Tümünü Görmek İçin Tıkla

Betül Gelinlik

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Betül Gelinlik Hakkında

Betül Gelinlik , sektöründe edindiği tecrübeleriyle İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesinde hizmet veriyor. Marka kaliteli kumaşları ve  şık gelinlik modelleriyle gelin adaylarının yüzünü güldürüyor. Düğün gününde kusursuz görünmek isteyen kişiler için pek çok hizmetin uygun fiyatları ile sunulduğu gelinlikçi beğeni topluyor. El işlemeleriyle gelinlik modellerini zarif ve şık kılan moda evi,  sunduğu hizmetler için 1000 TL’den başlayan fiyatlar belirliyor.

Gelinlik Modelleri

Gelinlikçi, farklı düğün konseptleri için farklı modeller üretiyor. Kır düğünü düşünenler firmanın vintage ve bohem gelinlik modellerinden faydalanabiliyor. Kapalı alan düğünleri için ise daha kabarık, daha taşlı modeller üretiliyor. Betül Gelinlik, bu tarz düğünler için tercihini A kesim, prenses kesim, balık model, kaburga model gelinliklerden yana kullanıyor. Bu modeller, dantel ve taş ekleme çıkarma hizmetleri ile gelinlerin tarzlarına en uygun hale getiriliyor.

Hizmetler

Betül Gelinlik sunduğu olanaklar ile memnuniyet sağlıyor. Özel dikim olanağı bulunan markada gelin adayları vücut ölçülerine uygun olan modellere kavuşabiliyor. Dileyen gelin adaylarının hazır kalıp hizmetinden de faydalanabileceği moda evi, hafta sonu da hizmet vererek adayların yüzünü güldürüyor. Tüm modeller, gelinlerin vücut tipine tamamiyle uyum sağlaması için provalar ve tadilatlardan geçiyor. Moda Evi düğün gününde kusursuz görünmek isteyen gelinler için gelinlik aksesuarı seçenekleri sunuyor. Duvak ve gelin kesesi aksesuarlarının sağlanabildiği markanın farklı duvak tasarımları dikkat çekiyor. Tesettür gelinlik modellerine uygun türban tasarımları bulunan moda evinde gelin adaylarının özel günleri için kaftan ve abiye elbise seçenekleri de sunuluyor.

Betül Moda Evi Gelinlik Fiyatları

Betül Moda Evi her bütçe düzeyine hitap eden fiyatları ile evlilik arifesinde olan kişilerin yüzünde tebessüm oluşturuyor. Firmanın benzersiz gelinlik modelleri için 1000 TL- 3000 TL  arasında değişen fiyatlar belirleniyor. Alınan hizmetler kapsamında fiyatlarda değişim olabiliyor. 4 hafta içerisinde istediğiniz modele kavuşabileceğiniz Betül Moda Evi’nin size özel fiyatlarını öğrenmek için ‘Ücretsiz Teklif Al!' formunu doldurabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Betül Gelinlik İstanbul şehrinde Gaziosmanpaşa ilçesinin en popüler gelinlikçileri arasında yer alıyor. Modelleri yerinde görmek isteyenler 336Y, 36CE, 36T, 36V otobüsleri ile M7 metrosunu tercih edebiliyor. Ulaşımın oldukça kolay olduğu mağazanın açık adresi ise şu şekildedir; "Uğur Mumcu, Hayati Durağı, K Cd. No:59, 34265 Sultangazi/İstanbul."
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dikim provası
 • Hazır kalıp model
 • Kişiye özel dikim
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Özel dikim gelinlik ve gelinlik aksesuarları hizmeti veriliyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  El işlemeli özel tasarımlar gerçekleştiriliyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Gelinlik aksesuarı, abiye, kınalık, nişanlık hizmeti veriliyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  2 hafta önce iletişime geçilmeli.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  Ürün teslim süresi 4 haftadır.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İstanbul ilinde hizmet veriliyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Marka, hafta sonu hizmet verebiliyor.

 • Betül Gelinlik Gelinlik ve Moda Evleri fiyatları ne kadardır?

  Betül Gelinlik Gelinlik ve Moda Evleri fiyatları başlangıç paketi 1000 TL, her şey dahil paket 3000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Uğur Mumcu, Hayati Durağı, K Cd. No:59, 34265 Sultangazi/İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%