda sizi bekliyor.

Ankara Düğün Salonları Fiyatları

Ankara düğün salonları konsept seçeneği açısından oldukça geniş olduğundan, herkese hitap eden mekan bulmak kolaylaşıyor. Düğünler için genellikle lüks balo salonları, açık hava kır bahçeleri ve kapalı salonlar tercih ediliyor. Hem uygun fiyatları hem de organizasyonlarda riske yer vermemeleri düğün salonlarını ön plana çıkarıyor.

Yemekli veya kokteyl tercihinizle davetli sayısına bağlı olarak fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Ortalama Ankara düğün fiyatları 70 - 150 TL arasında belirleniyor. İlçelere göre ortalama fiyatlar ise şöyle;

İlçeler Hafta içi* Hafta sonları*
Çankaya 82 TL 110 TL
Yenimahalle 67 TL 88 TL
Etimesgut 40 TL 218 TL
Gölbaşı 3,178 TL 3,020 TL
Keçiören 238 TL 466 TL
Altındağ 42 TL 334 TL
Mamak 49 TL 61 TL
Sincan 51 TL 73 TL
Çubuk 88 TL 121 TL
Pursaklar 2,151 TL 2,160 TL
İlçeler Hafta içi* Hafta sonu*
Gölbaşı 75 TL 150 TL
Keçiören 60 TL 100 TL
Mamak 50 TL 100 TL
Sincan 50 TL 100 TL
Çankaya 75 TL 100 TL
Pursaklar 50 TL 100 TL

*Ortalama fiyatlardır, güncel fiyatlar için teklif alınız.

Ankara Gölbaşı Açık ve Kapalı Düğün Salonları Fiyatları

Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde kurulan düğün salonları lokasyon gereği göl manzarasını sizlere sunuyor. Kimi salon yalnızca kapalı alanda hizmet verirken, kimisi de aynı zamanda açık davet alanı ve kır bahçelerini huzurunuza açıyor. Göl Düğün Salonları geniş kapalı salonuyla ilk tercih edilen yerlerden biri oluyor. Bölgede 75 TL’den başlayan düğün fiyatları maksimum 100 TL’ye kadar çıkabiliyor.

İhtişamlı dekorasyonu ve açılıp kapanabilen tavan sistemiyle hem açık hem de kapalı salon olarak kullanılabilen Wahal Wedding göz kamaştırıyor. Göl kenarında bulunan Göl Düğün Salonu, şık kapalı alanı ve ferah kır bahçesi ile beğeni kazanan Elite Meeting Wedding Hall’s çiftlerin yaygın olarak tercih ettiği mekanlar oluyor.

Keçiören Düğün Salonları

Keçiören bünyesinde yer alan düğün salonları çoğunlukla kapalı alanda hizmet veriyor. Tam anlamıyla bir düğün salonundan tüm beklentilerinizi karşılayan mekanlarda her mevsim etkinliklerinizi düzenleyebiliyorsunuz.

Süleymaniye Külliyesi Düğün Salonu, bölgenin akla gelen ilk mekanları arasında bulunuyor. Tarihi bir atmosferde düğün yapmak isteyen çiftler için önerilerimiz, Ankara Evi ve çeşni Konağı Nikah ve Balo Salonu oluyor. Siz tarihe tanık olurken her iki mekan da aşkınıza tanıklık ediyor.

Lüks merakı olanlara da otellerin balo salonlarına taş çıkartacak, Queen Wedding ve Kral Balo Nikah Kokteyl Salonu hitap ediyor. Düğün fiyatları böyle lüks mekanlarda 60 - 100 TL arasında olurken diğer düğün salonlarından 50 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet alabilirsiniz.

Mamak'taki En Uygun Düğün Mekanları

Mamak düğün salonları, sağladığı olanaklar ve kalabalık organizasyonlar için hazırlanan davet alanlarıyla beklentileri karşılıyor. Beyzade Nikah ve Balo Salonları, 1.000 kişiye kadar hizmet veren geniş kapasiteli mekanların başında geliyor. Şahane bir konak tarihi yapısında düğün yapma fikrine Uluçınar Konağı karşılık veriyor.

Klas Düğün Salonu ve Gönül Dağı Düğün Salonu yemeksiz düğün yapmanıza da olanak tanıyor. Yemeksiz düğünler 50 TL’den başlarken, yemekli ve kokteyl düğünler ortalama 75 ile 100 TL arasında fiyatlandırılıyor.

Uygun fiyatlarıyla öne çıkan salonları Seğmen Konak Düğün Salonları takip ediyor. Seğmen Konağı, Gold ve Silver Salon olarak ayrılıyor. Gold salonun açık hava alanı yaz aylarında sıklıkla tercih ediliyor.

En İyi Sincan Ankara Düğün Salonları

Sincan’da bulunan düğün salonları 50 TL’den başlayan uygun düğün fiyatlarıyla öne çıkıyor. Hem kapalı hem de açık alanları olan salonlar her mevsime uygun alt yapıya sahip olmaları ile tercih edilirliğini arttırıyor.

Şıklığın modernlikle harmanlandığı Doruk Park Düğün & Nikah & Balo Salonları yoğun talep görüyor. Açılıp kapanabilen çatı sistemiyle tüm hava koşullarına karşı hazırlıklı olan Aksel Balo & Düğün Salonları da çiftlerin güvenini kazanıyor.

Klasik düğün salonlarının ötesine geçen Belinay Düğün Sarayı ve Amelda Düğün ve Toplantı Salonları bölgede adından sıkça söz ettiriyor.

Çankaya Düğün Mekanı Fiyatları

Ankara düğün salonları denilince akıllarda canlanan ilk ilçe çankaya oluyor. İlçede düğün ve kına mekanlarından, organizasyon firmalarına kadar tüm ihtiyaçlarınıza karşılık alabiliyorsunuz.

Şık tasarımlarıyla göz kamaştıran Vivaldi Park Balo ile Lenas Wedding & Garden akıllara kazınacak düğün organizasyonlarına imza atıyor. Masallara konu olacak düğün hikayelerinin geçtiği mekanlar çiftlerin ilk tercihi oluyor. çankaya düğün salonları fiyatları ortalama 75 - 150 TL bandında değişiyor.

Ayık Pırlanta Düğün Salonu, Akman Rönesans, Dikmen Royal Düğün Salonu ve adına yakışır organizasyonların adresi Zerafet Ankara’yı değerlendirmeye alabilirsiniz.

Ankara Kır Düğünü Salonları ve Fiyatları

Bahar ve yaz aylarında düğün yapacak çiftler kapalı salonlar yerine daha çok açık hava düğün mekanı arayışına giriyor. Kır bahçelerinde çim zemin üzerine yerleştirilen masalarda davetlilerinizi ağırlarken temiz havanın tadını çıkarabilirsiniz.

Gölbaşı, Yenimahalle, Etimesgut ve çubuk ilçeleri Ankara düğün salonları arasında yoğun kır düğünü konseptleriyle anılıyor. Risus Wedding, PelinS WineHouse masal düğünü tadında kır konseptleri ile çok beğeniliyor. 80 - 100 TL’den başlayan salonlar olduğu gibi 550 TL’den hizmet veren mekanlar da bulunuyor.

çelik Butik Otel gibi otellerin kır bahçelerini tercih ederek, şehir dışından gelecek misafirlerinizin konaklama ihtiyaçlarını da giderebilirsiniz.

Kırrda 312 Wedding

Kırda 312 Wedding, yemyeşil kır bahçesinde mis gibi atmosferi düğününe taşımak isteyen çiftlerin ilk tercihlerinden oluyor. Şehrin göbeğinde huzuru yakalayacağınız 1500 kişilik bahçesi rahat bir alan sunuyor. Dekorasyonunun yanı sıra sağladığı imkanlarla da beğeni kazanıyor. Davetliler mekan girişinde kokteyl ile karşılanıyor.

Yemekli veya kokteyl konseptleri için mekanın usta aşçıları leziz menüler hazırlıyor. Lezzetli yemekler ve müzik eşliğinde 150 TL’ den başlayan düğün fiyatları 200 TL’ye kadar çıkabiliyor. Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Ankara Konağı

Tarihi detayları modernize ederek sizlere sunan Ankara Konağı, geniş açık alanı ve kır bahçesi ile ideal oluyor. 1.000 kişi kapasiteli açık hava alanlarının yanı sıra isteyen çiftler 600 kişilik kapalı davet alanını da değerlendirebiliyor.

Konağın organizasyon sorumlusu sizlere dekorasyondan, menülere kadar tüm detaylarda yardımcı oluyor. Dilerseniz dışarıdan organizasyon firması desteği de alabiliyorsunuz. Fotoğraf ve catering ihtiyaçlarınız için profesyonel hizmet veriliyor.

Düğün organizasyonlarını yemekli ve kokteyl konseptinde yapabileceğiniz gibi yemeksiz şekilde de düzenleme şansınız bulunuyor. Yemeksiz ve kokteyl düğünler 150 TL, yemekli düğünler 300 - 400 TL arasında fiyatlandırılıyor.

Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri

Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri, Etimesgut ilçesinde kalabalık organizasyonlar için devasa büyüklükte alan sunuyor. Bugüne kadar hizmet verdiği çiftlerden tam not alan mekanın açık alanında kır bahçesi ve havuz başı seçenekleriniz oluyor. Her iki alanda da 2.000 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Renkli çiçekler, saman balyaları, fotoğraf alanı tasarımı, gelin yolu ve masalarda kafes içi çiçek detayları dikkat çekiyor.

