Tümünü Görmek İçin Tıkla

Bi-Hayal Kır Bahçesi Organizasyon

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Ankara Sincan konumunda bulunan Bi-Hayal Organizasyon mekanı sunduğu avantaj ve hizmetler kapsamında dikkat çekiyor. Havuz başı düğün mekanları kategorisinde adını duyuran mekan açık ve kapalı alanıyla hizmet veriyor. Mekan hizmetleri hakkında detaylı bilgiyi DüğünBuketi.com ücretsiz danışma hattından öğrenebilirsiniz. 

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Mekan çim alanıyla dikkatleri çekerken kullandığı yuvarlak masa seçimiyle de alanın dokusunu ön plana çıkarıyor. Beyaz rengin sadeliğiyle öne çıkan mekanda pembe ve mavi renk tüller kullanılıyor. Tüllerin renk kattığı mekanda çiçek aranjmanları ve şamdanlar ortama şıklık katıyor. Son derece sade tasarlanmış nikah masası arkasında kullanılan püskül detaylı gelin tagı masada kullanılan çiçek detayıyla birlikte sunuluyor.   

Bi-Hayal Organizasyon açık alanda 1500 ila 2000 kişilik kapasite sunuyor. Kır bahçesi alanında ise 1000 ila 1500 kişilik kapasite sunan mekan doğallığıyla ilgi çekiyor. Kapalı alanında ise 50 ila 100 kişilik kapasitesi bulunan mekanın havuz başı konsepti kendine hayran bırakıyor. 

Olanakları

Bi-Hayal Organizasyon havuz başı düğün organizasyonu dışında; kır düğünü, sünnet düğünü organizasyonlarda da adını duyuruyor. Nişan, söz, kına, parti ve baby shower gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapan mekan kurumsal etkinlik konusunda da yardımcı oluyor. Bayii toplantısı, açılış davet ve resepsiyon gibi etkinlikleri açık havada yapma şansı tanıyan mekan alternatifleriyle dikkatleri üzerine topluyor.  

Organizasyon danışmanı havuz başı düğün etkinliğinizi tanışma randevusuyla başlatarak son dans müziği ezgisine kadar planlıyor. İster mekan danışmanıyla çalışabiliyor isterseniz de dışarıdan firma getirebiliyorsunuz. Menüde değişiklik seçeneği sunan Bi-Hayal ekibi aynı zamanda düğün pastası hizmetiyle de hayallerinize önem veriyor. Mekan DJ, solist veya farklı grup seçeneklerinden birini tercih etmenizi sağlıyor. 

Nerededir?

Ankara Sincan lokasyonunda bulunan mekan ulaşım kolaylığıyla biliniyor. Toplu taşıma veya özel araçla ulaşılabilen mekanın açık adresi şöyle;  Akçaören Mahallesi, Boztaş, 06946 Sincan / Ankara. 

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Bi-Hayal Kır Bahçesi Organizasyon Havuz Başı Düğün Mekanları fiyatları ne kadardır?

    Bi-Hayal Kır Bahçesi Organizasyon Havuz Başı Düğün Mekanları fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 200 TL, hafta içi yemekli kişi başı 450 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 200 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 450 TL

  • Bi-Hayal Kır Bahçesi Organizasyon kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Bi-Hayal Kır Bahçesi Organizasyon açık alan kapasitesi 1000 - 1500 kişiliktir, kır bahçesi kapasitesi 1000 - 1500 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 200 - 600 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Akçaören, Akçaören Serpmeleri No:81 Sincan / Ankara

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%