Tümünü Görmek İçin Tıkla

İnan Organizasyon ve Mehteran

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

İnan Organizasyon ve Mehteran Hakkında

Ankara ilinin Etimesgut ilçesinde konumlanan İnan Organizasyon ve Mehteran, düğün ve diğer organizasyonların aranan ismi oluyor. Başarılı işlere imza atıyor ve verdiği hizmetlerle adından sıkça bahsettiriyor. Sunduğu hizmetlerle diğer firmaların önüne geçiyor. Başlangıç paketi fiyatları ise 1000 TL olarak belirliyor. Ek hizmetlerle bu düğün orkestrası fiyatları oynayabiliyor.

Firma Özellikleri

İnan Organizasyon; doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri gibi pek çok organizasyonda uzun yıllardır hizmet veriyor. Düğün nişan ve kına gibi organizasyonlarda da yer almayı ihmal etmiyor. Nostaljik konseptlerle zamanı geriye sarıyor, sizi 70’lere, 80’lere ve 90’lara götürüyor. Karadeniz, Latin konseptleriyle ülkelerarası yolculuğa çıkartıyor. Oyun havası, Türkçe ve yabancı pop, Halk ve Türk Sanat Müziği ve tasavvufi müzik türleriyle size dilediğiniz müzik zevkini yaşatıyor. İnan Organizasyon, davul, solo enstrüman ve düğün bandosuyla pek çok performans türünü bünyesinde barındırıyor.

İnan Organizasyon ve Mehteran Düğün Orkestrası Fiyatları

İnan Organizasyon, sunduğu hizmetlerle diğer firmalardan ayrılıyor. Performans ve müzik türleri geniş bir kitleye hitap ediyor. Başlangıç paketi fiyatı 1000 TL iken ek hizmetlerle bu fiyat artabiliyor. Etkinlikten 4 hafta önce firmayla iletişime geçebilir, detaylı bilgi almak isterseniz ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Ankara ilinde yer alan İnan Organizasyon ve Mehteran şehir dışına da hizmet verebiliyor. Düğün, kına, mezuniyet töreni gibi pek çok organizasyonda yer alıyor. Sahne alacağı mekânda ekipman ihtiyacını belirliyor ve ayarlamalar yapıyor. Her kitleye hitap edecek müzik türünü barındırıyor ve müzik listesi oluşturuyor. Ses ve ışık sistemlerinde düzenlemeler yaparak büyüleyici bir sahne yaratıyor. Konsepte uygun kostüm giyerek görüntü olarak da kalitesini yansıtıyor. Dans gruplarıyla organizasyonların göz bebeği oluyor. İnteraktif sahne performanslarıyla konukların beğenisini kazanıyor. Şehir dışına da hizmet verebilme imkanı bulunuyor. Tüm bu özellikler, düğün ve diğer organizasyonlar için uygun bir firma olmasıyla ilk akla gelebilecek isimlerden oluyor. Işıklandırma sistemiyle sahne görsel bir şölene dönüşüyor. Gelişmiş ses sistemi ile İnan Organizasyon ve Mehteran konukları o anın içine çekiyor.

İnan Organizasyon Nerededir?

Ankara ilinin Etimesgut ilçesinde konumlanan firma, tren ve otobüslerle ulaşabileceğiniz bir konumda yer alıyor. Etiler Mahallesi yakınından geçen güzergaha 507, 511-5, 512-5, 531, 533 ve 537 numaralı otobüsler ile ulaşabilirsiniz. Özel aracınız veya taksi ile gelmek isterseniz adres aşağıda yer almaktadır. Adres: Etiler Mahallesi, Şehit Muharrem Taştepe Sokak, 141/6 Etimesgut / Ankara.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dans ekibi
 • Davul şov
 • Düğün öncesi planlama toplantısı
 • Dj temini
 • Ekipman
 • Fasıl ekipleri
 • Karşılama müzik grubu
 • Kişiye özel müzik listesi
 • Müzik grubu
 • Orkestra
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Düğün orkestrası gibi kapsamlı müzik aletlerinin başrrolde olduğu her şey dahil hizmetler de bu pakette yer alıyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, açılışlar, nişan, kına ve düğün gibi nice organizasyon türlerinde yer almaktadır.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  Ortalama olarak 1 ay önce irtibat kurulması yeterli olacaktır.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  Firma, etkinlik sergilemeden önce birkaç saatlik hazırlanma süresi talep etmektedir.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Ankara ve şehir dışında hizmet verilmektedir.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Şehir dışında hizmet verme imkanı vardır. Kişiye özel şarkı listesi oluşturulur. Ekipman ihtiyacı karşılanır.

 • İnan Organizasyon ve Mehteran Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları ne kadardır?

  İnan Organizasyon ve Mehteran Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları başlangıç paketi 1000 TL, her şey dahil paket 2000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Etiler Mahallesi, Şehit Muharrem Taştepe Sokak, 141/6 Etimesgut/Ankara

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%