Ankara Kır Düğünü Mekanları ve 2024 Fiyatları

(257 sonuç)
Ankara
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
New Mahall Kır Düğünü
48
4
New Mahall Kır Düğünü
5.0
(4)
Ankara, Yenimahalle
Öne çıkan
1,000kapasite
300başlangıç fiyatı
Life Park Havuzbaşı Kır Düğünü
13
1
Life Park Havuzbaşı Kır Düğünü
5.0
(4)
Ankara, Gölbaşı
1,500kapasite
250başlangıç fiyatı
Diva Kır Bahçesi Düğün Salonu
23
Diva Kır Bahçesi Düğün Salonu
5.0
(3)
Ankara, Çubuk
2,000kapasite
500başlangıç fiyatı
Aşk-ı İncek
57
1
Aşk-ı İncek
4.5
(4)
Ankara, Gölbaşı
750kapasite
250başlangıç fiyatı
New Mahall Kır Düğünü
43
4
New Mahall Kır Düğünü
5.0
(3)
Ankara, Yenimahalle
Öne çıkan
1,000kapasite
300başlangıç fiyatı
New Mahall Kır Düğünü
26
1
New Mahall Kır Düğünü
5.0
(3)
Ankara, Yenimahalle
1,000kapasite
300başlangıç fiyatı
Life Park Havuzbaşı
9
1
Life Park Havuzbaşı
5.0
(3)
Ankara, Gölbaşı
1,500kapasite
250başlangıç fiyatı
New Mahall Kır Düğünü
27
1
New Mahall Kır Düğünü
5.0
(3)
Ankara, Yenimahalle
1,000kapasite
300başlangıç fiyatı
New Mahall Kır Düğünü
26
1
New Mahall Kır Düğünü
5.0
(3)
Ankara, Yenimahalle
1,000kapasite
300başlangıç fiyatı
Aşk-ı İncek
58
1
Aşk-ı İncek
5.0
(2)
Ankara, Gölbaşı
750kapasite
250başlangıç fiyatı
Sakalar Vip Ovacık
10
Sakalar Vip Ovacık
5.0
(5)
Ankara, Keçiören
480başlangıç fiyatı
Beytepe Garden
8
Beytepe Garden
Ankara, Çankaya
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Ankara kır düğünü mekanları, eşsiz konseptleri ve profesyonel hizmetleri ile dikkat çekiyor. Ankara kır düğünü mekanları fiyatları yemekli düzende kişi başı ortalama 500 TL, kokteyl düzeninde ise 300 TL'den başlıyor. Evliliğinizi bir kır düğünü konsepti eşliğinde taçlandırmak istiyorsanız, hem dekorasyon hem de hizmet açısından harikalar yaratan mekan önerilerimizi inceleyebilirsiniz.

Ankara’da Kır Düğünü Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

Ankara kır düğünü mekanları fiyatları 300 TL'den başlayıp aldığınız hizmete göre 1.000 TL ve üzerine çıkabiliyor. Hafta içi ve hafta sonu hizmet anlayışına göre farklılık gösteren fiyatlar, her çiftin bütçesine uygun aralıklarda seyrediyor. İ

Gölbaşı Kır Düğünü Mekanları 2024 Fiyatları

Gölbaşı ilçesi Ankara’nın belki de açık hava ve kır düğünü alanında en zengin ilçelerinden biri olarak öne çıkıyor. Gölbaşı genelinde yemekli kır düğünü fiyatları kişi başı ortalama 500 - 800 TL'den açılıyor. Kokteylli davetler ise kişi başı ortalama 300 TL'den açılıyor.

Şehrin popüler mekanlarının başında gelen Club Bonjour, bu ilçede hizmet veriyor. 1.500 kişiye kadar olan davet kapasitesi ve cazip düğün fiyatları ile beğeni topluyor. Geniş bir çim zemin üzerine yerleştirilen masalar ve dört bir tarafınızı çeviren doğa manzarası ferah bir düğün olanağı sunuyor.

Şık ve zarif bir kır bahçesi dekorasyonu oluşturan Şirin Bahçe, adı kadar samimi bir şekilde sizi ağırlıyor. Misafirleriniz için konforlu ve sade şıklıkta süslenmiş sandalyeler hazırlanıyor. 300 - 400 kişi kapasiteli kır bahçesinde kır düğününe ek olarak nişan, kına gecesi ve sünnet merasimleri de düzenlenebiliyor.

