Tümünü Görmek İçin Tıkla

Çıtak Garden

5.0 (7 Yorum)

Benzer Düğün Mekanları

Yalım Garden

5.0 (2)
İzmir, Bornova
1000 Maks. Kişi

Hakkında

Çıtak Garden Hakkında

İzmir’de kır düğünü mekânları arasında gerek tasarımıyla gerekse de sunduğu avantajlı hizmetleriyle bilinen Çıtak Garden hala kır düğünü mekânı seçemeyenlere sesleniyor! Hayallerinizdeki kır düğünü konseptini gerçekleştirmek ve konuklarınıza özel jestler yapabilme özgürlüğünüz olsun istiyorsanız Çıtak Garden sizi bekliyor! Bornova kır düğünü mekânlarının sıklıkla bulunduğu Belkahve Mevkii’ne geldiğinizde gösterişli mekânımıza hayran kalacağınıza eminiz!

Çıtak Garden Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir?

600 kişilik açık hava kapasitesiyle sizlerin beğenisini toplamayı başaran Çıtak Garden Bornova’nın en iyi kır düğünü mekânları arasında gösterilebilir. 100 kişilik butik kutlamalarınıza dahi kapılarını açan Çıtak Garden’da sınırlama ve kısıtlama yok! Doğayla iç içe en çok tercih edilen kır düğünü konseptlerindendir. Menüde değişiklik yapma hakkını da sizlere sunan Çıtak Garden’da hizmette sınır yoktur. Mutluluğunuz için daima taleplerinize olumlu yanıt vermeye çalışan Çıtak Garden’ın mekân kapasitesi oldukça büyük bir alan üstüne kurulu olduğundan geniştir. Böylece, dar masa düzeni ve sahne alanı gibi istenmeyen durumlar Çıtak Garden’da yoktur.

Neden Çıtak Garden’ı Tercih Etmelisiniz?

Tarihi Bel Kahvesi bölgesinde yer alan Çıtak Garden ulaşım açısından sizleri zorlamayacak bir bölgede yer almaktadır. Atatürk Evi ve Heykeline yakınlığı ile bilinen Çıtak Garden’ı misafirleriniz kolay bir şekilde bulacaktır. Manzarasıyla ve sunacağı hizmetlerle aradığınız kır düğünü mekânı olan Çıtak Garden’da çocuklarınız güvenle oynayacaktır. 7/24 güvenlik kameralarıyla mekânın her bölümünü kayıt eden Çıtak Garden’da aileniz ve sevdikleriniz daima güvende olacak. Çocuklar için hazırlanan küçük parkta palyaçolar çocukları eğlendirirken sizde düğününüzde doyasıya eğleneceksiniz.

Çıtak Garden’da Hangi Tür Etkinlikler Yapılabilir?

 • Doğum Günü
 • Nişan Törenleri
 • Kına Geceleri
 • Düğün (alkolsüz, yemeksiz sadece pasta - meşrubat)
 • Bayi Toplantısı
 • Kurumsal Etkinlikler
 • Piknik
 • Sünnet Düğünü
 • Mezuniyet Törenleri gibi çeşitli etkinlikler Çıtak Garden’da profesyonel ekipler tarafından hazırlanmaktadır.

Düğün ya da diğer organizasyonlarınızın kusursuz olarak planlanmasını ve yönetilmesini istiyorsanız biz sizlerin yanınızdayız. Düğün veya etkinlik süresince çıkabilecek tüm aksilikleri önceden planlıyor ve çözüm üretiyoruz. Jeneratör, acil yardım gibi çeşitli ihtiyaçlarınıza anında müdahale edebilecek personellerimiz daima mekânda bulunmaktadır.

Çıtak Garden Bornova’da Nerede Yer Alıyor? Çıtak Garden’a En Kolay Şekilde Nasıl Gidilebilir?

Açık adresi Ankara Asfaltı 7.km No:413 Tarihi Belkahve/ Bornova olan Çıtak Garden İzmir’de Bornova’da hizmet vermektedir. Kır düğünü denilince akla ilk gelen mekânlardan olmasının sebebi olan ulaşım birçok ilçeden kolaylıkla yapılabilmektedir. Misafirleriniz dilerlerse otobandan Bornova’ya gelerek kısa sürede mekâna erişebilecekleri gibi dilerlerse 765 numaralı otobüslerle de mekâna ulaşabilirler.  

Çıtak Garden Düğün Salonu Özellikleri

 • Paket Başlangıç Fiyatı: 10-30 TL
 • Açık Alan Kapasitesi: 550 - 600
 • Otopark Kapasitesi: 100-250
 • Firmanın İzin Verdiği Dış Hizmetler: Organizasyon Firması
 • Mekan Özellikleri: Açık Mekan, Kolonsuz Salon, Çim Alan, Pasta, giydirme, orkestra, ve talebe göre dans gösterisi hizmeti
 • Manzara: Şehir
 • Lokasyon: Şehre Yakın, Ormanlık Alan
 • Diğer Özellikler: Işık, Ses ve Sahne, Organizasyon Sorumlusu, Engelli Girişi
 • Organizasyon Türleri: Baby Shower, Düğün, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Sünnet Düğünü, Kına
 • Nasıl Gidilir?:
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (7) 5.0

 • MA
  M**** A****

  Bu yıl okulumuzun mezuniyet törenini Çıtak Garden bünyesinde gerçekleştirdik. Geniş kapasitesi ile öğrencilerimizin ve ailelerimizin konforuna öncelik veren ekip sayesinde unutulmaz bir gece deneyimledik. Tören sonrasında öğrencilerimiz ve ailelerinden aldığımız olumlu yorumlardan dolayı çok mutlu olduk. Bizlere böyle anlamlı bir günde kapılarını açan Çıtak Garden ekibine çok teşekkür ediyoruz.

 • NB
  N****& B****

  Kolonsuz ve ferah salonu ile açık hava atmosferi yaratan mekandan oldukça memnun kaldık. Bizim ve misafirlerimizin konforu ve huzurunu amaçlayan dinamik ekip ile kusursuz bir düğün deneyimledik. Çıtak Garden, en özel gecemiz için orkestra hizmetini de bizlere sundu. Işık, ses, sahne ve orkestra başta olmak üzere her detaydan memnun kaldık.

 • SS
  S**** & S****

  350 kişilik sünnet organizasyonumuzu burada gerçekleştirdik. Ulaşımı kolay merkezi bir yerde olması misafirlerimiz içinde bizim içinde önemliydi ayrıca otopark kapasitesi de yeterliydi. Açık mekanda organizasyonunu düşünenlere tavsiye ederim. Düğünümüzde zeybek gösterisi de yapıldı sahnenin kolonsuz olması da misafirlerimiz açısından da beğenildi. Hoşgörü ile çalışan bir yer Ayhan Bey ve tüm Çıtak Garden Ailesine teşekkür ederiz.

 • RH
  R**** & H****

  Kalabalık ve gösterişli bir nişan töreni istediğimize Çıtak Garden ile karşılık bulduk. Açık havada, gösterişli bir nişan organizasyonu gerçekleştirdik. Misafirlerimiz için hizmet veren otopark ile de misafirlerimizin ulaşım sorunu da çözüldü. Hiçbir detayın atlanmadığı, eksiksiz ve benzersiz nişan törenimiz için Çıtak Garden ailesine çok teşekkür ederiz.

 • HH
  H**** & H****

  Tek kelime ile harika bir düğün mekanı! 450 kişilik bir peri masalını bizlere sundular. Açık hava atmosferi ile kır düğünü konseptini farklı boyutlara taşıdılar. Birinci sınıf kalitedeki hizmetleri ile güler yüzü bizlere sunan dinamik ve eğlenceli ekipleri, bizleri çok iyi ağırladılar. Herkese kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

 • HF
  H****& F****

  İki oğlumuzun sünnet düğününü bir arada Çıtak Garden’da gerçekleştirdik. İki oğlumuzun da sünnet telaşı bir arada olduğu için oldukça endişeliydik. Bizim tüm stresimizi alarak, bizlere sadece eğlenmeyi şart koşan profesyonel kadroya çok teşekkür ederiz. Sünnet düğününde dans ekipleri ile misafirlerimizi coşturan Çıtak Garden ekibini herkese tavsiye etmekteyiz.

 • SB
  S**** & B****

  İlk bebeğimizin baby shower etkinliğini bu mekanda gerçekleştirdik. Ferah atmosferi ve çim alanı ile bizlerden tam not almayı başardılar. Özellikle çocuklu davetliler ile yakinen ilgilenen Çıtak Garden çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz. Dilediğimiz baby shower konseptini bizler için yaratan ekip sayesinde harika hatıralar yarattık. Baby shower ve özel etkinlikler için Çıtak Garden’ı kesinlikle önermekteyiz.

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%