Tümünü Görmek İçin Tıkla

Bulvar Düğün Salonu

5.0 (1 Yorum)
None

Hakkında

Hayallerinizdeki Organizasyon İçin Bulvar Düğün Salonu

Ankara’da dostlarınızla birlikte özel dakikalar yaşayacağınız bir düğün merasimi için arayış içerisindeyseniz, Bulvar Düğün Salonu iyi bir tercih olacaktır. Özellikle bahar ve yaz aylarının yakınlaşması ile birlikte birçok çift, dünya evine girme hazırlıklarına başlamaktadırlar. Havaların ısınması, doğanın tekrardan yeşillenerek hayat bulmasıyla harekete geçen insanlar, kendilerine en uygun hizmeti sunan işletmeleri bulmak için arayışa girerler. Bulvar Düğün Salonu, bu noktada Ankara bölgesinde sizlere kaliteli hizmet vadeden işletmelerden bir tanesi olarak ön plana çıkmaktadır. Düğün salonları, düğün merasimleri için insanlar tarafından tercih edilen mekânlar arasında ilk sırayı tutmaktadır. Bu noktada Bulvar Düğün Salonu da, alanında uzman ekibi ile birlikte düğün konusunda oluşan ihtiyaçları gidermek için çalışmalar yürütmektedir. Bulvar Düğün Salonu bünyesinde sizlere sunulan çeşitli kampanyalar, indirimler hakkında Dugunbuketi.com ayrıcalığı ile bilgi sahibi olabilirsiniz. Hazırlıklarınıza şimdiden başlayarak dostlarınızla birlikte geçireceğiniz özel dakikaların tüm detaylarının istekleriniz dahilinde şekillenmesini sağlayabilirsiniz.

Düğünlerin Gözdesi Salon Düğünleri

Son yıllar içerisinde çeşitli farklı konseptlerde yapılan düğünler olsa da salon düğünleri her zaman ilk sıradaki yerini korumaktadır. Bulvar Düğün Salonu, sizlere 750 kişiye kadar misafiriniz ile birlikte eğlenceyi doruğunda yaşayabileceğiniz bir organizasyon vadetmektedir. Yemekli ve yemeksiz menü seçenekleri, catering şirketi ile çalışma fırsatı gibi detaylar, Bulvar Düğün Salonu’nu ön plana çıkarmaktadır. Bulvar Düğün Salonu, bu sayede yalnızca düğün organizasyonlarınızda değil, çeşitli organizasyonlarınızda sizlere ev sahipliği yapabilmektedir. Kına, nişan, sünnet düğünü, kokteyller, iş toplantıları gibi çeşitli organizasyonlarınız için Bulvar Düğün Salonu sayesinde kaliteli hizmet ile tanışabilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışı ışığında, etkinliğinize katılacak dostlarınıza, uzun zaman adından bahsedecekleri bir organizasyon sunma imkânı elde edebilirsiniz. Evlilik merasimleri, şüphesiz ki evlenmek isteyen çiftlerin üzerinde önemle durduğu konulardan bir tanesi olmaktadır. Evlilik hazırlıkları içerisinde hem aileler, hem de çiftler yoğun bir çaba göstermektedirler. Düğün davetiyelerinin hazırlanması, düğün fotoğrafçısı, gelin ve damatlık gibi pek çok detay için harcama yapılması gerekmektedir. Bulvar Düğün Salonu, bu alanda uzun zamandır faaliyet gösteren bir işletme olduğundan, bütçe konusunda misafirlerine cazip teklifler sunmak için çalışmaktadır. Düğüne katılacak kişi sayısı, düğünde misafirlere sunulacak olan menü içeriği, süsleme hizmetleri gibi detaylar fiyatın oluşmasında etkilidir. Düğün sahipleri, kendilerine sunulacak olan çeşitli detaylar içerisinden tercihlerini yapabilirler. Bu durum da, düğün merasimi için ayrılması gereken bütçenin, çiftlerin bütçelerine uygun şekilde tasarlanmasını sağlamaktadır. Bulvar Düğün Salonu dahilinde sizlere sunulacak olan hizmetler arasından tercihlerinizi belirleyerek, düğününüz için ödenmesi gereken ücretin dilediğiniz şekilde düzenlenmesini sağlayabilirsiniz.

Misafirlerinizle Birlikte Mutlu Anılar Biriktirin

Düğün hazırlığındaki her çift, yaşayacakları bu özel gecede kendileri gibi misafirlerinin de mutlu olmasını isterler. Bulvar Düğün Salonu, bu isteği en iyi şekilde anlamakta ve düğüne katılım sağlayan tüm misafirlerin mutluluğunu hedeflemektedir. Bu sayede, düğün organizasyonunun da kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Çiftler, profesyonel ekip tarafından tüm detayları plânlanmış bir düğün merasimi geçirmektedirler. Bu sayede dostları ile birlikte uzun yıllar boyunca hafızalarına kazınacak anılar biriktirme imkânını da elde etmektedirler. Bulvar Düğün Salonu, adres ve nasıl gidilir gibi sorular ile sizi ve misafirlerinizi yormayacak bir konumda bulunmaktadır. Ankara’nın Çankaya bölgesinde bulunmakta olan salon, Anıttepe Mh. Mustafa Kemal Bulvarı No:101/A’da bulunmaktadır. Ankara YHT garına yakın merkezi konumu ile Bulvar Düğün Salonu, konumu ile de burada düğün yapacak kişilerin ilgisini çekmektedir. Sizler de Dugunbuketi.com ayrıcalığı ile cazip fiyat tekliflerinden ve indirimlerden faydalanabilirsiniz. Gerçekleştirmek istediğiniz düğünün detaylarını profesyonel ellerde şekillendirebilir, yaşayacağınız mutlu dakikaların hayalini kurmaya şimdiden başlayabilirsiniz.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

  • OO
    O****

    Fiyatları makul, salonu güzel ve hizmetleri kaliteli bir düğün salonu. Tavsiye ederim. Salonun idari personeline her konuda bize yardımlarını esirgemediklerinden dolayı da teşekkür ederim.

Konum

Anıttepe Mah. Gazi Mustafa Kemal Blv. 101/A Çankaya, Ankara

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%