Tümünü Görmek İçin Tıkla

Bi-Hayal Kır Bahçesi Organizasyon

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Bi-Hayal Kır Bahçesi Organizasyon, Ankara'nın Sincan ilçesinde harika bir hizmet sunmak için sizleri bekliyor. Mekan açık, kapalı, havuz başı ve kır bahçesi alanlarıyla geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Sunduğu olanaklar sayesinde unutulmaz bir davet deneyimi yaşamanıza yardımcı oluyor. Söz, nişan fiyatları kişi başı 200 TL’ den başlıyor 450 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Bi-Hayal Organizasyon, şık bahçesinde unutulmaz etkinliklerinize ev sahipliği yapıyor. Beyazın ve ahşabın uyumuyla bütünleşen mekân, zarafeti ve sıcaklığıyla dikkat çekiyor. Yuvarlak masalara yerleştirilen pembe ve mavi tüller, şamdanlar ve çiçek aranjmanları, ortama özel bir dokunuş katıyor.

Mekanın açık alan kapasitesi 1000 - 1500 kişilik, kır bahçesi kapasitesi 1000 - 1500 kişilik, kapalı alan kapasitesi 50 - 100 kişilik, havuz başı kapasitesi 200 - 600 kişiliktir. Bi-Hayal Organizasyon, düğün organizasyonlarından nişan törenlerine, eğlenceli kına gecelerinden kutlamalara kadar her türlü etkinliğe profesyonel ve özenli bir hizmet sunmak için hazır bulunuyor.

Sunulan Hizmetler

Bi-Hayal Organizasyon, eğlence konusunda sınırları zorlayan bir mekan olarak sizlere birçok seçenek sunuyor. DJ, solist veya müzik grubu gibi farklı alternatiflerle etkinliğinizi renklendirebilirsiniz. Yemek servisi sunulan mekanda menüde değişiklik yapma olanağı da hizmetler arasında sunuluyor.

Etkinliğinizin en güzel anlarını ölümsüzleştirmek için fotoğraf ve video hizmetinin yanı sıra drone hizmeti de mevcut. Bu sayede, unutulmaz anlarınız profesyonel bir şekilde kayıt altına alınıyor. Mekanla birlikte hareket ederek ya da kendi organizasyon firmasıyla çalışarak etkinliğinizi istediğiniz şekilde düzenleme özgürlüğüne sahip olabilirsiniz. Bi-Hayal Organizasyon, etkileyici atmosferiyle her anınızı büyüleyici bir deneyime dönüştürüyor.

Bi-Hayal Kır Bahçesi Organizasyon Söz ve Nişan Fiyatları

Mekanın isteklerinize göre yemekli ve kokteyl fiyatları değişiklik gösteriyor. Kişi başı yemekli organizasyonlarda hafta içi ve hafta sonu fiyatları 450 TL olarak belirlenirken, kokteyli organizasyonlar için hafta içi ve hafta sonu fiyatı ise 200 TL olarak düzenleniyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Bi-Hayal Kır Bahçesi , Ankara'nın Sincan ilçesinde ziyaretçilerini ağırlıyor. Mekana toplu taşıma seçenekleri veya özel aracınızla rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Özel araçla gelmek isteyenler için açık adresi: Akçaören Mahallesi, Boztaş, 06946 Sincan / Ankara. 

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Bi-Hayal Kır Bahçesi Organizasyon Söz, Nişan Mekanları fiyatları ne kadardır?

    Bi-Hayal Kır Bahçesi Organizasyon Söz, Nişan Mekanları fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 200 TL, hafta içi yemekli kişi başı 450 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 200 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 450 TL

  • Bi-Hayal Kır Bahçesi Organizasyon kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Bi-Hayal Kır Bahçesi Organizasyon açık alan kapasitesi 1000 - 1500 kişiliktir, kır bahçesi kapasitesi 1000 - 1500 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 200 - 600 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Akçaören, Akçaören Serpmeleri No:81 Sincan / Ankara

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%