Tümünü Görmek İçin Tıkla

Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi

5.0 (2 Yorum)

Hakkında

Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi

Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi, Ankara’nın Çankaya Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteriyor. Farklı organizasyon türleri için ideal bir ortam sunan tesis, özellikle düğünlerde tercih edilebilir. Tesis, düğün fiyatları konusunda dünya evine girecek çiftlere cazip alternatifler sunuyor. Özel mekânları aratmayan özellikleri ile de dikkat çekiyor! Çankaya Belediyesi tarafından Yıldızevler Mahallesi’nde inşa edilen tesis, 1 Eylül 2018 tarihinde hizmete girdi. Tesis, ilçenin ve bölgenin ihtiyaçlarına göre inşa edildi. Özellikle de uygun fiyata kaliteli hizmet almak isteyen bölge halkının düğünleri için tercih edebileceği ideal bir mekân olarak tasarlandı. Tesis, Çankaya Atatürk Kültür Merkezi’nden sonra ilçedeki en büyük tesis oldu.

Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi’nin Kaç Kişilik Kapasitesi Bulunuyor?

Düğünleriniz için rahatlıkla Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi salonunu tercih edebilirsiniz. Geniş ve ferah düğün, nişan ve nikâh salonları bulunuyor. Ayrıca, kalabalık kurumsal etkinlikler gibi farklı organizasyon seçenekleri için de tesisin imkânlarından faydalanabilirsiniz. Yemekli ve yemeksiz davetlerde kapalı alanları ile hizmet veren tesis, özellikle düğün fiyatları bakımından tercih ediliyor. Çankaya Belediyesi Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi bünyesinde 1000 kişilik yemekli düğün salonu bulunuyor. Yemekli bir davet düşünmüyorsanız 400 kişilik nikâh salonu ile de dünya evine adım atabilirsiniz. Tesiste yemekli davetlerin menülerini hazırlayan alanında uzman aşçılar, lezzetli menüleri geniş ve ferah yemekli salonda sunuyor. Profesyonel servis elemanları da bu telaşlı gününüzde davetlilerinizi hak ettikleri gibi ağılıyor.

Tesiste Hangi İmkânlar Sunuluyor?

Çankaya’daki Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi hizmetlerinden ve organizasyon seçeneklerinden faydalanabilmeniz için sunulan imkânlara göz atalım! Tesiste her şeyden önce kalabalık davetliler için oldukça ferah bir salon bulunuyor. Salonda bin kişiye kadar davetlilerinizi ağırlayabilirsiniz. Farklı türdeki etkinlikler için de ideal bir salon aynı zamanda! Çocuk oyun alanlarından engelli girişlerine, otoparktan gelin odasına kadar düğünlerde ve nişan nikâh organizasyonlarında ihtiyaç duyulan bölümleri ve alanları bulunuyor. Yemekli davetlerdeki menüler, düğün sahiplerinin talebine göre belirlenebiliyor. Ayrıca, organizasyon firması getirme, fotoğraf ve video çekimi için ekip getirme gibi olanaklar da sunuluyor. Bunların dışında kafeterya ve sosyal donatı alanları gibi imkânlarını da not etmek gerekiyor.

Düğünler İçin Uygun Fiyat, Deneyimli Personelle Kaliteli Hizmet

Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi, kaliteli hizmeti uygun düğün fiyatları seçenekleri ile sunmayı amaçlıyor. Çeşitli organizasyon türlerinde “aynı kalite ve uygun fiyatlarla hizmet anlayışını” benimseyen tesis, düğün fiyatları konusunda evlenecek çiftlere cazip imkânlar sunuyor. Astronomik ücret ödemeden farklı organizasyonlarda yararlanabileceğiniz ideal bir tesis olarak dikkat çekiyor.

Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi’ne Nasıl Gidilir?

Ankara Çankaya ilçesinde bulunan Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi farklı ulaşım alternatifleri için uygun bir konumda bulunuyor. Yıldızevler Mahallesi’nde Şehit Mustafa Doğan Caddesi üzerinde “No: 60” adresinde yer alan tesise, farklı noktalardan metro, belediye otobüsü ve minibüslerle ulaşılabiliyor. Örneğin; Kızılay Meydanı’ndan 173-2 numaralı belediye otobüsü ile 10 dakika içinde tesise ulaşabilirsiniz. Eryaman’dan veya Yenimahalle’den metro ile Kızılay’a geldikten sonra yine aynı güzergâhı kullanabilirsiniz.

Hangi Organizasyonlar İçin Kullanılabilir?

Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi çeşitli organizasyon türlerine ev sahipliği yapabilecek kapasitede bir mekân. Yemekli düğün organizasyonları için bin kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Nişan, kına, sünnet ve mezuniyet gibi etkinliklerde uygun fiyatlar dikkat çekerken, ayrıca cazip düğün fiyatları sunuluyor. Bunun yanında 400 kişilik nikâh salonunda farklı etkinlikler de planlanabiliyor. Bayi toplantısı veya çeşitli açılışlar için tesisi incelemelisiniz. Davet ve resepsiyon düşünüyorsanız Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi’ni göz ardı etmeyin! Tesiste farklı olarak çeşitli kurslar da düzenleniyor. Örneğin; pastacılık, süs sabunu, nikâh şekeri yapımı gibi hobi ve meslek edindirme amaçlı kurslar organize ediliyor. Tesis içinde, bünyesinde okuma ve çalışma salonu bulunan kütüphane de yer alıyor. Hemen arayıp fiyat teklifi alabilirsiniz.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (2) 5.0

  • FF
    F****

    EN ÖZEL GÜNÜMDE BURAYI TERCİH ETTİĞİM İÇİN ÇOK MUTLUYUM GEREK PERSONELLER GEREK YEMEKLERİN LEZZETİ ÇOK GÜZELDİ FİYAT OLARAK ÖZEL İŞLETMELERİN ÇOK ÇOK ALTINDA GÜLER YÜZ ÖN PLANDA HERKESE TAVSİYE EDERİM.

  • S**** & Ö****

    Düğünümüzün kokteyl davetini buarada verdik. Hizmetten çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederiz.

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%