Ankara Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları ve 2024 Fiyatları

(8 sonuç)

Ankara
Düğün Firmaları
Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları
Ankara Modern Orkestrası
6

Ankara Modern Orkestrası

Ankara, Çankaya
5000başlangıç fiyatı
İnan Organizasyon ve Mehteran
9

İnan Organizasyon ve Mehteran

Ankara, Etimesgut
1000başlangıç fiyatı
Ankara Express Orkestrası
3

Ankara Express Orkestrası

5.0
(1)
Ankara, Çankaya
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Ayhan Tekin Orkestrası
5

Ayhan Tekin Orkestrası

Ankara, Çankaya
1000başlangıç fiyatı
Karadeniz Müzik Ajans
10

Karadeniz Müzik Ajans

Ankara, Çankaya
1000başlangıç fiyatı
Es Music
3

Es Music

5.0
(1)
Ankara
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Mavi Müzik Organizasyon
3

Mavi Müzik Organizasyon

5.0
(1)
Ankara, Çankaya
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Poli Ajans Müzik Organizasyon
39

Poli Ajans Müzik Organizasyon

5.0
(12)
Ankara, Çankaya
1000başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Ankara denince akla elbette kendine özgü müzikleri ve oyun havaları geliyor. Ankara düğün orkestrası kiralama fiyatları 1.000 TL ile 10.000 TL arasında değişebiliyor. ünlü isimlerin katıldığı düğün fiyatları 5.000 TL’den başlarken, az enstrumanlı düğün orkestrası fiyatları 1.000 TL civarında seyrediyor. Kendini duyurmuş müzik grupları ise 10.000 TL üzeri fiyatları ile hizmet veriyor. Ankara'nın en iyi düğün orkestraları, DJ ve müzik grupları hakkında detaylı bilgi yazımızda sizi bekliyor!

Ankara Düğün Orkestrası Fiyatları

Birbirinden yetenekli Ankaralı müzik grupları, dj ve düğün şarkıcıları, düğün organizasyonunuzu unutulmaz kılmak için çalışıyor. Geniş repertuvarları ile hizmet veren müzisyenlerin çoğu ses ve sahne ekipmanı temini de yapabiliyor. Ankara düğün orkestrası ve müzik gruplarının ortalama fiyatları ise şöyle;

Orkestra & Müzik Grupları Başlangıç Fiyatları*
Mavi Müzik Organizasyon 3.000 TL
Ankara Balkan Bandosu 1.000 TL
Neyzen ömer Faruk Keskin 2.000 TL
Ayhan Tekin Orkestrası 1.000 TL
Canto Orkestrası 2.000 TL
Muhittin Yıldız Sunshine Band 10.000 TL
Positive Live Project 5.000 TL
Ankara Modern Orkestrası 5.000 TL
Efes Bandosu 10.000TL

*Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Ankara'nın En İyi Düğün Orkestrası Firmaları

Ankara eğlencesi ile çokça bilinen bir şehir. Şehir genelinde birbirinden yetenekli müzisyenler düğün organizasyonlarında çiftlere hizmet verebiliyor. Mavi Müzik Organizasyon, Es Music, Talu Müzik ve Organizasyon, Ankara Balkan Bandosu ve Ankara Express Orkestrası düğün ve davetlerde en çok tercih edilen isimler arasında yer alıyor.

Ayhan Tekin Orkestrası ve Neyzen ömer Faruk Keskin gibi düğün sanatçıları ise Ankara’da pek çok çift tarafından tercih ediliyor. Farklı müzik tarzlarına sahip düğün orkestrası, müzik grupları, dj ve düğün sanatçıları arasında en çok beğenilenleri sizler için derledik.

Mavi Müzik Organizasyon

Mavi Müzik Organizasyon düğün ve davet etkinliklerinde çiftler tarafından sevilerek tercih ediliyor. Bunun yanı sıra kurumsal organizasyon, nişan, kına, after party, gelin alma, bekarlığa veda, sünnet ve pek çok davet için hizmet veriyor.

Menajerlik hizmeti bulunan Mavi Müzik Organizasyon Ziynet Sali, Ferhat Göçer gibi sevilen isimlerle çalışıyor. Dilerseniz bu isimleri düğün organizasyonuna dahil edebiliyor. Jazz Vokal & Trio, Trio-Quartet, Balkan Orkestrası gibi orkestralarla çalışıyor ve düğün konseptinize göre yönlendirme yapıyor.

Mavi Müzik Organizasyon'un Ankara düğün orkestrası fiyatları ise 3.000 TL’den başlıyor. Ses, ışık sistemi, sahne sistemi, led ekran, dekorasyon gibi hizmetler de sunabiliyor. Ayrıca dans ekibi ve oryantal ekibi bulunuyor. Pop, rock, caz, oyun havaları, Türk sanat müziği ve daha fazla repertuvara sahip olan firma için düğünden en az 2 ay önce iletişime geçmeniz tavsiye ediliyor.

Ankara Balkan Bandosu

Ankara düğün orkestrası ve müzik grupları arasında öne çıkan Balkan Bandosu; düğün, nişan, kına, after party, gelin alma, çeyiz götürme, bekarlığa veda partisi ve aklınıza gelecek her anda yanınızda oluyor.

Nostalji seven ve konsept düğün yapmak isteyen çiftler için 70’ler, 80’ler, 90’lar çalabiliyor. Karadeniz ve Balkan müziklerinin yanı sıra ilk danslarında özel performans sergilemek isteyen çiftlere flamenko, tango ve daha birçok tarz dansa uygun müzik yapabiliyor.

Ankara Balkan Bandosu solo performansları ile de konuşuluyor. Caz, hip hop ve bu tarz müzikleri ile after party tarzı organizasyonlara da uygun hareket ediyor. Ankara Balkan Bandosu hizmetini kaçırmak istemeyen çiftlerin en az 6 hafta önceden iletişime geçmesi gerekiyor.

Neyzen ömer Faruk Keskin

özellikle kına gecesi ve sünnet düğünlerinde sıklıkla tercih edilen Neyzen ömer Faruk Keskin Fasıl grubu enstrüman solo performansı ve orkestrası ile hizmet veriyor. Her makamdan müziklerle kulakların pasını silen sanatçı, ekipman ve enstruman teminini kendisi sağlayabiliyor.

Altındağ ilçesinde bulunan Neyzen ömer Faruk Keskin 2000 TL’den başlayan kiralama fiyatları ile Ankara düğün orkestrası ve müzisyenleri arasında öne çıkıyor. Neyzen ömer Faruk'tan hizmet alabilmeniz için en az 1 ay öncesinden iletişime geçmeniz gerekiyor.

Ayhan Tekin Orkestrası

Ayhan Tekin Orkestrası Jazz’dan Hicaz’a geniş repertuarı ile birbirinden eğlenceli davetlere imza atıyor. Fasıl grubu ile nikah sonrası yemek gibi organizasyonları şenlendirirken, neolokal yorumları ile her müziği seslendirebiliyor.

Davul ve perküsyon şovları ile kına gecesi ve after party gibi organizasyonlarınıza renk katıyor. 1000 TL’den başlayan kiralama fiyatlarından yararlanmak için en az 2 ay önce grup ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

Canto Orkestrası

Canto Orkestrası 2000 TL’den başlayan kiralama fiyatları ile çiftlerle buluşuyor. Fasıl grubu olarak da hizmet veren ekip; davul şov, dj, enstrüman solo performans ve düğün bandosu gibi farklı tarzları ile her davete uygun müzik sağlıyor.

Kına gecesi, düğün, nikah sonrası yemek, nişan, sünnet ve aklınıza gelebilecek her organizasyon içini geniş şarkı repertuarı bulunuyor. Canto Orkestrası ile düğün organizasyonunuzu şenlendirmek isteseniz 2 ay öncesinden iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Muhittin Yıldız Sunshine Band

Muhittin Yıldız Sunshine Band çiftlerde başından sonuna kadar eğlenceli bir gece vaadediyor. Yöresel müzik repertuarları, halay müzikleri, Balkan müzikleri, Ege türküleri, Karadeniz müzikleri ve Doğu yöresine ait müzikler seslendirebiliyor. Ankara düğün orkestrası ve müzik grupları arasında oldukça isim duyurmuş grubun kiralama fiyatları 10.000 TL'den başlıyor.

İngilizce, Türkçe, İspanyolca, İtalyanca müzikler seslendirebilen müzik grubu caz, blues, pop, Ankara havası ve diğer türlerde de davetlileri eğlendiriyor. Geniş ve farklı repertuarı ile düğün, kına, nişan, sünnet, nikah sonrası yemek ve daha pek çok farklı davette gönül rahatlığı ile tercih ediliyor. Gruptan hizmet almak için 6 ay önce iletişime geçmeniz yeterli!

Positive Live Project

Positive Live Project, doyasıya eğlenmek isteyen çiftler için 5000 TL’den başlayan kiralama fiyatları ile hizmet veriyor. Farklı enstrümanlar ve seslerin bulunduğu grup, Türk sanat müziğinden oyun havalarına kadar geniş bir repertuar ile hizmet veriyor.

Zeybek ile başlayan ilk dansınız Ankara havaları ile devam edebilir; farklı yörelere ait oyun havaları ile eğlenceye doyabilirsiniz. Davul şovu ve solo performanslarla gecenize renk katabilirsiniz. Grup ile çalışmak için 3 ay öncesinden iletişime geçebilirsiniz.

Efes Bandosu

Piyanodan kontrbasa kadar pek çok enstrümanın bulunduğu Efes Bandosu 10.000 TL’den başlayan düğün orkestrası kiralama fiyatları ile hizmet veriyor. Tamamı profesyonel müzisyenlerden oluşan bando; gelin alma, after party, düğün eğlencesi, kına gibi aklınıza gelebilecek her davette sizlerle oluyor.

