Ali Baba Düğün Salonu

0.0 (0 Yorum)
Şehir merkezinde Şehir merkezinde
Havuz başı alanı Havuz başı alanı

Başlangıç Fiyatları

Hafta içi Hafta sonu
Yemekli kişi başı 250 500
Kokteyl kişi başı 250 500

Kapasiteler

Benzer Düğün Mekanları

Çadır Wedding & Event

5.0 (2)
İzmir, Bornova
1000 Maks. Kişi • 70 ₺ Başlangıç Fiyatı

Yalım Garden

5.0 (2)
İzmir, Bornova
1000 Maks. Kişi

Hakkında

Ali Baba Düğün Salonu Hakkında

Hayatınızdaki en özel günlerden birini, rüya gibi bir atmosferde geçirmek isteyenler için Ali Baba Düğün Salonu, benzersiz bir deneyim sunuyor. Havuz başı ve çim alan gibi doğayla iç içe olabileceğiniz alanlarının yanı sıra, şehir merkezindeki konumu ile kolay ulaşım sağlayan bu salon, şehir ve doğa manzarasının eşsiz birleşimiyle unutulmaz anlar yaşatmak için tasarlanmıştır. Yüksek tavanları ile ferah ve ihtişamlı bir ortam sunan salon, 200'den 875 kişiye kadar çeşitli kapasite seçenekleri ile her türlü etkinliğe ev sahipliği yapabilecek yapıdadır.

Kapasite ve Özellikler

Ali Baba Düğün Salonu, 200'den 875 kişiye kadar değişen yemekli ve kokteyl hizmeti kapasitesiyle dikkat çekmektedir. Şehir manzarası ve doğal güzelliklere sahip çim alan ve havuz başı gibi birçok değişik özelliği ile konuklarını memnun eden salon, her büyüklükteki düğün ve organizasyon için idealdir.

Fiyatlandırma

Hafta içi ve hafta sonu için yemekli veya kokteylli etkinliklerde kişi başı 250 - 500 TL aralığında değişen fiyatlarla hizmet vermekte olan Ali Baba Düğün Salonu, size ve bütçenize uygun esnek fiyat seçenekleri sunar. Bu özel salon, rüya gibi bir düğün için her detayın mükemmel olmasını sağlayarak, hayalinizdeki günü gerçeğe dönüştürmeye hazır.

Ulaşım ve Kolaylıklar

Ali Baba Düğün Salonu'nun şehir merkezindeki konumu, ulaşımı kolaylaştırırken, 50-75 araçlık geniş otopark kapasitesi ile de konuklarınızın rahat etmesini sağlar. Salonun sunduğu yüksek tavan avantajı, ferah bir atmosfer yaratırken, doğa ve şehir manzarası ise etkinliğinize estetik bir değer katar.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Şehir merkezinde
 • Şehir manzaralı
 • Çim zemin
 • Doğa manzaralı
 • Havuz başı alanı
 • Yüksek tavan
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

  Evet, Ali Baba Düğün Salonu havuz başı ve çim alan olmak üzere doğayla iç içe olabileceğiniz birden fazla alan sunar. Aynı zamanda yüksek tavanları ile ferah bir ortam sunmaktadır ve şehir ile doğa manzarasının eşsiz birleşimine sahiptir.

 • Manzara ve konum hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

  Ali Baba Düğün Salonu, şehir merkezinde kolay ulaşım sağlayabileceğiniz bir konumda yer alır. Aynı zamanda şehir ve doğa manzarasına sahip olup, çim alan ve havuz başı gibi doğayla iç içe alanlara sahiptir.

 • Ali Baba Düğün Salonu Kır Düğünü Mekanları fiyatları ne kadardır?

  Ali Baba Düğün Salonu Kır Düğünü Mekanları fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 250 TL, hafta içi yemekli kişi başı 250 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 500 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 500 TL

 • Ali Baba Düğün Salonu kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Ali Baba Düğün Salonu açık alan kapasitesi 200 - 875 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%