Tümünü Görmek İçin Tıkla

Deniz Park Event Hall

5.0 (2 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Hafta içi Hafta sonu
Yemekli kişi başı 350,00 350,00

Kapasiteler

Hakkında

Deniz Park Event Hall Hakkında

Rüya gibi bir düğün yaşamanıza olanak veren Deniz Park Event Hall düğün salonları İzmir Karşıyaka ilçesinde harika bir hizmet vermek için sizleri bekliyor. Düğün salonu sunduğu harika olanakları ile muhteşem bir davet vermenize yardımcı oluyor. Deniz kenarında bulunan mekan sunduğu manzarası ile harika bir ortam oluşturuyor. Mekanın yemekli fiyatları 350 TL’den başlıyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Deniz Park Event Hall mekan açık alan ve kapalı alan hizmetleri ile dört mevsim olumsuz hava koşullarından etkilenmeden davet vermeniz için olanak sağlıyor. Geniş kapasite seçeneği bulunan mekanın açık alan kapasitesi 350 kişiden başlıyor ve 550 kişiye kadar yükseliyor. Kapalı alan kapasitesi ise aynı şekilde 350 kişi ile 550 kişi arasında değişkenlik gösteriyor. Otopark kapasitesi de 50 araca kadar ulaşabiliyor.

Deniz Park Event Hall Düğün Fiyatları

Sunduğu harika imkanlarla kusursuz bir davet vermenize olanak sağlayan düğün salonunun fiyatları değişiklik gösterebiliyor. Mekanın hafta içi ve hafta sonu yemekli fiyatı 350 TL’den başlıyor. Hafta içi ve hafta sonu kokteyl fiyatı ise 200 TL’ye kadar ulaşabiliyor. Mekanın güncel fiyatlarını öğrenmek için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Çeşitli imkanları ile dikkatleri üzerine çeken Deniz Park, muhteşem bir davet vermeniz için sizlere yardımcı oluyor. Mekanın çeşitli imkanları bulunuyor. Fotoğrafçı getirme imkanı sunan mekan en özel gününüzde anılarınızı ölümsüzleştirmenize olanak sağlıyor. Mekan engelli girişi sayesinde herkesin konforunu düşünüyor. Otopark hizmet bulunan mekanın ayrıca vale hizmeti de bulunuyor. Yemek servisi bulunan Deniz Park, sizlere muhteşem tatlar sunuyor. Organizasyon firması getirme imkanı vererek harika bir davet vermenize yardımcı oluyor. Işık ses ve sahne hizmetleri ile mekan dolu dolu eğlenebileceğiniz bir ortam oluşturuyor. Mekanın menü tadımı ve menüde değişiklik seçenekleri mevcut. Mekan ayrıca nişan, parti, doğum günü, açılışlar ve bayi toplantıları için de hizmet veriyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Deniz Park, sunduğu harika hizmetleri ile sizlere unutamayacağınız bir kır düğünü yaşatıyor. Sizleri İzmir Karşıyaka’da bekleyen düğün salonuna dilerseniz toplu taşıma dilerseniz de özel araçla gidebilirsiniz. Özel araçla gitmek isteyenler için adres şu şekilde; Bostanlı Vapur İskelesi, Hasan Ali Yücel Bulvarı No:39 Karşıyaka / İzmir.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Deniz Park Event Hall Düğün Salonları fiyatları ne kadardır?

  Deniz Park Event Hall Düğün Salonları fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 350 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 350 TL

 • Deniz Park Event Hall kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Deniz Park Event Hall açık alan kapasitesi 350 - 550 kişiliktir, kır bahçesi kapasitesi 350 - 550 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 350 - 550 kişiliktir

Yorumlar (2) 5.0

 • MF
  M**** & F****

  masa, şamdan, supla her detayı düşünen başka bir mekan olduğunu hiç sanmıyorum

 • F**** & İ****

  Restoran ve cafe olarak iki ayrı bölümde denize sıfır konumda hizmet veriyor. Menü olarak oldukça zengin, lezzet olarak iyi, ambiyans ve hizmet olarak çok iyi not verdik, özellikle gün batımında eşsiz...

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%