Tümünü Görmek İçin Tıkla

İremce Premium Düğün Toplantı Balo Salonu

5.0 (1 Yorum)
None

Benzer Düğün Mekanları

Kent Düğün Salonu Etimesgut

5.0 (5)
Ankara, Etimesgut
750 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı

Hakkında

İremce Premium Düğün Toplantı Balo Salonu

Hayatınıza güzel anılar katacak ve en mutlu gününüzü şölen haline çevirecek İremce Premium Düğün Toplantı Balo Salonu’nda aşkınızı kutlamaya davetlisiniz! Aşkı yakalamanın ve doğru kişi ile yaşamanın ne kadar değerli olduğunu biliyor ve bu aşk için en muazzam düğünü tasarlıyoruz. Sizlerin istekleri doğrultusunda her bir detayı ince ince salonumuza işleyerek masalları kıskandıracak bir salon sunuyoruz sizlere. Bu özel gecede sizleri birçok eğlence ve keyifli anlar bekliyor olacak. Etkinliklerimiz düğün ile sınırlı sanıyorsanız yanılıyorsunuz! İremce Premium Düğün Toplantı Balo Salonu olarak nişan, nikâh, kına, sünnet, özel davet gibi tüm organizasyonlarınızda yanınızda olmak için çalışıyor ve kendimizi geliştiriyoruz.

İremce Premium Düğün Toplantı Balo Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

700 kişilik hizmet kapasitesine sahip salonumuzda uygun fiyatlara kusursuz mutluluklar yaşayacaksınız. Sizler için hazırlanan düğün paketleri her keseye hitap eden ve eksiksiz bir içerik ile sizlere sunulacaktır. Bunlardan size uygun olanını seçtikten sonra İremce Premium Düğün Toplantı Balo Salonu ile mutluluğun hazırlığı başlayacak! Düğün alanımızın içerisinde geniş bir dans pisti bulunmakta ve pistin çevresinde kolon bulunmamaktadır. Ferah bir ortam yaratılan salonumuzun her köşesinde havalandırma bulunmaktadır ve bu sayede temiz hava içerisinde bir düğün geçirmiş olacaksınız ve bunalmayacaksınız. Yüksek tavanlı bir mimarimiz olması da bu ferahlığı destekler nitelikte olmaktadır. Bu güzel ambiyansa canlı müzik yakışır! Sizlere tüm gece canlı performanslar ve dilediğiniz istek parçaları seslendirecek orkestramız bu özel gecede eğlencenin nabzını zirvede tutacak. Yemekli bir davet organize etmek isteyen konuklarımız için geniş menü listemiz çiftlerimize sunulacaktır. Et veya tavuk tercihinize göre şekillenecek menüler için örnek hazırlandıktan sonra çiftlerimiz düğün tadımına çağrılacaktır. Sizler tadına bakıp kararını verdikten sonra istenilen eklemeler ile menü listeniz tamamlanacaktır. Kına gecesi organizasyonlarımızda gelinimiz için bindallı ve nedimeleriniz için ise şalvar-yelek takımları tahsis edilecektir. Dilediğiniz modelde bindallıyı bu özel gecede giyeceksiniz ve unutulmaz dakikalara sahip olacaksınız. Özel hazırlanan kına tahtımız kıpkırmızı bir renk kombini ile hazırlanacak ve konuklara kişisel kına ve kuruyemiş servisi yapılacaktır. Davul ekibimiz ile başlayacak gösteri özel dans şovları ile devam edecektir.

İremce Premium Düğün Toplantı Ve Balo Salonu

Ankara’nın Etimesgut bölgesinde bulunan salonumuza özel aracınız ile ulaşmak için Ankara Bulvarı veya Sakıp Sabancı Bulvarını tercih edebilirsiniz. Bulunduğunuz rotaya göre farklı bir yol güzergâhı da oluşturabilirsiniz. Toplu taşıma kullanacak konuklarımız ise Sıhhiye’den kalkan 530 numaralı otobüsleri tercih edebilirsiniz ya da Adliye durağından kalkan 508-3 veya 522 numaralı otobüslere binerek oradan da 530-2 ve 530-3 numaralı otobüslere aktarma yaparak salonumuza ulaşabilirsiniz.Farklı bir alternatif olarak da Numune hastanesinden kalkan 394-3 numaralı otobüslere binip oradan da 522 numaralı otobüslere ve son olarak da 530-3 numaralı otobüsler ile salonumuza rahat bir ulaşım sağlayabilirsiniz.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

  • DE
    D**** & E****

    İremce’de düğünümüz yapıldı.programı salonun ekibi ile birlikte yaptık.biz onlara istediğimiz şeyleri söyledik ve 1 madde hariç hepsini kabul ettiler.menü tadımı yaparak menü seçtik.hersey harika ve sorunsuz oldu. İremcenin bütün personeline tesekkur ederiz.

Konum

Alemdağ Mahallesi, İremce Düğün Sarayı, Ankara/Altındağ/Ankara, Türkiye

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%