Kokteyl 75 TL, yemekli 150 TL’den başlayan düğün fiyatları 300 TL’ye kadar artıyor. Her iki konsept için hazırlanan ikramlıkları etkinlik öncesi tadıma gelerek belirleyebiliyorsunuz. Düğün pastanız da size özel tasarlanıp gecede tatlı bir etki bırakıyor.

İncek Apple Garden

Gölbaşı’nda doğayla iç içe bir düğün mekanı arıyorsanız İncek Apple Garden biçilmiş kaftan. Profesyonel kadrosu, organizasyon sorumlusu ve mutfak ekibiyle kusursuz organizasyonlar gerçekleştiriyor. 2.000 kişilik açık davet alanı kır düğünü konseptlerine uygun dilediğiniz gibi dekore ediliyor.

Nikah merasimini düğün günü yapacak olan çiftlere, çiçeklerle bezenmiş nikah masası ve gelin tagı ile nikah için ayrı alan hazırlanıyor. Siz özenle dizayn edilmiş gelin yolundan ilerlerken tüm gözler üzerinizde oluyor.

Karşılama hosteslerinin kapıdan oturacakları yere kadar misafirlerinizi karşıladığı mekanda son teknoloji ekipmanlar ile müzik yayını ve fotoğraf hizmeti sağlanıyor. Kokteyl için 150 - 200 TL, yemekli 200 - 300 TL arasında fiyat veriliyor.

Şirin Bahçe

Adından da anlaşılabileceği gibi Şirin Bahçe, sıcak ve samimi ortamıyla butik organizasyonlar için çiftlerin gözdesi haline geliyor. Hayallerinizin ötesinde kır düğünleri burada gerçeğe dönüşüyor. 250 kişilik kır bahçesinde organizasyonlarınızı yemekli ve kokteyl şeklinde düzenleyebiliyorsunuz.

Konukların konforunu düşünen mekan otopark, vale ve engelli girişi olanakları sunuyor. Ses, sahne ve ışık sistemleri son teknoloji ekipmanlarla karşılanıyor. Klasik düğün menülerinin dışında, vegan, vejeteryan gibi özel menüler de hazırlanıyor.

Eğlence hiç bitmesin diyenler için Şirin Bahçe, after party organizasyonu da düzenliyor. Düğünden sonra yakın arkadaşlarınızla gecenin ilerleyen saatlerine kadar dans etmek isterseniz iyi bir fırsat oluyor. Yalnızca 80 - 150 TL düğün ücretleri karşılığında kaliteli ve sınırsız eğlence sizleri bekliyor.

Havuz Başı Konseptli Ankara Düğün Salonları Fiyatları

Havuz başı düğün konsepti, açık havada davet vermek isteyenler için şık bir tercih oluyor. Otellerin havuz başı ve havuzlu mekanlar elit ve bir o kadar modern düğünlere ev sahipliği yapıyor.

Havuz başında 1.000 kişilik kapasite sunan Altınpark Düğün Salonu, tasarımı sayesinde aynı zamanda kapalı olarak da kullanılabiliyor. Ankara’da birçok bölgede karşınıza çıkacak havuz başı düğün salonları fiyatları 120 TL’ den başlayarak 350 TL’ye kadar devam ediyor.

Size önerebileceğimiz en iyi Ankara düğün salonları arasında Gizli Vadi Havuz Başı ve Kır Düğünü ile Gold Garden Pool & Wedding yer alıyor.

Kına Gecesi İçin Ankara Düğün Salonları

Ankara’da kına gecesi organizasyonlarınız için nasıl bir konsept düşünürseniz geniş mekan dağarcığı karşılık veriyor. Holiday Inn Kavaklıdere ve Divan Ankara gibi otellerin balo salonları lüks seçeneklerden oluyor. Farklı bir kına gecesi konsepti isterseniz otellerin hamamları da gelin hamamı tadında kına eğlenceleri için değerlendirilebiliyor. Klasikten vazgeçemeyenler için Cevahir Wedding gibi düğün salonları ve kına evleri bulunuyor.

Şehirde tarihi yapılar oldukça fazla olduğundan geçmişten günümüze taşınan kına geleneği için konaklar da yoğun ilgi görüyor. Kalıpçızade Ankara Konağı, Osmanlı Köşkü ve Ferhunde Hanım Konağı beklentilerinizi karşılıyor. Kına paketi fiyatları alacağınız hizmetlere göre değişkenlik gösterse de 80 TL’ den 200 TL’ye kadar sunuluyor.

Ankara'da evlenecek çiftleri birbirinden güzel düğün mekanları bekliyor. Kır düğünü, havuz başı konseptlerinden otelde ve düğün salonlarında organizasyonlara kadar liste genişliyor. Her bütçeye ve her zevke hitap eden alternatifler oluyor. Yazımızda kusursuz düğünler için en iyi Ankara düğün salonları alternatiflerini detaylandırdık. Daha fazlası için MyWedi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilir, size özel indirim avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular