Ankara Havuz Başı Düğün Mekanları ve 2024 Fiyatları

(5 sonuç)

Ankara
Düğün Mekanları
Havuz Başı Düğün Mekanları
Gölbaşı Gölan Restaurant
6

Gölbaşı Gölan Restaurant

5.0
(2)
Ankara, Gölbaşı
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Elmadağ Saklı Köşk
5

Elmadağ Saklı Köşk

5.0
(5)
Ankara, Mamak
1,200kapasite
40başlangıç fiyatı
Gold Garden Pool & Wedding
18
3

Gold Garden Pool & Wedding

5.0
(4)
Ankara, Gölbaşı
1,000kapasite
75başlangıç fiyatı
Wonders Event & Wedding
14

Wonders Event & Wedding

5.0
(2)
Ankara, Yenimahalle
1,200kapasite
130başlangıç fiyatı
Muhteşem Wedding Pool
18

Muhteşem Wedding Pool

5.0
(3)
Ankara, Sincan
1,500kapasite
80başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Ankara'da havuzbaşı konseptini en iyi şekilde yansıtan birbirinden şık mekan alternatifleri bulunuyor. Hizmet paketlerinde tüm beklentilerinizi karşılayan mekanlar DüğünBuketi.com çiftlerine özel indirim ve kampanyalar da sunuyor. Ankara havuz başı düğün mekanları fiyatları kişi başı ortalama 30 TL'den başlıyor. Detaylı bilgi yazımızda sizi bekliyor.

Ankara Havuz Başı Düğün Mekanları & Fiyatları

Ankara’da havuz başı düğün mekanları birbirinden farklı tasarımları, hizmetleri ve uygun fiyatları ile güzel alternatifler oluşturuyor. Bu mekanlar bünyesinde yemekli ve kokteyl düzeninde organizasyonlar planlanabiliyor. Keçiören, Beşevler, Gölbaşı, Mamak ve çankaya ilçelerindeki havuz başı mekanları yoğun ilgi görüyor.

Mekanların ortalama fiyatları 30 - 100 TL arasında değişkenlik gösterebiliyor. İlçelere göre ortalama fiyatlar ise şöyle;

İlçe Hafta İçi Hafta Sonu 
Mamak 30 TL 50 TL
Sincan 50 TL 80 TL
Altındağ 10 TL 30 TL
çankaya 50 TL 80 TL
Gölbaşı 50 TL 100 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için teklif alınız.

En İyi Ankara Havuz Başı Düğün Salonları

Ankara havuz başı düğün mekanları arasında Gölbaşı konumunda bulunan İncek Arena ilk akla gelen isimler arasında yer alıyor.

Yenimahalle de hizmet sunan Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri ise havuz başı konseptli alanıyla düğün organizasyonları dışında birçok davete kapılarını açıyor. İl genelindeki tüm mekanlar yemekli ve kokteyl hizmet sunabiliyor. özel havuz süslemesi, organizasyon sorumlusu, fotoğrafçı ve ekipman temini gibi ek hizmetler düğün paketlerine dahil olarak sunuluyor.

Gizli Vadi Havuz Başı ve Kır Düğünü

Ankara Sincan konumunda bulunan Gizli Vadi Havuz Başı ve Kır Düğünü, açık, kapalı ve havuz başı alanıyla hizmet sunuyor. Doğa manzarasında 1.500 kişiye kadar davet verilebilirken, ayrı havuz başı alanında 500 kişiye kadar ağılayabilirsiniz.

Açık hava konseptiyle iştah açan mekan kokteyl ve yemekli seçenekleriyle davet temanızı oluşturuyor. Birbirinden güzel menüleri davetiniz öncesinde tadabiliyor, dilerseniz içeriklerinde değişiklik talep edebiliyorsunuz. Organizasyon sorumlusu size her konuda olduğu gibi menü seçiminde de destek sağlıyor.

Gizli Vadi kokteyl düğün fiyatları 30 - 50 TL, yemekli davet fiyatları ise 50 - 80 TL arasında değişiyor.

Havuzlu Bahçe Düğün Fiyatları

Altındağ'da bulunan Havuzlu Bahçe havuz ve doğa manzaralarını bir arada sunuyor. Mekanda 300 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Uygun fiyatlarıyla da öne çıkan mekanda yemekli düğünler kişi başı 30 - 50 TL arasında değişiyor. Paket sistemde ise başlangıç fiyatları hafta içi 3.000 - 5.000 TL, hafta sonu 5.000 - 7.500 TL arasında değişiyor.

