Tümünü Görmek İçin Tıkla

Lepiska Saç Design

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Lepiska Saç Design

Lepiska Saç Design bulunduğu bölgenin ender saç tasarım uzmanlarından oluşuyor. İzmir Bornova ve çevresine hizmet veren Lepiska Saç Design, ortalama olarak 300 TL’den başlayan gelin başı ve gelin makyajı yapmakta. Bu firmanın detayları ve fiyatları hakkında en özel bilgiler için yazımızı takipte kalın.

Olanaklar

En güzel gelin saçı ve gelin makyajı hizmetleri sunan Lepiska’da sadece düğün organizasyonları değil, nişan, söz ve mezuniyet törenlerinde de harika avantajlar sizleri bekliyor. Gelinler, bir an olsun ayrılmak istemedikleri dostları ile ayrıcalıklı hizmet alabilecekleri gibi, düğün öncesinde prova imkanı da isteyen gelinlerimize sunulmakta. Sadece kuaför merkezinde değil, istenilen mekanda veya evlerde hizmet sunan bu kuaför, arzu edildiği takdirde şehir dışında da saç ve makyaj hizmeti sunmakta. Bu kadar geniş imkan yelpazesine sahip bu mekan, iki üç hafta önce alacağınız randevu ile, en güzel hizmet garantisini sunmakta.

Lepiska Saç Design Gelin Saçı ve Gelin Makyajı Fiyatları

Sizlere iki farklı fiyat paketi sunan Lepiska Kuaför, başlangıç paketi ile ortalama olarak 300 TL'den başlayan kapsamlı olanaklar sunmakta. Gelin başı aksesuar seçimi, duvak ve gelinlik modeline uygun saç dizaynı ve cilt tonuna göz rengine duyarlı makyaj seçenekleri, her şey dahil pakette bulunuyor. Bu paket ise sizlere özel sadece 400 liradan başlayan fiyatlarla mümkün.

Hizmetler

Saç tasarımı ve gelin başı dizaynında, düğün günü öncesinden prova yapabilir, saç renginize, cilt tonuna ve yüz biçiminize en uygun gelin saçına karar verebilirsiniz. Dağınık topuz, örgü saç, gelin topuzu, tesettürlü gelin başı gibi modeller en çok tercih edilenlerden. Makyaj konusunda da sihirli dokunuşlarla cildinize can veren Lepiska, aynı şekilde cilt tipinizi analiz ederek en doğal ve can alıcı makyaj tasarımlarını uygulamaya koymakta. En yakınlarınıza da saç - makyaj hizmeti sunulduğunu bir kez daha hatırlatalım.

Lepiska Saç Design Nerededir? Nasıl Ulaşılır?

İzmir’in en ulaşılabilir mekanlarından Bornova’da konumlanan bu firma, hem toplu ulaşıma hem de özel araçla ulaşıma müsait bir lokasyonda. Mekanın açık adresini şu şekilde belirtelim: Erzene Mah. Fevzi Çakmak Cad.No:20 K.1 D:1 Bornova İzmir.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Evde / mekanda hizmet
 • Gelin başı
 • Gelinin yakınlarına hizmet
 • Makyaj provası
 • Saç provası
 • Saç tasarım
 • Şehir dışı hizmeti
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Mekan dışı hizmet ve hatta şehir dışı hizmet alabileceğiniz Lepiska'da her şey dahil paketler, daha kişiselleştirilmiş aksesuarlara ve temalara ev sahipliği yapmakta.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Hayallerinizde tasarladığınız her şey burada mümkün. Konsept konusunda arzu ettiğiniz düğün saçı ve gelin makyajı uygulamaları yapılmakta.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Nişan, söz ve mezuniyet törenlerine hazırlıkta birinci adresiniz olan Lepiska Saç Design, bütün özel günlerde hizmet vermekte.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  2 - 3 saat içinde saç ve makyaj işlemleri tamamlanmaktadır.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Ege Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Ek avantajlardan bazıları şehir dışı hizmet ve mekan dışı hizmet olarak belirtilebilir. Evlere hizmet sunulması ve gelinin yakınlarına da makyaj uygulamaları yapılması, Lepiska'nın sunduğu en güzel olanaklardan.

 • Lepiska Saç Design Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları ne kadardır?

  Lepiska Saç Design Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları başlangıç paketi 300 TL, her şey dahil paket 400 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Erzene Mah. Fevzi Çakmak Cad.No:20 K.1 D:1 Bornova İzmir.

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%