Tümünü Görmek İçin Tıkla

Mega Trans Turizm

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Mega Trans Turizm Hakkında

Prens ve prenses gibi hissedeceğiniz düğününüzde gelin arabası seçimi en az düğün mekanı kadar önemli. Gelin arabası tercihleri bal kabağından yapılanlardan son model olanlara kadar geniş bir yelpazeye sahip. Bizler, gelin arabasının bal kabağına dönüşme ihtimaline karşı sizlere İzmir ili Gaziemir ilçesindeki Mega Trans Turizm hizmetleriyle son model arabaları öneriyoruz. Firma son model araçlarını 400 TL gibi uygun fiyatları ile hizmete sunuyor.

Özellikleri

Masallardan fırlamış olabilecek kadar ışıltılı bir düğün organizasyonu yaptığınızı biliyoruz. Bu yüzden ışıltının solmaması için en iyi hizmetleri sunan Mega Trans Turizm ile çalışmayı öneriyoruz. Firma araç kiralama konusunda hem şehrinde hem de Türkiye genelinde büyük bir üne sahip. Dolayısıyla hem bulunduğu şehir de hem de diğer şehirlerden yoğun talep görüyor. Firma araçlarını kiralarken çiftlerin bu gününde yorulmaması ve trafikle uğraşmaması için şoför hizmeti sağlıyor. Böylece şoför aracı kullanırken sizler yolun tadını çıkartabilirsiniz. Yol boyunca mini buzdolabı ve çeşitli ikramlardan yararlanabilirsiniz.

Mega Trans Turizm Fiyatları

Firma çok zengin bir araç yelpazesine sahip olup gelin arabası için birçok alternatif sunmaktadır. Bu araçların fiyatları ise modele bağlı olarak değişmektedir. Değişimler de çok yüksek oranlarda olmamakla birlikte, kiralama fiyatları ortalama 400 TL'den başlamaktadır. Sizler de araçlar hakkında detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Gelin arabası, gelin evinde kuaföre; kuaförden fotoğraf çekimine ve çekimden düğün mekanına kadar her mekan arasında ayağınızı yerden kesecektir ve belirlediğiniz konsepte göre süslenecektir. Böylece hem içerisinde hem içi hem de dışı son derece görkemli bir hava oluşacaktır. Araç içerisinde düğünün heyecanını atarken, mutlu bir evliliğe de ilk yolculuğunuzu yapmış olacaksınız. Mega Trans Turizm Taşımacılık tarafından şoförlerin deneyimli olmalarına özellikle dikkat edilmiştir ve aksaklık yaşanmaması için ekstra özen gösterilmektedir.

Nerededir?

Gelin arabasına öyle internetten bakılmaz gidip görmem lazım, diyorsanız firma sizleri ofisinde ağırlamaktan onur duyacaktır. İzmir ili Gaziemir semtinde bulunan ofise İzban, şehir içi minibüsleri ve Gaziemir otobüsleri ile rahatça gelebilirsiniz. Firma, Gaziemir Tren İstasyonu'na da yakın bir konumda. Bu gelin arabası kiralama firmasının açık adresi de şu şekilde: Atıfbey Mah. 5/3 Sokak No:3 Kat:2 Daire:2 Gaziemir / İZMİR.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Ev ya da ev dışından alma
 • Gelin arabası süsleme
 • Şehir dışına araba kiralama
 • Şoförlü araba kiralama
 • Toplu taşıma hizmeti
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Mega Trans Turizm, araçlarında mini buzdolabı ve ikram seçeneklerini her şey dahil paketi içerisinde sağlamaktadır.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Çiftler tarafından istenilen konsepte uygun olarak süslenmektedir. Çiçek seçiminde ve kumaş türlerinde, çiftlere danışılarak tasarım yapılıyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Okul gezileri, teknik geziler, turlar, etkinlikler, söz, nişan kına ve filo konularında da hizmet vermektedir.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  Etkinlikten en az 6 hafta önce iletişime geçilmeli.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  Bu konuda sınırlama olmayıp; gün sayısına bağlı olarak fiyatlarda oynama görülmektedir.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Başta İzmir olmak üzere tüm Türkiye.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Şehir dışına da hizmet verilmektedir.

 • Mega Trans Turizm Gelin Arabası fiyatları ne kadardır?

  Mega Trans Turizm Gelin Arabası fiyatları başlangıç paketi 400 TL, her şey dahil paket 600 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Atıfbey Mah. 5/3 Sokak No:3 Kat:2 Daire:2 Gaziemir / İZMİR

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%