Tümünü Görmek İçin Tıkla

Bi-Hayal Kır Bahçesi Organizasyon

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Ankara Sincan konumunda bulunan Bi-Hayal Organizasyon açık, kapalı, havuzbaşı kır bahçesi alanıyla hizmet sunuyor. Kır düğünü alanları içerisinde yerini alan mekan sunduğu hizmetlerle de dikkat çekiyor. Mekanın 200 TL'den başlayan düğün fiyatları ve hizmetleri hakkında detaylı bilgiye teklif formunu doldurarak ulaşabilirsin. 

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Bi-Hayal Organizasyon yeşillikler arasına kurulan bir gizli bahçeyi andırıyor. Beyaz renk hakimiyetine bırakılan mekanda ahşap detaylar göze çarpıyor. Yuvarlak masa kullanılan bahçede beyaz masaları renklendiren pembe ve mavi tüller dikkat çekiyor. Masalarla kullanılan şamdanlar, çiçek aranjmanları mekana sıcak bir görünüm kazandırıyor.  

Mekan girişinde kullanılan isimlerinizin olduğu düğününe hoş geldiniz yazısıyla odakta olduğunuzu anlayabiliyor ve kendinizi özel hissedebiliyorsunuz. Mekanın kapalı alanda 50 ila 100 kişi, açık alanda 1500 ila 2000 kişilik kapasitesi bulunuyor. Kır bahçesi alanında 1000 ila 1500 kişilik kapasitesi bulunan mekanın 250 ila 500 kişilik de havuz başı alanı bulunuyor. 

Olanakları

Kır düğünü konseptiyle öne çıkan mekan ayrıca; sünnet düğünü, kına, nişan, parti, baby shower gibi etkinliklerde de rol alıyor. Açık alanda mezuniyet balosu düzenlemek isteyenlere rehber olan mekan havuz başı konseptiyle de hizmet sunabiliyor. Açılış, kurumsal etkinlik, bayi toplantısı davet ve resepsiyon konusunda da rehber olan mekanda uygun fiyatlı organizasyonlar gerçekleştirilebiliyor. Bi-Hayal Organizasyon organizasyon danışmanı bulunan mekanda birlikte hareket edebildiğiniz gibi dışarıdan organizasyon firması da getirebiliyorsunuz.  

Yemek servisi sunulan mekanda menüde değişiklik yapma olanağı da hizmetler arasında sunuluyor. Düğün pastası hizmetiyle de yüzleri güldüren mekan dileğiniz doğrultusunda tatlar ortaya çıkarıyor.  DJ, solist veya müzik grubu alternatiflerini sunan mekan eğlenceye hız kesmeden katılmanızı sağlıyor. Fotoğraf ve video hizmetinin yanında drone hizmeti de sunan mekanda kayda değer her anınız ölümsüzleştiriliyor. 

Nerededir?

Ulaşım kolaylığıyla öne çıkan Bi-Hayal Organizasyon Ankara Sincan lokasyonunda bulunmaktadır. Mekana toplu taşıma veya özel araçla ulaşım sağlanabiliyor. Mekanın  açık adresi ise şöyle; Akçaören Mahallesi, Boztaş, 06946 Sincan / Ankara. 

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Bi-Hayal Kır Bahçesi Organizasyon Kır Düğünü Mekanları fiyatları ne kadardır?

    Bi-Hayal Kır Bahçesi Organizasyon Kır Düğünü Mekanları fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 200 TL, hafta içi yemekli kişi başı 450 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 200 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 450 TL

  • Bi-Hayal Kır Bahçesi Organizasyon kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Bi-Hayal Kır Bahçesi Organizasyon açık alan kapasitesi 1000 - 1500 kişiliktir, kır bahçesi kapasitesi 1000 - 1500 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 200 - 600 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Akçaören, Akçaören Serpmeleri No:81 Sincan / Ankara

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%