Tümünü Görmek İçin Tıkla

Soner Saç Tasarım

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 7.500,00
Her Şey Dahil 10.000,00

Hakkında

Soner Saç Tasarım

İzmir gelin saçı ve makyajı alanında hizmetini sunan kuaförler arasında yer alan Soner Saç Tasarım, Bornova ilçesinde gelinleri ağırlıyor. Profesyonel destek ve hizmetiyle benzersiz bir çalışma gerçekleştiren salon, oradan sizleri memnun etmeden bırakmıyor. İhtiyaçlarınıza ve isteklerinize öncelik vermesiyle de alanında ön plana çıkan işletme, sunduğu hizmet ve saç-makyaj fiyatları ile beklentileri tam anlamıyla karşılıyor. Sadece stüdyosunun bulunduğu il ve ilçede değil, ülkenin her şehrine hizmet vaat etmesiyle de birçok gelinin ilgi gösterdiği Soner Kuaför için hızlı bir şekilde randevunuzu oluşturun.

Gelin Makyajı Hizmetleri

Son trendlere uygun olmakla birlikte dünya kalitesi standartlarında makyajlar yapmasıyla düğün gününüzde göz alıcı bir güzelliğe sahip oluyorsunuz. Doğal ve sade makyaj ile saçınızı ve gelinliğinizi ön plana çıkartan Soner Kuaför merkezi, porselen gelin makyajı ile de dikkatleri üzerinize çekmeye zemin hazırlıyor. Göz makyajı çalışmalarıyla da yüzünüze en uygun ürünleri kullanmaya özen gösteriyor.

Gelin Saçı Modelleri

Koşul ne olursa olsun talep ettiğiniz ve hayalinizdeki modellere göre çalışmaları yürüten Soner Saç Tasarım, kusursuza en yakın sonuçlarla yüzünüzü güldürüyor. Büyük bir dikkat ve ilgi ile ilerlettiği çalışmalar arasında dağınık gelin başı ve açık gelin başı modelleri en rağbet gören tasarımlar oluyor. Aynı şekilde topuz modelleri, örgülü gelin başı modelleri de trendler arasında yer alıyor. Duvaklı gelin başı ve gelin saçı aksesuarları gibi çalışmalarıyla da düğünüze tam anlamıyla hazır olmanızı sağlıyor.

Soner Saç Tasarım Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Saç tasarımı, ücretsiz prova ve şehir dışı hizmet gibi olanakları ile ihtiyacınız olan tüm hizmeti sunan Soner Saç Tasarım fiyatları ile de memnuniyeti artırıyor. Son derece profesyonel bir çalışma gerçekleştirdiği saç ve makyaj için belirlediği fiyatları 2.000 ile 3.000 TL arasında değişiklik gösteriyor. Fiyatları belirleme aşamasında her şey dahil paketlerden yararlanmak isteyen gelinlerin istekleri ve arzuları da devreye giriyor. Gelin yakınlarına hizmet talebi ile fiyatlarda değişiklik görülebiliyor. Siz de alanında uzman kadro ile düğününüze hazırlanmak için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonundan çıkan formu doldurarak mekan ile iletişime geçebilirsiniz.

Nerede?

Bornova’nın merkezinde, kolay ulaşım sağlanan bir konumda olmasıyla şehrin her noktasından gelinin tercih ettiği Soner Saç Tasarım, sizleri de salonuna davet ediyor. Düğününüze en iyi şekilde hazırlanmak için mutlaka ziyaret etmeniz gereken bir yer olan stüdyonun açık adresi şu şekildedir: Kazımdirik, 154. Sk. 6/A, 35100 Bornova / İzmir.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Evde / mekanda hizmet
 • Gelin başı
 • Gelinin yakınlarına hizmet
 • Makyaj provası
 • Manikür - pedikür
 • Porselen makyaj
 • Saç bakımı
 • Saç provası
 • Saç tasarım
 • Takma kirpik uygulaması
 • Şehir dışı hizmeti
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Saç provası, saç bakımı, manikür/pedikür ve makyaj provası yer alıyor.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Tüm şehirlere hizmeti bulunuyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Ağda, takma kirpik ve gelin yakınlarına hizmet avantajları yer alıyor.

 • Soner Saç Tasarım Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları ne kadardır?

  Soner Saç Tasarım Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları başlangıç paketi 7500 TL, her şey dahil paket 10000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%