çiftlerle görüşerek önceden oluşturduğu repertuarın yanı sıra anlık isteklere de cevap verebiliyor. Grupla çalışabilmeniz için en az 2 ay önceden iletişime geçmeniz gerekiyor.

Ankara Modern Orkestrası

Sekiz müzisyenden oluşan Ankara Modern Orkestrası, Hakan Tavukçuoğlu şefliğinde çalışmalarını sürdürüyor. 3 vokal ve 4 enstrüman ile gecenize renk katan Ankara Modern Orkestrası, Ankara’nın en bilinen orkestraları arasında yerini alıyor.

Grup, seçtiğiniz düğün mekanı neresi olursa olsun sahne alabiliyor. Müzik kalitesinden asla ödün vermeyen Ankara Modern Orkestrası 5000 TL’den başlayan fiyatları ile beğeni topluyor. Ankara düğün orkestrası grupları arasında öne çıkan ekiple en az 3 ay öncesinden iletişime geçmeniz gerekiyor.

Ankara DJ Kiralama Fiyatları

Ankara'da düğün, kına gecesi ve after party gibi organizasyonlarınızda profesyonel DJ'ler ile çalışabilirsiniz. Dans ve eğlence dolu bir organizasyon vaadeden düğün DJ'leri, farklı konseptlerdeki organizasyonlara özel setler hazırlayabiliyor. Davetiniz öncesine sanatçı ile görüşecek çalmasını istediğiniz şarkıların listesini iletebiliyorsunuz.

Ankara DJ kiralama fiyatları ortalama 1.500 TL’den başlıyor. Elbette istenilen gün ve hizmete bağlı olarak fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor.

Ankara'da Kına Gecesi İçin Kadın DJ Kiralama

Kına geceleri günümüzde kadın ve erkekler karışık olarak gerçekleştirilse bile geçmişte bu davet kadınlar arasında olmaktaydı. Orijinal konsepte devam etmek isteyen ve kadınlar arasında kına gecesi organize etmek isteyen gelinler tercihini kadın DJ'lerden yana kullanıyor.

Kadın DJ'ler gelin adayları ve misafirlerin taleplerine göre anlık olarak birbirinden eğlenceli şarkılar çalabiliyor. Dilerseniz davet öncesinde şarkı taleplerinizi alabilen sanatçılar, poptan halk müziğine, halaydan Ankara havalarına kadar dilediğiniz her tarzda hizmet verebiliyor. Ankara kadın DJ kiralama fiyatları ortalama 1.500 TL'den başlıyor.

Ankara Kına Organizasyonu Firmaları

Ankara'da kına gecesi organizasyonlarınızı unutulmaz kılacak birbirinden başarılı firmalar bulunuyor. Uygun fiyatlı paket seçenekleri ile bu firmalar kına tahtı kiralama, nedime ekibi, dans gösterisi, davul şov, testi oyunu ve gökkuşağı kemeri gibi hizmetleri ile gecenize renk katıyor. Firmalar ayrıca mekan kiralama konusunda da çiftlere destek oluyor. Ankara kına organizasyonu firmaları fiyatları ortalama 1.000 TL'den başlıyor.

Ankara’nın En İyi Düğün Salonları

Ankara ilimiz birbirinden şık düğün mekanlarına ev sahipliği yapıyor. Dilediğiniz konsepte uygun şekilde hizmet alabileceğiniz mekanlar, indirimli fiyatları ve cazip düğün paketleri ile sizleri bekliyor. Açık ve kapalı davet alanı seçenekleri de bulunan Ankara'da kır düğünü ve otelde düğün konseptleri sıklıkla tercih ediliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara düğün orkestrası, müzik grupları ve dj hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Ankara'nın En Başarılı Düğün Orkestrası ve Müzik Grupları Hangileridir?

En başarılı Ankara düğün orkestrası listesi;

  • Alaturka Band Music Organization
  • Mavi Müzik & Organizasyon
  • Ayhan Tekin Orkestrası
  • Feed Back Music & Event Organizasyon
  • Ankara Modern Orkestrası

Ankara Düğün Orkestrası Fiyatları Ne Kadar?

Ankara'da düğün orkestrası fiyatları 1.000 TL'den başlıyor. 10.000 TL'ye kadar yükselebilen fiyatlar tercih edeceğiniz sanatçı ve gruplara göre değişiklik gösteriyor.

Bu yazımızda sizlere gecenizi unutulmaz kılacak düğün orkestrası, müzik grupları ve dj kiralama fiyatları hakkında bilgi verdik. Ankara'nın en iyi orkestraları ile iletişime geçmek için "ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsiniz. DüğünBuketi.com ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilir, bütçenize en uygun ekip anlaşabilirsiniz.