Ankara Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları ve 2024 Fiyatları

(74 sonuç)
Ankara
Düğün Firmaları
Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları
Prime Mood Studio
6
Prime Mood Studio
5.0
(1)
Ankara, Çankaya
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Cesur Erten Photography
6
Cesur Erten Photography
Ankara, Etimesgut
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Stüdyo Erol Wedding Photography
7
Stüdyo Erol Wedding Photography
Ankara, Çankaya
800başlangıç fiyatı
Ada Fotoğraf Ajansı
9
Ada Fotoğraf Ajansı
Ankara, Çankaya
1000başlangıç fiyatı
Hamdi Akman Photography
14
Hamdi Akman Photography
Ankara, Yenimahalle
1000başlangıç fiyatı
Neşeli Günüm
6
Neşeli Günüm
Ankara, Çankaya
3000başlangıç fiyatı
Serdar Sezgin Fotoğraf ve Video Stüdyosu
5
Serdar Sezgin Fotoğraf ve Video Stüdyosu
Ankara, Altındağ
1000başlangıç fiyatı
Emre Çavdar Photography
5
Emre Çavdar Photography
Ankara, Çankaya
3000başlangıç fiyatı
Fotomanya
6
Fotomanya
Ankara, Altındağ
500başlangıç fiyatı
Edessa Fotoğraf
6
Edessa Fotoğraf
Ankara, Çankaya
1000başlangıç fiyatı
Vita Medya
8
Vita Medya
Ankara, Çankaya
1000başlangıç fiyatı
Neşeli Günümüz
39
2
Neşeli Günümüz
5.0
(1)
Ankara, Çankaya
1000başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Ankara dış çekim ve düğün fotoğrafçıları en özel günlerinizi akıldan silinmeyecek anılara dönüştürüyor. Bu fotoğrafçılar, stüdyo, dış çekim, dron çekimi, düğün, nişan ve mezuniyet çekimi gibi birçok alanda hizmet veriyor. Siz de mutlu anlarınızda Ankara düğün fotoğrafçıları ile çalışmak isterseniz 1.000 TL'den başlayan fiyatları ve hizmetleri hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.

Ankara'nın Popüler Düğün Fotoğrafçıları

Dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı denilince akla gelen şeylerden ilki konsept çekim oluyor. Bu çekimler şemsiyeden balonlara çeşitli aksesuarlarla yapılıyor. Son zamanların trendlerinde ise düğün klibi, düğün hikayesi, düğün belgeseli, sosyal medya klibi gibi video klipleri yer alıyor.

Ankara düğün fotoğrafçıları, tüm bu hizmetleri 500 TL’den başlayan fiyatları ile sunuyor. Şehrin önde gelen fotoğrafçılarının ortalama fiyatları ise şöyle;

Firma Başlangıç* Her Şey Dahil*
Gökhan Polat 1.000 TL 3.000 TL
Cesur Erten 1.500 TL 2.500 TL
360 Dijital Grup 1.500 TL 6.000 TL
Bir Düğün Bir Hikaye 1.500 TL 2.000 TL
SE Wedding 500 TL 1.000 TL
Harun Arslan Photography 1.000 TL 1.500 TL
İlkadım Stüdyo 1.000 TL 2.000 TL

Gökhan Polat

Gökhan Polat, uzun yıllardır Ankara çankaya lokasyonundaki çiftlerin düğünlerini fotoğraflıyor. Fotoğrafçı, dış çekimlerinde sepya tonlarını kullanmayı tercih ediyor. Stüdyo çekim hizmeti veren fotoğrafçı bununla sınırlı kalmayıp şehir dışı ve yurt dışında da çekimlerini gerçekleştirebiliyor.

Fotoğrafçı, son dönemin video akımına da değerlendiriyor. Düğün belgeseli, düğün hikayesi ve düğün klibi için fotoğrafçının ekibi günün ilk saatlerinden itibaren çekim gerçekleştirebiliyor. Sanatçı ve ekibiyle birlikte çalışmanın fiyatları 1000 TL’den başlıyor.

Cesur Erten Düğün Fotoğrafçısı

Cesur Erten, ödüllü bir Ankara dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak tanınıyor. Her çifte ve her çekime göre farklı bir konsept belirleyen stüdyo, mekanları da buna göre belirliyor. çiftin düşünce ve konseptlerine göre hem çekim yeri, hem de çekim türü değişebiliyor.

Sevdiklerinize düğün tarihinizi duyurmak isterseniz Cesur Erten’in save the date çekim hizmetinden faydalanabilirsiniz. Düğün sonrası eğlenceye doyup stres atmak içinse trashday çekimi yaptırabilirsiniz. Sanatçıdan 1500 TL’den başlayan paket fiyatları ile hizmet alabilirsiniz. 

360 Dijital Grup

360 Dijital Grup, Ankara düğün ve dış çekim fotoğrafçıları arasından teknolojik imkanlarıyla sıyrılmayı başarıyor. 25 kare hedefiyle ilerleyen fotoğrafçı, çekimlerini Jimmy jip ve drone gibi araçlara zenginleştiriyor. Sanatçı, aksesuarlı konsept çekim dahil tüm hizmetleri usta ekibinin yardımıyla gerçekleştiriyor.

360 Dijital grup, yalnızca düğün ve dış çekim değil, nişan, doğum, mezuniyet fotoğrafçılığı da yapıyor. Tüm bu çekimler için ekip şehir dışına ve yurt dışına çıkabiliyor. Fotoğrafçının dış çekim fiyatları ise 1500 TL’den başlıyor.

Bir Düğün Bir Hikaye

Bir Düğün Bir Hikaye, adından da anlaşılacağı üzere hikaye tadında çekimler gerçekleştiriyor. Keçiören’de Flash Foto olarak da hizmet veren fotoğrafçı, çekimlerinde ışık oyunlarına sıkça yer veriyor. Pastel tonları da kullanılarak soft bir hava yaratılıyor. Sanatçı, ekibiyle birlikte günü iyi planlayarak mümkün olan en kısa zamanda en iyi fotoğraflara ulaşmayı amaçlıyor.

Bir Düğün Bir Hikaye, düğün klibi, düğün hikayesi, düğün belgeseli, sosyal medya klibi konusunda da iyi işler çıkarıyor. Save the date ve trashday çekimleri için de başvurabileceğiniz ekip, ortaya eğlenceli kareler çıkarıyor. Bu kareler için fotoğrafçıyla 1500 TL başlangıç fiyatlarıyla anlaşabilirsiniz.

SE Wedding

En uygun fiyatlı Ankara düğün ve dış çekim fotoğrafçıları arasında yer alan SE Wedding, Yenimahalle ilçesinde bulunuyor. özellikle konsept çekim ve dış çekim konusunda iyi işler çıkaran fotoğrafçı, fotoğraflarında yansımalar gibi detayları kullanıyor. çekimin yapılacağı yerler ise gelin ve damat adayları tarafından belirleniyor.

SE Wedding ile düğünden 15 gün gibi kısa bir zaman önce iletişime geçmeniz yeterli oluyor. Fotoğraflarınıza çekimden kısa bir süre sonra, bilgisayarda gerekli işlemler yapıldıktan sonrasında kavuşabiliyorsunuz. Fotoğrafçı, başlangıç paket fiyatlarını 500, her şey dahil paket fiyatlarını 1000 TL’den başlatıyor.

Harun Arslan Photography

Harun Arslan Photography, çekimler boyunca gelin ve damat adaylarıyla iletişim halinde oluyor. çankaya’da bulunan sanatçı, önerileriyle çekim yeri ve tarihi belirleyemeyen çiftlere danışmanlık sağlıyor. Gelin evinden başlayarak video çekme olanağı sayesinde, ortaya çok başarılı düğün hikayeleri ve düğün klipleri çıkıyor.

Harun Arslan konsept çekim isteyen çiftlere çeşitli aksesuarlar da temin edebiliyor. çekimler için altı hafta önceden randevu oluşturmak yeterli oluyor. çekimlerin orijinal hali ise iki hafta gibi kısa bir sürede gelin ve damat adaylarına teslim ediliyor. Fotoğrafçı 1000 TL başlangıç, 1500 TL her şey dahil paketleriyle hizmet veriyor.

İlkadım Stüdyo

çankaya İlkadım Stüdyo, çekimlerine doğayı da ortak ediyor. Fotoğrafçı dış çekimlerini orman, göl kenarı gibi doğal mekanlarda gerçekleştiriyor. Hayallerinizde başka bir şey varsa konsept çekim hizmeti de gerçekleştirilebiliyor. Karelerin en iyi şekilde yakalanması için çekim zamanına da sanatçı ve ekibi karar veriyor.

Stüdyoyla çalışmak için iki ay önce randevu alabilirsiniz. çekimler bittikten yaklaşık bir ay sonra da fotoğrafların orijinallerini teslim alabilirsiniz. Şehrin her bölgesinde ve yurt dışında birlikte çalışabileceğiniz sanatçıdan 1000 TL’den başlayan fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

Dış çekim Düğün Fotoğrafçıları & Hizmetleri

Dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı, her geçen gün ortaya çıkan yeni trendlerle gelişmeyi sürdürüyor. Gelin ve damat adayları son zamanlarda drone ve Jimmy jib gibi teknolojik aletler kullanan fotoğrafçıları tercih ediyor. Save the date, trashday, düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi çekimleri de sıkça tercih edilen çekim türleri arasında yer alıyor.

Save The Date çekimi

Save the date çekimleri ile düğün tarihinizi farklı şekillerde duyurabilirsiniz. özellikle son dönemde save the date çekimleri, düğün davetiyelerinin yerini alıyor. Sosyal medyada türlü örneklerini görebileceğiniz çekim türü, istediğiniz konseptlerle gerçekleştirilebiliyor.

Hamdi Akman Photography, sosyal medyada paylaşabileceğiniz renkli save the date çekimleri gerçekleştiriyor. Farklı konsept seçenekleriyle çekim boyunca sizi oldukça eğlendirecek WednFun da bu hizmeti 1000 TL’den başlayan paketlerinde veriyor.

Düğün Belgeseli

Düğün belgeseli en popüler video türleri arasında yer alıyor. Düğün fotoğrafçıları sabahın ilk saatlerinde sizi kuaförden çekmeye başlayarak, bu çekimi gün boyunca sürdürüyor. Böylece evden çıkmanızdan başlayarak son misafir salondan ayrılana kadar anılar kayıt altına alınıyor.

Stüdyo Mod Gazipaşa, retro çekimler yaparak eski filmler gibi düğün belgesellerini çiftlerle buluşturuyor. Kızılay bölgesindeki ofisiyle Aşk öyküsü de düğün gününü başından sonuna kadar kaydedip editleyerek başarılı belgesellere dönüştürüyor.

Drone çekimleri

Dış mekan fotoğrafçılığında drone çekimi, teknolojinin gelişmesiyle daha da yaygınlaşmış durumda. Dronelar ile fotoğrafçılar tepeden kuş bakışı çekim yaparak daha geniş alanları kaydedebiliyor. Hareket kabiliyeti ile avantajlı olan dronelar, yüksek kalitede video ve fotoğraf çekimleri gerçekleştirebiliyor.

çankaya’da bulunan Ankara Fotoğraf, drone ve diğer teknolojik aletlerle düğün takibinizi yapabiliyor. Yine aynı bölgede bulunan En Güzel Hikayem ise, drone çekimlerini Jimmy jib ile de destekliyor. Son teknoloji aletlerle alınmış görüntüler düzenlenerek klip haline getiriliyor.

