Ankara Düğün Mekanları ve 2024 Fiyatları

(557 sonuç)

Ankara
Düğün Mekanları
İnci Saray Düğün Salonu
23
2

İnci Saray Düğün Salonu

5.0
(2)
Ankara, Pursaklar
Öne çıkan
900kapasite
250başlangıç fiyatı
New Mahall Kır Düğünü
43
4

New Mahall Kır Düğünü

5.0
(3)
Ankara, Yenimahalle
Öne çıkan
1,000kapasite
300başlangıç fiyatı
New Mahall Kır Düğünü
48
4

New Mahall Kır Düğünü

5.0
(4)
Ankara, Yenimahalle
Öne çıkan
1,000kapasite
300başlangıç fiyatı
Occidental Otel
21

Occidental Otel

5.0
(2)
Ankara, Çankaya
Öne çıkan
170kapasite
Daliot Wedding
35
1

Daliot Wedding

5.0
(2)
Ankara, Keçiören
Öne çıkan
1,000kapasite
100başlangıç fiyatı
The Wings Hotels Neva Palas
9

The Wings Hotels Neva Palas

5.0
(2)
Ankara, Çankaya
Öne çıkan
250kapasite
400başlangıç fiyatı
Aşk-ı İncek
20
1

Aşk-ı İncek

5.0
(2)
Ankara, Gölbaşı
750kapasite
250başlangıç fiyatı
Life Park Havuzbaşı Kır Düğünü
13
1

Life Park Havuzbaşı Kır Düğünü

5.0
(4)
Ankara, Gölbaşı
1,500kapasite
130000başlangıç fiyatı
The Wings Hotels Neva Palas
11

The Wings Hotels Neva Palas

5.0
(2)
Ankara, Çankaya
250kapasite
400başlangıç fiyatı
Diva Kır Bahçesi Düğün Salonu
23

Diva Kır Bahçesi Düğün Salonu

5.0
(2)
Ankara, Çubuk
2,000kapasite
400başlangıç fiyatı
Aşk-ı İncek
18
1

Aşk-ı İncek

4.5
(4)
Ankara, Gölbaşı
750kapasite
250başlangıç fiyatı
Aşk-ı Zade Nikah Balo Salonu
47

Aşk-ı Zade Nikah Balo Salonu

5.0
(2)
Ankara, Etimesgut
600kapasite
175başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Ankara, Türkiye’nin başkenti ve en büyük ikinci şehri olarak, düğün yapmak isteyen çiftler için pek çok seçenek sunuyor. Ankara’daki mekanlar kır düğünü, otelde düğün, havuzbaşı düğün, sosyal tesis ve nikah gibi farklı konseptler sunuyor. Bu yazıda, Ankara’daki en popüler düğün mekanları ve fiyatları hakkında bilgi vereceğiz.

Ankara Düğün Mekanları Fiyatları

Mekan Hafta içi* Hafta sonları*
New Mahall Kır Düğünü 250 TL 300 TL
İnci Saray Düğün Salonu 250 TL 250 TL
Daliot Wedding 100 TL 100 TL
The Wings Hotels Neva Palas 400 TL 400 TL
Aşk-ı Zade Nikah Balo Salonu 175 TL 175 TL
Life Park Havuzbaşı Kır Düğünü 110000 TL 130000 TL
Diva Kır Bahçesi Düğün Salonu 300 TL 400 TL
Klas Düğün Salonu 320 TL 320 TL
Kent Düğün Salonu Etimesgut 30 TL 30 TL
Aşk-ı İncek 250 TL 250 TL

Ankara Kır Düğün Mekanları ve Fiyatları

Kır düğünü, doğa ile iç içe, sıcak ve samimi bir ortamda evlenmek isteyen çiftler için ideal bir seçim. Ankara’da kır düğünü yapabileceğiniz pek çok mekan var. Kır düğünü mekanlarının fiyatları Ankara’da yemekli düzende kişi başı 350 - 1.500 TL, kokteyl düzeninde ise 200 - 600 TL bandından başlıyor.

Öne çıkan Ankara kır düğün mekanlarından bazıları şunlar:

 • Bilkent Otel: Ankara’nın en lüks otellerinden biri olan Bilkent Otel, 50 dönümlük bir alanda, yeşillikler içinde, göl manzaralı bir kır düğünü sunuyor. 500 kişiye kadar davetli ağırlayabilen otel, profesyonel bir hizmet ve zengin bir menü ile çiftleri memnun ediyor. Bilkent Otel’de kır düğünü fiyatları, kişi başı ortalama 300 TL civarında.
 • Gölbaşı Country: Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde yer alan Gölbaşı Country, 40 dönümlük bir alanda, Mogan Gölü’ne nazır, şık ve modern bir kır düğünü mekanı. 1000 kişiye kadar davetli kapasitesi olan mekan, çiftlere özel bir organizasyon ekibi, dekorasyon, catering, fotoğraf, video ve müzik hizmetleri sunuyor. Gölbaşı Country’de kır düğünü fiyatları, kişi başı ortalama 250 TL civarında.
 • Çamlıca Bahçe: Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Çamlıca Bahçe, 10 dönümlük bir alanda, çam ağaçları ve çiçeklerle süslü, romantik bir kır düğünü mekanı. 500 kişiye kadar davetli kapasitesi olan mekan, çiftlere özel bir koordinatör, dekorasyon, catering, fotoğraf, video ve müzik hizmetleri sunuyor. Çamlıca Bahçe’de kır düğünü fiyatları, kişi başı ortalama 200 TL civarında.

Ankara’da tercih edebileceğiniz diğer kır düğün mekanları şöyle;

Ankara’daki tüm kır düğünü mekanlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Ankara’daki Düğün Salonları ve Fiyatları

Düğün salonu, kapalı ve klimalı bir ortamda, konforlu ve şık bir düğün yapmak isteyen çiftler için uygun bir seçim. Ankara’da düğün salonu yapabileceğiniz pek çok mekan var. Düğün salonu fiyatları ise yemekli düzende kişi başı ortalama 300 - 500 TL’den  başlarken, kokteyl davetlerde kişi başı 150 - 200 TL bandında uygun mekanlar da bulunuyor. Yemeksiz düğün paketleri ise 100 kişilik davetler için ortalama 20.000 - 50.000 TL bandında seyrediyor.

Ankara’nın en iyi düğün salonları arasında öne çıkan yerlerden bazıları şunlar:

 • İnci Saray Düğün Salonu: Ankara’nın en prestijli düğün mekanlarından  biri olan İnci Saray, 900 kişiye kadar davetli kapasitesi olan, lüks ve modern bir atmosfer sunuyor. Mekan, çiftlere özel bir organizasyon ekibi, dekorasyon, catering, fotoğraf, video ve müzik hizmetleri sunuyor. İnci Saray’da düğün fiyatları, kişi başı ortalama 250 TL civarında.
 • Gülşan Düğün Salonu: Ankara’nın en şık ve en kaliteli düğün salonlarından biri olan Gülşan Düğün Salonu, 500 kişiye kadar davetli kapasitesi olan, klasik ve zarif bir düğün salonu sunuyor. Otel, çiftlere özel bir organizasyon ekibi, dekorasyon, catering, fotoğraf, video ve müzik hizmetleri sunuyor. Ankara Hilton’da düğün salonu fiyatları, kişi başı ortalama 150 TL civarında.
 • Ankara Atlı Spor Kulübü: Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer alan Ankara Atlı Spor Kulübü, 600 kişiye kadar davetli kapasitesi olan, spor ve doğa temalı bir düğün salonu sunuyor. Kulüp, çiftlere özel bir organizasyon ekibi, dekorasyon, catering, fotoğraf, video ve müzik hizmetleri sunuyor. Ankara Atlı Spor Kulübü’nde düğün salonu fiyatları, kişi başı ortalama 300 TL civarında.

Ankara’nın en çok tercih edilen diğer düğün salonları ise şöyle;

Ankara’daki tüm düğün salonlarını buradan inceleyebilir ve teklif alabilirsiniz.

Ankara’da Otelde Düğün Fiyatları Ne Kadar?

Otelde düğün, hem konaklama hem de düğün hizmetlerini bir arada sunan, pratik ve konforlu bir seçim. Ankara’da otelde düğün yapabileceğiniz pek çok mekan var. Düğününü otelde yapmak isteyen çiftler için Ankara’da fiyatlar kişi başı ortalama 500 TL’den başlayarak 2.500 TL’ye kadar çıkabiliyor. Yemekli düğünlerde fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor.

Ankara’da otelde düğün yapmak isteyenlere önerilerimizden bazıları şunlar:

 • Swissotel Ankara: Ankara’nın en yeni ve en modern otellerinden biri olan Swissotel Ankara, 1000 kişiye kadar davetli kapasitesi olan, ferah ve şık bir otelde düğün sunuyor. Otel, çiftlere özel bir organizasyon ekibi, dekorasyon, catering, fotoğraf, video ve müzik hizmetleri sunuyor. Ayrıca, çiftlere balayı paketi, gelin odası, gelin arabası ve konaklama indirimi gibi ekstra avantajlar da sunuyor. Swissotel Ankara’da otelde düğün fiyatlarını öğrenmek için mekanla iletişime geçebilirsiniz.
 • JW Marriott Ankara: Ankara’nın en lüks ve en prestijli otellerinden biri olan JW Marriott Ankara, 1500 kişiye kadar davetli kapasitesi olan, muhteşem ve görkemli bir otelde düğün sunuyor. Otel, çiftlere özel bir organizasyon ekibi, dekorasyon, catering, fotoğraf, video ve müzik hizmetleri sunuyor. JW Marriott Ankara’da otelde düğün fiyatlarını öğrenmek için mekanla iletişime geçebilirsiniz.
 • Divan Ankara: Ankara’nın en eski ve en kaliteli otellerinden biri olan Divan Ankara, 650 kişiye kadar davetli kapasitesi olan, klasik ve zarif bir otelde düğün sunuyor. Otel, çiftlere özel bir organizasyon ekibi, dekorasyon, catering, fotoğraf, video ve müzik hizmetleri sunuyor. Ayrıca, çiftlere balayı paketi ve konaklama indirimi gibi ekstra avantajlar da sunuyor. Divan Ankara’da otelde düğün fiyatları, kişi başı ortalama 1450 TL civarında.

Ankara’da düğün yapmak için tercih edebileceğiniz diğer oteller ise şunlar;

Ankara’da düğün yapılabilecek en iyi otelleri buradan inceleyebilirsiniz.

Ankara’nın En İyi Havuzbaşı Düğün Mekanları

Havuzbaşı düğün, yaz aylarında, serin ve eğlenceli bir ortamda, suyun ve ışıkların büyüsü ile evlenmek isteyen çiftler için harika bir seçim. Ankara’da havuzbaşı düğün yapabileceğiniz pek çok mekan var. Fiyatları ise kişi başı ortalama  300 TL’den başlayarak artış gösteriyor. Bunlardan bazıları şunlar:

 • Ankara Golf Kulübü: Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde yer alan Ankara Golf Kulübü, 1000 kişiye kadar davetli kapasitesi olan, geniş ve yeşil bir alanda, havuz kenarında bir düğün sunuyor. Kulüp, çiftlere özel bir organizasyon ekibi, dekorasyon, catering, fotoğraf, video ve müzik hizmetleri sunuyor. Ankara Golf Kulübü’nde havuzbaşı düğün fiyatları, kişi başı ortalama 250 TL civarında.
 • Ankara Termal: Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde bulunan Ankara Termal, 500 kişiye kadar davetli kapasitesi olan, termal havuzları ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken bir havuzbaşı düğün mekanı. Otel, çiftlere özel bir organizasyon ekibi, dekorasyon, catering, fotoğraf, video ve müzik hizmetleri sunuyor. Ayrıca, çiftlere balayı paketi, gelin odası, gelin arabası ve konaklama indirimi gibi ekstra avantajlar da sunuyor. Ankara Termal’de havuzbaşı düğün fiyatları, kişi başı ortalama 300 TL civarında.
 • Ankara Garden: Ankara’nın Etimesgut ilçesinde yer alan Ankara Garden, 400 kişiye kadar davetli kapasitesi olan, havuz başında veya çadır altında düğün yapabileceğiniz bir mekan. Mekan, çiftlere özel bir organizasyon ekibi, dekorasyon, catering, fotoğraf, video ve müzik hizmetleri sunuyor. Ankara Garden’da havuzbaşı düğün fiyatları, kişi başı ortalama 200 TL civarında.

Ankara’da tercih edebileceğiniz diğer havuzbaşı düğün mekanları ise şunlar:

Ankara’nın en iyi havuzbaşı düğün mekanlarını burada bulabilirsiniz.