Boydan boya camla kaplı olan mekan ferah bir atmosfer sunuyor. Organizasyon sorumlusu her detayı planlayarak ilerliyor. Mekanda kırmızı et, beyaz et ve kokteyl menü seçenekleri bulunuyor.

Bilkent Otel Havuz Başı Düğün Fiyatları

Bilkent Otel, havuz başı açık ve kapalı alanlarında 2.000 kişiye kadar sunduğu kapasiteyle kalabalık davetlerin vazgeçilmezi oluyor. Otelin kokteyl fiyatları 50 - 80 TL, yemekli fiyatları ise 80 - 100 TL arasında seyrediyor.

Mekan cazip fiyatlarına ek olarak sunduğu hizmetlerle de öne çıkıyor. Orkestra temini otel tarafından yapılırken dilerseniz fotoğrafçı hizmeti de sağlanıyor.

Göksu Ada Restaurant Havuz Başı Davet

Göksu Ada Restaurant, 300 kişilik kapalı alanında şık davetlere ev sahipliği yapıyor. Açılır kapanır pencere ve camla kaplı tasarımıyla öne çıkan mekan havuz manzarasını en güzel şekilde sunuyor. Mekanda kokteyl fiyatları 30 - 50 TL, yemekli fiyatlar ise 50 - 80 TL arasında değişebiliyor.

Yuvarlak masa kullanılan mekan beyaz rengin ağırlıkta olduğu giydirmeler öne çıkıyor. Mum detaylı şamdanlar ortama sıcaklık katıyor. Mekan ayrıca çocuklar için özel ve güvenli bir oyun alanı sunuyor. Canlı müzik orkestrası ve davetin başından sonuna kadar kayıt alan kameraman hizmeti de pakete dahil hizmetler arasında yer alıyor.

Eymir Havuz Başı Restaurant & Kır Düğünü

Eymir Havuzbaşı Restaurant & Kır Düğünü, yemyeşil kır bahçesinde 1.000 kişilik şahane bir davet alanı sunuyor. Açık hava davet planlayanların uğrak yeri olan mekanın kokteyl fiyatları 30 - 50 TL arasında değişiyor. Yemekli davetler için de kişi başı 50 -100 TL arasında fiyat veriliyor.

Yuvarlak masa tercih edilen çim alanda beyaz renk üzerine saman kumaş kullanılıyor. Kütük sunum tahtaları ise fener içi mum ve kozalak detaylarıyla süslenerek ortama doğal hava katıyor.

Mekanın usta aşçıları menü tadımı ve menüde değişiklik imkanıyla damak tadınızı yakalıyor. Organizasyon sorumlusu bulunan mekan, dilerseniz dışarıdan organizasyon firması, catering ve fotoğrafçı ile de çalışılabiliyor.

Ankara Lüks Düğün Mekanları & Fiyatları

Ankara’nın lüks düğün salonları doğa, havuz ve şehir manzaraları ile öne çıkıyor. Gölbaşı'nda VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi ve Mona Wedding & Banquet gibi mekanlar oldukça rağbet görüyor.

Düğün mekanlarının ortalama fiyatları kişi başı 100 - 150 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Ayrıca Hilton Garden Inn Ankara, Vivaldi Park Hotel, Yess Balo Davet de göz kamaştıran lüks mekanlar arasına giriyor.

Grand Palas Düğün Salonu

Grand Palas Düğün Salonu Mamak ilçesinde, geniş ve ferah salonunun kapılarını sizlere açıyor. Mekanın 750 kişilik kapasitesi bulunuyor. Geniş pist alanında mekanın sağladığı canlı müzik hizmetiyle eğlenceli bir gece geçirebiliyorsunuz. Kokteyl fiyatları 50 - 80 TL, yemekli fiyatlar ise 80 - 100 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Organizasyon sorumlusu ile ışık, ses ve sahne hizmetleri mekan tarafından sağlanıyor. Mekanda ayna detaylı dikdörtgen ve yuvarlak masalar, gold renk sandalyeler ve çiçek aranjmanlarıyla tamamlanıyor. Yemekli veya kokteyl menü seçeneğiyle öne çıkan mekanda menü tadımı ve değişikliği imkanı da sunuluyor.

