Tümünü Görmek İçin Tıkla

DSİ Sosyal Tesisleri

5.0 (1 Yorum)

Hakkında

Ayrıcalıklı Organizasyonlar DSI Sosyal Tesisi’nde

Düğün hazırlığı içerisine giren çiftler için çeşitli seçenekler sunan DSI Sosyal Tesisi, düğünleriniz için cazip bir mekân hâline geliyor.

Hazırlıklar dönemi başladığı zaman gelin ve damat adaylarının öncelikli isteği, kaliteli ve ihtiyaçlara cevap veren bir organizasyon gerçekleştirmek olmaktadır. Bu ihtiyaca cevap bulabilmek için çiftlerin öncelikle iyi bir araştırma yapmaları gerekmektedir. Düğünden istekler, beklentiler belirlenmeli ve bu şekilde görüşmelere başlanmalıdır. DSI Sosyal Tesisleri, bu noktada misafirlerine kalite odaklı hizmet sunan mekânlardan bir tanesi olmaktadır. Sunmuş olduğu kaliteli hizmet, bu mekânı çeşitli organizasyonlar için uygun bir mekân haline getirmektedir. Bu sosyal tesiste şartlarınıza uygun şekilde düğün harici organizasyonlarınızı da gerçekleştirebilirsiniz. Kına, nişan, sünnet düğünü, kokteyller, bayi toplantıları gibi çeşitli ihtiyaçlarınız için DSI Sosyal Tesisleri profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir. Hemen şimdi Düğün Buketi’nin sizlere sunmakta olduğu çeşitli avantajlardan faydalanabilir, hayâllerinizdeki düğün organizasyonunu gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede düğün stresinden uzaklaşarak rahat bir nefes alma imkânı elde edebilirsiniz.

Cazip Seçenekler Uygun Fiyatlar

DSI Sosyal Tesisleri, her ihtiyaca cevap verebilecek şekilde düzenlenebilen salon düzenine sahiptir.

Bu sayede burada çeşitli kişi sayısı ile gerçekleştirilebilecek organizasyonlar mümkün olmaktadır. İster aile içi bir yemek düzeni, dilerseniz tüm dostlarınız ile birlikte eğlencenin tadına varacağınız bir salon düzenlemesi. DSI Sosyal Tesisleri bünyesinde bu tür kendi isteklerinizi hayata geçirebileceğiniz imkânlar bulunmaktadır. Bununla birlikte yemekli ve yemeksiz menü seçenekleri, catering hizmetlerini değerlendirme gibi alternatifler de bulunmaktadır. Mekân bünyesinde sizlere sunulmakta olan hizmetlerin çeşitli olması, pek çok avantajı da beraberinde getirmektedir. Sizlere sunulan seçenekler arasından tercihlerinizi yaparak düğün bütçenizi ayarlama imkânı elde edebilirsiniz. Düğüne katılacak kişi sayısı, düğünde misafirlere sunulmak istenen menü içeriği, düğün tarihi gibi detaylar fiyatı etkilemektedir. DSI Sosyal Tesisleri bünyesinde bu gibi seçenekler arasından tercihlerinizi belirleyerek düğün bütçenizi de ayarlayabilirsiniz. Örneğin hafta içi düğünleri, hafta sonu düğünlerine göre daha uygun fiyatlarla yapılabilmektedir. Bununla birlikte ana yemek veya sadece ikramlar gibi menü seçenekleri arasından yapacağınız tercihler de fiyatı etkileyecektir. Bu sayede sizler de hayâllerinizdeki düğün organizasyonunu bütçeniz dahilinde gerçekleştirme imkânı elde edebilirsiniz. Ayrıca Düğün Buketi’nin sizler için hazırlamış olduğu pek çok düğün paketi, kına paketi bulunmaktadır. Size özel hazırlanan bu tür detaylar hakkında bilgi alarak bütçeniz dahilinde mükemmel organizasyonlar gerçekleştirme imkânı elde edebilirsiniz.

Mekân Konumu Misafirler İçin Önemlidir

Düğün yapılacak mekân seçilirken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise mekânın adresi olmaktadır. Merkezi, ulaşımı kolay bölgelerde bulunan mekânlar misafirlerinizin de ulaşım konusunda rahat etmesini sağlayacaktır. Ankara’nın Çankaya bölgesinde faaliyet göstermekte olan DSI Sosyal Tesisleri, konumuyla da misafirlerinin ilgisini çekmektedir. Mekân, adres veya nasıl gidilir gibi soruların pek fazla zihinleri meşgul etmeyeceği bir konumda bulunmaktadır. Emek Mahallesi, Bosna Hersek Cd. No:90, 06510 Çankaya/Ankara'da da yer alan mekâna hem toplu ulaşım araçlarıyla hem de özel araçlarla kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Merkezi konumu, doğa manzarası ve Seyhan Barajı’nın tam ortasında konumlanması, mekânın tercih edilen mekânlar arasına girmesini sağlamaktadır. DSI Sosyal Tesisleri, sahip olduğu bu avantajlar sayesinde geçmişte de pek çok çiftin dünya evine girmesine vesile olmuştur. Sıradaki mutlu çift sizler olabilir, DSI Sosyal Tesisleri’nde mükemmel bir düğün gerçekleştirebilirsiniz. Hemen şimdi Düğün Buketi avantajlarıyla rezervasyonunuzu gerçekleştirebilir, hayalinizdeki düğün organizasyonuna yakınlaşabilirsiniz. Dugunbuketi.com sayesinde çeşitli kampanyalar, indirimler ve uygun fiyat teklifleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

  • FF
    F****

    DSİ Sosyal Tesislerinde şahane bir düğünümüz oldu. Fiyatlar da çok makule denk geldi. Hizmetlerinde de tek bir kusura bile rastlamadık. Şık ve uygun fiyatlı bir düğün mekanı arıyorsanız burayı görün derim.

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%