Ankara’daki Sosyal Tesislerde Düğün

Sosyal tesislerde düğün, hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir düğün yapmak isteyen çiftler için ideal bir seçim. Ankara’da sosyal tesislerde düğün yapabileceğiniz pek çok mekan var. Fiyatlar ise kişi başı ortalama 150 - 200 TL’den  başlıyor. Bunlardan bazıları şunlar:

 • Ankara Polis Evi: Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Ankara Polis Evi, 600 kişiye kadar davetli kapasitesi olan, şehir manzaralı, modern ve şık bir sosyal tesis. Tesis, çiftlere özel bir organizasyon ekibi, dekorasyon, catering, fotoğraf, video ve müzik hizmetleri sunuyor. Ankara Polis Evi’nde sosyal tesislerde düğün fiyatları, kişi başı ortalama 150 TL civarında.
 • Ankara Orman Bölge Müdürlüğü Sosyal Tesisleri: Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde yer alan Ankara Orman Bölge Müdürlüğü Sosyal Tesisleri, 500 kişiye kadar davetli kapasitesi olan, doğa ile iç içe, sakin ve huzurlu bir sosyal tesis. Tesis, çiftlere özel bir organizasyon ekibi, dekorasyon, catering, fotoğraf, video ve müzik hizmetleri sunuyor. Ankara Orman Bölge Müdürlüğü Sosyal Tesisleri’nde sosyal tesislerde düğün fiyatları, kişi başı ortalama 200 TL civarında.
 • Ankara Hava Kuvvetleri Komutanlığı Sosyal Tesisleri: Ankara’nın Etimesgut ilçesinde bulunan Ankara Hava Kuvvetleri Komutanlığı Sosyal Tesisleri, 400 kişiye kadar davetli kapasitesi olan, havuz başında veya salonunda düğün yapabileceğiniz bir sosyal tesis. Tesis, çiftlere özel bir organizasyon ekibi, dekorasyon, catering, fotoğraf, video ve müzik hizmetleri sunuyor. Ankara Hava Kuvvetleri Komutanlığı Sosyal Tesisleri’nde sosyal tesislerde düğün fiyatları, kişi başı ortalama 150 TL civarında.

Ankara’da düğün için tercih edebileceğiniz diğer sosyal tesisler şunlar:

Ankara’da düğün yapılan tüm sosyal tesisleri burada bulabilirsiniz.

Ankara Nikah Salonları 

Ankara’da nikah salonu arıyorsanız, size birkaç önerimiz var. Yemeksiz paketlerde ortalama 20.000 TL’den başlayan fiyatlar kısa nikah davetlerinizi düzenleyebilirsiniz. Ankara’daki en iyi nikah salonları ve fiyatları şöyle:

 • Arven Palas & Terrace: Etimesgut ilçesinde bulunan Arven Palas & Terrace, kilise düzeninde nikah alanı, beyaz sandalyeler, tavandan sarkan süslemeler ve şık bir salon sunuyor. 800 kişiye kadar davetli kapasitesi olan mekan, kokteyl veya yemekli nikahlar düzenleyebiliyor. Arven Palas & Terrace’de nikah salonu fiyatları, kişi başı ortalama 200 TL civarında.
 • Shoppe Nikah Salonu: Yenimahalle ilçesinde yer alan Shoppe Nikah Salonu, 500 kişiye kadar davetli kapasitesi olan, modern ve yenilikçi bir nikah salonu. Sandalye düzeni, doğa ve şehir manzarası, vegan ve vejetaryen menü seçenekleri ile dikkat çekiyor. Shoppe Nikah Salonu’ndafiyatlar, kişi başı ortalama 150 - 300 TL civarında.
 • Paradise Garden: Çankaya ilçesinde yer alan Paradise Garden, 500 kişiye kadar davetli kapasitesi olan, havuz başında veya çadır altında nikah yapabileceğiniz bir mekan. Gazebo altındaki kürsü, gelin yolu ve pembe çiçek aranjmanları ile romantik bir ortam yaratıyor. Paradise Garden’da nikah salonu fiyatları, kişi başı ortalama 200 - 300 TL civarında.

Ankara’nın öne çıkan diğer nikah salonları ise şöyle;

Ankara’daki tüm nikah salonlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Şehrinizdeki en iyi düğün mekanlarından fiyat teklifi almak ve rezervasyon yaptırmak  için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 😊