Tümünü Görmek İçin Tıkla

HayKonfed

5.0 (1 Yorum)
None
Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Nikah Şekerleriniz Sokaktaki Canlara Umut Olsun

Müstakbel eşiniz ve siz hayvanları seviyor ve sokak hayvanları için elinizden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyorsanız, Haykonfed ile tanışmalısınız! Açılımı, Hayvanların Yaşam Hakları Koruma Konferedasyonu olan Haykonfed, uzun yıllardır ülkemizin her köşesinde hayvan hakları için mücadele etmektedir. Siz de düğün davetiyesi ve nikah şekeri seçimlerinizi Haykonfed’in özel gün kartlarından seçerek, sokak hayvanlarının mama ve barınma ihtiyaçları için bağış yapabilirsiniz. Üstelik fiyatları, piyasadaki hazır bulunan nikah şekeriyle neredeyse aynıyken, neden tercihinizi hayvan dostu olandan yana kullanmayasınız ki, öyle değil mi?

Haykonfed Nikah Kartları ile Mutluluğunuzu Diğer Canlarla Paylaşın

Düğün hazırlıklarının en keyifli aşamalarından biri nikah şekeri seçimidir; ancak bu süreç piyasada birçok alternatifin bulunması sebebiyle bir o kadar da karmaşıktır. Peki bu kafa karıştırıcı süreci Haykonfed’in düğün davetiyesi ve nikah kartları ile faydalı bir tercihe dönüştürmeye ne dersiniz? Sokak hayvanlarının toplumla iç içe ve sağlıklı olarak yaşaması için çalışan kurum, hayvan dostlarımızın yiyecek, barınma ve sağlık ihtiyaçlarını karşılayacak çeşitli projeler yürütmektedir. İşte bu projelerinden biri de düğün davetiyesi ve nikah kartları olarak tasarladıkları özel gün kartlarıdır. Siz de düğününüzde davetlilerinize nikah şekeri yerine nikah bağış sertifikası vererek Haykonfed’in “Mama ve İmdat Eli” yardım kampanyasına katkıda bulunabilirsiniz. Hem böylece  sokaktaki hayvanlara mama yardımında bulunarak mutluluğunuzu onlarla paylaşmış olursunuz. Üstelik doğa dostu da olan Haykonfed nikah kartları, birbirinden renkli ve sevimli farklı tasarımlara sahiptir.

Fiyatları ile Sokak Hayvanlarına Destek Sağlayan Nikah Şekerleri

Nikah şekeri ve düğün davetiyesi için her düğün sahibi mutlaka az ya da çok belli bir bütçe ayırmaktadır.  Zaten belli bir harcama yapılacak olan  ve düğün hazırlıkları için olmazsa olmaz sayılacak bu ihtiyaçları karşılarken sokak hayvanlarına yardım etmek istemez misiniz? Siz de düğününüzde davetlilerinize nikah şekeri yerine Haykonfed nikah kartları dağıtabilir, yaptığınız harcamalar ile bu kurumun ayakta kalmasını sağlamayı tercih edebilirsiniz. Üstelik bu tercihiniz ile davetlilerinizde de sokakta yaşayan hayvanlar hakkında bir farkındalık yaratabilirsiniz. Haykonfed’in farklı tasarımlara sahip nikah kartları arasından mutlaka kendi zevkinize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Nikah şekeri yerine davetlilerinize Haykonfed özel gün nikah kartlarından dağıtmak isterseniz, kurumun kurumsal iletişim departmanı ile görüşebilirsiniz. Seçtiğiniz kartların üzerinde yazan cümlelerde değişiklik ve ekleme  yapmak için de yine kurumdaki sorumlular size bu konuda yardım edecektir. Ayrıca farklı nikah şekeri ve düğün davetiyesi fikirleri için sitemizdeki önerilere de mutlaka göz atmanızı öneririz. Haykonfed’in özel günler için hazırladığı hediyeliklerin yalnızca düğün davetiyesi ve nikah şekeri amaçlı olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz! Nikah, nişan, kına, sünnet düğünü, baby shower, hoş geldin bebek kutlamaları ve aklınıza gelebilecek her türlü organizasyon için Haykonfed özel gün kartlarından seçim yapabilirsiniz. Üstelik bu kartların, sevimli çizimler ve gerçek hayvan fotoğraflarıyla süslenmiş rengarenk farklı tasarımlarıyla davetlilerinizin de yüzünde tatlı bir tebessüm yaratabilirsiniz. Hem de Haykonfed’e bağışta bulunarak hayvan dostu bir seçim yapmış olmanın gönül rahatlığını yaşamış olursunuz. Nikah şekeri ve düğün davetiyesi için farklı seçenekler arıyor ve bu ihtiyaçlarınız için yapacağınız harcamalarınızla sokaktaki hayvanlara yardım etmek için Haykonfed ile mutlaka tanışmalısınız. Haykonfed özel gün ve nikah kartları, alışılmışın dışına çıkmak isteyen çiftler için hem birbirinden eğlenceli hem de faydalı seçenekler sunuyor. Nikah şekeri, düğün davetiyesi seçenekleri için sitemizdeki birçok alternatifi değerlendirebilir, fiyatları için bizimle bir telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (1) 5.0

  • ee
    e****&adem

    hem nikahımızda hem kınamda hemde düğünümzde aynı firmayla çalıştık ve çok memnun kaldık çok başarılı ve yaratıcı bi ekip herhese önerebilirim gerçekten teşekkürler herşey için

Konum

Bostancı Mahallesi, Bağdat Caddesi, İnci Tokluoğlu Apt. No 516, Daire 12, Kadıköy – İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%