İzmir Düğün Salonları ve 2024 Fiyatları

(934 sonuç)
İzmir
Düğün Mekanları
Düğün Salonları
Kouzina Event
46
Kouzina Event
5.0
(3)
İzmir, Balçova
Öne çıkan
250kapasite
600başlangıç fiyatı
Taş Konak Düğün Salonu
54
3
Taş Konak Düğün Salonu
5.0
(10)
İzmir, Bayraklı
350kapasite
250başlangıç fiyatı
Değirmenci Düğün Salonu
58
Değirmenci Düğün Salonu
5.0
(3)
İzmir, Buca
450kapasite
175başlangıç fiyatı
Bizim Bahçe Toy Han
54
13
Bizim Bahçe Toy Han
5.0
(2)
İzmir, Bayraklı
Öne çıkan
700kapasite
350başlangıç fiyatı
Bizim Bahçe Toy Han
54
13
Bizim Bahçe Toy Han
5.0
(2)
İzmir, Bayraklı
Öne çıkan
700kapasite
350başlangıç fiyatı
Yalım Garden
61
3
Yalım Garden
5.0
(3)
İzmir, Bornova
1,000kapasite
Çuha Bahçe by Celebra
17
Çuha Bahçe by Celebra
5.0
(2)
İzmir, Urla
450kapasite
600başlangıç fiyatı
Mes Mudita Event Hall
37
1
Mes Mudita Event Hall
5.0
(3)
İzmir, Çeşme
500kapasite
500başlangıç fiyatı
Park Hera Wedding House
13
1
Park Hera Wedding House
5.0
(3)
İzmir, Balçova
750kapasite
250başlangıç fiyatı
İzmir Seyir Garden
77
İzmir Seyir Garden
5.0
(6)
İzmir, Buca
750kapasite
400başlangıç fiyatı
İncirin Altı
52
İncirin Altı
5.0
(3)
İzmir, Karşıyaka
250kapasite
40000başlangıç fiyatı
Taş Konak Düğün Salonu
47
3
Taş Konak Düğün Salonu
4.7
(12)
İzmir, Bayraklı
350kapasite
250başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir düğün salonları, farklı bütçelere uygun paket seçenekleri ile her yıl onlarca çiftin mutluluğuna ev sahipliği yapıyor. Farklı konseptlerde hizmet veren mekanlar şık dekorasyonları ve sunduğu hizmetler ile öne çıkıyor. İzmir düğün salonu fiyatları kişi başı 250 TL'den başlayıp 700 TL'ye kadar değişen aralıklarda seyrediyor. Son derece cazip teklifler eşliğinde yemekli veya kokteylli düğünler gerçekleştirilebiliyor.

İzmir'in öne çıkan düğün mekanlarının ortalama fiyatları ise şöyle;

Mekan Hafta içi* Hafta sonları*
Kouzina Event 500 TL 600 TL
Taş Konak Düğün Salonu 200 TL 250 TL
Değirmenci Düğün Salonu 150 TL 175 TL
Bizim Bahçe Toy Han 250 TL 350 TL
Çuha Bahçe by Celebra 500 TL 600 TL
Mes Mudita Event Hall 400 TL 500 TL
Park Hera Wedding House 200 TL 250 TL
İzmir Seyir Garden 400 TL 400 TL

En İyi İzmir Düğün Salonları 2024 Fiyatları

İzmir’in en popüler düğün salonları ve merak ettiğiniz soruları bu bölümde bulabilirsiniz.

Bayraklı Düğün Salonları ve Fiyatları

İzmir'in  Bayraklı ilçesinde bir düğün yapmaya karar verdiyseniz, arayışınızı en iyi şekilde sonuçlandırmanıza yardım edebiliriz. Genellikle kapalı düğün salonları ile öne çıkan ilçede, hayranlık uyandıran kır düğünü mekanları da bulunuyor. Yaz aylarında kaliteli ve şık bir düğün adresine yönelmek istiyorsanız, burada beklentilerinizi karşılayacak seçenekler mevcut. Bayraklı bölgesinde düğün salonlarının fiyatları ortalama 300 - 500 TL'den başlıyor. Paketlerde ise 60.000 TL'den başlayan fiyatlar kişi sayısı ve menü içeriklerinde göre 100.000 TL'ye kadar çıkabiliyor.