Gölbaşı ilçesinin en çok tercih edilen kır düğünü mekanlarından biri de Ekolojik Garden olarak öne çıkıyor. Davet alanı yeşil ve beyaz dekorasyonu ile beğeni topluyor.

Gölbaşı'ndaki diğer kır düğünü mekanı önerilerimiz şöyle;

 • Aşk-ı İncek
 • Golden Time İncek
 • Life Park Havuzbaşı
 • Neva Eva Wedding
 • İncek Çınar Kasrı
 • Botanik Gardens
 • Risus Wedding
 • Göl Life Wedding

Gölbaşı'ndaki diğer kır düğünü mekanlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Çubuk Kır Düğün Mekanları ve Fiyatları

Ankara'da kır düğünü denilince şık mekanları ile öne çıkan bir diğer bölge de Çubuk oluyor. Bölgedeki kır düğün mekanlarında 2.000 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Çubuk kır düğün mekanlarının fiyatları kişi başı ortalama 250 TL'den açılarak alınan hizmete göre 500 TL ve üzerine çıkabiliyor.

Gizemli Bahçe Kır Düğünü Çubuk ilçesinin en sevilen kır düğünü mekanları arasında yer alıyor. Hem yuvarlak hem de dikdörtgen masalar ile ortamı dekore edebilen mekan, bu noktada sizin görüşlerinizi de alıyor. Ses, sahne ve ışık sistemi ile birlikte ortamdaki tüm eksiklikleri çözmüş olan kır düğünü salonu çiftlere harika bir deneyim yaşatıyor.

Çubuk bölgesinde tercih edebileceğiniz diğer kır düğün mekanları şöyle;

 • Diva Kır Bahçesi
 • Göl Seyir Çubuk
 • Meva Garden
 • Yeşil Vadi
 • Saklıgöl

Çubuk'taki diğer kır bahçelerini burada bulabilirsiniz.

Keçiören’de Kır Düğünü Fiyatları Ne Kadar?

Ankara Keçiören ilçesinde çok özel mekanlar bir arada bulunuyor. Düğün, nişan, kına gecesi ve daha pek çok organizasyon için hazırda bekleyen mekanlar çiftlere unutulmaz bir davet olanağı sunuyor. Keçiören genelinde yemekli kır düğünü fiyatları kişi başı ortalama 350 TL'den başlayarak alınan hizmete göre artış gösteriyor.

750-1.000 kişi kapasiteli Ihlamur Kasrı, hem şehrin hem de ilçenin gözde mekanlarının başında geliyor. Lüks ve görkemli bir düğününüz olsun, günlerce ve aylarca sizden bahsedilsin istiyorsanız doğru yerdesiniz. Masa şamdan seçeneklerinden suplalara, gelin yolundan çiçek süslemelere kadar her şey görsel açıdan oldukça başarılı bir şekilde hazırlanıyor. Mekanın düğün fiyatları kişi başı 100 TL'den başlıyor.

Keçiören'de kır düğün mekanı önerilerimiz şöyle;

 • Daliot Wedding
 • Sakalar Vip Ovacık
 • Dora Garden

Keçiören'deki kır düğün mekanlarından teklif almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yenimahalle Kır Düğün Salonları ve Fiyatları

Başkent Ankara’nın güzide kır düğün salonlarının bulunduğu Yenimahalle, çiftlerin gözlerini çevirdiği bir başka lokasyon olarak öne çıkıyor. Yenimahalle genelindeki kır düğün mekanın fiyatları ortalama 300 TL'den başlıyor. Yemeksiz davetlerde paket fiyatları ise ortalama 60.000 TL'den açılıyor.

Kırda 312 Wedding, kaliteli hizmet anlayışı ve cazip kır düğünü fiyatları ile tercih edilirliğini arttırıyor. Huzurlu ve sakin bir alanda düğününüzü gerçekleştirmek isterseniz burası tüm beklentilerinizi karşılıyor.

750 kişilik kapasitesi ile hizmet veren Salkım Söğüt Garden Park da kır düğünü başta olmak üzere nişan, doğum günü ve baby shower gibi organizasyonlar için tercih ediliyor. Organizasyon sorumlusu sayesinde her etkinliğin üstesinden gelebilen mekan, nikah için ayrı alan sunmasıyla da tam puan alıyor. 

Yenimahalle'de önereceğimiz diğer kır düğün mekanları şöyle;

 • New Mahall
 • Elit Garden Kır Bahçesi
 • Aqua Apple Garden
 • Sakalar Elmalı Bahçe
 • Ankara Konağı
 • Damra Wedding

Yenimahalle'deki diğer kır düğün mekanlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Etimesgut Kır Düğün Salonları ve 2024 Fiyatları

Etimesgut kır düğün salonları fiyatları kişi başı ortalama 300 - 400 TL'den açılarak yemekli davetlerde kişi başı 500 - 750 TL bandına çıkabiliyor. Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri başta olmak üzere GölSesi ve Hayalinn Kır Bahçesi gibi mekanlar yıl boyu çiftlerin gözde seçenekleri arasında yer alıyor. Size özel konsept hazırlığı ile yüzünüzü güldürecek olan Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri, uygun fiyatları ile cezbedici bir seçenek oluyor. 

Hem kır düğünü hem de havuz başı konsepti sunan GölSesi, şehrin güzide yerlerinden biri olarak öne çıkıyor. Her iki konsepti de harmanlayan mekan, masa süsleme ve dekorasyon konusundaki başarısını ile beğeni topluyor.

Etimesgut'ta önerebileceğimiz diğer kır bahçeleri şöyle;

 • Violin Ankara
 • Aquapark Bağlıca
 • Bahçekapı Sosyal Tesisleri

Etimesgut'taki diğer kır düğün mekanlarını incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Altındağ / Altınpark Kır Düğünü Yerleri ve Fiyatları

Altındağ ilçesindeki kır düğünü mekanlarının ortalama fiyatları 350 - 600 TL arasında değişiyor. Botanik Kır Bahçesi Hüseyingazi, Altındağ ilçesinde en bilindik düğün mekanları arasında yer alıyor. Etkinlik sorumlusu, düğün pastası, masa süsleme ve dekorasyon gibi imkanlar da memnuniyetinizi arttırıyor.

Altındağ'da kır düğünü için mekan önerilerimiz şunlar;

 • Altın Park Düğün Salonu
 • Beyaz Bahçe Altınpark
 • Altın Koru Kır Düğünü

Altındağ'daki mekanlardan teklif almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Çankaya Kır Düğün Salonları 2024 Fiyatları

Ankara şehrinin merkezi ilçesi olan Çankaya, kır düğünü mekanları ile çiftlerin uğrak noktası haline geliyor. Kır düğünü salonları ve fiyatları ile şehir genelinde en yoğun arayış bu bölgede gerçekleşiyor.

Farklı dış mimarisiyle bakışları üzerine toplayan Lenas Wedding & Event Garden, birçok farklı organizasyona ev sahipliği yapıyor. 1.000 kişiye kadar misafiri ağırlayabildiği açık alanında kilise düzeninde bir nikah alanı hazırlığı yapıyor. 

Modern mimarisi ile Çankaya ilçesinin en sevilen düğün mekanları arasında yer alan Zerafet Ankara, her türlü etkinliğinize kapılarını açıyor. Mekan ve davet alanı süslemeleri ile harikalar yaratıyor. Ayrıca bünyesinde çalışan etkinlik sorumlusu ile taleplerinize öncelik veriliyor. Catering ve yemek servisi hizmetini de tamamen kendisi üstlenen mekanda kır düğünü gecesi boyunca lezzetli yemekler servis ediliyor.

Çankaya'dan diğer kır düğünü mekanı önerilerimiz şunlar;

 • Beytepe Garden
 • Velo Wedding
 • Binicilik Restaurant
 • Ağaçlı Bahçe
 • Bulut Kır Düğünü
 • Park Lamore

Çankaya'da hizmet veren diğer kır düğün mekanlarını burada bulabilirsiniz.

Ankara kır düğünü mekanları, uygun fiyat aralıkları ve kaliteli hizmetleriyle dikkat çekiyor. Hayalinizdeki düğünü gerçekleştirebilmeniz için en iyi seçenekler bir arada bulunuyor. DüğünBuketi.com ayrıcalıklarından faydalanarak düğün gününüzü bu mekanların birinde planlayabilirsiniz. Vakit kaybetmeden ''Fiyat Teklifi Al'' butonuna tıklayabilir ve avantajları değerlendirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular