Metin Tercan Produksiyon

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Metin Tercan Produksiyon Hakkında

Ankara Keçiören ilçesinde bulunan Metin Tercan Produksiyon, en özel gününüzü fotoğraflamak ve düğün ardından şahane görseller bırakmak için profesyonel fotoğraf ekipmanları ve deneyimli ekibiyle sizleri sabırsızlıkla bekliyor. Fiyatlar konusunda da oldukça makul davranan Metin Tercan Fotoğraf Stüdyosu, uygun fiyat seçenekleriyle Keçiören’de bulunan stüdyosunda sizleri ağırlamaktan büyük bir şeref duyar. Keçiören merkezde bulunan konumu ile bu dış çekim ve düğün fotoğrafçısı, sadece 1.000 TL'den başlayan fiyatları ile de sizleri şaşırtacak.

Düğün Fotoğrafçısı Metin Tercan Özellikleri

Ankara genelindeki en güzel mekanlarında dış mekan çekimi, Keçiören ilçesinde bulunan fotoğraf stüdyosunda stüdyo çekimi, şehir dışında çekimler ve dilerseniz yurt dışında çekim hizmeti bulunuyor. Merkezi bir konumda bulunması hasebiyle ve o ilçede yer alan diğer düğün fotoğrafçıları arasında müşteri potansiyelinin oldukça yüksek olması da tercih edilen bir başka özelliği olarak görünüyor. Dış mekan ve düğün fotoğrafçısı Metin Tercan Photography, fotoğraflarınızın orijinal kopyalarını 2 hafta içerisinde sizlere teslim ederek sözünü tutuyor. En az 4 hafta öncesinden iletişime geçerek Keçiören ilçesinde yer alan Metin Tercan Fotoğraf Stüdyosu ile birlikte çalışma imkanı bulabilirsiniz.

Ne Tür Çekimler Yapılabilir?

Metin Tercan Fotoğraf Stüdyosu olarak düğün hikayesi, düğün klibi, düğün belgeseli, nişan çekimi, katalog çekim, konsept çekim ve save the date çekim türleri yapılabilir. Bu fotoğrafçı ekibi, ekipmanları ile size sağladığı çekimlerde bolca keyif alacağınız bir atmosfer sonucunda muhteşem görselleri sizlerle buluşturuyor. Son derece sabırlı bir şekilde çekim öncesi ve sonrasında sizlere karşı samimi yaklaşımı bulunmakta. Bu fotoğraf ekibine poz verirken çekinmeden aksine mutluluğunuzu yüzünüze ve gülümsemenize yansıttığınız fotoğraflar ve videoları sizlere sunuyor.

Düğün Fotoğrafçısı Metin Tercan Produksiyon Fiyatları

Önemli olan çiftlerin büyük bir keyifle ayrılması ve aynı şekilde memnun kalmaları bu dış çekim ekibi için bir hayli önemli. Minimum 1000 ila 1500 TL’den başlayan fiyatlar ile hem uygun hem de profesyonel çekimler yapılıyor. Metin Tercan Fotoğraf Stüdyosu her şey dahil fiyatları hakkında bilgi için yukarıda yer alan “Teklif Al” formumuzu doldurarak öğrenebilirsiniz.

Nerededir?

Başkentin merkez ilçelerinden Keçiören sınırları içindeki bu dış mekan ve düğün fotoğrafçısı Metin Tercan Produksiyon Stüdyosu için açık adres; Nuri Pamir Cad. Şehit Tayfun Sümer Sok. No: 13/A, Keçiören Merkez, Keçiören, Ankara.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dış çekim
 • Düğün belgeseli
 • Düğün hikayesi
 • Düğün klibi
 • Katalog çekimi
 • Konsept çekim
 • Nişan çekimi
 • Save the date
 • Stüdyo fotoğraf çekimi
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Bu pakette ise, son model ekipmanlarla gerçekleştiren farklı kategori çekimleri mevcut.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Save the date, trash day, düğün belgeseli gibi konseptler bulunuyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Nişan, mezuniyet, baby shower, doğum günü gibi en özel günlerinizde bu fotoğrafçıya danışabilirsiniz.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  2 hafta içinde istediğiniz gibi bir albüm sizin olacak.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Ankara geneline hizmet sunulmakta. Tabi arzu edilirse farklı şehirlerde de hizmet mümkün.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Montaj, kurgu ve prodüksiyon konusunda bir numara olan bu fotoğrafçı, fotoğraflara yaptığı ufak rötuşlarla doğallığı koruyan bir özellik sunuyor.

 • Metin Tercan Produksiyon Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  Metin Tercan Produksiyon Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 1000 TL, her şey dahil paket 1500 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Şenlik, Şehit Tayfun Sümer Sokak No:13, Keçiören/Ankara

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%