Ayışığı Düğün Salonu başta olmak üzere sıklıkla tercih edilen Beyza Düğün Salonu, Taş Konak Düğün Salonu ve Sandal Marina şık mimarileri ile aradığınız nitelikleri bulabileceğiniz salonlar arasında yer alıyor. Deniz manzaraları, kaliteli hizmetleri ve göz alıcı dekorasyonları ile kır düğününe yeni bir bakış açısı kazandıran mekanlar, cazip düğün fiyatları ile hizmet veriyor. 500 kişiden başlayıp 2.000 kişiye kadar davetliyi sorunsuz bir şekilde ağırlayan mekanlar, sizlerin talepleri doğrultusunda en iyi hizmeti ayağınıza getiriyor. Diğer mekan önerilerimiz şöyle;

 • Elegance Garden
 • Gümüşpala Düğün Salonu
 • İmza Düğün Salonu
 • Özseren Düğün Salonu
 • Pırlanta Düğün Salonları
 • Aydemir Plaza Düğün Salonu
 • Seyirtepe Event Hall

Bayraklı'daki düğün salonlarından teklif almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Buca’nın En İyi Düğün Salonları 2024 Fiyatları

İzmir düğün salonları denilince ilk akla gelen ilçe kuşkusuz Buca oluyor. Pek çok düğün mekanına ev sahipliği yapan Buca her yıl binlerce çiftin mutluluğuna ev sahipliği yapıyor. Burada yer alan kapalı düğün salonları, en az açık düğün salonları kadar rağbet görüyor. Dört mevsim davet düzenlemeye uygun düğün mekanlarından size en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Buca'daki düğün salonlarının fiyatları kişi başı ortalama 300 - 400 TL'den başlayara artış gösteriyor.

İzmir Seyir Garden, kır düğünü alanına ek olarak kapalı salon imkanı da sunuyor. çok yönlü hizmeti ve farklı konseptleri ile çiftlerin beğenisini kazanan bu mekan, uygun yemekli düğün fiyatları ile hizmet veriyor. Yemekli veya yemeksiz olarak düzenleyeceğiniz düğününüz için ideal olan Seyir Garden, sizlere doğa manzarası eşliğinde eşsiz bir deneyim yaşatacak.

Masal Park, Bıçakçılar Irmak Event Hall, Royal Düğün Salonu ve Vera Kır Düğün Salonu da ilçenin en çok ilgi gören düğün mekanları arasında yer alıyor. Değirmenci Kaynaklar Düğün Salonu şehrin belki de en çok revaçta olan düğün mekanlarından biri olarak öne çıkıyor. 750-1.000 kişilik davet alanı ve yemekli düğün konseptiyle, sevdiklerinizle birlikte muhteşem bir gece sizi bekliyor. Diğer mekan önerilerimiz şöyle;

 • Alge Canlar Event
 • Rüya Vadisi
 • Forbes Düğün Salonu
 • Palmiye Düğün Salonu
 • Kocaman Sarıçam Düğün Salonu

Buca'daki diğer düğün salonlarını burada bulabilirsiniz.

Karşıyaka Düğün Salonları ve Fiyatları

Karşıyaka ilçesinde Bahçelievler Düğün Salonu gibi kapalı davet alanlarına ek olarak kır düğünü yapmaya uygun sayısız da mekan bulunuyor. Masa süsleme ve dekorasyon başta olmak üzere sahne hizmetleri, yemek servisi, organizasyon danışmanı ve orkestra gibi tüm hizmetler düğün mekanı tarafından sağlanabiliyor.

