Tümünü Görmek İçin Tıkla

Macaromania Nikah Şekeri ve Hediyelik

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Macaromania Nikah Şekeri ve Hediyelik

Macaromania Nikah Şekeri ve Hediyelik, çiftlere ve sevdiklerinde bu güzel günlerinde aşkın en lezzetli halini sunuyor. İzmir Bostanlı'daki firma alanında epey popüler. Hizmete sunulan ürünler, ağzının tadını bilen çiftlerin ilgi odağı oluyor. En uygun fiyatlarla en lezzetli hediyelik ürünlere ulaşmanın altın kapıları çiftlere aralanıyor. 2 TL'den başlayan fiyatları değerlendirebilirsiniz.

Firma Özellikleri

Alışılagelmiş badem şekeri lezzetinin dışına çıkan bir hizmet Macaromania’da çiftler ve sevdiklerine sunuluyor. Oldukça zengin lezzet yelpazesi ve enfes tatlarıyla sunulan hediyelik ürünler son dönemde çiftlerin öncelikli tercihi oluyor. ‘’Renkli kurabiye, özel tasarım çikolata, makaron ve cup cake’’ gibi ürünlerle özel davetlerde sıradan lezzetlerin dışına çıkıyor. Çiftler tarafından tercih edilen ürünler onların özel zevklerine göre seçilen aksesuarlarla süsleniyor.

Sunulan Hizmetler

Kapalı kutu paketleme seçeneğiyle hijyenik ve kolay taşınabilir ürün hizmetini çiftlere sunuyor. Hazırlanan hediyelik kutuları şeffaf olmakla beraber, tercih edilen dış süslemesiyle dikkat çekiyor. Hazırlanan ürünlerin üzerine tercih edilen şablon tasarımıyla beraber çiftlerin isimleri, davet tarihleri ve arzu edilirse sevdiklerine küçük bir not da hazırlanıyor.  Tercihini çikolata tarafından yapan çiftlere isim ve davet tarihlerine özel baskı ambalaj tasarımı da verilen hizmetler arasında bulunuyor. Hediyelik ürün hizmetinden faydalanmak isteyen çiftlerin en geç davetten 2 hafta önce siparişlerini oluşturmuş olmaları gerekiyor. Ürün siparişinden yararlanmak isteyen çiftler için belirlenen minimum adet bulunmuyor. İstediğiniz sayı ve istedikleri tasarımla seçtikleri ürünün hizmetini alabiliyor. Seçilen ürünler büyük titizlikle hazırlanıp, yaklaşık 1 hafta içerisinde teslim ediliyor. Ürünler hem şehir içi hem de şehir dışına en güvenli şekilde ulaştırılıyor.

Macaromania Nikah Şekeri ve Hediyelik Fiyatları

Macaromania Nikah Şekeri ve Hediyelik, çiftlere en özel davetlerinde en uygun fiyatlarla, çok çeşitli ürün seçeneği sunuyor. Çeşitli lezzetlerde hediyelik ürün seçeneğiyle hizmet veren Macaromania’da fiyatlar 2 TL gibi uygun bir alt limit üzerinden şekilleniyor. En özel günlerinizde sevdiklerinizle aşkın tadını paylaşmak istiyorsanız, size özel teklif ve indirimleri değerlendirmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilir, ‘’Fiyat Teklifi Al’’ formunu ücretsiz bir şekilde doldurabilirsiniz.

Adres Bilgisi

İzmir’in Bostanlı beldesinde hizmet sunuyor. Evlere kargo hizmeti bulunuyor. Firmayı adresinde de ziyaret edebilirsiniz. Firmanın açık adresi şu şekildedir; 2014/1 Sk. No:19 Nusret Bey Apt. D:2 Bostanlı İzmir.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Çikolata
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Seçilen ürün, kişiye özel tasarım ve şablon baskı bulunuyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Kişiye özel organizasyon ve tasarım bulunuyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Nikah şekeri ve hediyelik hizmeti sunuyor.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  1 hafta teslim süresidir

 • Hizmet verilen şehirler?

  Her şehire hizmet sunuyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Kapkek, kurabiye, makaron hizmeti bulunuyor.

 • Macaromania Nikah Şekeri ve Hediyelik Nikah Şekeri ve Hediyelik fiyatları ne kadardır?

  Macaromania Nikah Şekeri ve Hediyelik Nikah Şekeri ve Hediyelik fiyatları başlangıç paketi 2 TL, her şey dahil paket 8 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

2014/1 Sk. No:19 Nusret Bey Apt. D:2 Bostanlı İzmir

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%