Düğün Hikayesi & Klibi

Düğün belgeseline göre daha kısa olan bu klipler, en güzel anlarınızdan kesitleri oluşturuyor. Düğün hikayesi ve düğün klibi oluşturmak için fotoğrafçılar gün boyu yaptıkları çekimden çeşitli görüntüleri kırpıyorlar.

İnturlam Wedding Parties & Stories, düğün hikayesi ve düğün klibi hizmetiyle en tatlı telaşlarınızı kayıt altına alıyor. Yenimahalle’de bulunan Düğün Deyince ise bu hizmetlerin yanı sıra bir dakika süren sosyal medya klipleri de üretebiliyor. Tüm bu videolarla sosyal medyada boy göstermek için ise minimum 1000 TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

Nişan Fotoğraf çekimi

Bir salon nişanı da yapsanız, aileler arasında sade bir organizasyon da düzenleseniz bu günü ölümsüzleştirmek isteyebilirsiniz. Bu noktada nişan fotoğraf çekimi hizmeti yardımınıza koşuyor. Fotoğrafçı, detay çekimler yaparak yüzük kesilme töreninden başarılı kareler yakalayabiliyor.

çankaya’da bulunan Baba Yapım Medya, başlangıç paketlerinde nişan fotoğraf çekimine yer veriyor. Metin Tercan ise Keçiören’deki merkezi konumuyla konsept nişan çekimleri yaptırmak isteyen çiftler tarafından tercih ediliyor. Nişan fotoğraf çekimi fiyatları, yaklaşık 1000 TL’den başlıyor.

Ankara'nın En İyi Kır Düğün Mekanları

Ankara'da birbirinden şık kır bahçeleri düğün ve davet organizasyonlarınıza özel hizmet veriyor. Ayrıca bu alanlarda dış çekiminizi de yaptırabilirsiniz. Hizmetleri ile öne çıkan Ankara kır düğünü mekanlarının fiyatları kişi başı ortalama 30 TL'den başlıyor. Yemekli davetlerde ise kişi başı 50 TL'den başlayan fiyat seçenekleri sunuluyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara'da düğün fotoğraf çekimine dair merak ettiğiniz detaylar bu bölümde yer alıyor.

Ankara'da Düğün Fotoğrafı Nerede çekilir?

Ankara'da düğün fotoğrafı çekebileceğiniz en popüler yerler;

 • Ankara Kalesi
 • Hamamönü
 • Eymir Gölü
 • Seğmenler Parkı
 • Hacettepe Yeşil Vadi
 • Altınköt
 • Botanik Park
 • Dikmen Vadisi
 • Altın Köşk
 • 50. Yıl Parkı

Ankara'nın En Başarılı Düğün Fotoğrafçıları Hangileri?

Ankara'da başarısı ile ön plana çıkan profesyonel dış çekim ve düğün fotoğrafçıları;

 • Stüdyo Ayça
 • Neşeli Günümüz
 • Karaca Fotoğraf
 • Yüzey Ajans
 • 312 Grup Kamera
 • Düğün Hikayemiz
 • Bir Düğün Bir Hikaye
 • Düğün Klibi Ankara
 • Ankara Fotoğraf Ekibi
 • Cemal Can Ateş Photography

Ankara'da Düğün Fotoğrafı ve Dış çekim Fiyatları Ne Kadar?

Ankara'da düğün fotoğrafı çekimleri 500 TL'den başlıyor. Paket fiyatları değişen çekimlerde her şey dahil seçimlerinizde dış çekim fiyatları 3.000 TL'ye kadar çıkabiliyor.

Ankara dış çekim ve düğün fotoğrafçıları, düğün öncesi, esnası ve sonrasında çok farklı türlerde çekim gerçekleştirebiliyor. Bu çekimler, Türkiye’nin diğer illerine ve hatta farklı ülkelere seyahat edilerek yapılabiliyor. Uygun fiyatları ve geniş hizmet skalası ile öne çıkan Ankara dış çekim ve düğün fotoğrafçıları ile çalışmak için DüğünBuketi.com destek ekibiyle iletişime geçmeyi, fiyat teklifi almayı unutmayın!