İlçenin en sevilen düğün mekanları arasında yer alan Ve Hotels Karşıyaka (Vilayetler Evi) öncelikli olmak üzere, Palm Park gibi kır düğünü salonları da Karşıyaka'da sizleri bekliyor. Karşıyaka düğün salonlarının fiyatları 400 - 600 TL'den başlayarak aldığınız hizmete göre değişikilk gösteriyor. Mekan önerilerimiz şöyle;

 • İzmir Seyirtepe
 • Grand Ege Düğün Salonları
 • Çamlık Düğün Salonları
 • Cumhuriyet Düğün Salonları
 • Kent A.Ş. Düğün Salonu
 • Henna Garden

Karşıyaka'daki düğün salonlarıın buradan inceleyebilirsiniz.

Pınarbaşı Düğün Salonları

Bornova ilçesinde organizasyon düzenlemek isteyen çiftlerin yoğun ilgi gösterdiği Pınarbaşı Mahallesi birbirinden güzel düğün salonlarına ev sahipliği yapıyor. Kır bahçesi ve kapalı alan taleplerine cevap verebilen ilçede, farklı konseptlere sahip birbirinden şık mekanlar yer alıyor. Bu bölge İzmir düğün salonları arasında kır bahçeleri açısından zengin olması ile öne çıkıyor. Pınarbaşı'nda düğün salonlarının fiyatları kişi başı ortalama 300 - 500 TL'den başlayarak menü içeriği ve kişi sayısına göre artış gösteriyor.

Yıldız Park Düğün Salonu, bu lokasyonda popülerliği ile öne çıkan yerlerin başında geliyor. 1.000-2.000 kapasiteli davet alanıyla kalabalık düğünlere ev sahipliği yapabiliyor. Pınarbaşı ilçesi için kır düğünü mekanı arayışı içindeyseniz Rose Düğün Salonu, Topkapı Garden Düğün Salonu ve özyalçın Düğün Salonu tam size göre! Bu mekanlar cazip düğün paketi fiyatlarıyla hizmet veriyor. Kendi catering ekipleri ile çalışan bu salonlarda dilediğiniz menü çeşidini tercih edebilme şansına sahipsiniz.

Pınarbaşı'ndaki düğün salonlarını burada bulabilirsiniz.

Bornova Düğün Salonları 2024 Fiyatları

İzmir düğün salonları arasında en lüks mekanlar şüphesiz Bornova ilçesinde öne çıkıyor. Yemekli düğün veya kokteylli davetler düzenleyebileceğiniz salonların paket fiyatları hafta içi ve hafta sonu organizasyonlarına göre değişkenlik gösterebiliyor. Nanda Düğün Salonu, Taş Konak Düğün Salonu ve Aşiyan Düğün Salonu gibi İzmir'in en ünlü düğün salonları yine bu lokasyonda yer alıyor. Bornova'da düğün salonlarının fiyatları kişi başı 300 TL, paket fiyatları ise ortalama 60.000 TL'den açılıyor.

Aşiyan Düğün Salonu, İzmir düğün salonları arasında sıra dışı dekorasyonuyla kendine hayran bırakan mekanlardan biri olarak öne çıkıyor. Yunan mitolojisinden ilham alan gösterişli ve şık mimarisi ile bölgenin en beğenilen düğün salonları arasında yer alıyor. üç farklı davet alanı ile adeta sarayları andıran düğün salonu, 1.000 kişiye kadar davetlinizi rahat bir şekilde ağırlayabiliyor. Bornova'daki diğer düğün salonu önerilerimiz şöyle;

 • Okçu Düğün Salonu
 • Kocakıran Plus
 • Işıkkent İzbaş Düğün Salonu
 • Bien Davet
 • Pırlanta Düğün Salonu

Bornova bölgesindeki diğer düğün salonları burada.

İzmir'deki düğün salonlarını incelemek ve ücretsiz teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular