Mihenk Davet ve Organizasyon

5.0 (6 Yorum)
None
Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Mihenk Davet ve Organizasyon Hakkında

Düğün organizasyon işi zahmetlidir, dikkat ister, özen ister, özveri ister. Kırk kere kontrol ettiyseniz de, kırk birinciyi ister. Mihenk Davet ve Organizasyon olarak işini şansa bırakmayanlardanız. Bizim değil, sizin ne istediğinizle ilgilenenlerdeniz. “Detaylara takılma” diyenleri hiç ciddiye almadık bu güne kadar, gerektiğinde, detaylarda kaybolmasını da bilenlerdeniz. Çünkü büyük resmi küçük detaylar belirler, bu böyledir. Küçücük dokunuşlar naifleştirir, zerafet katar, zevk katar… Biliyoruz ki kafanız biraz karışık, “şöyle mi olsa, böyle mi olsa” diye dünya kadar düşünce dönüp duruyor aklınızda. Gelin birer kahve içelim beraber, biraz fikir alışverişi yapar, sohbet ederiz şöyle karşılıklı. Heyecanlıyız, çünkü işine aşık olanlardanız. Heyecanınıza ortak olmaktan zevk duyarız…

Mihenk Davet ve Organizasyon Firma Detayları

 • Paket Başlangıç Fiyatı: 500-1.000 TL
 • Ne Kadar Önce Görüşülmeli?: En az 1 hafta
 • Hizmet İçeriği: Demo Masa, Konsept / Tema Geliştirme, Şehirdışında Hizmet
 • Yol Tarifi: --
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (6) 5.0

 • aa
  a****&orhan

  hayalimdeki düğünü olmaz diye çok üzülürken karşıma mihenk davet organizasyon çıktı ve hayalimde süslemeye kadar kusursuz düğün oldu sizlere çok teşekkür ederim

 • DT
  D**** & T****

  Masallara yakışır derecede bir düğünümüz oldu. Deniz Hanım'ın organizasyon yeteneği de bu konuda azımsanamaz. Her şey tam istediğimiz gibi ve kendimizi inanılmaz derecede özel hissettiğimiz bir geceydi.

 • TT
  T****

  Rüyalardaki gibi bir düğün gerçekleşti buna sebep olan sizlere sonsuz teşekkürler. İyi ki sizleri tercih etmişiz başka bir işletmenin gecemizi bu denli güzelleştirebileceğini hiç sanmıyorum.

 • ag
  a**** g****

  manzarası denizi ekibi yemekleri müziği her şeyi dört dörtlüktü çok beğendik herkes iyi ki burda yapmışsınız dedi :) iyi ki burda yapmışız. emeği geçen herkese çok teşekkürler.

 • EM
  E**** & M****

  Deniz manzarasıyla sizlere hoş bir akşam yemeği sunabilen Mihenk'te ben de düğünümü yapacağım. Şimdiden mekan yöneticileriyle her şeyi planaldım ve düğünümde olası durumllara karşı önlem bile aldık. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlayan Mihenk'e teşekkür ederim.

 • ZF
  Z**** & F****

  Deniz Hanımın bizim düğünümüzde emeği gerçekten çok büyüktür ve huzurlarınızda sonsuz teşekkür ederiz. Sayesinde her şey kusursuzdu, geçmişe dönebilecek olsam, gene aynı tercihi yapardım.

Konum

Akın Simav Mahallesi, Mithatpaşa Cd. No:500, 35280 Konak/İzmir, Türkiye

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%