Elite Wedding Hall Düğün Fiyatları

Ankara Gölbaşı konumunda bulunan Elite Wedding Hall, açık ve kapalı alanındaki lüks tasarımıyla dikkat çekiyor. Mekanın çim alanı nikah merasimleri için kullanılıyor. Açık alanda 500 - 750 kişilik kapalı alanda ise 750 - 1.000 kişilik kapasite sunuluyor.

Açılır kapanır tavan özelliği bulunan salonda yuvarlak masa kullanılıyor. Kapalı alanda gold renk suplalar, tavandan sarkıtılan beyaz çiçek detayları, masalarda kullanılan aynalı şamdan ve çiçek aranjmanları ortama şıklık katıyor.

Mekanın organizasyon sorumlusu bulunuyor. Aynı anda birden fazla düğün yapılabilen mekanda menü tadımı ve menüde değişim sağlama olanağı sunuluyor. Mekanın kokteyl fiyatları hafta içi 50 ila 80 TL arasında değişebiliyor. Yemekli fiyatlar ise 80 ila 100 TL arasında olabiliyor.

Arven Palas Düğün & Davet

Arven Palas Düğün & Davet, kapalı ve teras davet alanlarıyla hizmet veriyor. Mekanın açık alanda 450 kişilik, kapalı alanda ise 800 kişilik kapasitesi bulunuyor. Kokteyl fiyatları 50 - 80 TL, yemekli davetler ise hafta içi 80 TL iken hafta sonu 100 TL olabiliyor.

Mekanda siyah, beyaz ve kırmızı renkler farklı tarzda kombinlenerek dekorasyon oluşturuluyor. Siyah masada kırmızı renk çiçekle patlama yaşatılan ortam şıklığıyla göz kamaştırıyor.

Ankara'nın En İyi Düğün Fotoğrafçıları

Düğün hazırlık sürecinin en önemli aşamalarından biri de doğru fotoğrafçıyı bulmaktır. Ankara'da bulunan pek çok fotoğrafçı, dış mekan çekimlerinde sundukları birbirinden eğlenceli konseptler ile beğeni topluyor.

Şehirde dış çekim fiyatları ortalama 1.000 TL'den başlarken aldığınız hizmete göre ücretlerde artış görülebiliyor. Firmalar ayrıca save the date, trashday, nişan ve katalog çekimi de yapabiliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara havuz başı mekanları hakkında merak ettiğiniz her detay bu bölümde yer alıyor.

Ankara'nın En Lüks Havuz Başı Düğün Mekanları Hangileridir?

Açık ve kapalı alan seçenekleri ile havuz başı düğün mekanları çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Ankara'da en lüks havuz başı düğün mekanları ise sırasıyla şu şekilde yer alıyor.

  • Gold Garden Pool & Wedding
  • Wonders Event Wedding
  • Gizli Vadi Havuz Başı ve Kır Düğünü
  • Elmadağ Saklı Köşk
  • Pelins Winehouse

Ankara Havuz Başı Düğün Fiyatları Ne Kadar?

Konuk sayınıza göre değişen düğün fiyatları yemekli ve kokteyl menü seçenekleri ile sunuluyor. Yemekli havuz başı fiyatlar kişi başı 80 TL'den başlarken kokteyl menüleri 50 TL'den başlıyor. MyWedi.com'a özel indirim fırsatları ve kampanyalara göz atabilirsiniz.

Havuz Başı Düğün Konsepti Nasıldır?

Ankara'da havuz başı düğünleri şık süslemeler ve farklı aksesuarlarla özelleştirilebilir. Mekanların sunduğu süsleme hizmetlerine ek olarak organizasyon firması ile çalışabilirsiniz. Supla ve şamdan seçenekleri, yapay çiçek ile hayal ettiğiniz düğüne kavuşabilirsiniz.

Bu yazımızda Ankara havuz başı düğün mekanları incelemesi yaptık. Mekan hizmetlerine değinerek kapasiteleri hakkında bilgi verdik. Yemekli, yemeksiz, paket sistem ve kokteyl menü seçeneklerine değinerek kişi başı fiyatlarını inceledik. Mekanlar hakkında detaylı bilgi için ücretsiz MyWedi danışma hattını arayabilir, dilerseniz ‘’ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.